کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نتایج لاتاری DV-2017
تا آماده شدن کامل تاپیکهای 2017، می توانید اطلاعات مورد نیاز را در تاپیکهای 2016 جستجو کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/forum-101.html
(2016-05-08 ساعت 00:41)milaveh نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 13:52)farid.darkhosh نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 13:37)milaveh نوشته:  احتمالا تاریخ تولدتان رو اشتباه وارد میکنید ، فرم ها همه باز هستند

نه
چندين بار امتحان كردم
نميشه .مطمئنم درست وارد ميكنم
شما مگه ٢٠١٧ هستين؟!
اگه نه چجوري ميدونين باز هستن

خدا رو شکر خواهرم برنده شدن امسال و من فرمشون رو پر کردم و اول تاریخ تولد رو اشتباه وارد میکردم و ارور میداد ولی بعد متوجه شدم و مشکل حل شد

دوستانی که با برخی از برندگان امسال یا سال های قبل به ویژه خانم های برنده آشنایی دارند، آیا عکسشان روتوش شده بوده است یا خیر؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
خوشبحال برندگان
پاسخ
تشکر کنندگان: darabi ، Azarakhsh43
(2016-05-09 ساعت 13:26)j4deh نوشته:  خوشبحال برندگان

انشالله که این فرصت را از دست ندن
ما یکسال دیگه باید برای دیدن جمله ی معروف NOT SELECTED صبر کنیم ... این فرصت را از دست ندین دوستان
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
پاسخ
تشکر کنندگان: j4deh ، ELNAZ21 ، Azarakhsh43 ، admiral.arash
سلام دوستان عزيز

من بعد از اينترويو در ٢٩ مارچ سفارت آمريكا در آنكارا لاتارى بردم البته همسرم برنده شده با كيس زير ٢٤٠٠ بعد از سالها شركت در لاتارى حالا برنده شديم منتظر كلير بوديم كه لاتارى هم برديم
بقولى آمدى جانم به قربانت ولى حالا چرا ؟!
کتگوری : F3
اپلای : AUG2004
کیس نامبر : ANK2010
فرم DS-261 : در تاريخ ١٨ فبريه ٢٠١٥
پرداخت ١٢٠$ بعد از آن پرداخت دوتا ٣٢٥$ و تكميل فرم DS-260 و ترجمه مدارك و ارسال مدارك به NVC
در تاريخ ١١ مى ٢٠١٥ ايميل از NVC براى تاييد مدارك ارسالى
مصاحبه در ۲۹ مارچ آنکارا
منتظر پروسه طولانی کلیر
۸ اگست آپدیت دو خطی در سایت ceac
اتمام پروسه كلير ٢٩ آگست
دريافت ويزا ٣١ آگست
بردن لاتاری ۲۰۱۷ توسط همسرم بعد از سالها کیس نامبر++2017AS22 آنکارا (آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟!)
کامپلیت فرم DS-260 جدید در ۳۱ می و ارسال به KCC
پاسخ
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، barsa
(2016-05-09 ساعت 14:17)shahram es نوشته:  سلام دوستان عزيز

من بعد از اينترويو در ٢٩ مارچ سفارت آمريكا در آنكارا لاتارى بردم البته همسرم برنده شده با كيس زير ٢٤٠٠ بعد از سالها شركت در لاتارى حالا برنده شديم منتظر كلير بوديم كه لاتارى هم برديم
بقولى آمدى جانم به قربانت ولى حالا چرا ؟!
به سلامتی و مبارکی
هیچ مشکلی نیست دوباره میرید اونجا و کاراتون بسیار سریع انجام میدن و همه چی تمام میشه
ولی خدایی کاش میذاشتین دیگران به جای شما برنده بشن
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,605)
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و تبریک به تمام دوستان که برنده شدن
براتون آرزوی موفقیت میکنم
یک سئوال که آیا تمام کسانی که برنده شدن آیا تمام موارد مربوط به عکس رو رعایت کردند ؟
و بیشتر مد نظر من تغییر رنگ پشت زمینه و کات کردن عکس هست
ممنون بابت پاسخگویی شما
Skill : Design And Develop Website
Live in : Dubai
پاسخ
تشکر کنندگان: lighter ، ELNAZ21
سلام بر اساتید
من توضیحات مربوط به پر کردن فرم 260 رو از تو سایت اصلی به انگلیسی و البته از فروم های ایرانی مطالعه کردم و فکر نمیکنم چندان کار مشکلی باشه
فقط خواهشم اینه که اگر نکته خاص و مهمی در پر کردن فرم هست که باید حواسم بهش باشه تا در مصاحبه یا کلیرنس به مشکل برنخورم بفرمایید که رعایت کنم،
2- من دوره دبیرستان رو در دو دبیرستان مختلف طی کردم یعنی سال آخر و مدرک دیپلم رو از یک دبیرستان دیگه گرفتم،آیا مشخصات دبیرستانی که مدرک رو ازش گرفتم رو باید وارد کنم؟
ممنون از زحماتتون
کیس نامبر : **20
کیس نامبر: ‎2017AS۲۰XX‎
تاریخ رویت قبولی: ۵ می
تعداد اعضای کیس: ۱ نفر
وضعیت : مجرد-سربازی نیروی هوایی ارتش-شغل شرکت خصوصی
تاریخ اولین ارسال فرم: ‎۲۳ می
تاریخ نامه دوم :-----------
تاریخ مصاحبه :------------
تاریخ صدور ویزا :-----------
ورود به آمریکا :------------
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-09 ساعت 11:50)shebrahimi نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 00:41)milaveh نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 13:52)farid.darkhosh نوشته:  نه
چندين بار امتحان كردم
نميشه .مطمئنم درست وارد ميكنم
شما مگه ٢٠١٧ هستين؟!
اگه نه چجوري ميدونين باز هستن

خدا رو شکر خواهرم برنده شدن امسال و من فرمشون رو پر کردم و اول تاریخ تولد رو اشتباه وارد میکردم و ارور میداد ولی بعد متوجه شدم و مشکل حل شد

دوستانی که با برخی از برندگان امسال یا سال های قبل به ویژه خانم های برنده آشنایی دارند، آیا عکسشان روتوش شده بوده است یا خیر؟  ممنون

خیر ، من حتی عکس ها رو هم اسکن نکردم و با گوشی از روش عکس گرفتم
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-09 ساعت 00:51)mostabd نوشته:  من میکروبیولوژی خوندم. سپاه خدمت کردم، تو قسمت اورژانس درمانگاه سپاه در تهران.

می‌خواستم ببینم این گزینه‌‌ها رو چطور باید پر کنم و آیا این طور که نوشتم درسته یا نه ؟

branch of servise : medical technician
rank position: second lieutenant
military specialty: revolutionary guard corps

تو قسمت military specialty باید بنویسم revolutionary guard corps یا medical technician. چون این قسمت تخصص نظامی رو پرسیده....
و اگه باید بنویسم medical technician, اون وقت تو قسمت branch of servise چی‌ باید بنویسم؟

در قسمتی برنچ شما باید بنویسید که مثلا نیروی هوایی بودید یا ... و در قسمت تخصص نظامی هم از گزینه ی none استفاده کنید
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر

پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017
سلام خدمت دوستان يه سوال داشتم اطلاعات همسر قبلي منظور زمان ثبت نام لاتاري هست يا اگر حتي ١٠سال پيش هم بوده بايد وارد کنييم در فرم ds٢۶٠
پاسخ
تشکر کنندگان:
من هنوزم برام session timouat میاره ! قضیه چیه ؟! کسی هم مثل من اینطوری شده بود ؟!
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
پاسخ
تشکر کنندگان: Azarakhsh43
(2016-05-09 ساعت 17:04)mostabd نوشته:  
(2016-05-09 ساعت 16:23)milaveh نوشته:  
(2016-05-09 ساعت 00:51)mostabd نوشته:  من میکروبیولوژی خوندم. سپاه خدمت کردم، تو قسمت اورژانس درمانگاه سپاه در تهران.

می‌خواستم ببینم این گزینه‌‌ها رو چطور باید پر کنم و آیا این طور که نوشتم درسته یا نه ؟

branch of servise : medical technician
rank position: second lieutenant
military specialty: revolutionary guard corps

تو قسمت military specialty باید بنویسم revolutionary guard corps یا medical technician. چون این قسمت تخصص نظامی رو پرسیده....
و اگه باید بنویسم medical technician, اون وقت تو قسمت branch of servise چی‌ باید بنویسم؟

در قسمتی برنچ شما باید بنویسید که مثلا نیروی هوایی بودید یا ... و در قسمت تخصص نظامی هم از گزینه ی none استفاده کنید

ممنون، اگه تو قسمت branch بنویسم مثلا نیروی زمینی‌، پس کجا باید بنویسیم سپاه خدمت کردیم، یا ارتش یا نیروی انتظامی؟
من این طور پر کردم، صحیح هستش؟

‎branch of servise : ‎revolutionary guard corps
rank ‎position: second lieutenant‎
military ‎specialty: none

کاملا درسته ، روز مصاحبه ازتون می پرسند توی کدوم ارگان بودید مثلا نیروی زمینی بودید یا بیمارستان و یا هر جای دیگه
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر

پاسخ
(2016-05-09 ساعت 03:58)matin.sh نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 03:22)Sami danger نوشته:  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
میخواستم بدونم مهلت پر کردن فرم ۲۶۰ تا چه تاریخی هستش؟
ضمنا کیس نامبر من ××22
پیشاپیش ممنون از پاسخ

تا 30 سپتامبر فرصت دارید که اون موقع خیلی دیره

با توجه به کیس نامبرتون بهتره تا اخر ماه می فرم رو سابمیت کنید

من جواب دوست بالایی رو اصلاح کنم.. پروسه اپلای، مصاحبه، (فرضا) کلیرنس، دریافت ویزای شما باید تا آخر سپتامبر ۲۰۱۷ به دریافت ویزا منتهی بشه یا همه چی می پره. بنابراین شما محدودیتی واسه اینکه فرم رو کی بفرستید ندارید، امشب یا شش ماه دیگه.. ولی اگه خیلی دیر بفرستید بقیه مراحل کارتون هم طی همون روند با تاخیر انجام میشن و ممکنه به مهلت آخر سپتامبر ۲۰۱۷ نرسید.. شماره پرونده تون هم که پایینه، یعنی چزو گروههای اولی خواهید بود که درصورتیکه همه چی منطقی پیش بره اواسط پاییز به مرحله مصاحبه خواهید رسید.. بهترین کار اینه که فرم رو تا چند هفته آینده بفرستید بره.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: Interuniversal ، matin.sh
(2016-05-09 ساعت 16:20)milaveh نوشته:  
(2016-05-09 ساعت 11:50)shebrahimi نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 00:41)milaveh نوشته:  خدا رو شکر خواهرم برنده شدن امسال و من فرمشون رو پر کردم و اول تاریخ تولد رو اشتباه وارد میکردم و ارور میداد ولی بعد متوجه شدم و مشکل حل شد

دوستانی که با برخی از برندگان امسال یا سال های قبل به ویژه خانم های برنده آشنایی دارند، آیا عکسشان روتوش شده بوده است یا خیر؟  ممنون

خیر ، من حتی عکس ها رو هم اسکن نکردم و با گوشی از روش عکس گرفتم

ممنون از پاسختون. ببخشید اما معمولا همیشه عکس هایی که می گیریم در حال حاضر عکاسی ها روتوش می کنند. در واقع این طور به نظر می رسد که شما از روی عکسی که قبلا داشتید، عکس گرفتید و به احتمال زیاد اون عکس روتوش شده بوده است. درست هست یا اینکه شما از روی عکس فاقد روتوش با گوشی عکس گرفتید؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-09 ساعت 20:39)mostabd نوشته:  
(2016-05-09 ساعت 18:12)milaveh نوشته:  
(2016-05-09 ساعت 17:04)mostabd نوشته:  ممنون، اگه تو قسمت branch بنویسم مثلا نیروی زمینی‌، پس کجا باید بنویسیم سپاه خدمت کردیم، یا ارتش یا نیروی انتظامی؟
من این طور پر کردم، صحیح هستش؟

‎branch of servise : ‎revolutionary guard corps
rank ‎position: second lieutenant‎
military ‎specialty: none

کاملا درسته ، روز مصاحبه ازتون می پرسند توی کدوم ارگان بودید مثلا نیروی زمینی بودید یا بیمارستان و یا هر جای دیگه

ممنون و متشکر از پاسختان
امیدوارم آخرین سوال تو این قسمت باشه :

من تو درمانگاه سپاه، بخش اورژانس خدمت می‌کردم در داخل پادگان. اگه روز مصاحبه بپرسن که به قول شما کدام ارگان بودید مثلا نیروی زمینی‌ یا بیمارستان و من بگم که درمانگاه پادگان بودم و مسولیتمو بپرسن، اون وقت نمیگن چرا تو فرم، در قسمت military‎ ‎specialty مشخص نکردی که در درمانگاه کار کردی و نوشتی‌ none ؟

نه چون شما دوره ی خاصی برای خدمت در بیمارستان که نگذروندید ، معنی military specialty یعنی تخصص های نظامی مثل خنثی کردن بمب و مین یا هرچیز دیگه ، شما میتونید بگید که نگهبان بودید ، همین ، هر چی کم تخصص تر و بی حاشیه تر باشید گیر کمتری بهتون میدن
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر

پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان