کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

(2017-01-07 ساعت 09:14)ahm368 نوشته:  درود بر دوستان عزيز و همراه
امروز يه خبر بد شنيدم،
ترامپ همه سفراي آمريكا در تمام كشورهاي جهان رو اخراج كرد و تا 20 ژانويه مهلت داده تا سفارت خانه هاي آمريكا رو ترك كنند.
فكر كنم اين تغييرات گسترده و ناگهاني تاثير بسيار زيادي در روند انجام پروسه هاي مهاجرتي به آمريكا داشته باشه و يه مقدار زمان بندي كيس هاي لاتاري هم بهم خواهد خورد.
اميدوارم تاثيرات اينكار قابل تحمل باشه .
خانه تكاني اساسي در وزارت خارجه هم كه قوز بالا قوز خواهد شد.

اینا دروغ بابا الان اینترت پراست از دروغ باور نفرمایید
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-07 ساعت 11:12)Alirezania نوشته:  
امروز يه خبر بد شنيدم،
ترامپ همه سفراي آمريكا در تمام كشورهاي جهان رو اخراج كرد و تا 20 ژانويه مهلت داده تا سفارت خانه هاي آمريكا رو ترك كنند.
فكر كنم اين تغييرات گسترده و ناگهاني تاثير بسيار زيادي در روند انجام پروسه هاي مهاجرتي به آمريكا داشته باشه و يه مقدار زمان بندي كيس هاي لاتاري هم بهم خواهد خورد.

اینا دروغ بابا الان اینترت پراست از دروغ باور نفرمایید

خیر دوست عزیز حقیقت داره. اما حتا حقیقت هم بخواد اعلام بشه نباید روش اعلام اون بیشتر باعث نگرانی و یا تشویش بشه. بالاتر توضیح دادم. میتونین در اینجا خبر مربوطه رو مطالعه بفرمایید.
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-07 ساعت 10:40)mostafa2017 نوشته:  
امروز يه خبر بد شنيدم،

دوست عزیز. اول از همه ممنون بابت خبرتون. دوم هم اینکه اینکه یه خبر رو چطور بدیم تا ترکشهای کمتری به اطراف پخش بشه خیلی مهمه. به خصوص در این فروم و با علم به این موضوع که دوستان اینجا در متن استرس به خاطر کارهای مهاجرتیشون هستند و درست نیست ناخودآگاه حتا این استرس رو بیشتر کنیم.
در مورد موضوعی که فرمودین، بله درسته. ترامپ در 23 دسامبر به سفرای این کشور دستور داده تا سفارت خونه ها رو در تاریخ انتقال قدرت که در 20 ژانویه هست ترک کنند. این یک رسم دیرینه در بین دو جناح قدرت در اون کشور هست که در تاریخ انتقال قدرت سفرای وابسته به ریاست جمهوری قبلی محل ماموریت خودشونو ترک کنند. پس تا اینجا نکته غریبی اتفاق نیوفتاده. کما اینکه در این لینک هم میتونین مشاهده کنین که اوباما هم از سفرای دولت بوش درخواست کرده بود تا در تاریخ 20 ژانویه، محل ماموریت خودشونو برای سفرای جدید ترک کنند.

اما نکته غیر معمول این بودش که ترامپ در متن نامه خودش به سفرا اعلام کرد که هیچ استثنایی قابل قبول نیست. حالا منظور از استثنا چیه اینجا؟
با توجه به اینکه سفرای آمریکا باید محل ماموریت خودشونو ترک کنند اما به سفرایی که به عنوان مثال فرزندی محصل دارند فرصتی چند هفته ای یا چند ماهه داده میشه تا دوران مدرسه رو تموم کنند و بعد از اون به آمریکا بازگردند. یا حتا سفرایی که فرزند یا همسر بیمار دارند که مراحل درمان اونها در کشور محل خدمت در حال انجام است فرصتی چند هفته ای یا چند ماهه میدن تا مراحل درمان تمام بشه و بعد بازگردند. حالا حتا گفته شده همه بدون استثنا باید بازگردند.

این نکته ای بود که در بین کارشناسان وزارت امور خارجه غیرمعمول و عجیب نامیده شد. آنها حتا مثال همسر ترامپ رو زدند که چون فرزندش هنوز مشغول تحصیل هست در شهر محل تحصیل باقی مونده و به واشنگتن منتقل نشده، حال چطور میشه سفرا وسط مدرسه بچه ها رو از مدرسه جدا کنند؟

و اما مهمترین نکته.....دوستان. ماها داریم به صورت قانونی و تحت عنوان ویزای لاتاری شهروند اون کشور میشیم. ماها چک میشیم، سابقه امون بررسی میشه و سپس ویزامون صادر میشه و مهمتر از همه ماها قانونی داریم مهاجرتمونو انجام میدیم. کل مانور ترامپ بر روی مهاجران غیر قانونی بوده و نه قانونی. تمام اینها به کنار، پروسه 2017 الان در وسطهاش هست و احتمال حذف اون بی نهایت کم هست. نهایت اینکه چک کردن کیسها زمان بیشتری طول بکشه. پس همزمان با فرستادن انرژی مثبت خودتون، بد به دلتون راه ندین.

مثبت فکر کنین تا همون انرژی هم به سمتتون بازگرده. امیدوارم با کارنت شدن کیسهای بیشتری از ایران عزیز در هفته آینده مرهمی بر این دل نگرانی همه ماها باشه که چشم به سوی آینده بهتر دوخته و مصمم برای رفتن به ینگه دنیا هستیم.

شما درست مي فرماييد ولي من فقط اشاره به [u]تحميل زمان بيشتر براي بررسي و صدور ويزا [/u]كردم نه بهم خوردن بازي.
چون همه در حال برنامه ريزي براي مهاجرت هستيم بد نيست اين قضايا روو توي برنامه هامون پيش بيني كنيم.
به هر حال اگه باعث ناراحتي همراهان شدم پوزش مي طلبم.
شماره کیس: ‎2017AS18XX               ‎
تاریخ رویت قبولی:          3 مي ‎ 2016  
تعداد افراد کیس:            3- همسر و فرزند 11 ساله
کنسولگری:                  آنکارا - تغيير به ابوظبي توسط KCC
تاریخ ارسال فرم:            26 مي ‎ 2016
کارنت شدن کیس:         ‎20 آگوست ‎ 2016
تاریخ دریافت نامه دوم:    21 سپتامبر ‎ 2016
تاریخ مديكال:                 14 نوامبر ‎ 2016
تاریخ مصاحبه:               20 نوامبر ‎ 2016
تاريخ آپديت:                  21 نوامبر (سايت سفارت) - 29 نوامبر(سايت سيس)- ‎14 فوريه (سايت سيس)‎ -  20 فوريه (سايت ‎CSEA)‎- 26 فوريه (سايت سيس)- 27 فوريه (سايت سيس) - 27 اپريل (سايت سيس، به دليل ارسال ايميل)
نتیجه:                          AP
✈مقصد:                     شايد ميشيگان
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017 ، MOZHDEHHHHHH ، AbbasHTC ، saeidsh ، Paniz888
(2017-01-07 ساعت 11:25)ahm368 نوشته:  
(2017-01-07 ساعت 10:40)mostafa2017 نوشته:  
امروز يه خبر بد شنيدم،

دوست عزیز. اول از همه ممنون بابت خبرتون. دوم هم اینکه اینکه یه خبر رو چطور بدیم تا ترکشهای کمتری به اطراف پخش بشه خیلی مهمه. به خصوص در این فروم و با علم به این موضوع که دوستان اینجا در متن استرس به خاطر کارهای مهاجرتیشون هستند و درست نیست ناخودآگاه حتا این استرس رو بیشتر کنیم.
در مورد موضوعی که فرمودین، بله درسته. ترامپ در 23 دسامبر به سفرای این کشور دستور داده تا سفارت خونه ها رو در تاریخ انتقال قدرت که در 20 ژانویه هست ترک کنند. این یک رسم دیرینه در بین دو جناح قدرت در اون کشور هست که در تاریخ انتقال قدرت سفرای وابسته به ریاست جمهوری قبلی محل ماموریت خودشونو ترک کنند. پس تا اینجا نکته غریبی اتفاق نیوفتاده. کما اینکه در این لینک هم میتونین مشاهده کنین که اوباما هم از سفرای دولت بوش درخواست کرده بود تا در تاریخ 20 ژانویه، محل ماموریت خودشونو برای سفرای جدید ترک کنند.

اما نکته غیر معمول این بودش که ترامپ در متن نامه خودش به سفرا اعلام کرد که هیچ استثنایی قابل قبول نیست. حالا منظور از استثنا چیه اینجا؟
با توجه به اینکه سفرای آمریکا باید محل ماموریت خودشونو ترک کنند اما به سفرایی که به عنوان مثال فرزندی محصل دارند فرصتی چند هفته ای یا چند ماهه داده میشه تا دوران مدرسه رو تموم کنند و بعد از اون به آمریکا بازگردند. یا حتا سفرایی که فرزند یا همسر بیمار دارند که مراحل درمان اونها در کشور محل خدمت در حال انجام است فرصتی چند هفته ای یا چند ماهه میدن تا مراحل درمان تمام بشه و بعد بازگردند. حالا حتا گفته شده همه بدون استثنا باید بازگردند.

این نکته ای بود که در بین کارشناسان وزارت امور خارجه غیرمعمول و عجیب نامیده شد. آنها حتا مثال همسر ترامپ رو زدند که چون فرزندش هنوز مشغول تحصیل هست در شهر محل تحصیل باقی مونده و به واشنگتن منتقل نشده، حال چطور میشه سفرا وسط مدرسه بچه ها رو از مدرسه جدا کنند؟

و اما مهمترین نکته.....دوستان. ماها داریم به صورت قانونی و تحت عنوان ویزای لاتاری شهروند اون کشور میشیم. ماها چک میشیم، سابقه امون بررسی میشه و سپس ویزامون صادر میشه و مهمتر از همه ماها قانونی داریم مهاجرتمونو انجام میدیم. کل مانور ترامپ بر روی مهاجران غیر قانونی بوده و نه قانونی. تمام اینها به کنار، پروسه 2017 الان در وسطهاش هست و احتمال حذف اون بی نهایت کم هست. نهایت اینکه چک کردن کیسها زمان بیشتری طول بکشه. پس همزمان با فرستادن انرژی مثبت خودتون، بد به دلتون راه ندین.

مثبت فکر کنین تا همون انرژی هم به سمتتون بازگرده. امیدوارم با کارنت شدن کیسهای بیشتری از ایران عزیز در هفته آینده مرهمی بر این دل نگرانی همه ماها باشه که چشم به سوی آینده بهتر دوخته و مصمم برای رفتن به ینگه دنیا هستیم.

شما درست مي فرماييد ولي من فقط اشاره به [u]تحميل زمان بيشتر براي بررسي و صدور ويزا [/u]كردم نه بهم خوردن بازي.
چون همه در حال برنامه ريزي براي مهاجرت هستيم بد نيست اين قضايا روو توي برنامه هامون پيش بيني كنيم.
به هر حال اگه باعث ناراحتي همراهان شدم پوزش مي طلبم.

خواهش میکنم دوست عزیز. بزرگواریتونو نشون میده. راستش غرض من هم از نوشته این بود که حتا خبر بد دادن هم روش خودشو داره که بدتر از خود اصل خبر باعث تشویش نشه. در هر صورت بازهم ممنون از اعلام خبرتون. امیدوارم که هرچی زودتر شما، دوستان و همه علاقه مندان واقعی مهاجرت کارشون به خوبی و خوشی طی بشه و کلیر بشوند.
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: m_baghaei
(2017-01-06 ساعت 18:52)mostafa2017 نوشته:  
(2017-01-05 ساعت 06:50)nothing_ special نوشته:  سلام بر همگي دوستان،
من امروز كلير شدم،  در طي اين مراحل از سايت مهاجرسرا اطلاعات زيادي گرفتم، به همين خاطر امروز در سايت عضو شدم تا با در اختيار قرار دادن اطلاعات كيس خودم، پاسخگوي كمك تان باشم.

١. كيس نامبر من ٢٠١٧as1xx
2. زمان مصاحبه: ٦ اكتبر
٣. مكان مصاحبه: مالزي، كوالالامپور( ما ساكن مالزي هستيم)
٤. كيس اصلي خانوم، با تحصيلات تكميلي، همسرم معاف از سربازي، و پسرم ٤ ساله
٥. نتيجه مصاحبه  ap
٦. ايميل به سفارت بعد از ٥ هفته ، بدون جواب ( تو فرم ابي  رنگ كه بهمون دادن ، نوشته بود بعد از ٥ هفته تماس بگيريد)
٧. ايميل به سفارت بعد از ٢ ماه، جواب ايميل مشخص شد، كيس اصلي كلير شده، اما همسرم هنوز كلير نشده
٨. چك سايت ceac در اول ژانويه: كيس اصلي  or, همسرم دو خطي و اپديت ٣٠ دسامبر
٩. ٤ ژانويه ايميل  درخواست پاسپورت ها و or شدن همون لحظه براي همسرم در سايت ceac

دوستان، من اصلا قبول نميكردم قضيه اسلش و دوخطي و  or واقعيت داشته باشه، اما الان مطمئن شدم، واقعا وجود داره. من سايت ceac رو يك ساعت قبل از ايميل كليرنس چك كرده بودم، و هنوز  براي همسرم اسلش بود، بلافاصله بعد از ايميل تبديل شد به or و اپديت تاريخ به ٤ ژانويه.

اميدوارم اطلاعاتم به دردتون بخوره

با سلام و عرض تبریک فراوان بابت کلیر شدنتون. من هم مالزی هستم و اگه امکانش باشه یک مقدار اطلاعات میخواستم اگه اشکالی نداشته باشی تو خصوصی بهتون پیام دادم.
با سپاس

خواهش میکنم در خدمتتون هستم
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017
سلام دوستان
یک سوال داشتم.
آیا آپدیت شدن کیس روند مشخصی داره؟ منظورم اینه یک آپدیت که مسلما بعد از رفتن به مصاحبه داریم. آپدیت بعدی معمولا چند هفته یا چند ماه بعدش میاد؟ و اینکه بعد از چند آپدیت بهمون میگن ویزاتون آماده هست؟
ممنون دوستان عزیز
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: sabmn ، okhtapos
(2017-01-08 ساعت 12:25)saeidsh نوشته:  سلام دوستان
یک سوال داشتم.
آیا آپدیت شدن کیس روند مشخصی داره؟ منظورم اینه یک آپدیت که مسلما بعد از رفتن به مصاحبه داریم. آپدیت بعدی معمولا چند هفته یا چند ماه بعدش میاد؟ و اینکه بعد از چند آپدیت بهمون میگن ویزاتون آماده هست؟
ممنون دوستان عزیز
خير دوست عزيز
البته روند مشخصي داره ولي واسه ما مشخص نيست زماني كه مصاحبه تشريف برديد آفيسر با توجه به مدارك و سئوال هايي كه از شما مي كنه چند مورد رو براي بررسي بيشتر استعلام ميكنه اين استعلام ها شامل موارد زير هستش

1- مشكوك به انتقال غير قانوني تكنولوژي هاي حساس
2-مشاغل حساس
3-مليت هاي حساس ( عراق،‌كوبا،‌روسيه ،‌چين و ايران)
4- رشته تحصيلي و پايان نامه حساس
5- خدمت در نيروهاي مسلح
6- تشابه اسمي با افراد سياسي
7- سفرهاي خارجي مشكوك

بستگي داره شما در ارتباط با كدوم يك از اين موارد شامل مراحل اداري بشي . بعد هر فعاليتي كه بر روي پرونده شما انجام بشه يه آپديت در سيس لحاظ ميشه. بنابراين اصلا قابل پيش بيني نيست كه چندتا آپديت داشته باشي و چه مدت طول بكشه
در كل مي خوان مطمئن بشن كه شما هيچ خطري براي آمريكا نداريد.

پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، okhtapos ، sabmn ، m_baghaei ، saeidsh ، a_cute65 ، علیا
البته اگه دقيقش رو بخوايد شامل موارد زير هستش

1- Visas Mantis: potential illegal transfer of sensitive or dual-use technology, which was introduced in 1998

2- Visas Bear: for foreign government officials, representatives to international organizations, and their families

3- Visas Donkey: name hits, certain nationalities

4- Visas Merlin: refugees and asylees

5- Visas Eagle: certain nationals of Cuba, China, Iran, Russia

6- Visas Condor: certain nationalities, introduced in January 2002

7- Visas Hawk: for immigrant visas

8- Visas Viper: for suspected terrorists

9- Visas Horse: diplomatic visa holders of certain nationalities

10- Visas Pegasus: officials of Commonwealth of Independent States

هر كدوم از اين موارد اگه شامل حال شما بشه از سازمان يا نهاد مربوطه استعلام ميشه و نتيجه در قالب آپديت توي سيس ارائه ميشه
همه اينها رو گفتم اين مطلب آخر رو هم بگم دلتون قرص باشه هيچ كدوم ما شامل هيچ كدوم از اين آيتم ها نيستيم آفيسر فقط مي خواد مطمئن بشه و تمام ماجرا يه مرحل اداري سادست كه بر اساس دستور العمل تهيه شده

منبع موارد مطرح شده ويكي پديا انگليسي : https://en.wikipedia.org/w/index.php?tit...=727855389

پاسخ
تشکر کنندگان: m_baghaei ، Paniz888 ، afshin14753 ، sheghi ، علیا
سلام همراهان
از مصاحبه ما سه ماه میگذره ولی هیچ آپدیتی نداریم به نظرتون ایمیل بزنم یا بازم صبر کنم؟
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان: okhtapos
امروز يه خبر بد شنيدم،

البته این رو هم در نظر داشته باشیم که سازمان های اروپایی و آمریکایی قائم به شخص نیستند که با آمدن و رفتن روسای جمهور یا سفیر کار بخوابه، هر کسی نقش خودش رو میدونه و به نظر من حتی یک روز هم مصاحبه ها و روند کارها کند نخواهد شد.
انشالله که خیره
Case Number....: 2017as5600
Case Members...: 2 Adult+1 child
Status...: Military Excemption, Private company employer
ds260.............: 15MAY 2016
Last submit......: 28JAN 2017
Embassy: Ankara-->Abu Dabi(Changed by Kcc)
Interview: 10MAY یک ضرب
Status: Current 18MAR-->Second Email 28MAR-->In Transit 28 MAR-->Ready 4 APR-->Issued 11 MAY
Destination: California
راهنمای پرکردن فرم DS260
آموزش تصویری انتخاب شعبه پستی
سفرنامه از اول تا گرفتن ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: h.mgh ، m_baghaei ، Paniz888 ، hesgan ، MOZHDEHHHHHH
(2017-01-08 ساعت 17:34)h.mgh نوشته:  سلام همراهان
از مصاحبه ما سه ماه میگذره ولی هیچ آپدیتی نداریم به نظرتون ایمیل بزنم یا بازم صبر کنم؟

درود بر شما،
به نظرم بد نیست یک ایمیل بزنید،چون همه یک آپدیت رو دارن. پیگیری بفرمایید.
به امید کلیر شدن ما و همه دوستان
شماره کیس: ‎2017ASXXX               ‎
تاریخ رویت قبولی:         ‎2016 - may 5‎
تعداد افراد کیس:            3
نظام وظیفه:                خرید خدمت
کنسولگری:                  آنکارا
اولین تاریخ ارسال فرم:   ‎2016 - may 13
آخرین تاریخ ارسال فرم:  ‎2016 - may 18‎
کارنت شدن کیس:        ‎2016 - agu 14
تاریخ دریافت نامه دوم:   ‎2016 - agu 22            
تاریخ مصاحبه:               ‎2016 - oct 21
نتیجه:AP
آپدیتها:12دسامبر،11و15و16 می توسط سیس.
7فوریه، 7مارچ توسط ایمیل
دریافت ایمیل کلیرنس:16می
ایشود: 31می
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، saeidsh ، okhtapos ، MOZHDEHHHHHH ، a_cute65 ، h.mgh
سلام دوستان،
وقت همگی بخیر و امیدوارم خوب ، تندرست و پر انرژی باشید.
امروز ( هشت ژانویه) دومین اپدیت رو در سایت ceac دیدم. تاریخ مصاحبه ما چهاردهم دسامبر در ابوظبی بود و اولین اپدیت هم تاریخ بیستم دسامبر انجام شد.
جالب اینه که هنوز سایت سفارت در ابوظبی شماره case من رو نمیشناسه اما پرونده روال معمول خودشو انجام میده.
امیدوارم خبرای خوب برای همه ما باشه.
وعده دیدار ، ینکه دنیا ، سرزمین موعود.
Case Number: 2017AS31XX
Applicants: 4 persons
Submission Date: May 10, 2016
Current Date: October 14, 2016
Interview Date: December 14, 2016
U.S Embassy: Abu-Dhabi
Result: A.P.

پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، hesgan ، Paniz888 ، m_baghaei ، AbbasHTC ، MOZHDEHHHHHH ، a_cute65 ، okhtapos ، mostafa2017 ، V_B
(2017-01-08 ساعت 18:42)m_baghaei نوشته:  
(2017-01-08 ساعت 17:34)h.mgh نوشته:  سلام همراهان

درود بر شما،
به نظرم بد نیست یک ایمیل بزنید،چون همه یک آپدیت رو دارن. پیگیری بفرمایید.
به امید کلیر شدن  ما و همه دوستان

میشه راهنمایی کنید به کجا و چه ایمیلی بزنم؟؟ کسی اگه میدونه لطفا راهنمایی کنید آپدیت ما برای 3 روز بعد مصاحبه است و دیگه آپدیت نداشتیم
کارنتی اکتبر
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: okhtapos
(2017-01-09 ساعت 12:45)grimfandango نوشته:  با سلام به همه

بچه ها فکر کنم دیگه میشه بدون دیدن کد ها با فایرفاکس هم دو خطی رو دید

این که به نظر کاملا مشخصه چرا دوخطی میشه !

تو حالت یه خطی جمله اینجوره....... administrative processing.In addition, please .....

تو دو خطی ......administrative processing. In addition, please .......

یعنی بین in  و نقطه یه فاصله می افته که باعث دو خطی شدن میشه!

او آر ها اسپیس ندارن . اما تو یک خطی دو خطی همه جا صدق نکرد!!!

حالا باید دید کیا چه جوریه!!!

برای کیس ما فاصله هست بین نقطه و in او آر هم نیستیم اسلش داریم . حالا اینا یعنی چی؟؟
کارنتی اکتبر
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-09 ساعت 13:44)grimfandango نوشته:  
(2017-01-09 ساعت 13:37)h.mgh نوشته:  
(2017-01-09 ساعت 12:45)grimfandango نوشته:  با سلام به همه

بچه ها فکر کنم دیگه میشه بدون دیدن کد ها با فایرفاکس هم دو خطی رو دید

این که به نظر کاملا مشخصه چرا دوخطی میشه !

تو حالت یه خطی جمله اینجوره....... administrative processing.In addition, please .....

تو دو خطی ......administrative processing. In addition, please .......

یعنی بین in  و نقطه یه فاصله می افته که باعث دو خطی شدن میشه!

او آر ها اسپیس ندارن . اما تو یک خطی دو خطی همه جا صدق نکرد!!!

حالا باید دید کیا چه جوریه!!!

برای کیس ما فاصله هست بین نقطه و in  او آر هم نیستیم اسلش داریم . حالا اینا یعنی چی؟؟

یعنی هنوز آپدیتی که بشه گفت طلایی هست نداشتید. البته جای نگرانی نیست خیلی الان برای آپ های طلایی زوده Wink

سلام دوستان
شاد و پر انرژی و امیدوار باشید
عرض کنم که اگر اطلاعاتی که این دوست عزیز در مورد یک خطی ؛ دو خطی و او آر دادن درست باشه باید اضافه کنم که طبق بررسی بنده و مطالعه مطالب مرتبط با این موضوع در سالهای گذشته زمانی که از یک خطی به دو خطی تغییر به وجود میاد بعد از گذشت مدت تقریبی 20 روز ( با توجه به تجارب دوستان) یا حتی کمتر وضعیت به OR تغییر میکنه و بعد از OR به سرعت کیلیر انجام میشه.
یکی از دوستان تاریخ OR و تاریخ کیلیرش هر دو 4 Oct بود.
البته ایشان لاتاری نبودند هر چند که فرقی هم نمیکنه چون AP برای همه مشترک است.
به هرحال من هم سایت CEAC رو الان چک کردم و متوجه شدم که در متن من هم بین "." و "in" یک فاصله وجود داره. اگر فرمایش این دوست عزیز درست باشه پس بنده هم دو خطی شدم.
اگر کسی هست که میتونه مطلب فوق الذکر رو تایید یا تکذیب کنه ممنون میشم.
#مبهم
موفق باشید
یا حق
Case number : 2017AS30**
رویت قبولی 4 May
ارسال فرم 6 Jun
کارنت  11 October
ایمیل از کی سی سی جهت نامه دوم  14 October
زمان مصاحبه 29 December
محل مصاحبه : آنکارا که به ایروان تغییر یافت
برنده : یک نفر
سربازی : ن ی ر و ی ا ن ت ظ ا م ی