کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نتایج لاتاری DV-2017
تا آماده شدن کامل تاپیکهای 2017، می توانید اطلاعات مورد نیاز را در تاپیکهای 2016 جستجو کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/forum-101.html
(2016-05-12 ساعت 16:04)Kaveh نوشته:  
(2016-05-12 ساعت 11:18)publichb نوشته:  
(2016-05-12 ساعت 08:22)nazizk نوشته:  دقیقا من هم همین مشکل را دارم و میل زدم و نتیجه ای نگرفتم واقعا نمیدونم چکار باید کرد خواهش میکنم اگر راهی را فهمیدید به اشتراک بگذارید
میتونید از مدیر سایت کمک بگیرید یا کسانی که خارج از ایران هستند آخه اینترنت ایران بعضی از شرکت ها متاسفانه داخلی هستن و بیت های انتقال داده در همون کشور مقصد میمونه و تا بخواد برسه چندین میلیون ثانیه طول میکشه تا بخواد به سرورهای آمریکا برسه  Sad

دوستانی که در مشاهده نتایج مشکل دارند، در صورت تمایل PDF تاییدیه ثبت نام را به ایمیل support@mohajersara.org ارسال کنند تا بررسی و نتیجه اعلام شود.
.

سلام دوستان . منم هرروز دارم نتایج رو چک میکنم .برای لاتاری2016 نتایج رو میبینم ( قبول نشدم) ولی برای 2017 یا ارور session رو میده یا not valid. خیلی طولانی شده . ازار دهندست
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من همسرم نیرو هوایی ارتش آموزشی بودمه و بعدش امریه داشته.
کارت پایان خدمت قدیمی رسته رو اداری زده بود. در کارت های جدید هیچ اطلاعاتی از ارتش و باقی اطلاعات نیست!
کارت جدید باید ترجمه بشه یا مدرک دیگه ای لازمه؟
Case Number : 45xx
Case Sex : Femaie
Case member : 3 person
Entrant Status Check : 10th May
DS-260 : Incomplete
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-07 ساعت 13:41)milaveh نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 12:22)Sepidehsalehi نوشته:  سلام دوستان.... ممنون از اطلاعات در همه زمینه ها....
من برنده 2017 هستم با کیس نامبر 3XXX .... اینطور که فهمیدم شمارم خوبه.... من لیسانس عمرانم...
از دوستان با تجربه چند سوال دارم؟
1. تاریخ کارنت؟
2. تاریخ حدودی نامه دوم؟
3. تاریخ حدودی مصاحبه؟
4. شوهرم توی سپاه خدمت کرده ممکنه کلیرنس بخوره؟ درجش هم معمولی بوده، راننده هم بوده!؟
5. مدت ویزا چقدره؟
6. اگه من یکضرب بشم اما شوهرم طول بکشه باید چیکار کنم؟

مبارک باشه ، احتمالا دسامبر کارنت میشید و فوریه به مصاحبه تشریف میبرید ، هر کسی که خدمت رفته باشه مشمول کلیرنس میشه و اگر شما یکضرب بگیرید تا پایان زمان مدیکال فرصت دارید وارد آمریکا بشید و اگر تا اون موقع همسرتان کلیر نشده باشند باید منتظر بمونن تا در نهایت کلیر بشن

(2016-05-11 ساعت 12:57)Sepidehsalehi نوشته:  
(2016-05-09 ساعت 21:26)shebrahimi نوشته:  
(2016-05-09 ساعت 16:20)milaveh نوشته:  خیر ، من حتی عکس ها رو هم اسکن نکردم و با گوشی از روش عکس گرفتم

ممنون از پاسختون. ببخشید اما معمولا همیشه عکس هایی که می گیریم در حال حاضر عکاسی ها روتوش می کنند. در واقع این طور به نظر می رسد که شما از روی عکسی که قبلا داشتید، عکس گرفتید و به احتمال زیاد اون عکس روتوش شده بوده است. درست هست یا اینکه شما از روی عکس فاقد روتوش با گوشی عکس گرفتید؟ ممنون
عکس های اولیه زیاد مهم نیست همین که صورتتون معلوم باشه بسه.... عکس های موقع مصاحبه مهم هستن که نباید روتوش داشته باشن

من هم شنيدم كه خيلي ها به خاطر عكسشون حذف ميشن،ميخواستم بپرسم دوستايي كه برنده شدن عكساشون رو عكاسي ازشون گرفته؟روتوش داشته ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ELNAZ21
(2016-05-12 ساعت 23:25)parichehr1010 نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 12:22)Sepidehsalehi نوشته:  سلام دوستان.... ممنون از اطلاعات در همه زمینه ها....
من برنده 2017 هستم با کیس نامبر 3XXX .... اینطور که فهمیدم شمارم خوبه.... من لیسانس عمرانم...
1. تاریخ کارنت؟
2. تاریخ حدودی نامه دوم؟
3. تاریخ حدودی مصاحبه؟
4. شوهرم توی سپاه خدمت کرده ممکنه کلیرنس بخوره؟ درجش هم معمولی بوده، راننده هم بوده!؟
5. مدت ویزا چقدره؟

مبارک باشه ، احتمالا دسامبر کارنت میشید و فوریه به مصاحبه تشریف میبرید ، هر کسی که خدمت رفته باشه مشمول کلیرنس میشه و اگر شما یکضرب بگیرید تا پایان زمان مدیکال فرصت دارید وارد آمریکا بشید و اگر تا اون موقع همسرتان کلیر نشده باشند باید منتظر بمونن تا در نهایت کلیر بشن

(2016-05-09 ساعت 21:26)shebrahimi نوشته:  ممنون از پاسختون. ببخشید اما معمولا همیشه عکس هایی که می گیریم در حال حاضر عکاسی ها روتوش می کنند. در واقع این طور به نظر می رسد که شما از روی عکسی که قبلا داشتید، عکس گرفتید و به احتمال زیاد اون عکس روتوش شده بوده است. درست هست یا اینکه شما از روی عکس فاقد روتوش با گوشی عکس گرفتید؟ ممنون
عکس های اولیه زیاد مهم نیست همین که صورتتون معلوم باشه بسه.... عکس های موقع مصاحبه مهم هستن که نباید روتوش داشته باشن

من هم شنيدم كه خيلي ها به خاطر عكسشون حذف ميشن،ميخواستم بپرسم دوستايي كه برنده شدن عكساشون  رو عكاسي ازشون گرفته؟روتوش داشته ؟

نه دوست عزیز ربطی به عکس نداره زمانی که شما ثبت نام می کنید اگر سایز عکس زیاد باشه اپلود نمیشه و اگر هرگونه مشکلی داشته باشه از گردون قرعه کشی حذف می شوید و ربطی به نتایج نداره
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-12 ساعت 23:25)parichehr1010 نوشته:  
1. تاریخ کارنت؟
2. تاریخ حدودی نامه دوم؟
3. تاریخ حدودی مصاحبه؟
5. مدت ویزا چقدره؟

(2016-05-09 ساعت 21:26)shebrahimi نوشته:  ممنون از پاسختون. ببخشید اما معمولا همیشه عکس هایی که می گیریم در حال حاضر عکاسی ها روتوش می کنند. در واقع این طور به نظر می رسد که شما از روی عکسی که قبلا داشتید، عکس گرفتید و به احتمال زیاد اون عکس روتوش شده بوده است. درست هست یا اینکه شما از روی عکس فاقد روتوش با گوشی عکس گرفتید؟ ممنون

من هم شنيدم كه خيلي ها به خاطر عكسشون حذف ميشن،ميخواستم بپرسم دوستايي كه برنده شدن عكساشون رو عكاسي ازشون گرفته؟روتوش داشته ؟

به خاطر کدوم عکس حذف شدن؟عکس مصاحبه یا عکس هنگام ثبت نام؟
?شماره کیس: 2017AS61XX
?تاریخ رویت قبولی:10 ‎MAY
??تعداد افراد:1
?کنسولگری:ابوظبی
?تاریخ ارسال فرم:MAY 19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

پاسخ
تشکر کنندگان: khatarnak
من فکر می کنم اگر سوالاتی در رابطه با قرعه کشی داشته باشید بهتر است در تایپیک مخصوصش قرار بدید و اینجارو برای کسانی که قبول شدند بزاریم و تبریکات را به عرض ایشون و به خصوص

بحث پیرامون اقدامات بعدی لاتاری قرار بدیم و تمام جوابهای شما دوستان در فروم هست البته این نظریه من هست و مدیران سایت و انجمن صلاح می دانند
پاسخ
تشکر کنندگان: Simin2017
(2016-05-11 ساعت 12:17)lighthouse نوشته:  
(2016-05-11 ساعت 08:42)nilo78 نوشته:  دوستان کسی میدونه مصاحبه در اروپا به زبان انگلیسی هست یا به زبان اون کشور؟

افیسرها همه آمریکایی هستند ومسلط به زبان انگلیسی

ما انگلیسی نمیتونیم صحبت کنیم اما به زبان اون کشور مسلط هستیم.
مطمئن هستین که به زبان اون کشور مسلط نیستن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-13 ساعت 07:38)nilo78 نوشته:  
(2016-05-11 ساعت 12:17)lighthouse نوشته:  
(2016-05-11 ساعت 08:42)nilo78 نوشته:  دوستان کسی میدونه مصاحبه در اروپا به زبان انگلیسی هست یا به زبان اون کشور؟

افیسرها همه آمریکایی هستند ومسلط به زبان انگلیسی

نه مطمئن نیستم ولی میتونیدبا یک ایمیل ازسفارت موردنظرتون بپرسید .
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: nilo78
دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید.
1)در مورد مدرک تحصیلی دیپلم 11 ساله و سابقه کاری دوساله (منظور از کار دوساله کار خاصیست؟)
برای گرفتن ویزا مشکل ساز نیست ؟
2)در مورد ایالت, خانه و ماشین چگونه انتخاب میشود و اصلا آیا خانه و ماشین داده می شود؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من حدود سه ساله و نیمه که آمریکا هستم و با ویزای نامزدی اومدم روز دوشنبه گذشته مصاحبه برای سیتی زن شیپ داشتم خانم افسری که مصاحبه کرد واقعا جدی بود. خلاصه از 100 تا سوال 6 تا را پرسید و همه را درست پاسخ دادم بعد گفت شما امتحانتو را قبول شدی و تبریک گفت خیلی ساده و راحت بود. هفته دیگه باید برم برای سوگند و گرفتن سرتیفیکیت به سکرمنتو . برای برادرم تو لاتاری 2017 اسم نویسی کردم ولی دایم می نویسه not valid صد دفعه بیشتر مشخصات را وارد کردم . کسی در این خصوص توضیحی برای راهنمایی داره . یک دنیا سپاسگزار میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-13 ساعت 07:53)lighthouse نوشته:  
(2016-05-13 ساعت 07:38)nilo78 نوشته:  
(2016-05-11 ساعت 12:17)lighthouse نوشته:  افیسرها همه آمریکایی هستند ومسلط به زبان انگلیسی

نه مطمئن نیستم ولی میتونیدبا یک ایمیل ازسفارت موردنظرتون بپرسید .

دوست عزیز نگران نباشید من هم از آلمان به آمریکا آمدم و برای مصاحبه از برلین به سفارت آمریکا در فرانکفورت رفتم. همه کارکنان سفارت آمریکا و افسرهاشون به زبان آلمانی مسلط بودند. یک خانم افسر مسن و فوق العاده مهربون با من به زبان آلمانی مصاحبه کرد . همه  پرسشهای ایشون کاملا واضح و قابل فهم بود. منتها دايم در حال مچ گرفتن مصاحبه را پیش میبرد . برای نمونه از من همون اول بعد از پرسیدن نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد چند تا پرسش دیگه پرسید و دوباره گفت : تاریخ تولدت کی بود؟ باز چند تا پرسش دیگه و دوباره پرسید گفتی چند ساله آلمان هستی؟ و لابلای مصاحبه دایم چند تا از پرسشها را تکراری می پرسید. اصلا جای نگرانی نیست . از طرف دیگه در عین حال که خیلی تیزبین و دقیق هستند خیلی هم مهربونند برای من که اینطور بود . امیدوارم موفق و پیروز باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: nilo78 ، mohammadg846
(2016-05-09 ساعت 18:09)meraj-fallahi نوشته:  من هنوزم برام session timouat میاره ! قضیه چیه ؟! کسی هم مثل من اینطوری شده بود ؟!

برای من مرتب not valid می نویسه. نمیدونم سرم را به کدوم دیوار بزنم. خسته شدم از بس همه اطلاعات را هر بار وارد کردم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-12 ساعت 23:22)hasanzade نوشته:  سلام
من همسرم نیرو هوایی ارتش آموزشی بودمه و بعدش امریه داشته.
کارت پایان خدمت قدیمی رسته رو اداری زده بود. در کارت های جدید هیچ اطلاعاتی از ارتش و باقی اطلاعات نیست!
کارت جدید باید ترجمه بشه یا مدرک دیگه ای لازمه؟

سلام
بنده هم اموزشي ارتش بودم و امريه اداره بودم، كارت جديد رو ترجمه كنين و ببرين. نياز به توضيح بيشتر واسه افيسر ندين كه كجا بوده و چه كرده، در هر صورت كن خدمت رفته باشه fbi چك ميخوره. توضيح بدين كه امريه داشته بيشتر در موردش تحقيق ميكنن ، اين موضوع واسه من پيش اومد.
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
پاسخ
تشکر کنندگان: hasanzade
(2016-05-13 ساعت 23:48)HadiMSC نوشته:  دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید.
1)در مورد مدرک تحصیلی دیپلم 11 ساله و سابقه کاری دوساله (منظور از کار دوساله کار خاصیست؟)
برای گرفتن ویزا مشکل ساز نیست ؟
2)در مورد ایالت, خانه و ماشین چگونه انتخاب میشود و اصلا آیا خانه و ماشین داده می شود؟

بايد حتمن حداقل پيش دانشگاهي داشته باشه شخص برنده. وگرنه درجا ريجكت ميشه. بقيه اعضا مشكل مدرك ندارن.
به فكر سابقه كار هم نباشيد كه شامل ايرانيا نميشه غالبا.
فيط بهتون اجازه ورود و زندگي ميدن مابقي با همت خودتون بايد كسب بشه. ايالت و شهر هم خودتون مختارين هرجا برين
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان يعني هيچ راهي واسه شخص برنده شده كه فقط ديپلم داره نيس ؟
لطفا جواب بديد كه من بهشون بگم ادامه راهو برن يا نرن؟
شانسي هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: darabi ، farrokh33 ، پریسا74

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان