کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

(2017-02-14 ساعت 13:24)AbbasHTC نوشته:  
(2017-02-14 ساعت 11:37)Alirezania نوشته:  آقا به نظر شما امکان داره که ترامپ‌دستور بده هیچ وس کلیر نشه و اعلام نکنن؟ یعنی فقط سفارتها بدونن؟ آخه چه وضعشه؟ این همه حقوق بشر حقوق بشر می کنن اینا ولی کارشون مصداق شکنجست!!!! نمی شه که اینجوری که هیچ کسم صداش در نمی یاد!! اه مردوشورشون ببرن خوب کلیر کنین دیگه

نگران نباشین همین نیم ساعت پیش یکی از دوستان با شغل دولتی و سربازی تو ابوظبی ایدیت یه خطی شده......

این یعنی یه خبر خیلی خیلی خووووووووووووووووووووووووووووووووب

يكي از دوستان كه در گروه هم هست يك ماه دوخطي شده ولي نه كليير شده و نه حتي آپديت!اميدوارم ايشون زودتر كليير بشه و البته همه ي ماها به زودي خبراي خوب بشنويم
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان: pegkh ، V_B ، zamini1975
دوستان عزيز من هم ايميل زدم ولي خبري از جواب نيست سفارت اوظبي جواب نداده ، در ضمن من بيشتر از ١ ماهه ٢ خطي شدم ولي نه آپدبت خوردم و نه او ار شدم همه چي مثل قبل ، بيشتر از ٤ ماه از زمان ap من ميگذره ،دوست عزيزم بهاره با من توي ١ روز مصاحبه شدن جفتمون وضعيت مشابه داريم ايشون متاسفانه هنوز ٢ خطي هم نشده و هيچ اپديتي هم نداره ،
كيس نامبر زير ١٠٠٠
تاريخ مصاحبه ١٠ اكتبر
وضعيت: ap
محل مصاحبه ابوظبي
خانم تنها يك نفر
ليسانس الكترونيك و كارمند غير دولت و مجرد
درسايت سفارت اپديت درتاريخ ١١ اكتبر و در سايت سيس اپديت در تاريخ ١٨ اكتبرو آپديت دوم ٢٢ فوريه بعد از زدن ايميل در ١١ فوريه،
پاسخ
تشکر کنندگان: V_B
(2017-02-14 ساعت 17:10)bahareh75 نوشته:  
(2017-02-14 ساعت 16:53)okhtapos نوشته:  [quote='bahareh75' pid='743172' dateline='1487072744']

كدوم سفارت مصاحبه داشتين؟ابوظبي كه جواب ايميل نميده!!

سلام چرا ابوظبی جواب میده ما ایمیل زدیم جواب دادن البته چیز خاصی نبود که بخوام اینجا بگم گفتند همچنان در حال مراحل اداری هستیم گاهی کم تر از سه ماه و گاهی چندین ماه زمان میبره

ميتونم بپرسم كي ايميل زدين؟و ميشه امضاتون رو هم تكميل كنيد تاريخ مصاحبه و اينكه به نظر خودتون دليل اي پي خوردنتون چي بود؟
[/quote

سفارت انکارا.ایمیل زدم بعد از یک هفته جواب داد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان خواهش ميكنم همديگرو درك كنيم و بهم كمك كنين، چون واقعا همه نگران هستيم ما از اكتبر منتظريم و خبري از كليير نيست ، خواهشا اگر كسي اين متن رو ميخونه و از اكتبر كليير شده خبر بده ما نگران هستيم ، باور كنين همه براي هم خوشحال ميشيم جواب ندادن و نگفتن شماا باعث افسردگي ما ميشه لطفا كمي انسانيت و محبت ..????
كيس نامبر زير ١٠٠٠
تاريخ مصاحبه ١٠ اكتبر
وضعيت: ap
محل مصاحبه ابوظبي
خانم تنها يك نفر
ليسانس الكترونيك و كارمند غير دولت و مجرد
درسايت سفارت اپديت درتاريخ ١١ اكتبر و در سايت سيس اپديت در تاريخ ١٨ اكتبرو آپديت دوم ٢٢ فوريه بعد از زدن ايميل در ١١ فوريه،
پاسخ
تشکر کنندگان: mfaz66 ، a_cute65 ، hilla26 ، FFF1234
[quote='a_cute65' pid='742161' dateline='1486422255']
[quote='FFF1234' pid='742102' dateline='1486401345']
[quote='mfaz66' pid='742085' dateline='1486395091']
کیس نامبر: ‎2017AS0XX2‎
تاریخ رویت قبولی: هفته آخر ‎MAY‎
تعداد اعضای کیس:1
تاریخ شروع فرم: اواسط ‎JUN‎
تاریخ اولین ارسالDS260 فرم: ‎20-05-2016‎
تاریخ مصاحبه:اواسط اکتبر
نتیجه:ap  چهار ماه گذشته .سفارت هم  گفتن 4 ماه .
آپدیت سفارت ‎10 feb و ‎CEAC‎  دسامبر12 و 14feb

من امروز اپدیت داشتم از ceac بعد از دو ماه .بخاطر ایمیل هفته پیش
پاسخ
تشکر کنندگان: pegkh ، bahareh75 ، FFF1234
(2017-02-14 ساعت 15:46)mfaz66 نوشته:  من ایمیل زدم به سفارت اینو جواب داد
Your administrative process is still pending. We do not know how much longer the process may take. Please be assured that the case number will be announced on our web site at https://tr.usembassy.gov/visas/immigrant...tus-check/ as soon as the result is received
.4 ماه و چند روز گذشت کلیر نشدیم

(2017-02-14 ساعت 17:43)pegkh نوشته:  دوستان عزيز من هم ايميل زدم ولي خبري از جواب نيست سفارت اوظبي جواب نداده ، در ضمن من بيشتر از ١ ماهه ٢ خطي شدم ولي نه آپدبت خوردم و نه او ار شدم همه چي مثل قبل ، بيشتر از ٤ ماه از زمان ap  من ميگذره ،دوست عزيزم بهاره با من توي ١ روز مصاحبه شدن جفتمون وضعيت مشابه داريم ايشون متاسفانه هنوز ٢ خطي هم نشده و هيچ اپديتي هم نداره ،

با سلام

وقت بخیر

عزیزان در ابتدا محبّت کنید امضاهاتون رو تکمیل بفرمایید .

( اگر هم نمیدونید چطور میشه این کار رو انجام داد حتماً اطلاع بدید دوستان خوشحال میشن بتونن به شما کمک کنند )

سپاس بیکران هموطن  .

راجع به پروسه اداری ( AP ) هیچ کسی نمیتونه نظر بده که چقدر زمان بره و یک روند هستش که می بایست طی بشه .

شما اگه 3 ماه از مصاحبتون میگذره می بایست به سفارت مربوطه ایمیل بدید و کماکان منتظر بمونید که ان شاء الله کلییر شید .

تا پایان سپتامبر زمان زیادی باقی هست و به هیچ وجه از این مسئله نگران نباشید که بهتون ویزا نمیدن .

تا جایی که میتونید مثبت به مسائل نگاه کنید و بگذارید دوستان از انرژی مثبت شما بهره ببرند .

وقتی که من و شما و دوستان بخوایم اینقدر مظطرب برخورد کنیم نه تنها خودمون رو ناراحت می کنیم بلکه باعث میشیم که دوستانی که مصاحبه شون برای ماه های آخر هستش بیشتر احساس نا امنی و نگرانی کنند .

سپاس بخاطر شکیبایی شما و بچه های با محبّت مهاجرسرا .

دوستان با کلیک بر روی گزینه تشکّر به همدیگه کمک کنیم برای انتشار مطالب بهتر .

در پناه خدا .

#تجربه#
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
(2017-02-14 ساعت 17:10)bahareh75 نوشته:  
(2017-02-14 ساعت 16:53)okhtapos نوشته:  
(2017-02-14 ساعت 16:15)bahareh75 نوشته:  كدوم سفارت مصاحبه داشتين؟ابوظبي كه جواب ايميل نميده!!

سلام چرا ابوظبی جواب میده ما ایمیل زدیم جواب دادن البته چیز خاصی نبود که بخوام اینجا بگم گفتند همچنان در حال مراحل اداری هستیم گاهی کم تر از سه ماه و گاهی چندین ماه زمان میبره

ميتونم بپرسم كي ايميل زدين؟و ميشه امضاتون رو هم تكميل كنيد تاريخ مصاحبه و اينكه به نظر خودتون دليل اي پي خوردنتون چي بود؟

هشت فوریه ایمیل زدم، یک نوامبر مصاحبه بود چهار نفر (آپدیت دو نفر ۴ نوامبر و نفر اصلی ۱ فوریه که شاید به خاطر ایمیل قبلی باشه، دونفر دیگه ۱۶ نوامبر و حالت ready) دلیلش هم با توجه به اینکه عده ای هم که نه سربازی داشتند و نه شغل دولتی اما باز شامل ای پی شدند نمیدونم چیه امضا هم موقعی که ایشالا این مراحل تموم بشه کامل میکنم چون الان چیزی وجود نداره بخوام بزارم اما هر تغییری ایجاد بشه میگم قبلا هم گفته بودم
شماره کیس: 2017AS2XXX
مصاحبه:1 نوامبر (AP)(ابوظبی)
تعداد:4
آپدیت ها:
10 می نفر دوم (دوخطی)
14 می تمام افراد(نفر دوم OR)
18 می نفر اصلی و نفرات سوم و چهارم (نفر اصلی دو خطی)
23 می همه ی افراد(نفر اصلیOR)
24 می متن کلییر در سایت
18 جون تحویل پاسپورت به سفارت
19 جون ایشود در سایت ceac
22 جون تحویل از سفارت
پاسخ
تشکر کنندگان: FFF1234
اگر واقع بین باشیم ما باید بعد از4 ماه منتظر باشیم
یعنی احتمال کلییر شدن بین 4 تا6ماه حدودا80 درصده
بگفته خودشون که میگن پرسه شما اینقدر طول میکشه
پس فکر کنم نگرانی‌های ما درست نیست امیدوارم در طول
اسفند و فروردین خیلی کلیری داشته باشیم
کیس نامبر: ***2017as
تعداد نفرات: 3
تاریخ رویت: 6may
ارسال فرم: may نیمه دوم
مصاحبه: انکارا. نیمه دوم اکتبر
آپدیت: دسامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، h.mgh ، AbbasHTC
یادمه یکی از بچه های سال قبل صفحه پر میکرد از++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++
و میگفت انرژی مثبت بدید
واقعا برام جالب بود
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، h.mgh ، فافافا ، saeidsh ، ekhveh ، mrticoen ، AbbasHTC ، MOZHDEHHHHHH ، pegkh ، kimia2016
تا توانی انرژی مثبت ده
انرژی منفی هنر نمیباشد

البته واقع بین هم باید بود
++++++++++++++++
++++++++++++++++
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، h.mgh ، فافافا ، mrticoen ، AbbasHTC ، amirdehghani20 ، kimia2016
منم ویزاااااااااااا می خوااااااااااااااااااام امروز شد 4 ماه و یک هفته++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ به امید کلییر شدن همه دوستان منتظر
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، onasiss ، Alirezania ، فافافا ، zamini1975 ، saeidsh ، ekhveh ، a_cute65 ، mrticoen ، AbbasHTC ، pegkh ، kimia2016
(2017-02-15 ساعت 10:26)h.mgh نوشته:  منم ویزاااااااااااا می خوااااااااااااااااااام امروز شد 4 ماه و یک هفته++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ به امید کلییر شدن همه دوستان منتظر
ماهم ۱۹ اکتبر بودیم ۱۱۶ روز شده!
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، ekhveh ، mrticoen ، AbbasHTC ، h.mgh ، kimia2016
(2017-02-15 ساعت 11:09)Alirezania نوشته:  
(2017-02-15 ساعت 10:26)h.mgh نوشته:  منم ویزاااااااااااا می خوااااااااااااااااااام امروز شد 4 ماه و یک هفته++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ به امید کلییر شدن همه دوستان منتظر
ماهم ۱۹ اکتبر بودیم ۱۱۶ روز شده!

ایشالا همین روزها کلییر میشید
پاسخ
تشکر کنندگان: okhtapos ، saeidsh ، ekhveh ، bahareh75 ، AbbasHTC ، h.mgh
چرا اکتبریا و نوامبریا و .....کلییریشون نمیا+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++دددددد....
ویزای من کجایییییییییییی++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، saeidsh ، mfaz66 ، zamini1975 ، bahareh75 ، Alirezania ، فافافا ، pegkh ، kimia2016
(2017-02-15 ساعت 12:56)AbbasHTC نوشته:  چرا اکتبریا و نوامبریا و .....کلییریشون نمیا+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++دددددد....
ویزای من کجایییییییییییی++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++؟؟؟؟

من یه جا خوندم که پروسه اداری چند نوع مختلف داره و بستگی به افیسر داره که کدوم یک از اونا رو واسه کیس شما انتخاب کنه حتی میتونه چند نوع چک واسه کیس شما بزنه و باعث بشه زمان کلرینس خیلی طولانی بشه.من فکر میکنم اونایی که خیلی طول میکشه افیسر همین کار رو واسشون انجام داده مخصوصا ماه اول که اکتبر هستش چون اولین کیسها میرن مصاحبه خیلی بیشتر سخت میگیرن. اگه جناب ترامپ کوتاه بیاد فکر میکنم خیلی از دوستان ماه دیگه یعنی مارچ کلیر بشن.ایشاله
کیس نامبر: 2017AS1xx
تعدادافراد کیس: 2 نفر
تاریخ رویت قبولی:3/May
تاریخ ارسال فرم 260:28/May
تاریخ کارنت:August
تاریخ دریافت نامه دوم:14/October
تاریخ مصاحبه: ِDecember5
وضعیت: AP
ویزا دریافت شد 15/Apr/2017
پاسخ
تشکر کنندگان: mrticoen ، zamini1975 ، Paniz888 ، AbbasHTC ، h.bootimar ، mfaz66 ، h.mgh ، pegkh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان