کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

(2017-03-30 ساعت 02:13)V_B نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 12:25)gogoli-boy نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 11:48)V_B نوشته:  سلام به همه
من امروز 90 روز شد که منتظر کلیر هستم.
تا حالا هم هیچ آپدیتی نداشتم خواستم یه ایمیل به سفارت بزنم اما متاسفانه متن ایمیل رو نمیدونم.
قبلا یه جایی دیده بودم هر چی سعی کردم نتونستم پیدا کنم اگر کسی متن
ایمیل رو بزاره ممنون میشم.

با سلام
نگران نباشيد دوست عزيز سفارت ارمنستان بعد از اتمام مراحل اداري كيس آپديت مي كنند و شماره در سايت اعلام مي كنند.
ايميل پيگيري كيس:

‎Case number:‎  X
در این قسمت کیس نامبرتون

‎Principal Applicant Name: Name & Family‎

نام و نام فامیلیتون

‎Date of birth: X‎

تاریخ تولدتون ( شامل روز و ماه و سال تولدتون )

Visa type:‎
‎Diversity ‎visa ('Visa‎ Lottery'‎)

متن زیر رو زحمت میکشید و جای خالیش رو پرمیکنید و برای سفارت جهت پیگیری وضعیت کلیرنس ارسال میکنید.

‎Dear Madam/Sir,‎
I ‎would like to inform you that , I had my visa interview at the U.S Embassy in .......... on .............. and the embassy officer told me to check my status after 2 months, but now after....... month, my administrative processing has been still pending and I'm really worried about my case .‎

‎I would appreciate if you kindly inform me about the latest status of my case.‎
I ‎am Looking forward to hearing your kind response and many thanks for your kind cooperation in advance.‎
Yours ‎sincerely‎
موفق باشيد.

سلام مجدد
خیلی از لطف شما ممنونم.
ایمیل زدم به سفارت و بعد چند ساعت جواب دادن.
همون حرف همیشگی که پروسه اداری در دست ما نیست و باید صبر کنی تا تموم بشه.
و تو سایت Ceas هم آپدیت شدم به خاطر ایمیل

سرهاست در این سودا چون حلقه زنان بر در
تا بخت بلند این در بر روی که بگشاید

توکل به خدا

خوش به حالتون حداقل آپديت ميشين به من جواب ايميل دادن ولي اصلا آپديت نميشم!دوبار به ايميلم جواب دادن ولي آپديت نداشتم!
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان: فام مج ، milad.abadani
(2017-03-30 ساعت 20:41)bahareh75 نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 12:25)gogoli-boy نوشته:  با سلام
نگران نباشيد دوست عزيز سفارت ارمنستان بعد از اتمام مراحل اداري كيس آپديت مي كنند و شماره در سايت اعلام مي كنند.
ايميل پيگيري كيس:

در این قسمت کیس نامبرتون

نام و نام فامیلیتون

متن زیر رو زحمت میکشید و جای خالیش رو پرمیکنید و برای سفارت جهت پیگیری وضعیت کلیرنس ارسال میکنید.

‎Dear Madam/Sir,‎
I ‎would like to inform you that , I had my visa interview at the U.S Embassy in .......... on .............. and the embassy officer told me to check my status after 2 months, but now after....... month, my administrative processing has been still pending and I'm really worried about my case .‎

‎I would appreciate if you kindly inform me about the latest status of my case.‎
I ‎am Looking forward to hearing your kind response and many thanks for your kind cooperation in advance.‎
Yours ‎sincerely‎
موفق باشيد.

سلام مجدد
خیلی از لطف شما ممنونم.

توکل به خدا

خوش به حالتون حداقل آپديت ميشين به من جواب ايميل دادن ولي اصلا آپديت نميشم!دوبار به ايميلم جواب دادن ولي آپديت نداشتم!

خیلی عجیب که آپدیت نشدید. چون هر کسی ایمیل میزنه یه آپدیت واسش میخوره که البته دردی هم دوا نمیکنه.
البته من اطلاعات درستی در این زمینه ندارم.
در ضمن چیزی که کاملا مشخصه اینکه شما اصلا نباید نگران باشی چون تو اکتبر جز نفرات اول رفتی مصاحبه و امید بخدا حتما ویزاتون رو دریافت خواهی کرد.
توکل بخدا
Case number : 2017AS30**
رویت قبولی 4 May
ارسال فرم 6 Jun
کارنت  11 October
ایمیل از کی سی سی جهت نامه دوم  14 October
زمان مصاحبه 29 December
محل مصاحبه : آنکارا که به ایروان تغییر یافت
برنده : یک نفر
سربازی : ن ی ر و ی ا ن ت ظ ا م ی
مشغول در شرکت خصوصی
تحصیلات : کارشناسی
نتیجه  AP
دریافت ویزا 23 jun

ما و می و زاهدان و تقوا.          تا یار سر کدام دارد

پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
دوستان سلام
وقت همگی بخیر
دوستان ، همسر من بارداره و پرونده ما در خلال مراحل اداریه.
بنظر شما اگه در خلال مراحل اداری و قبل از اینکه کلییر بشیم ، همسرم فارق بشه ، ما چکار باید کنیم ؟
ممنون میشم اگه کسی اطلاع داشته باشه منو کمک کنه.
به امید کلییر زودتر بچه های 2017
Case Number: 2017AS31XX
Applicants: 4 persons
Submission Date: May 10, 2016
Current Date: October 14, 2016
Interview Date: December 14, 2016
U.S Embassy: Abu-Dhabi
Result: A.P.

پاسخ
(2017-03-31 ساعت 12:17)afshin14753 نوشته:  دوستان سلام
وقت همگی بخیر
بنظر شما اگه در خلال مراحل اداری و قبل از اینکه کلییر بشیم ، همسرم فارق بشه ، ما چکار باید کنیم ؟

سلام، بهتره از سفارت بپرسی ،اونا بهتر میدونن و حتما جوابتون رو میدن
کیس نامبر: 2017AS1xx
تعدادافراد کیس: 2 نفر
تاریخ رویت قبولی:3/May
تاریخ ارسال فرم 260:28/May
تاریخ کارنت:August
تاریخ دریافت نامه دوم:14/October
تاریخ مصاحبه: ِDecember5
وضعیت: AP
ویزا دریافت شد 15/Apr/2017
پاسخ
(2017-03-31 ساعت 12:17)afshin14753 نوشته:  دوستان سلام
وقت همگی بخیر

از چه نظر میپرسین چیکار کنیم؟؟؟ کار خاصی لازم نیست انجام بدین ترجمه شناسنامه فرزندتون رو برای سفرت میفرستین و بهشون میگین فرزندمون بدنیا اومده بعد خود به خود با صدور ویزا برایدشما برا اونم ویزا صادر میکنن دیگه اون نیاز به کلیر شدن نداره
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975 ، milad.abadani
(2017-03-29 ساعت 12:25)gogoli-boy نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 11:48)V_B نوشته:  سلام به همه
من امروز 90 روز شد که منتظر کلیر هستم.
تا حالا هم هیچ آپدیتی نداشتم خواستم یه ایمیل به سفارت بزنم اما متاسفانه متن ایمیل رو نمیدونم.
قبلا یه جایی دیده بودم هر چی سعی کردم نتونستم پیدا کنم اگر کسی متن
ایمیل رو بزاره ممنون میشم.

با سلام
ايميل پيگيري كيس:

در این قسمت کیس نامبرتون

نام و نام فامیلیتون

‎Dear Madam/Sir,‎

Yours ‎sincerely‎
موفق باشيد.

سلام مجدد
خیلی از لطف شما ممنونم.

توکل به خدا

کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdihastam ، soruosh ، milad.abadani
با سلام
من برنده لاتاری 2017 هستم. کیس نامبر من 2017AS12XX است و در تاریخ 6 اکتبر در ابوظبی مصاحبه رفتم. توی سایت سفارت آمریکا در ابوظبی همان تاریخ 6 اکتبر را نوشته و در سایت ceac تاریخ 18 اکتبر را نوشته. چندین ایمیل به سایت سفارت و ceac زدم ولی هیچ آپ دیتی نشدم. کسانی دیگری هم هستند که مثل من باشند؟
پاسخ
(2017-04-02 ساعت 15:06)hrdavoodian نوشته:  با سلام
من برنده لاتاری 2017 هستم. کیس نامبر من 2017AS12XX است و در تاریخ 6 اکتبر در ابوظبی مصاحبه رفتم. توی سایت سفارت آمریکا در ابوظبی همان تاریخ 6 اکتبر را نوشته و در سایت ceac تاریخ 18 اکتبر را نوشته. چندین ایمیل به سایت سفارت و ceac زدم ولی هیچ آپ دیتی نشدم. کسانی دیگری هم هستند که مثل من باشند؟

ممنون ميشم اگر امضاتونو تكميل بفرماييد دوست عزيز
و ضمن اينكه تفريبا همه دوستان وضعيت مشابهي با شما دارن اميدواريم كه در ماه اتي ميلادي پروسه كليري شروع بشه
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: فام مج ، Paniz888 ، milad.abadani
کجا باید امضا را تکمیل کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان منتظر موافق باشید یه اماری بگیریم..
دوستانی که اکتبر و نوامبر ودسامبر مصاحبه رفتن آخرین اپدیت بدون ایمیل و ارسال مدارک ناقص ( یعنی بدون دخالت شما) و تو سایت سیس(نه سفارت) براشون چه زمانی بوده؟ آیا ژانویه و فوریه یا مارچ آپدیتی داشتین؟
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani ، KORYO
(2017-04-02 ساعت 15:25)TiredAdmin نوشته:  دوستان منتظر موافق باشید یه اماری بگیریم..
دوستانی که اکتبر و نوامبر ودسامبر مصاحبه رفتن آخرین اپدیت بدون ایمیل و ارسال مدارک ناقص ( یعنی بدون دخالت شما) و تو سایت سیس(نه سفارت) براشون چه زمانی بوده؟ آیا ژانویه و فوریه یا مارچ آپدیتی داشتین؟

من اخرین ابدیتم بیست ژانویه بود که از or برگشت به حالت اول یعنی پروسه اداری،بعدش بازم داشتم ولی بخاطر ایمیل بوده، همسرم هفتم فوریه ابدیت داشت و کلیر شده اما کیس اصلی خودم هستم که چهار ماهه هنوز منتظرم
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، milad.abadani
(2017-04-02 ساعت 15:21)hrdavoodian نوشته:  کجا باید امضا را تکمیل کنم؟
بالای صفحه،سمت راست یه جا نوشته کنترل پنل کاربر،اونجا کلیک کنید و اطلاعات کیستون رو وارد کنید،
پاسخ
تشکر کنندگان: hrdavoodian
(2017-04-02 ساعت 20:11)فام مج نوشته:  
(2017-04-02 ساعت 15:25)TiredAdmin نوشته:  دوستان منتظر موافق باشید یه اماری بگیریم..

من اخرین ابدیتم بیست ژانویه بود که از or برگشت به حالت اول یعنی پروسه اداری،بعدش بازم داشتم ولی بخاطر ایمیل بوده، همسرم هفتم فوریه ابدیت داشت و کلیر شده اما کیس اصلی خودم هستم که چهار ماهه هنوز منتظرم
سلام منظور از کلیر شدن همسرتون دوخطی شدنه یا اینکه زده . Ready؟
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ

سلام
ما 5 دسامبر مصاحبه داشتیم و 30 مارچ کیس اصلی آپدیت شد. دو روز دیگه 4 ماه میشه .
شماره کیس:   **2017AS000 زیر صد (3 نفر)
دیدن قبولی:   20 می
ارسال فرم:    29 می
تاریخ نام دوم:   14 اکتبر 
تاریخ مصاحبه:   5 دسامبر
محل مصاحبه:    آنکارا
نتیجه:    AP
آپدیت ها :   9 دسامبر ، 30 مارچ ،13 جون - دو خطی  ، 19 جون بخاطر ایمیل تعویض پاسپورت ، 20 جون OR  و نامه کلیری، 28 جون ، 6 جولای ، 7 جولای

پاسخ
(2017-04-02 ساعت 20:40)sabmn نوشته:  
(2017-04-02 ساعت 20:11)فام مج نوشته:  

سلام منظور از کلیر شدن همسرتون دوخطی شدنه یا اینکه زده  . Ready؟
سلام، همسرم دوخطی بود که سفارت جواب ایمیلمو داد گفت کلیر شده حالا هم or شده، هنوز administrative processing میزنه بخاطر اینکه من کیس اصلی هستم و کلیر نشدم هنوز،
شما خودتون کیس اصلی هستین یا همسرتون؟اگه همسرتون باشه که خوبه اگه نه باید صبر کنین تا شما کلیر بشین
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان