کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

سلام دوستان ما سپتامبر در ابوظبی مصاحبه داشتیم وقتی وضعیت کیسمون که دو نفره هست رو در ceas بررسی میکنم دوبار شماره کیس نامبر تکرار شده جلوی اولیadminastrativ processing خورده و تاریخ اپدیتش8 jan هست جلوی دومی زده ready و تاریخ اپدیتش 12 jan هست این به چه معناست؟ ایا ready یعنی کلیر شدیم؟
Case ‎Number‎  :2500
تعداد افراد منظور در کیس  :   2نفر

مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

تاریخ ارسال فرم  : نمیدونم

سفارت   : ابوظبی

تاریخ نامه دعوت به مصاحبه :14 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان منظور از دوخطی شدن وor شدن چیه؟

پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani ، soruosh
(2017-04-07 ساعت 23:52)naz s نوشته:  سلام دوستان ما سپتامبر در ابوظبی مصاحبه داشتیم وقتی وضعیت کیسمون که دو نفره هست رو در ceas بررسی میکنم دوبار شماره کیس نامبر تکرار شده جلوی اولیadminastrativ processing خورده و تاریخ اپدیتش8 jan هست جلوی دومی زده ready و تاریخ اپدیتش 12 jan هست این به چه معناست؟ ایا ready یعنی کلیر شدیم؟

کیس نامبر اول برنده اصلی است. کیس نامبر دوم هم همسر یا فرزند.
کیس نامبر: 2017AS3xxx
تعداد نفرات کیس 3
برنده اصلی: خانم
رویت نامه قبولی: 4 May
تکمیل فرم 260: 4 May
نامه دوم :دسامبر
تاریخ مصاحبه: 21 فوریه
محل مصاحبه: ايروان ( تغییر از آنکارا به ايروان توسط KCC)
آپدیت دو خطی برنده اصلی و فرزند: 12 جون
کلیر برنده اصلی و دخترم : 14 جون
وضعیت بنده: همچنان AP
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
(2017-04-07 ساعت 23:58)shahin41 نوشته:  
(2017-04-07 ساعت 23:52)naz s نوشته:  سلام دوستان ما سپتامبر در ابوظبی مصاحبه داشتیم وقتی وضعیت کیسمون که دو نفره هست رو در ceas بررسی میکنم دوبار شماره کیس نامبر تکرار شده جلوی اولیadminastrativ processing خورده و تاریخ اپدیتش8 jan هست جلوی دومی زده ready و تاریخ اپدیتش 12 jan هست این به چه معناست؟ ایا ready یعنی کلیر شدیم؟

خوب معنیهadminastrativ processing وready که جلوشون زده چیه دوست عزیز؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-08 ساعت 00:05)naz s نوشته:  

ready یعنی پرونده شما اماده مصاحبه اس و دیگه در kcc نیست و به سفارت منتقل شده
AP بعد از مصاحبه اتفاق میافته و به معنی اینه که پرونده شما منتظر بررسی های بیشتر و کارای اداریه
حدود کیس ۴۰۰۰
ویزا یکضرب ۲۲ مارچ
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: naz s
(2017-04-08 ساعت 00:05)naz s نوشته:  

دوست عزيز،كيسى كه ready نشون ميده ،كلير شده ولى اگر برنده ى اصلى نيست بايد منتظر برنده ى اصلى بشيد تا اون هم كلير بشه تا ويزا رو بگيرين.ميتونين براى اطمينان به سفارت ايميل بفرستين و بپرسين.
آليس-1980 هستم اين آيديم موقتيه CN:2014AS58## ابوظبى كارنت:مارچ مصاحبه: هفته ى دوم مى،خودم:كلير با إيميل فهميدم.آپديت: روز مصاحبه و فرداش هر ٢ مون،روز سوم: همسرم،٢٨ مى خودم،١١ جون خودم با ايميل،٣٠ جون،١و ٢ جولاى هر دومون و من ايشود٨ جولاى هردومون، ٣٠ جون پاسمو دادم سفارت
پاسخ
تشکر کنندگان: KORYO
(2017-04-08 ساعت 08:48)Moh.Bahrami1989 نوشته:  
(2017-04-07 ساعت 19:01)Moh.Bahrami1989 نوشته:  دوستان من مصاحبم 30 می هست اما امروز که سایت ceac رو باز کردم دیدم دو روز پیش اپدیت داشتم!
میخواستم لدونم این روند اپدیت قبل از مصاحبه عادی هست؟ نشونه چیزه خاصی نیس؟

اقا يعني يكي نيس برا ما اين اپديت قبل از مصاحبه رو توجيه كنه؟!!

سلام کیس شما پس از تحویل به سفارت اپدیت میشه به دلیل بررسیهای سفارت
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
سلام به دوستان عزیز هیچ خبری از کلیر شدن دوستان نیست ؟دلمون پوسید از این همه انتظار.لطفا دوستانی که آپدیت میشن یا دوخطی و.... از خودشون خبری بذارن تا انرژی مثبتی باشه برای همه مون.به امید یه عالمه کلیر شدن دوستان یهویی
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani ، onasiss ، mehdiafzali
سلام دوستان
ببخشید این سوال رو اینجا می پرسم میخواستم بدونم که آیا قوانینی که رئیس جمهور آمریکا برای عدم صدور ویزا به مهاجرین ایرانی داده در ویزای لاتاری تاثیری نداشته؟ یعنی ویزا به برندگان لاتاری می دن؟
پاسخ
(2017-04-08 ساعت 13:27)morvarid65 نوشته:  سلام دوستان
ببخشید این سوال رو اینجا می پرسم میخواستم بدونم که آیا قوانینی که رئیس جمهور آمریکا برای عدم صدور ویزا به مهاجرین ایرانی داده در ویزای لاتاری تاثیری نداشته؟ یعنی ویزا به برندگان لاتاری می دن؟
سلام نمتونه تاثیر مستقیم داشته باشه ولی همه سر درگم هستن که چه اتفاقی قراره بیفته چون دستور روشن و شفافی نیست
پاسخ
(2017-04-08 ساعت 13:38)pump truck نوشته:  
(2017-04-08 ساعت 13:27)morvarid65 نوشته:  سلام دوستان
سلام نمتونه تاثیر مستقیم داشته باشه ولی همه سر درگم هستن که چه اتفاقی قراره بیفته چون دستور روشن و شفافی نیست

انشالا که به حق خود خدا همه کسانی که منتظر ویزا هستند با خوشی و شادی بدونه هیچ مشکلی ویزاشون رو بگیرن..
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani ، فام مج ، V_B ، Sudeh ، a_cute65
سلام
اين چند وقت هفته يه بار فقط نگاه ميكردم سايتو تا امروز كه نگاه كردم ديدم توسايت سيس اپديت داشتم به تاريخ ٥ آپريل
اميدوارم كه هر چي هست خير باشه
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: mohajer83 ، Sudeh ، AbbasHTC ، onasiss ، sabmn ، ََAfra
(2017-04-08 ساعت 16:03)ekhveh نوشته:  سلام
اين چند وقت هفته يه بار فقط نگاه ميكردم سايتو تا امروز كه نگاه كردم ديدم توسايت سيس اپديت داشتم به تاريخ ٥ آپريل

سلام
به سفارت ایمیل نزده بودین؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-08 ساعت 17:15)AbbasHTC نوشته:  

سلام

دو سه هفته قبل چرا زده بودم ولي جواب نگرفته بودم نمي دونم حالا به خاطر اون ايميله يا نه
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-08 ساعت 17:17)ekhveh نوشته:  
(2017-04-08 ساعت 17:15)AbbasHTC نوشته:  

سلام

دو سه هفته قبل چرا زده بودم ولي جواب نگرفته بودم نمي دونم حالا به خاطر اون ايميله يا نه

امیدوارم که هم برای شما هم برای ما و دیگر دوستان خبرای خوب نزدیک نزدیک باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، ekhveh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان