کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

(2017-01-11 ساعت 12:18)ekhveh نوشته:  دوستان ممنون از اطلاعات کامل و جامع شما
شاید سوالم تکراری باشه که بزرگی خودتون ببخشید
سوال :
در سایت سفارت ابوظبی به قسمت مراجعه میشه کرد تا کیس های که کلیر شدن را به صورت یک جا مشاهده کرد ؟
ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید .

نه بعید میدونم باشه ...شاید تو ابدیت بعدی سایت سفارت بذارن.. Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، okhtapos ، Paniz888
سلام دوستان عزیز
ببخشید من 14 دسامبر مصاحبه داشتم ابوظبی ولی هنوزم سایت ابوظبی کیس نامبر منو نمی شناسه ؟؟؟؟؟
ولی توی سایت سیس 8 JAN یه آپدیت دارم
حالا که سایت ابوظبی نمی شناسه باید نگران باشم یا بازم صبر کنم لطفا نظر بدین ممنون می شم
کیس نامبر:2017AS10XX
تعداد کیس : 2نفر
مصاحبه : ابوظبی
زمان مصاحبه: 2017/DEC/14  
نتیجه :AP
پاسخ
تشکر کنندگان: okhtapos
(2017-01-11 ساعت 12:18)ekhveh نوشته:  دوستان ممنون از اطلاعات کامل و جامع شما
شاید سوالم تکراری باشه که بزرگی خودتون ببخشید
سوال :
در سایت سفارت ابوظبی به قسمت مراجعه میشه کرد تا کیس های که کلیر شدن را به صورت یک جا مشاهده کرد ؟
ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید .
فقط سفارت ارمنستان كلييري هارو در پيجش قرار ميده.اينم لينكش

https://armenia.usembassy.gov/mobile/casenumber.html
البته من با فيلترشكن باز كردم
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، Paniz888 ، ekhveh
چرا انقدر سفارت ارمنستان کند و کم کلیر میکنه تو این سه ماه فقط 3 تا ایرانی کلییر شدن اونم نه همه اعضای خانواده اگه اینجوری پیش بره تا 3 ماه دیگه هم تعداد زیادی کلییر نمیشن خیلی سخته فکر کنم دوباره مجبور شیم آزمایشات رو تکرار کنیم. سفارت های دیگه هم زیاد نشنیدم کلییری داشته باشن تو این فروم که کسی نبوده یا بوده اعلام نکرده
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان: m_baghaei ، Paniz888 ، a_cute65
(2017-01-12 ساعت 10:39)h.mgh نوشته:  چرا انقدر سفارت ارمنستان کند و کم کلیر میکنه تو این سه ماه فقط 3 تا ایرانی کلییر شدن اونم نه همه اعضای خانواده اگه اینجوری پیش بره تا 3 ماه دیگه هم تعداد زیادی کلییر نمیشن خیلی سخته فکر کنم دوباره مجبور شیم آزمایشات رو تکرار کنیم. سفارت های دیگه هم زیاد نشنیدم کلییری داشته باشن تو این فروم که کسی نبوده یا بوده اعلام نکرده

درود،
بازم به سفارت ارمنستان، از آنکارا و ابوظبی که اصلا خبری نیست فعلا، به امید شنیدن خبرای خوب و خوش
شماره کیس: ‎2017ASXXX               ‎
تاریخ رویت قبولی:         ‎2016 - may 5‎
تعداد افراد کیس:            3
نظام وظیفه:                خرید خدمت
کنسولگری:                  آنکارا
اولین تاریخ ارسال فرم:   ‎2016 - may 13
آخرین تاریخ ارسال فرم:  ‎2016 - may 18‎
کارنت شدن کیس:        ‎2016 - agu 14
تاریخ دریافت نامه دوم:   ‎2016 - agu 22            
تاریخ مصاحبه:               ‎2016 - oct 21
نتیجه:AP
آپدیتها:12دسامبر،11و15و16 می توسط سیس.
7فوریه، 7مارچ توسط ایمیل
دریافت ایمیل کلیرنس:16می
ایشود: 31می
پاسخ
تشکر کنندگان: h.mgh ، Paniz888
(2017-01-12 ساعت 10:39)h.mgh نوشته:  چرا انقدر سفارت ارمنستان کند و کم کلیر میکنه تو این سه ماه فقط 3 تا ایرانی کلییر شدن اونم نه همه اعضای خانواده اگه اینجوری پیش بره تا 3 ماه دیگه هم تعداد زیادی کلییر نمیشن خیلی سخته فکر کنم دوباره مجبور شیم آزمایشات رو تکرار کنیم. سفارت های دیگه هم زیاد نشنیدم کلییری داشته باشن تو این فروم که کسی نبوده یا بوده اعلام نکرده

سلام
تو این که کم کلیر کردن شکی نیس ولی وقتی یکی کلیر میشه و میاد ویزاشو میگیره از تو سایت اسمش و شمارش برداشته میشه.
پس احتمالا چند نفر کلیر شدند و رفتند ویزاشونو دریافت کردند و اسمشون برداشته شده.
ایشالا هر چه زودتر همه کلیر شوند و خوشحال.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: h.mgh ، Paniz888 ، m_baghaei
(2017-01-11 ساعت 13:14)امیرساسان نوشته:  سلام دوستان عزیز
ببخشید من 14 دسامبر مصاحبه داشتم ابوظبی ولی هنوزم سایت ابوظبی کیس نامبر منو نمی شناسه ؟؟؟؟؟
حالا که سایت ابوظبی نمی شناسه باید نگران باشم یا بازم صبر کنم لطفا نظر بدین ممنون می شم

اصلا نگران نباشین،خیلیا اینجورین منم مشکل شما رو دارم،سفارت جواب ایمیلم رو داد انگار چک کردن سایت سفارت مهم نیست،از طریق همین ceac میتونید وضعیتتون رو ببینید و نیازی ب چک کردن از طریق سایت سفارت ندارین
کیس نامبر: 2017AS1xx
تعدادافراد کیس: 2 نفر
تاریخ رویت قبولی:3/May
تاریخ ارسال فرم 260:28/May
تاریخ کارنت:August
تاریخ دریافت نامه دوم:14/October
تاریخ مصاحبه: ِDecember5
وضعیت: AP
ویزا دریافت شد 15/Apr/2017
پاسخ
تشکر کنندگان: onasiss ، a_cute65

سلام به همه دوستان
می خواستم یک نکته ای رو یاد آور بشم.

ما داریم میریم امریکا

اگر شما دوستان از سخت گیری های و شرایط اخذ مجوز ورود به امریکا اطلاع داشته باشید متوجه خواهید شد که چقدر راحت با ما برخورد می کنند. و زحمتی که ما میکشیم نسبت به دست آوردی که انشاالله به آن خواهیم رسید بسیار ناچیز است.
هستند آدم هایی که با سرمایه های میلیاردی بیش از ده سال دنبال اخذ ویزا امریکا هستند. میشناسم که میگم.
پس خیالتون راحت باشه. ما همه کارهای لازم رو انجام دادیم و فقط باید منتظر زمان صدور ویزا باشیم.
باور بفرمایید سفارت سایر کشور ها در خاک ایران به مراتب سخت گیر تر از سفاراتی هستند که ما به آنها مراجعه کردیم. دیدم که میگم. اگر خواستید برای مثال زمان صدور ویزا اتریش رو پس از اینکه موافقت شد رو چک کنید.
ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی برکند
چون ترا نوح است کشتی بان ز طوفان غم مخور
یا حق
Case number : 2017AS30**
رویت قبولی 4 May
ارسال فرم 6 Jun
کارنت  11 October
ایمیل از کی سی سی جهت نامه دوم  14 October
زمان مصاحبه 29 December
محل مصاحبه : آنکارا که به ایروان تغییر یافت
برنده : یک نفر
سربازی : ن ی ر و ی ا ن ت ظ ا م ی
مشغول در شرکت خصوصی
تحصیلات : کارشناسی
نتیجه  AP
دریافت ویزا 23 jun

ما و می و زاهدان و تقوا.          تا یار سر کدام دارد

پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، saeidsh ، خوش لحن ، Mrcivil ، m_baghaei ، onasiss ، h.mgh ، mrticoen ، a_cute65 ، MOZHDEHHHHHH ، ََAfra
(2017-01-12 ساعت 12:55)فام مج نوشته:  

اصلا نگران نباشین،خیلیا اینجورین منم مشکل شما رو دارم،سفارت جواب ایمیلم رو داد انگار چک کردن سایت سفارت مهم نیست،از طریق همین ceac میتونید وضعیتتون رو ببینید و نیازی ب چک کردن از طریق سایت سفارت ندارین

شما كدوم سفارت مصاحبه داشتين؟ميشه لطف كنيد بگين سفارت چه پاسخي به سوال شما داده؟
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان: okhtapos ، m_baghaei ، mrticoen
(2017-01-12 ساعت 17:42)V_B نوشته:  

سلام به همه دوستان
می خواستم یک نکته ای رو یاد آور بشم.

ما داریم میریم آمریکا

اگر شما دوستان از سخت گیری های و شرایط اخذ مجوز ورود به آمریکا اطلاع داشته باشید متوجه خواهید شد که چقدر راحت با ما برخورد می کنند.  و زحمتی که ما میکشیم نسبت به دست آوردی که انشاالله به آن خواهیم رسید بسیار ناچیز است.
هستند آدم هایی که با سرمایه های میلیاردی بیش از ده سال دنبال اخذ ویزا آمریکا هستند. میشناسم که میگم.
پس خیالتون راحت باشه. ما همه کارهای لازم رو انجام دادیم و فقط باید منتظر زمان صدور ویزا باشیم.
باور بفرمایید سفارت سایر کشور ها در خاک ایران به مراتب سخت گیر تر از سفاراتی هستند که ما به آنها مراجعه کردیم. دیدم که میگم. اگر خواستید برای مثال زمان صدور ویزا اتریش رو پس از اینکه موافقت شد رو چک کنید.
ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی برکند
چون ترا نوح است کشتی بان ز طوفان غم مخور
یا حق

با سلام
سپاس بخاطر مطلبی که ارائه کردید
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: V_B
دوستان عزیز، یک سوال:
وقتی زمان AP بیش از آنچه آفیسر در روز مصاحبه گفت طول کشید، بنا به توصیه دوستان، بهتره یک ایمیل ارسال بشه و بپرسیم که شما اینطور گفتید و الان بیشتر شده و...
حالا این ایمیل رو باید به کجا بزنیم؟ سفارتی که مصاحبه شدیم یا KCC و یا..؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
2017As23xx
رویت قبولی:می ۲۰۱۶
ارسال فرم: 20 می2016
کارنت: سپتامبر 2016- نامه دوم: 15روز بعدش
محل مصاحبه: ابوظبی
تاریخ مصاحبه : هفته سوم نوامبر
تعداد افراد کیس: ۲ نفر
نتیجه: AP هردو
پاسخ
تشکر کنندگان: okhtapos ، a_cute65

سلام دوستان.
ما هم 7 دسامبر که در ابوظبی مصاحبه داشتیم در سایت سفارت 14 دسامبر، 29 دسامبر اپدیت داشتیم. در سیس هم 5 ژانویه و 8 ژانویه آپدیت داشتیم.
انگار برای خیلی ها رو 8 ژانویه اپدیت کردن.
ان شا الله همه به زودی کلییر بشیم.
موفق باشید.
شماره کیس: 2017AS19XX
تاریخ مشاهده نتیجه لاتاری: اول June
تاریخ ارسال فرم 260: اول June
تاریخ دریافت نامه دوم: 14 october
مکان مصاحبه:ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
نتیجه مصاحبه: نقصی مدارک و AP
فرد برنده: آقا -سربازی معاف-کارشناسی ارشد الکترونیک-کار شرکت خصوصی
تعداد افراد کیس: دو نفر
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، MOZHDEHHHHHH ، saeidsh ، h.mgh ، okhtapos ، a_cute65
(2017-01-15 ساعت 15:28)frhe نوشته:  

سلام دوستان.
ما هم 7 دسامبر که در ابوظبی مصاحبه داشتیم در سایت سفارت 14 دسامبر، 29 دسامبر اپدیت داشتیم. در سیس هم 5 ژانویه و 8 ژانویه آپدیت داشتیم.
موفق باشید.

خوش به حالتون ما هیچ آپدیتی نداشتیم
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان: okhtapos
(2017-01-15 ساعت 17:05)h.mgh نوشته:  
(2017-01-15 ساعت 15:28)frhe نوشته:  

سلام دوستان.
موفق باشید.

سلام به همگی
متن آپدیت ما در سیس این هست یعنی یک بار آپدیت شدیم ؟
Case Creation Date: 31-Oct-2015
Status Updated Date: 09-Dec-2016

Your visa case is currently undergoing necessary administrative processing. This processing can take several weeks. Please follow any instructions provided by the Consular Officer at the time of your interview. If further information is needed, you will be contacted. If your visa application is approved, it will be processed and mailed/available within two business days. Under the U.S. Immigration and Nationality Act, Immigrant Visas for "Diversity Visas" cannot be issued after September 30th of the year in which you were selected to apply for a Diversity Visa. For example, entrants into the Diversity Visa Program in Fall of 2011 were selected for Diversity Visa 2012 Program, and selectees MUST apply and receive their visa prior to September 30, 2012 otherwise they lose eligibility to receive a Diversity Immigrant Visa, regardless of additional administrative processing. In addition, please note that some immigrant visas may not be able to be issued if the annual numerical limit for that category has been reached.

For more information, please visit U.S. Embassy Ankara.
شماره کیس:   **2017AS000 زیر صد (3 نفر)
دیدن قبولی:   20 می
ارسال فرم:    29 می
تاریخ نام دوم:   14 اکتبر 
تاریخ مصاحبه:   5 دسامبر
محل مصاحبه:    آنکارا
نتیجه:    AP
آپدیت ها :   9 دسامبر ، 30 مارچ ،13 جون - دو خطی  ، 19 جون بخاطر ایمیل تعویض پاسپورت ، 20 جون OR  و نامه کلیری، 28 جون ، 6 جولای ، 7 جولای

پاسخ
تشکر کنندگان: masoud1388m ، Paniz888 ، a_cute65
(2017-01-15 ساعت 18:31)mkb نوشته:  
(2017-01-15 ساعت 17:05)h.mgh نوشته:  
(2017-01-15 ساعت 15:28)frhe نوشته:  سلام دوستان.
موفق باشید.

سلام به همگی
متن آپدیت ما در سیس این هست یعنی یک بار آپدیت شدیم ؟
Case Creation Date: 31-Oct-2015
Status Updated Date: 09-Dec-2016

Your visa case is currently undergoing necessary administrative processing. This processing can take several weeks. Please follow any instructions provided by the Consular Officer at the time of your interview. If further information is needed, you will be contacted. If your visa application is approved, it will be processed and mailed/available within two business days. Under the U.S. Immigration and Nationality Act, Immigrant Visas for "Diversity Visas" cannot be issued after September 30th of the year in which you were selected to apply for a Diversity Visa. For example, entrants into the Diversity Visa Program in Fall of 2011 were selected for Diversity Visa 2012 Program, and selectees MUST apply and receive their visa prior to September 30, 2012 otherwise they lose eligibility to receive a Diversity Immigrant Visa, regardless of additional administrative processing. In addition, please note that some immigrant visas may not be able to be issued if the annual numerical limit for that category has been reached.

For more information, please visit U.S. Embassy Ankara.

درود،
بله آخرین آپدیت شما در تاریخ 9 دسامبر بوده. به امید کلییر شدن شما، همه دوستان و ما.
شماره کیس: ‎2017ASXXX               ‎
تاریخ رویت قبولی:         ‎2016 - may 5‎
تعداد افراد کیس:            3
نظام وظیفه:                خرید خدمت
کنسولگری:                  آنکارا
اولین تاریخ ارسال فرم:   ‎2016 - may 13
آخرین تاریخ ارسال فرم:  ‎2016 - may 18‎
کارنت شدن کیس:        ‎2016 - agu 14
تاریخ دریافت نامه دوم:   ‎2016 - agu 22            
تاریخ مصاحبه:               ‎2016 - oct 21
نتیجه:AP
آپدیتها:12دسامبر،11و15و16 می توسط سیس.