کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نتایج لاتاری DV-2017
تا آماده شدن کامل تاپیکهای 2017، می توانید اطلاعات مورد نیاز را در تاپیکهای 2016 جستجو کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/forum-101.html
(2016-05-11 ساعت 21:16)ELNAZ21 نوشته:  اگه کیس نامبرم 65xx باشه کی نوبتم میشه برای مصاحبه؟حدوداََ

حدودا may یا April
سفارت ایروان
شماره کیس:7XXX
وضعیت: برگه ابی-کلیرنس
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، ELNAZ21
(2016-05-11 ساعت 11:27)hameddjj نوشته:  [quote='omid_be_khoda' pid='710449' dateline='1462828978']
سلام دوستان
حقيقتش تا اونجايي كه يادم مياد من اهل شكايت نبودم
الانم فقط ميخام درد دل كنم
امسال يه بنده خدايي اومد دفتر من.  منم داشتم ثبت نام لاتاري مي كردم
فرداش دست اهل و عيال و كرفته اصرار اصرار ما رو هم ثبت نام كن.
نه كافي نتي هستم نه مغازه دار.
كلا هم با خودم و اين بابا 4 تا فرم پر كردم. هيچ بكزريم اومدم امسال بعد 7 سال چك كردم طبق معمول يادم به اين بنده خدا افتاد زدم خودش شده 2200 خانمش شده 3000 !!!
خدايش نيم ساعت تو حال خودم نبودم دفعه اولشونم بود خانواده 4 نفري. باكلي ذوق و شوق زنك زدم بهش خبر دادم انكار فقط يه دوريالي برنده شده. (حالا چيكار كنيم ما كه.كسي رو اونجا نداريم اصلا فايدش چيه و. ...)

خدايا شكرت بازم راضيم به رضاي تو.
با

امثال مثل شما حق بقیه رو میخورن و با سهل انگاری  باعث حق کشی میشن
باسلام و احترام
دوست عزيز اصلا بحث مجادله ندارم اما شما سعي كنيد كمي جانب ادب را رعايت بفرماييد شما يا من يا هيچ كس ديكه اي بواسطه ثبت نام كردن حقي نداريم چون مثلا خود من زماني كه از راديو. ا م ر ي ك ا
اعلام ميشد و ترتيب نوشتن ها را توضيح ميداد هم ثبت نام كردم كه فكر نكنم شما در جريان باشيد سهل انكاري هم فكر كنم معناي جالبي اينجا نداشته باشه انها برنده شدن مباركشون باشه اكه تصميم داشتن ميرن در غير اينصورت دوستان ديكه اي ميرن.
با تشكر
پاسخ
تشکر کنندگان: ELNAZ21 ، Simin2017 ، ILOVEYOU
(2016-05-11 ساعت 15:24)ekhveh نوشته:  سلام وقت همتون خوش
من هم تو جمع شما هستم .ولی نمیدونم چرا دودل شدم برای اقدام و رفتن به عبارتی می ترسم چون تنها هستم به همراه یه کودک از همه اینها که بگذریم من کار رسمی دولتی دارم .تو تایپیکها که میخوندم احساس کردم که تفیسر ها به شغل دولتی حساس هستند . یعنی یک گزینه منفی حساب میشه برای ویزا ؟

کاردولتی گزینه منفی محسوب نمیشه که به شما ویزاندن.فقط ممکنه ای پی بخورین ویه چندماهی طول بکشه.همین.موفق باشید
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، ELNAZ21 ، nazi56
منم به همه ی دوستان از صمیم قلب تبریک می گم گرچه من دوبار ثبت نام کردم و اسمم در نیومد و 2016 هم متاسفانه باز اسمم در نیومد امسال دیگه با دقت فرمارو پر می کنم تا ایشالاه که شاید ماهم رفتنی شدیم

شبتون خوش و پر ستاره
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، mehre cyrus
(2016-05-11 ساعت 20:02)tabim4 نوشته:  
(2016-05-10 ساعت 14:50)publichb نوشته:  سلام من کاربر تازه وارد سال اولی هستم Big Grin
من که هر روز دارم چک میکنم موارد رو عین اون PDF که دارم میزنم ولی نشون نمیده که نمیده همش میگه invalid بعد از چند بار هم زدن Sission time out میده خلاصه نمی دونم اشکال از اینترنت یا اشکال از من هستش یا اصلا اشکال از سایت هستی اصلا یه سوالی حتما نتیجه رو زدن برای هر نفر  Sad خوب پس چرا نمیشه دید حالا بگذریم گیریم من دارم اشتباه وارد می کنم میتونم PDF رو ضمیمه کنم مدیر سایت یا کسی از اعضای سایت نتیجه رو ببینه اصلا کار درستی هست  Big Grin
دوست عزیز من هم این مشکل را دارم اعصابم داغونه شصتاد بار تا حالا امتحان کردم مثل این میمونه که پروفایل من اصلاّ تو دیتا بیس اصلی نیستش و پاک شده و غیبش زده !!  Sad آخرش به kcc‌ نامه نوشتم بلافاصله جواب دادند برو قسمت forgot confirmation number و این مراحل را طی کن فکر کردند من حتی چک کردن و بازیابی کانفیرمیشن نامبر را بلد نیستم پیش خودشون منو آدم مبتدی یا هالو پنداشتند و نوشتند بقیش بما مربوط نیست ما فقط به کیس نامبر ها رسیدگی می کنیم یعنی فقط به برنده ها پاسخگو هستیم حالا فقط مونده به این آدرس نامه بنویسم چون صفحه اعلام نتایج نشون میده فقط این بخش یا سازمان میتونه به قرعه کشی لاتاری رسیدگی کنه ولی ایمیلشان را اصلاَ نمی تونم پیدا کنم فقط تونستم صفحه FBشان را پیدا کنم خواهشاًً هر کس مشکل اینچنینی داره حتماًً در این صفحه FB پیغام بزارند و از این مشکل پنهان در اعلام نتایج 2017 آنان را مطلع کنند
https://www.facebook.com/travelgov
شما چی میگین نظرتون چیه؟ توصیه می کنم به همگی دوستانی که این مشکل را دارند با پیغام خصوصی در این صفحه FB مسئولین قرعه کشی لاتاری را در جریان این مشکل عجیب قرار دهند اگر چندین نفر این کار را بکنند شاید پی به این اتفاق نادر در جریان قرعه کشی ببرند و فرجی حاصل بشه من مطمئنم خیلی ها این مشکل را دارند و  به احتمال قوی  اسمشون حتی تو لیست قرعه کشی هم نرفته یا شاید هم از لیست دیتا بیس شرکت کنندگان پاک شده .من از kcc جواب نگرفتم فایده ای نداره

دقیقا من هم همین مشکل را دارم و میل زدم و نتیجه ای نگرفتم واقعا نمیدونم چکار باید کرد خواهش میکنم اگر راهی را فهمیدید به اشتراک بگذارید
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون از جوابگويتون .فقط اگر امكان داره لطف ميكنيد در مورد اي پي بيشتر توضيح بدين ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-12 ساعت 09:01)ekhveh نوشته:  ممنون از جوابگويتون .فقط اگر امكان داره لطف ميكنيد در مورد اي پي بيشتر توضيح بدين ؟

منظوراز ای پی یاهمون اف بی آی چک یادوران کلیرنس یعنی اینکه بعضی پرونده ها باید یکسری مراحل اداری راطی کنند حدوددوسه ماهی طول میکشه.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: nazi56
(2016-05-12 ساعت 08:22)nazizk نوشته:  
(2016-05-10 ساعت 14:50)publichb نوشته:  سلام من کاربر تازه وارد سال اولی هستم Big Grin
من که هر روز دارم چک میکنم موارد رو عین اون PDF که دارم میزنم ولی نشون نمیده که نمیده همش میگه invalid بعد از چند بار هم زدن Sission time out میده خلاصه نمی دونم اشکال از اینترنت یا اشکال از من هستش یا اصلا اشکال از سایت هستی اصلا یه سوالی حتما نتیجه رو زدن برای هر نفر  Sad خوب پس چرا نمیشه دید حالا بگذریم گیریم من دارم اشتباه وارد می کنم میتونم PDF رو ضمیمه کنم مدیر سایت یا کسی از اعضای سایت نتیجه رو ببینه اصلا کار درستی هست  Big Grin
دوست عزیز من هم این مشکل را دارم اعصابم داغونه شصتاد بار تا حالا امتحان کردم مثل این میمونه که پروفایل من اصلاّ تو دیتا بیس اصلی نیستش و پاک شده و غیبش زده !!  Sad آخرش به kcc‌ نامه نوشتم بلافاصله جواب دادند برو قسمت forgot confirmation number و این مراحل را طی کن فکر کردند من حتی چک کردن و بازیابی کانفیرمیشن نامبر را بلد نیستم پیش خودشون منو آدم مبتدی یا هالو پنداشتند و نوشتند بقیش بما مربوط نیست ما فقط به کیس نامبر ها رسیدگی می کنیم یعنی فقط به برنده ها پاسخگو هستیم حالا فقط مونده به این آدرس نامه بنویسم چون صفحه اعلام نتایج نشون میده فقط این بخش یا سازمان میتونه به قرعه کشی لاتاری رسیدگی کنه ولی ایمیلشان را اصلاَ نمی تونم پیدا کنم فقط تونستم صفحه FBشان را پیدا کنم خواهشاًً هر کس مشکل اینچنینی داره حتماًً در این صفحه FB پیغام بزارند و از این مشکل پنهان در اعلام نتایج 2017 آنان را مطلع کنند
شما چی میگین نظرتون چیه؟ توصیه می کنم به همگی دوستانی که این مشکل را دارند با پیغام خصوصی در این صفحه FB مسئولین قرعه کشی لاتاری را در جریان این مشکل عجیب قرار دهند اگر چندین نفر این کار را بکنند شاید پی به این اتفاق نادر در جریان قرعه کشی ببرند و فرجی حاصل بشه من مطمئنم خیلی ها این مشکل را دارند و  به احتمال قوی  اسمشون حتی تو لیست قرعه کشی هم نرفته یا شاید هم از لیست دیتا بیس شرکت کنندگان پاک شده .من از kcc جواب نگرفتم فایده ای نداره

دقیقا من هم همین مشکل را دارم و میل زدم و نتیجه ای نگرفتم واقعا نمیدونم چکار باید کرد خواهش میکنم اگر راهی را فهمیدید به اشتراک بگذارید

اینطور که معلومه این مشکل برای عده ای از متقاضیان وجود دارد باید در روز ها و هفته های آینده منتظر پاسخگویی رسمی دست اندرکاران برگزاری این قرعه کشی باشیم در حال حاضر فقط دو راه برای گوشزد نمودن این ایراد نرم افزاری وجود دارد:
1- همانطور که در پست قبلی اشاره کردم به این آدرس رسمی Bureau of Consular Affairs, U.S. Department of State در صفحه face بوک بروید و حتماََ پیغام بزارید و چه بهتر که اگر فایل ذخیره تاییدیه ثبت نام لاتتاری را دارید آنرا هم عیناََ بفرستید
2- وارد صفحه تویتر خانم سارا گرو  Sara Groves بشوید و این قضیه را به زبان فارسی یا انگلیسی باهاش مطرح کنید و تقاضا کنید چاره اندیشی شود.
پاسخ
تشکر کنندگان:

میتونید از مدیر سایت کمک بگیرید یا کسانی که خارج از ایران هستند آخه اینترنت ایران بعضی از شرکت ها متاسفانه داخلی هستن و بیت های انتقال داده در همون کشور مقصد میمونه و تا بخواد برسه چندین میلیون ثانیه طول میکشه تا بخواد به سرورهای آمریکا برسه Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-11 ساعت 18:01)mostabd نوشته:  دوستان سلام

می‌دونم که شاید یکی‌ دوبار درباره‌ی چگونگی پر کردن اطلاعات دوره سربازی اینجا سوال کردم و جوابهای خوبی‌ گرفتم. نکته‌ای که می‌خواستم بیان کنم اینه که، چون من تو کلینیک سپاه خدمت کردم (آمپول میزدم، سرم وصل می‌کردم، پانسمان و ،،،) یکی‌ از دوستان پیشنهاد دادن که تو فرم هم بیان کنم که تو کلینیک بودم که از موقعی که فرم رو میخونن، داستان دستشون بیاد قسمت حساسی خدمت نمیکردم. من اینطور تو فرم پر کردم، همون طور که میبینین، قسمت اول نوشتم سپاه، قسمت دوم ستوان دوم و قسمت سوم هم نوشتم خدمت وظیفه اجباری (این قسمت هم یک پیشنهاد خوب یکی‌ از برندگان دوره قبل بودش):

Branch of Service:
THE GUARDIANS OF THE ISLAMIC REVOLUTION

Rank/Position:
SECOND LIEUTENANT

Military Specialty:
MANDATORY MILITARY SERVICE

حالا می‌خواستم نظر دوستان رو بدونم:
۱- در کلّ به قول اون دوستمون، کلینیک رو‌ هم بنویسم؟ و اگه آره، تو کدوم قسمت ذکر کنم؟

۲- یا در کلّ مهم نیست و همین طور که نوشتم خوبه؟

بازم ممنون که برخی‌ سوالات ساده و تکراری مارو با متانت و صبر پاسخ میدید.

سلام ،
چند مورد خوندم که بعضی ها نگران هستند که ما چون در فلان نهاد سربازی رفتیم و یا فلان کار دولتی داریم اونها به ما ویزا نمیدن ، نخیر همچین چیزی نیست اونها همه قوانین ما رو از ما بهتر بلدند می دونند که سربازی اجباریه و تقسیم سربازی دست شخص نیست پس نگران این قسمت نباشید یا چون کار دولتیه پس اونها حساس میشن نه اینطور نیست . من حتی مورد دیدم از طرف سوال کردند که آیا شما جنگ هم رفتی طرف گفت بله رفتم و به آفیسر گفت اگه تو کشور تو جنگ بشه خودت نمیری ؟ و افیسر خندید . که ویزای یک ضرب صادر کرد . البته 90% ایرانیها چک میخورند مثل من که هیچ کدام از اینهایی که دوستان حساس هستند من نداشتم ، نه در دوره جنگ ، جنگ رفتم ، نه تا حالا کار دولتی کردم . اونها حتی اطلاعاتشون در رابطه با مدرسه دیپلم و دانشگاه دولتی و یا آزاد و مدارکی که صادر میشه کامل هست . بنابر این فرم هاتونو اونچیزی هست کامل کنید و اصلا اغراق نکنید و دروغ هم ننویسید .
موفق باشید .
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017
(2016-05-11 ساعت 18:01)mostabd نوشته:  دوستان سلام

می‌دونم که شاید یکی‌ دوبار درباره‌ی چگونگی پر کردن اطلاعات دوره سربازی اینجا سوال کردم و جوابهای خوبی‌ گرفتم. نکته‌ای که می‌خواستم بیان کنم اینه که، چون من تو کلینیک سپاه خدمت کردم (آمپول میزدم، سرم وصل می‌کردم، پانسمان و ،،،) یکی‌ از دوستان پیشنهاد دادن که تو فرم هم بیان کنم که تو کلینیک بودم که از موقعی که فرم رو میخونن، داستان دستشون بیاد قسمت حساسی خدمت نمیکردم. من اینطور تو فرم پر کردم، همون طور که میبینین، قسمت اول نوشتم سپاه، قسمت دوم ستوان دوم و قسمت سوم هم نوشتم خدمت وظیفه اجباری (این قسمت هم یک پیشنهاد خوب یکی‌ از برندگان دوره قبل بودش):

Branch of Service:
THE GUARDIANS OF THE ISLAMIC REVOLUTION

Rank/Position:
SECOND LIEUTENANT

Military Specialty:
MANDATORY MILITARY SERVICE

حالا می‌خواستم نظر دوستان رو بدونم:
۱- در کلّ به قول اون دوستمون، کلینیک رو‌ هم بنویسم؟ و اگه آره، تو کدوم قسمت ذکر کنم؟

۲- یا در کلّ مهم نیست و همین طور که نوشتم خوبه؟

بازم ممنون که برخی‌ سوالات ساده و تکراری مارو با متانت و صبر پاسخ میدید.

سلام ،
چند مورد خوندم که بعضی ها نگران هستند که ما چون در فلان نهاد سربازی رفتیم و یا فلان کار دولتی داشتیم و داریم و یا پیمانکار دولتی بودیم اونها به ما ویزا نمیدن ، نخیر همچین چیزی نیست  اونها همه قوانین ما رو از ما بهتر بلدند می دونند که سربازی اجباریه و تقسیم سربازی دست شخص نیست پس نگران این قسمت نباشید یا چون کار دولتیه پس اونها حساس میشن نه اینطور نیست . من حتی مورد دیدم از طرف سوال کردند که آیا شما جنگ هم رفتی طرف گفت بله رفتم و به آفیسر گفت اگه  تو کشور تو جنگ بشه خودت نمیری ؟ و افیسر خندید . که ویزای یک ضرب صادر کرد . البته 90% ایرانیها چک میخورند مثل من که هیچ کدام از اینهایی که دوستان حساس هستند من نداشتم ، نه در دوره جنگ ، جنگ رفتم ، نه تا حالا کار دولتی کردم . اونها حتی اطلاعاتشون  در رابطه با مدرسه دیپلم و دانشگاه دولتی و یا آزاد و مدارکی که صادر میشه کامل هست . فقط کسانیکه دکترا و یا بعضی از فوق لیسانس ها بعد از مصاحبه CV میخوان که اگه هنگام مصاحبه بصورت CD و پرینت در Word همراه داشته باشند بهتره .
بنابر این فرم هاتونو اون چیزی هست کامل کنید و اصلا اغراق نکنید و دروغ هم ننویسید .
موفق باشید .
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Siamak ، mostafa2017
دوستانی که نمیتونن نتایج رو ببینند تمامی cash و cookie سیستم رو پاک کنن
از لاتری 2006 تا الان هستیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-12 ساعت 11:18)publichb نوشته:  
(2016-05-11 ساعت 20:02)tabim4 نوشته:  دوست عزیز من هم این مشکل را دارم اعصابم داغونه شصتاد بار تا حالا امتحان کردم مثل این میمونه که پروفایل من اصلاّ تو دیتا بیس اصلی نیستش و پاک شده و غیبش زده !!  Sad آخرش به kcc‌ نامه نوشتم بلافاصله جواب دادند برو قسمت forgot confirmation number و این مراحل را طی کن فکر کردند من حتی چک کردن و بازیابی کانفیرمیشن نامبر را بلد نیستم پیش خودشون منو آدم مبتدی یا هالو پنداشتند و نوشتند بقیش بما مربوط نیست ما فقط به کیس نامبر ها رسیدگی می کنیم یعنی فقط به برنده ها پاسخگو هستیم حالا فقط مونده به این آدرس نامه بنویسم چون صفحه اعلام نتایج نشون میده فقط این بخش یا سازمان میتونه به قرعه کشی لاتاری رسیدگی کنه ولی ایمیلشان را اصلاَ نمی تونم پیدا کنم فقط تونستم صفحه FBشان را پیدا کنم خواهشاًً هر کس مشکل اینچنینی داره حتماًً در این صفحه FB پیغام بزارند و از این مشکل پنهان در اعلام نتایج 2017 آنان را مطلع کنند
میتونید از مدیر سایت کمک بگیرید یا کسانی که خارج از ایران هستند آخه اینترنت ایران بعضی از شرکت ها متاسفانه داخلی هستن و بیت های انتقال داده در همون کشور مقصد میمونه و تا بخواد برسه چندین میلیون ثانیه طول میکشه تا بخواد به سرورهای آمریکا برسه  Sad

دوستانی که در مشاهده نتایج مشکل دارند، در صورت تمایل PDF تاییدیه ثبت نام را به ایمیل support@mohajersara.org ارسال کنند تا بررسی و نتیجه اعلام شود.
.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-05 ساعت 08:47)hamedDV نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 23:06)dizgaran نوشته:  من هر کاری میکنم میگه اطلاعات اشتباهه.از ریکاوری خود سایت استفاده میکنم برای 2016 درست جواب میده اما برای 2017 میگه اطلاعات نادرسته.چکار میشه کرد که حداقل بفهمیم برنده شدیم یا نه
دوست عزیز اینطور بنظر می رسد امثال یه خطای نوظهور به آلبوم خطاهای سیستم اعلام نتایج اضافه شده گویا کسانی که برنده شده اند اگه در قسمت بازیابی کانفیرمیشن نامبر اطلاعاتشان را وارد کنند تا کانفیرمیشن نامبر را بازیابی کنه پاسخ میده اطلاعات نادرسته از برندگان امسال خواهشمندم یکی زحمت بکشه چک کنه ببینه برای او هم این پیغام را میده یا نه؟
بسیار ممنون و سپاسگزار خواهم شد اگر یکی از دوستان سریع نتیجه را بمن بگه
بی صبرانه منتظر راهنمایی یکی از برندگان امسال یعنی 2017 هستم

(2016-05-12 ساعت 20:20)mostafa2017 نوشته:  
(2016-05-11 ساعت 14:05)Saeedshahriari نوشته:  Branch of service: mandatory military services
Rank: soldier
Specialty: office work
من اينطوري پر كردم تمام فروم هاي سال گذشته رو خوندم همه اتفاق نظر به ايم مدل بودند
در ضمن دوستان در زمان مصاحبه اگر ازتون پرسيدند كجا خدمت كردين كاملا حقيقت رو بگيد درسته كه تو كارت هاي جديد نزده كجا خدمت كردين ولي اونها با كارت هاي جديد هم اشنايي دارن پس سعي بر صادق بودن مهم ترين پارامتره نهايتا يه چك ميخوره كه چون شما يه سربازه ساده بوديد سريعا جوابش مياد من يكي از دوستام ٤٠ روزه جوابش اومد

واينكه شماره كيس من 34XX هستش به نظرتون كي برم برام واكسيناسيون؟

دوست عزیز مطمئن هستین اینطور که نوشتین درست هستش؟
پس کجا قید کردین که ارتش بودین یا س-پ-ا-ه ؟؟؟؟
یعنی‌ اینطور که من پر کردم اشتباه هست؟  (دوستان قبلا گفتند که درسته و اونایی که ارتش بودند هم گزینه‌ اول رو ارتش زدند)

Branch of Service:‎
‎THE GUARDIANS OF THE ISLAMIC REVOLUTION‎

‎Rank/Position:‎
SECOND ‎LIEUTENANT‎

‎Military Specialty:‎
MANDATORY ‎MILITARY SERVICE

ميگم من مطالعاتي كه كردم همه صدق بر اين بود كه اينطور پر بشه ، در هر صورتي كه شما بتونين صحيح ترين و صادقانه ترين جواب رو بدين بهتره من در قسمت اول mandatory military service زدم چون شاخه ي خدمت اگر ترجمه كنيم، در واقع شما براي تمام كردن خدمت ضرورت وارد هر ارگاني براي سربازي شديد هم جواب شما درسته هم براي من اما در مورد قسمت سوم فكر كنم جواب شما نامربوط هستش منظور اينه كه شما تخصص نظامي خاصي ديديد مثلا خنثي كردن بمب يا تاكتيك هاي خاص يا كار با تجهيزات نظامي خاص چيزي كه در حالت كلي براي همه يكسان نيست من خودم office workزدم چون واقعا كاراي دفتري فقط انجام دادم در هر صورت من به اين نتيجه رسيدم كه استرس به خودتون وارد نكنيد هر جا كه افيسر براش مبهم باشه از شما سوال ميكنه و شما هم صادقانه پاسخ ميديد
تاريخ رويت قبولي: ٣ مي 2016
تكميل فرم: ٤ مي 2016
كيس نامبر: ٣٤xx
سفارت: ابوظبي
سربازی : س
کارنت : ۹ نوامبر
نامه دوم:22 نوامبر
تاریخ  مصاحبه:22 ژانویه
نتیجه مصاحبه:
کیس اصلی: AP، تاریخ اپدیت ها: 22 ژانویه- 23 ژانویه- 25 ژانویه- 26 ژانویه- 18 جولای- 10 اگوست- 11 اگوست دوخطی - 18 اگوست اور - 26 اگوست اسلش و 28 اگوست ایشود
کیس زیر مجموعه : Ready، اپدیت ها: 22 ژانویه- 23 ژانویه- 25 ژانویه- 26 ژانویه- 30 ژانویه - 18 جولای- 10 اگوست- 11 اگوست - 26 اگوست تبدیل به ای پی و اسلش - 28 اگوست ایشود

28 اگوست ایشود - اولین ورود 7 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
میدونیم که هر کسی رو برای سربازی به سپاه راه نمیدند و فقط افراد واجد شرایط که عضو بسیج باشند رو قبول می کنند
پس چرا بعضی دوستان میگن خدمت در سپاه آیتم منفی نمیتونه باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان