کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

(2017-04-05 ساعت 10:56)AbbasHTC نوشته:  لطف کنید برای گذاشتن لینک اول ایکون پاسخ جدید رو بزنید و بعد صفحه ای که براتون باز میشه اگه دقت کنید سمت راست بالای "شکلکها" با رنگ قرمز نوشته :"برای نمایش صحیح لینکها از کلید فلان استفاده کنید" اول اون کلید رو بزنید بعد کپی لیک رو پیست کنید..
ممنون

سلام عبّاس جان
رسیدن بخیر جناب Smile Smile Smile Smile Smile Smile
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC
پارسال این موقع صفحه سال ۲۰۱۶- ۲۸۰ صفحه داشته ولی امسال فقط ۸۰ صفحه است، کاش که امسالی ها هم یکمی اکتیو تر بودن. می فهمیدیم کی کلیر شده و کی نشده.
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، m_baghaei ، daria
(2017-04-06 ساعت 02:08)a_cute65 نوشته:  
(2017-04-05 ساعت 10:56)AbbasHTC نوشته:  لطف کنید برای گذاشتن لینک اول ایکون پاسخ جدید رو بزنید و بعد صفحه ای که براتون باز میشه اگه دقت کنید سمت راست بالای "شکلکها" با رنگ قرمز نوشته :"برای نمایش صحیح لینکها از کلید فلان استفاده کنید" اول اون کلید رو بزنید بعد کپی لیک رو پیست کنید..
ممنون

سلام عبّاس جان
رسیدن بخیر جناب  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile

سلام علی جان....
والا از تو چه پنهون با این بلاتکلیفی دیگه هیچ انگیزه ای باقی نمیمونه...الان 5 ماهه که الاف و سر کاریم
ایشالله که با صبر ما سحر نزدیک باشه Cool Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، KORYO ، milad.abadani
(2017-04-06 ساعت 11:41)AbbasHTC نوشته:  
ممنون

سلام عبّاس جان

سلام علی جان....
والا از تو چه پنهون با این بلاتکلیفی دیگه هیچ انگیزه ای باقی نمیمونه...الان 5 ماهه که الاف و سر کاریم
ایشالله که با صبر ما سحر نزدیک باشه  Cool  Cool

سلام

ان شاء الله هر ساعتی که خیر و صلاحمون باشه درست میشه داداشم

توکّل کن به خدا و + باش عبّاس جان

Smile Smile Smile Wink Wink Wink
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، AbbasHTC ، KORYO
ممنون

سلام عبّاس جان

سلام علی جان....

شماره کیس تون تو امضا نیست !
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC ، milad.abadani
(2017-04-06 ساعت 13:37)soruosh نوشته:  
(2017-04-06 ساعت 02:08)a_cute65 نوشته:  سلام عبّاس جان

سلام علی جان....

شماره کیس تون تو امضا نیست !

دستور شما انجام شد +++++++++++++++++++++++++++ ام از نوع زیاد ولی خسته ام از نوع فراوان....
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، a_cute65 ، soruosh
(2017-04-02 ساعت 15:25)TiredAdmin نوشته:  دوستان منتظر موافق باشید یه اماری بگیریم..
دوستانی که اکتبر و نوامبر ودسامبر مصاحبه رفتن آخرین اپدیت بدون ایمیل و ارسال مدارک ناقص ( یعنی بدون دخالت شما) و تو سایت سیس(نه سفارت) براشون چه زمانی بوده؟ آیا ژانویه و فوریه یا مارچ آپدیتی داشتین؟

سلام ، من همسرم برنده اصلي هستن ، ١٣نوامبر سفارت ابوظبي مصاحبه داشتيم و ٢٧ فوريه يك ايميل فرستادم و همان روز همسرم اپديت شدن ولي من و دخترم هيچ اپديتي نداشتيم و ديگر هيچ تغييري نداشتيم و همچنان منتظر ???
خانواده سه نفره برنده لاتاری 2017
برنده اصلی آقا با کیس نامبر.  25xx
سربازی: ارتش
مدرک: دیپلم برق
شغل: آزاد
رویت نامه قبولی: می  3
ارسال فرمds260: می 26
نامه دعوت به مصاحبه: 20 سپتامبر
رجیستر کردن در سایت سفارت: 15 اکتبر
تاریخ مصاحبه: 13نوامبر
نتیجه مصاحبه  ap.
دريافت ايميل كليري ٢٣ مي
تاريخ ايشود :٦جون
دريافت پاسپورت و ويزا : ٨ جون
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، Paniz888 ، KORYO
(2017-04-02 ساعت 15:25)TiredAdmin نوشته:  دوستان منتظر موافق باشید یه اماری بگیریم..
دوستانی که اکتبر و نوامبر ودسامبر مصاحبه رفتن آخرین اپدیت بدون ایمیل و ارسال مدارک ناقص ( یعنی بدون دخالت شما) و تو سایت سیس(نه سفارت) براشون چه زمانی بوده؟ آیا ژانویه و فوریه یا مارچ آپدیتی داشتین؟

من ٨ نوامبر مصاحبه داشتم و توي سيس براي من ١٧ نوامبر و براي همسرم ١٨ نوامبر اخرين آپديت بوده
شماره کیس: ‎2017AS15XX‎
تاریخ رویت قبولی 10 ‎MAY‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 24 May ‎‎
تاریخ مصاحبه: هفته اول ‎Nov
وضعيت: AP
آپديت:كيس اصلي ٦ فبريه و ٨ مي بوسيله ايميل، ٩ مي آپديت از kcc ١٠ مي آپديت از سمت سفارت و تبديل به or و بعد از چند ساعت كلير و دوباره ١٦ مي، ٢٦ مي بوسيله ايميل، تحويل پاسپورت به پست ٣١ مي، ١و ٢ ژوئن و در آخر ٥ ژوئن ٢٠١٧ ويزا ايشود (٢١٠ روز)
كيس همسرم آپديتها ١٠ مي، ١٦ مي، ٢٦ مي، ١ ژوئن، ٢ ژوئن، ٥ ژوئن، ٢٠ ژوئن با ايميل، ٢١ ژوئن تبديل به اور، ٢٢ ژوئن كلير ?????? و بعد از ٢٣٣ روز بالاخره همسر عزيزم هم ويزاش ايشود شد در تاريخ ٢٨ ژوئن ٢٠١٧
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، KORYO ، milad.abadani
(2017-04-06 ساعت 22:05)onasiss نوشته:  

من ٨ نوامبر مصاحبه داشتم و توي سيس براي من ١٧ نوامبر و براي همسرم ١٨ نوامبر اخرين آپديت بوده

دوستان عزیز سلام
طبق بررسیهایی که انجام دادم..زمان تقریبی کلیری کیسهای سه ماهه ابتدایی بین 190 تا 240 روزه...پس نگران نباشید...سالهای قبل هم همین روال بوده..فقط انتظار کمی سخته...باید تحمل و صبر داشته باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: onasiss ، فام مج ، m_baghaei ، soruosh
(2017-04-07 ساعت 10:37)farzadjoon123 نوشته:  
(2017-04-06 ساعت 22:05)onasiss نوشته:  

دوستان عزیز سلام
طبق بررسیهایی که انجام دادم..زمان تقریبی کلیری کیسهای سه ماهه ابتدایی بین 190 تا 240 روزه...پس نگران نباشید...سالهای قبل هم همین روال بوده..فقط انتظار کمی سخته...باید تحمل و صبر داشته باشید.

البته چيزي كه من متوجه شدم اينه كه هيچ شباهتي بين مراحل انجام پروسه كليري و چيزهاي ديگه نبوده و هميشه متفاوت با سالهاي قبل بوده
و ممكنه به اين شكل هم نباشه كمي كمتر و يا شايد هم بيشتر ، ولي چيزي كه ميدونم اينه كه تا امروز كيسي نديدم كه تو اكتبر و نوامبر مصاحبه
شده و تا الان كلير شده باشه، مگر بوده باشه و من نديده باشم البته شايد هم باشه نميدونم ?????
آپديت:كيس اصلي ٦ فبريه و ٨ مي بوسيله ايميل، ٩ مي آپديت از kcc ١٠ مي آپديت از سمت سفارت و تبديل به or و بعد از چند ساعت كلير و دوباره ١٦ مي، ٢٦ مي بوسيله ايميل، تحويل پاسپورت به پست ٣١ مي، ١و ٢ ژوئن و در آخر ٥ ژوئن ٢٠١٧ ويزا ايشود (٢١٠ روز)
كيس همسرم آپديتها ١٠ مي، ١٦ مي، ٢٦ مي، ١ ژوئن، ٢ ژوئن، ٥ ژوئن، ٢٠ ژوئن با ايميل، ٢١ ژوئن تبديل به اور، ٢٢ ژوئن كلير ?????? و بعد از ٢٣٣ روز بالاخره همسر عزيزم هم ويزاش ايشود شد در تاريخ ٢٨ ژوئن ٢٠١٧
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
با اين لينك ميتونيد مدت زمان پروسه اي پي تون رو بسنجيد

https://www.timeanddate.com/date/duration.html
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
(2017-04-07 ساعت 11:32)onasiss نوشته:  
(2017-04-07 ساعت 10:37)farzadjoon123 نوشته:  
(2017-04-06 ساعت 22:05)onasiss نوشته:  من ٨ نوامبر مصاحبه داشتم و توي سيس براي من ١٧ نوامبر و براي همسرم ١٨ نوامبر اخرين آپديت بوده

دوستان عزیز سلام

البته چيزي كه من متوجه شدم اينه كه هيچ شباهتي بين مراحل انجام پروسه كليري و چيزهاي ديگه نبوده و هميشه متفاوت با سالهاي قبل بوده
و ممكنه به اين شكل هم نباشه كمي كمتر و يا شايد هم بيشتر ، ولي چيزي كه ميدونم اينه كه تا امروز كيسي نديدم كه تو اكتبر و نوامبر مصاحبه
شده و تا الان كلير شده باشه، مگر بوده باشه و من نديده باشم البته شايد هم باشه نميدونم ?????
سلام
اینم جواب سفارت....خیالتون راحت!!!! گفته حداقل 6 ماه!!!!
البته به اعتقاد من این برای کسانیست که در سه ماهه اول مصاحبه داشتند....در ماههای آخر زمان کلیری کوتاه خواهد شد

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

شماره کیس: ‎2017AS44XX‎
تاریخ رویت قبولی:06 ‎MAY‎
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط kcc
تاریخ ارسال فرم: ‎28 may
تاریخ مصاحبه: 14march
نتیجه: AP

پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
(2017-04-07 ساعت 12:14)farzadjoon123 نوشته:  
(2017-04-07 ساعت 11:32)onasiss نوشته:  
(2017-04-07 ساعت 10:37)farzadjoon123 نوشته:  دوستان عزیز سلام

سلام
اینم جواب سفارت....خیالتون راحت!!!! گفته حداقل 6 ماه!!!!
البته به اعتقاد من این برای کسانیست که در سه ماهه اول مصاحبه داشتند....در ماههای آخر زمان کلیری کوتاه خواهد شد

فرزاد جان من اين ايميل رو تو تلگرام ديدم و كامل خوندم كه بيشتر شبيه ايميل هاي به اصطلاح ديفالت سفارت ها شبيه البته ارمنستان و ابوظبي هم شبيه اين ايميل رو ميزنن و كل منظورشونم اينه كه زمان اين پروسه دست اونها نيست و بايد صبور بود
البته بايد بگم كه طبق اونچيزي كه شما هم فرموديد بهترين و سخت ترين كار صبور بودنه و راستش كاري هم از دست ما بر نمياد و متاسفانه هم از هيچ سورسي نميشه خبر و يا نور اميدي پيدا كرد كه بشه به اون استناد كرد
پاسخ
(2017-04-02 ساعت 20:40)sabmn نوشته:  
(2017-04-02 ساعت 20:11)فام مج نوشته:  

من اخرین ابدیتم بیست ژانویه بود که از or برگشت به حالت اول یعنی پروسه اداری،بعدش بازم داشتم ولی بخاطر ایمیل بوده، همسرم هفتم فوریه ابدیت داشت و کلیر شده اما کیس اصلی خودم هستم که چهار ماهه هنوز منتظرم
سلام منظور از کلیر شدن همسرتون دوخطی شدنه یا اینکه زده  . Ready؟

سلام دوستان جلوی کیس ما زدن ready. این به چه معناست ایا به معنیه کلیر شدن و امدن ویزاست خواهش میکنم راهنمایی کنید
Case ‎Number‎  :2500
تعداد افراد منظور در کیس  :   2نفر

مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

تاریخ ارسال فرم  : نمیدونم

سفارت   : ابوظبی

تاریخ نامه دعوت به مصاحبه :14 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-07 ساعت 23:29)naz s نوشته:  
(2017-04-02 ساعت 20:40)sabmn نوشته:  
(2017-04-02 ساعت 20:11)فام مج نوشته:  من اخرین ابدیتم بیست ژانویه بود که از or برگشت به حالت اول یعنی پروسه اداری،بعدش بازم داشتم ولی بخاطر ایمیل بوده، همسرم هفتم فوریه ابدیت داشت و کلیر شده اما کیس اصلی خودم هستم که چهار ماهه هنوز منتظرم
سلام منظور از کلیر شدن همسرتون دوخطی شدنه یا اینکه زده  . Ready؟

سلام دوستان جلوی کیس ما زدن ready. این به چه معناست ایا به معنیه کلیر شدن و امدن ویزاست خواهش میکنم راهنمایی کنید

این مطلبی که بنده در ذیل نقل قول میکنم از کاوه عزیز مدیر فنی محترم در توضیح پیگیری وضعیت کیس در ceac گفته شده و فکر میکنم جواب سوال شما داخلش باشه

(( زمان تحویل گرفتن کیس، متغیر است و با توجه به شرایط هر سفارت چند روز طول میکشد و پس از انتقال کامل، وضعیت کیس برای تمام اعضا ‎Ready‎ می شود.
* در حالت ‎At NVC‎ و ‎In Transit‎ فقط کیس نامبر نوشته شده است و با تغییر وضعیت به ‎Ready‎ اطلاعات بیشتری ماندد لیست اعضا، سفارتها، تاریخ ثبت نام و تاریخ آپدیت نمایش داده می شود.
* در موارد خاص (مشکل فنی در سیستم نامه دوم و ...)، که به نامه دوم دسترسی ندارید، می توانید از این طریق از صدور نامه مطلع شوید.

‎Ready‎
اولین بار پس از اینکه سفارت کیس را تحویل گرفت، وضعیت ‎Ready‎ اتفاق می افتد.
از این وضعیت برای بیان حالتهای مختلف استفاده می شود. (منتظر مصاحبه، عدم حضور در مصاحبه، منتظر اتمام کلیرنس برنده اصلی و ‎..‌...،))
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان