کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

(2017-04-02 ساعت 15:21)hrdavoodian نوشته:  کجا باید امضا را تکمیل کنم؟

دوست عزیز سلام
شما ابتدا بایستی حدود ۱۰ ارسال داشته باشید تا بتوانید امضای خودتون رو تکمیل کنید
بعد با مراجعه به کنترل پنل کاربر که در بالای صفحه سمت راست هست ، وارد تنظیمات حساب کاربری شوید و قسمت ویرایش امضا رو انتخاب کنید و امضای خودتون رو مثل فرمت سایر دوستان انجام​ بدهید .
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
سلام من ٨ دسامبر ابوظبي مصاحبه شدم و چك خوردم و اولين اپديتم ١٣ دسامبر هست و تا الان با توجه به ايميل كه زدم هيچ جواب نگرفتم و اپديت هم نداشتم ٤ ماه گذشته
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
من 6 اکتبر در ابوظبی مصاحبه داشتم در سایت سفارت آپدیتی که نداشتم توی سایت سیس هم 18 اکتبر آخرین آپدیت بوده. چندین ایمیل به سفارت و سیس زدم ولی هیچ تغییری نکرده است. همان تاریخ ها را نشان می دهد.
hrdavoodian
Case Number:2017AS12XX
Single
Interview: 6 Oct
Abu Dhabi
Status: AP
Ceac: 18 Oct
پاسخ
سلام ما سه نفریم 16 نوامبر ابوظبی مصاحبه داشتیم هنوز هیچی به هیچی. فقط دخترم یکی دو ماه پیش دو خطی شد.
کیس نامبر: 2017AS22##
تاریخ رویت قبولی: 3 MAY
اعضای کیس: 3 نفر (برنده اصلی همسرم+ من و دخترم)
تاریخ ارسال فرم260: 14 MAY
آنلاک اول: 20 MAY
آنلاک دوم: 24 MAY
تاریخ کارنت: September
نامه دوم: 20 September
تاریخ مصاحبه: 16 November
نتیجه مصاحبه: AP
محل مصاحبه: آنکارا، تغییر به ابوظبی توسط KCC
در انتظار کلیرنس
ارسال ایمیل به سفارت: 13 April
آپدیت برنده اصلی: 17 April
ارسال ایمیل به سفارت: 21 May
آپدیت برنده اصلی: 30 May
آپدیت برنده اصلی  و دو خطی: 13 Jun
آپدیت کل کیس: 18 Jun
دریافت ایمیل بونافاید: 25 Jun
تمدید مدیکال: 12 Aug
تحویل مدارک به سفارت: 13 Aug
آپدیت ها: 13-14-15 Aug
ایشود: 16 Aug
دریافت ویزا: روز تاریخی و با شکوه 17 آگوست 2017

پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، milad.abadani
(2017-04-02 ساعت 20:43)mkb نوشته:  
(2017-04-02 ساعت 15:25)TiredAdmin نوشته:  دوستان منتظر موافق باشید یه اماری بگیریم..
دوستانی که اکتبر و نوامبر ودسامبر مصاحبه رفتن آخرین اپدیت بدون ایمیل و ارسال مدارک ناقص ( یعنی بدون دخالت شما) و تو سایت سیس(نه سفارت) براشون چه زمانی بوده؟ آیا ژانویه و فوریه یا مارچ آپدیتی داشتین؟

سلام
ما 5 دسامبر مصاحبه داشتیم و 30 مارچ کیس اصلی آپدیت شد. دو روز دیگه 4 ماه میشه .

شما اپدیتتون بدون ایمیل یا ارسال مدارک و سی وی بوده یعنی؟ اینطور باشه خبر خوبیه
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
طبق شنیده ها قبلن مرحله اداری AP یا (FBI check) طی چهار مرحله بوده ولی با مقررات جدید داخلی شان به هشت مرحله رسیده. برای همین مرحله اداری AP یا (FBI check) طولانی تر می شود.
hrdavoodian
Single
Abu Dhabi
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، امیر007 ، milad.abadani
(2017-04-02 ساعت 15:25)TiredAdmin نوشته:  دوستان منتظر موافق باشید یه اماری بگیریم..
دوستانی که اکتبر و نوامبر ودسامبر مصاحبه رفتن آخرین اپدیت بدون ایمیل و ارسال مدارک ناقص ( یعنی بدون دخالت شما) و تو سایت سیس(نه سفارت) براشون چه زمانی بوده؟ آیا ژانویه و فوریه یا مارچ آپدیتی داشتین؟

من فکر‌میکنم کیس اصلی ۸ مارچ‌و کیس ۲ همراه ۱۴ مارچ آپ خوردن ولی نزدیک به ۶ ماه شدیم دیگه .ما ۵ماه و ۲ هفته و هنوز خبری نیست و ۱۲ روز دیکه مدیکال باطل میشه
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، milad.abadani
(2017-04-02 ساعت 23:17)TiredAdmin نوشته:  
(2017-04-02 ساعت 20:43)mkb نوشته:  

سلام

من دو تا ایمیل به سیس هم زدم ولی هیچ آپدیتی نشدم. همان 18 اکتبر که چند ماه پیش بود هنوز هست. شما به آدرس kcc@state.gov ایمیل زده اید؟
hrdavoodian
Single
Abu Dhabi
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-02 ساعت 23:25)hrdavoodian نوشته:  
(2017-04-02 ساعت 23:17)TiredAdmin نوشته:  
(2017-04-02 ساعت 20:43)mkb نوشته:  سلام

من دو تا ایمیل به سیس هم زدم ولی هیچ آپدیتی نشدم. همان 18 اکتبر که چند ماه پیش بود هنوز هست. شما به آدرس kcc@state.gov ایمیل زده اید؟

از زمان تعیین محل سفارت شما کی سی سی دیگه مسولیتی نداره و جوابی نمیده و باید با سفارت در تماس باشید، به سفارتهم ایمیل بزنید یه جواب تکراری می دن که ما در جریان ای پی نیستیم و زمانی هم نمیتونیم بدیم و وقتی جوب اومد بهتون خبر می دیم.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، milad.abadani
(2017-04-02 ساعت 23:12)hrdavoodian نوشته:  من 6 اکتبر در ابوظبی مصاحبه داشتم در سایت سفارت آپدیتی که نداشتم توی سایت سیس هم 18 اکتبر آخرین آپدیت بوده. چندین ایمیل به سفارت و سیس زدم ولی هیچ تغییری نکرده است. همان تاریخ ها را نشان می دهد.

منم مثل شما با توجه به اينكه ايميل فرستادم هيچ آپديتي نداشتم!نميدونم چرا آپديت نميكنن دلم خوش باشه!
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
(2017-04-02 ساعت 21:16)فام مج نوشته:  
(2017-04-02 ساعت 20:40)sabmn نوشته:  
(2017-04-02 ساعت 20:11)فام مج نوشته:  من اخرین ابدیتم بیست ژانویه بود که از or برگشت به حالت اول یعنی پروسه اداری،بعدش بازم داشتم ولی بخاطر ایمیل بوده، همسرم هفتم فوریه ابدیت داشت و کلیر شده اما کیس اصلی خودم هستم که چهار ماهه هنوز منتظرم
سلام منظور از کلیر شدن همسرتون دوخطی شدنه یا اینکه زده  . Ready؟
سلام، همسرم دوخطی بود که سفارت جواب ایمیلمو داد گفت کلیر شده حالا هم or شده، هنوز administrative processing میزنه بخاطر اینکه من کیس اصلی هستم و کلیر نشدم هنوز،
شما خودتون کیس اصلی هستین یا همسرتون؟اگه همسرتون باشه که خوبه اگه نه باید صبر کنین تا شما کلیر بشین
سلام من کیس اصلی هسم خانومم 10 روز بعد از مصاحبه دوخطی شدن و روز بعدش هم من باز اپدیت شدم تو امضام هس اپدیتها
چقد طول کشید تا بعد از دو خطی or شدن؟
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ

سلام من 11 اکتبر مصاحبه داشتم و هیچ آپدیت بدون ایمیلی نداشتم Sad
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان: ََAfra ، soruosh ، milad.abadani
(2017-04-03 ساعت 07:48)sabmn نوشته:  
(2017-04-02 ساعت 21:16)فام مج نوشته:  
(2017-04-02 ساعت 20:40)sabmn نوشته:  سلام منظور از کلیر شدن همسرتون دوخطی شدنه یا اینکه زده  . Ready؟
سلام، همسرم دوخطی بود که سفارت جواب ایمیلمو داد گفت کلیر شده حالا هم or شده، هنوز administrative processing میزنه بخاطر اینکه من کیس اصلی هستم و کلیر نشدم هنوز،
شما خودتون کیس اصلی هستین یا همسرتون؟اگه همسرتون باشه که خوبه اگه نه باید صبر کنین تا شما کلیر بشین
سلام من کیس اصلی هسم خانومم 10 روز بعد از مصاحبه دوخطی شدن و روز بعدش هم من باز اپدیت شدم تو امضام هس اپدیتها
وقتی دوخطی بودن سفارت گفتش کلیر شده،دوباره سی مارچ ایمیل دادم که همسرم or شد بخاطر ایمیل بود فکر کنم، ولی درهر صورت من فهمیدم که دوخطی شدن یعنی کلیر حالا دیگه بعدش or بشی یا نه مهم نیست
کیس نامبر: 2017AS1xx
تعدادافراد کیس: 2 نفر
تاریخ رویت قبولی:3/May
تاریخ ارسال فرم 260:28/May
تاریخ کارنت:August
تاریخ دریافت نامه دوم:14/October
تاریخ مصاحبه: ِDecember5
وضعیت: AP
ویزا دریافت شد 15/Apr/2017
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، soruosh ، milad.abadani
(2017-04-03 ساعت 10:11)فام مج نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 07:48)sabmn نوشته:  
(2017-04-02 ساعت 21:16)فام مج نوشته:  سلام، همسرم دوخطی بود که سفارت جواب ایمیلمو داد گفت کلیر شده حالا هم or شده، هنوز administrative processing میزنه بخاطر اینکه من کیس اصلی هستم و کلیر نشدم هنوز،
وقتی دوخطی بودن سفارت گفتش کلیر شده،دوباره سی مارچ ایمیل دادم که همسرم or شد بخاطر ایمیل بود فکر کنم، ولی درهر صورت من فهمیدم که دوخطی شدن یعنی کلیر حالا دیگه بعدش or بشی یا نه مهم نیست

ممنون دوست عزیز امیدوارم شما هم این ماه کلیر بشین !!! این ماه هیچ مصاحبه لاتاری انجام نمیشه و همه نامه ها واسه May مصاحبه گذاشتن. این ماه ماهه کلیر شدنه !!!

لطفا متن ایمیلی که به سفارت زدین رو بفرستین تو پیام خصوصی ممنون میشم
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان: V_B ، فام مج ، zamini1975 ، soruosh ، milad.abadani
سلام به همگی
ما 22نوامبر مصاحبه داشتیم و آخرین آپدیت برای هردومون 6فبریه بود که یکنفرمون or شد.
20 روز پیش هم به سفارت نامه زدیم ولی هیچ آپدیت یا پاسخی دریافت نکردیم.
موفق باشید
2017As23xx
رویت قبولی:می ۲۰۱۶
ارسال فرم: 20 می2016
کارنت: سپتامبر 2016- نامه دوم: 15روز بعدش
محل مصاحبه: ابوظبی
تاریخ مصاحبه : هفته سوم نوامبر
تعداد افراد کیس: ۲ نفر
نتیجه: AP هردو
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان