کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

(2017-04-02 ساعت 15:06)hrdavoodian نوشته:  با سلام
من برنده لاتاری 2017 هستم. کیس نامبر من 2017AS12XX است و در تاریخ 6 اکتبر در ابوظبی مصاحبه رفتم. توی سایت سفارت آمریکا در ابوظبی همان تاریخ 6 اکتبر را نوشته و در سایت ceac تاریخ 18 اکتبر را نوشته. چندین ایمیل به سایت سفارت و ceac زدم ولی هیچ آپ دیتی نشدم. کسانی دیگری هم هستند که مثل من باشند؟

منم همین مشکل دارم من 15 اکتبر در ابوظبی مصاحبه رفتم و توی سایت ceac آخرین آپدیت 18 اکتبر خورده و هر ایمیلی هم که میزنیم تا الان آپدیت نشده.
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، milad.abadani
(2017-04-03 ساعت 00:06)TiredAdmin نوشته:  
(2017-04-02 ساعت 23:25)hrdavoodian نوشته:  
(2017-04-02 ساعت 23:17)TiredAdmin نوشته:  شما اپدیتتون بدون ایمیل یا ارسال مدارک و سی وی بوده یعنی؟ اینطور باشه خبر خوبیه

من دو تا ایمیل به سیس هم زدم ولی هیچ آپدیتی نشدم. همان 18 اکتبر که چند ماه پیش بود هنوز هست. شما به آدرس kcc@state.gov ایمیل زده اید؟

از زمان تعیین محل سفارت شما کی سی سی دیگه مسولیتی نداره و جوابی نمیده و باید با سفارت در تماس باشید، به سفارتهم ایمیل بزنید یه جواب تکراری می دن که ما در جریان ای پی نیستیم و زمانی هم نمیتونیم بدیم و وقتی جوب اومد بهتون خبر می دیم.

پس آپ دیت هایی که در ceac می خورد چطوری است؟ مگر با ایمیل زدن آپ دیت نمی شود؟
hrdavoodian
Case Number:2017AS12XX
Single
Interview: 6 Oct
Abu Dhabi
Status: AP
Ceac: 18 Oct
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
(2017-04-03 ساعت 00:36)bahareh75 نوشته:  
(2017-04-02 ساعت 23:12)hrdavoodian نوشته:  من 6 اکتبر در ابوظبی مصاحبه داشتم در سایت سفارت آپدیتی که نداشتم توی سایت سیس هم 18 اکتبر آخرین آپدیت بوده. چندین ایمیل به سفارت و سیس زدم ولی هیچ تغییری نکرده است. همان تاریخ ها را نشان می دهد.

منم مثل شما با توجه به اينكه ايميل فرستادم هيچ آپديتي نداشتم!نميدونم چرا آپديت نميكنن دلم خوش باشه!

شما چرا AP خوردید؟ شاغل هستید؟ معمولن خانم ها AP کمتر شامل شان می شود. فعلن باید تا چند ماه دیگر صبر کرد.
hrdavoodian
Single
Abu Dhabi
پاسخ
(2017-04-03 ساعت 10:26)sabmn نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 10:11)فام مج نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 07:48)sabmn نوشته:  سلام من کیس اصلی هسم خانومم 10 روز بعد از مصاحبه دوخطی شدن و روز بعدش هم من باز اپدیت شدم تو امضام هس اپدیتها
چقد طول کشید تا بعد از دو خطی or شدن؟
وقتی دوخطی بودن سفارت گفتش کلیر شده،دوباره سی مارچ ایمیل دادم که همسرم or شد بخاطر ایمیل بود فکر کنم، ولی درهر صورت من فهمیدم که دوخطی شدن یعنی کلیر حالا دیگه بعدش or بشی یا نه مهم نیست

ممنون دوست عزیز امیدوارم شما هم این ماه کلیر بشین !!! این ماه هیچ مصاحبه لاتاری انجام نمیشه و همه نامه ها واسه May مصاحبه گذاشتن. این ماه ماهه کلیر شدنه !!!

لطفا متن ایمیلی که به سفارت زدین رو بفرستین تو پیام خصوصی ممنون میشم

وای خدا از دهنت بشنوه دوست عزیز که این ماه، ماه کلیر شدن ها باشه
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، milad.abadani
من برنده لاتاری 2017 هستم. کیس نامبر من 2017AS12XX است و در تاریخ 6 اکتبر در ابوظبی مصاحبه رفتم. توی سایت سفارت آمریکا در ابوظبی همان تاریخ 6 اکتبر را نوشته و در سایت ceac تاریخ 18 اکتبر را نوشته. چندین ایمیل به سایت سفارت و ceac زدم ولی هیچ آپ دیتی نشدم. کسانی دیگری هم هستند که مثل من باشند؟

من لاتاری نیستم اما مثل شما ابوظبی مصاحبه شدم و فقط تو همون ماه مصاحبه ام یعنی June سایت سفارت و سایت ceac اپدیت شدم. سه بار ایمیل دادم و فقط آخری که کپی پاسپورت جدیدم را فرستادم جواب دادن و تشکر کردن.و اصلا برای اون جواب هم اپدیت نشدم تا به امروز که ده ماه شده.ظاهرا ابوظبی دیگه برای ایمیل فرستادن اپدیت نمیکنه.
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، milad.abadani
(2017-04-03 ساعت 13:59)Sasa-t نوشته:  

من لاتاری نیستم اما مثل شما ابوظبی مصاحبه شدم و فقط تو همون ماه مصاحبه ام یعنی June سایت سفارت و سایت ceac اپدیت شدم. سه بار ایمیل دادم و فقط آخری که کپی پاسپورت جدیدم  را فرستادم جواب دادن و تشکر کردن.و اصلا برای اون جواب هم اپدیت نشدم تا به امروز که ده ماه شده.ظاهرا ابوظبی دیگه برای ایمیل فرستادن اپدیت نمیکنه.

دوست عزیز وقتی پاسپورت عوض میشه در پروسه کلیرنس تاثیری هم میذاره؟
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
(2017-04-03 ساعت 16:56)Sudeh نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 13:59)Sasa-t نوشته:  

من لاتاری نیستم اما مثل شما ابوظبی مصاحبه شدم و فقط تو همون ماه مصاحبه ام یعنی June سایت سفارت و سایت ceac اپدیت شدم. سه بار ایمیل دادم و فقط آخری که کپی پاسپورت جدیدم  را فرستادم جواب دادن و تشکر کردن.و اصلا برای اون جواب هم اپدیت نشدم تا به امروز که ده ماه شده.ظاهرا ابوظبی دیگه برای ایمیل فرستادن اپدیت نمیکنه.

با سلام
فکر نمی کنم در این دوره تاثیری داشته باشد چون سفارت اطلاعی از تعویض پاسپورت شما را ندارد. ولی اگر دوره کلیرنسی تمام شود. باید به سفارت اطلاع دهید.
hrdavoodian
Single
Abu Dhabi
پاسخ
تشکر کنندگان: Sudeh ، soruosh ، milad.abadani
(2017-04-03 ساعت 17:03)hrdavoodian نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 16:56)Sudeh نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 13:59)Sasa-t نوشته:  من لاتاری نیستم اما مثل شما ابوظبی مصاحبه شدم و فقط تو همون ماه مصاحبه ام یعنی June سایت سفارت و سایت ceac اپدیت شدم. سه بار ایمیل دادم و فقط آخری که کپی پاسپورت جدیدم  را فرستادم جواب دادن و تشکر کردن.و اصلا برای اون جواب هم اپدیت نشدم تا به امروز که ده ماه شده.ظاهرا ابوظبی دیگه برای ایمیل فرستادن اپدیت نمیکنه.

با سلام
فکر نمی کنم در این دوره تاثیری داشته باشد چون سفارت اطلاعی از تعویض پاسپورت شما را ندارد. ولی اگر دوره کلیرنسی تمام شود. باید به سفارت اطلاع دهید.

بله دوباره چک میخورید،یک نفر از لاتاری 2016 نوشته بود وقتی پاسپورتها رو واسه ویزا فرستادن سفارت، افسیر گفته دوباره شامل پروسه اداری شدین و چک خوردین به دلیل تعویض پاسپورت، بهتره تعویض نکنین
کیس نامبر: 2017AS1xx
تعدادافراد کیس: 2 نفر
تاریخ رویت قبولی:3/May
تاریخ ارسال فرم 260:28/May
تاریخ کارنت:August
تاریخ دریافت نامه دوم:14/October
تاریخ مصاحبه: ِDecember5
وضعیت: AP
ویزا دریافت شد 15/Apr/2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-03 ساعت 18:07)فام مج نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 17:03)hrdavoodian نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 16:56)Sudeh نوشته:  دوست عزیز وقتی پاسپورت عوض میشه در پروسه کلیرنس تاثیری هم میذاره؟

با سلام

بله دوباره چک میخورید،یک نفر از لاتاری 2016 نوشته بود وقتی پاسپورتها رو واسه ویزا فرستادن سفارت، افسیر گفته دوباره شامل پروسه اداری شدین و چک خوردین به دلیل تعویض پاسپورت، بهتره تعویض نکنین

ای بابا خب وقتی تاریخش کمتر از 6 ماه میشه که دیگه عملا غیرقابل استفاده است.
البته ما لاتاری نیستیم. اما پاسپورت پدرم اعتبارش تا آذرماهه. اگر تا خرداد کلیر نشیم چاره ای نداریم جز تعویض
F3
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
(2017-04-03 ساعت 13:39)hrdavoodian نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 00:36)bahareh75 نوشته:  
(2017-04-02 ساعت 23:12)hrdavoodian نوشته:  من 6 اکتبر در ابوظبی مصاحبه داشتم در سایت سفارت آپدیتی که نداشتم توی سایت سیس هم 18 اکتبر آخرین آپدیت بوده. چندین ایمیل به سفارت و سیس زدم ولی هیچ تغییری نکرده است. همان تاریخ ها را نشان می دهد.

منم مثل شما با توجه به اينكه ايميل فرستادم هيچ آپديتي نداشتم!نميدونم چرا آپديت نميكنن دلم خوش باشه!

شما چرا AP خوردید؟ شاغل هستید؟ معمولن خانم ها AP کمتر شامل شان می شود. فعلن باید تا چند ماه دیگر صبر کرد.

متاسفانه AP خوردم و دليلش رو هم خودم نميدونم!
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
(2017-04-03 ساعت 18:59)bahareh75 نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 13:39)hrdavoodian نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 00:36)bahareh75 نوشته:  منم مثل شما با توجه به اينكه ايميل فرستادم هيچ آپديتي نداشتم!نميدونم چرا آپديت نميكنن دلم خوش باشه!

به نظرم AP بیشتر به میل آفیسره! وگرنه من ارشد مدیریت خوندم و قبلا در زمینه مولاناشناسی شاغل بودم. فردای مصاحبه گفتن AP!
هر چی فکر میکنم نمیفهمم حساسیت این دو حوزه چی بوده.
F3
پاسخ
(2017-04-03 ساعت 19:16)Sudeh نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 18:59)bahareh75 نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 13:39)hrdavoodian نوشته:  شما چرا AP خوردید؟ شاغل هستید؟ معمولن خانم ها AP کمتر شامل شان می شود. فعلن باید تا چند ماه دیگر صبر کرد.

به نظرم AP بیشتر به میل آفیسره! وگرنه من ارشد مدیریت خوندم و قبلا در زمینه مولاناشناسی شاغل بودم. فردای مصاحبه گفتن AP!

تو سایت سفارتها نوشته کسانی که تحصیلات عالی دارن باید ap بخورن، رشته مهم نیست،همه ماها که چک خوردیم به نظر خودمون چیز خاصی واسه چک نداریم اما این واسه ایرانیها باید باشه،
کیس نامبر: 2017AS1xx
تعدادافراد کیس: 2 نفر
تاریخ رویت قبولی:3/May
تاریخ ارسال فرم 260:28/May
تاریخ کارنت:August
تاریخ دریافت نامه دوم:14/October
تاریخ مصاحبه: ِDecember5
وضعیت: AP
ویزا دریافت شد 15/Apr/2017
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، Sudeh ، milad.abadani
(2017-04-02 ساعت 23:17)TiredAdmin نوشته:  
(2017-04-02 ساعت 20:43)mkb نوشته:  
(2017-04-02 ساعت 15:25)TiredAdmin نوشته:  دوستان منتظر موافق باشید یه اماری بگیریم..
دوستانی که اکتبر و نوامبر ودسامبر مصاحبه رفتن آخرین اپدیت بدون ایمیل و ارسال مدارک ناقص ( یعنی بدون دخالت شما) و تو سایت سیس(نه سفارت) براشون چه زمانی بوده؟ آیا ژانویه و فوریه یا مارچ آپدیتی داشتین؟

سلام
ما 5 دسامبر مصاحبه داشتیم و 30 مارچ کیس اصلی آپدیت شد. دو روز دیگه 4 ماه میشه .

شما اپدیتتون بدون ایمیل یا ارسال مدارک و سی وی بوده یعنی؟ اینطور باشه خبر خوبیه

سلام دوست عزیز
بله ما هیچ ایمیلی تا حالا ارسال نکردیم همسرم مخالف بود و هیچ تماس یا ایمیلی ارسال نگردیم خودشون آپدیت کردن یعنی دارن بررسی می کنن.
شماره کیس:   **2017AS000 زیر صد (3 نفر)
دیدن قبولی:   20 می
ارسال فرم:    29 می
تاریخ نام دوم:   14 اکتبر 
تاریخ مصاحبه:   5 دسامبر
محل مصاحبه:    آنکارا
نتیجه:    AP
آپدیت ها :   9 دسامبر ، 30 مارچ ،13 جون - دو خطی  ، 19 جون بخاطر ایمیل تعویض پاسپورت ، 20 جون OR  و نامه کلیری، 28 جون ، 6 جولای ، 7 جولای

پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، milad.abadani
(2017-04-03 ساعت 19:35)فام مج نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 19:16)Sudeh نوشته:  
(2017-04-03 ساعت 18:59)bahareh75 نوشته:  متاسفانه AP خوردم و دليلش رو هم خودم نميدونم!

تو سایت سفارتها نوشته کسانی که تحصیلات عالی دارن باید ap بخورن، رشته مهم نیست،همه ماها که چک خوردیم به نظر خودمون چیز خاصی واسه چک نداریم اما این واسه ایرانیها باید باشه،

تحصیلات برای آنها مهم است. اگر دیپلم ارایه می دادید. قطعن AP نمی خوردید. رشته های فنی مهندسی و ارشد خیلی برای پ آنها مهم است.
hrdavoodian
Single
Abu Dhabi
پاسخ
دوستان من دسامبر مصاحبه داشتم..خودم و دخترم یکضرب شد اما همسرمapخورد...الان تو سایت ceacمجدد من آپدیت خوردم..نظری ندارید؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان