کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نتایج لاتاری DV-2017
تا آماده شدن کامل تاپیکهای 2017، می توانید اطلاعات مورد نیاز را در تاپیکهای 2016 جستجو کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/forum-101.html
برای من محل مصاحبه رو انکارا زده؟
ایا محل مصاحبه در شانس قبولی یا زمان مصاحبه تاثیر داره؟
Case Number : 45xx
Case Sex : Femaie
Case member : 3 person
Entrant Status Check : 10th May
DS-260 : Incomplete
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-09 ساعت 21:26)shebrahimi نوشته:  
(2016-05-09 ساعت 16:20)milaveh نوشته:  
(2016-05-09 ساعت 11:50)shebrahimi نوشته:  دوستانی که با برخی از برندگان امسال یا سال های قبل به ویژه خانم های برنده آشنایی دارند، آیا عکسشان روتوش شده بوده است یا خیر؟  ممنون

خیر ، من حتی عکس ها رو هم اسکن نکردم و با گوشی از روش عکس گرفتم

ممنون از پاسختون. ببخشید اما معمولا همیشه عکس هایی که می گیریم در حال حاضر عکاسی ها روتوش می کنند. در واقع این طور به نظر می رسد که شما از روی عکسی که قبلا داشتید، عکس گرفتید و به احتمال زیاد اون عکس روتوش شده بوده است. درست هست یا اینکه شما از روی عکس فاقد روتوش با گوشی عکس گرفتید؟ ممنون
دوست عزیز مگه اطلاع ندارید که موقع وارد کردن عکس به فرم آنلاین ثبت نام یک نرم افزار ابتدا عکس شما را چک می کند و در صورت داشتن هر گونه ایرادی آنرا نمی پذیرد؟ بنا براین امکان ندارد در مرحله قرعه کشی اسم فردی به علت عکس بد یا معیوب یا مغشوش خط بخورد مگر اینکه این سیستم قرعه کشی لاتاری یک سیستم فیل تر اینگ راونکاوی شخصیتی از روی چهره افراد هم داشته باشد که ما از آن بی خبریم و کمی دور از ذهن می باشد که همچین سیستمی برقرار باشد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان منم قبول شدم از شیراز هستم. میخواستم بهتون بگم که شاید کائنات این کارو کرد. میخواستم بگم مثبت باشید و همیشه با تمام وجود بخوایید از کائنات و روحتون رو از بدی ها دور کنید و کائنات با تمام وجود خواسته ی شما رو برآورده میکنه... امیدوارم تک تکتون به آرزوهاتون برسین. خیلی خوشحالم و خواستم این خوشحالی رو با شما هم تقسیم کنمSmile

کیس نامبرم **78 هست. میدونین کی به مصاحبه دعوت میشم؟ فرم Ds-260 رو هم پر کردم ث فرستادم
پاسخ
Smile 
سلام من کاربر تازه وارد سال اولی هستم Big Grin
من که هر روز دارم چک میکنم موارد رو عین اون PDF که دارم میزنم ولی نشون نمیده که نمیده همش میگه invalid بعد از چند بار هم زدن Sission time out میده خلاصه نمی دونم اشکال از اینترنت یا اشکال از من هستش یا اصلا اشکال از سایت هستی اصلا یه سوالی حتما نتیجه رو زدن برای هر نفر Sad خوب پس چرا نمیشه دید حالا بگذریم گیریم من دارم اشتباه وارد می کنم میتونم PDF رو ضمیمه کنم مدیر سایت یا کسی از اعضای سایت نتیجه رو ببینه اصلا کار درستی هست Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Azarakhsh43
(2016-05-08 ساعت 07:03)rtt نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 20:49)zinaram2004 نوشته:  [quote='soruosh' pid='708928' dateline='1462341470']
سلام دوستان عزیز

به اطلاع می رساند برای بار سوم لاتاری قبول شدیم .
ضمن تبریک به همه کسانی که قبول شدند ، زندگی در اینجا هم جریان دارد ، با توجه به تجربه من خودتان را برای آنجا هم آماده کنید ولی همه کارهای اینجا را به امید اینکه " دارم میرم " رها نکنید.
سایت  مهاجر سرا را هر روز چک کنید و اطلاعات بگیرید ، از دست هیچ وکیلی کاری بر نمی اید فقط مهاجر سرا و مدیران زحمتکش خیلی بدردتان می خورند

تبریییکک

جوون من یه رقم بگو من چک بنویسم سال دیگه برام شما ثبت نام کن.من 6 ساله که دارم ثبت نام میکنم و قبول نمیشم .

دوست عزیز می تونم بپرسم دو سال گذشته چرا موفق به گرفتن ویزا نشدین؟؟؟؟

سال 2013 بدلیل پر شدن سهمیه ایرانیها و اینکه ما AP خورده بودیم در 20 SEP اعلام کردند دیگر به هیچ ایرانی در سفارتخانه ها ویزا صادر نمی کنند.
سال 2015 تا شماره 7650 دعوت به مصاحبه شدند و چون من بالای 8400 بودم اصلا دعوت به مصاحبه نشدیم ، حالا امسال رو ببینیم چه میشه ؟
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
پاسخ
با سلام و تشکر از سایت خوب و موثر شما
در نیروی زمینی سپاه خدمت کردم می‌خواستم ببینم این گزینه‌‌ها رو چطور باید پر کنم، در قسمت اول رسته یا شاخه خدمت مد نظر است باید بنویسیم نیروی زمینی در یک پیام مشاهده شد بعضی از دوستان گفتند نام ارگان در آن خدمت کردید نوشته شود در صورتی که معنی رسته یا شاخه خدمت ، ارگان نظامی نیست. گزینه دوم درجه هست که مشخص هست و گزینه سوم تخصص نظامی هست که ما سرباز بودیم که دارایی هیچ تخصص نظامی نیستیم.از مدیران سایت به دلیل تجربه زیاد در این مسائل سوال داشتم که این موارد که بازگو کردم درست هست یا توضیح خاص ریگری هست.

‎branch ‎of servise :--------
‎‎ --------:rank ‎position
military‎ ‎specialty:-------
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلا دوستان کیس نامبر من حدود 5400 هست کارم ازاده و فوق لیسانس دارم اگه به خاطر خدمت سربازی تو بیمارستان نیرو هوایی apبخورم به نظرتون تا مهر که پایان لاتاری هست کارم ردیف میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
تبريك به همه دوستان كه قبول شدند متاسفانه من هنوز نتونستم نتيجه را ببينم همه اش ارور ميده مطمينم همه چي را درست وارد ميكنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-10 ساعت 10:46)hasanzade نوشته:  
(2016-05-10 ساعت 10:27)nazi56 نوشته:  
(2016-05-10 ساعت 08:42)hasanzade نوشته:  کیس نامبر 4 رقم آخرش مهم هست؟

بله و مثل بقیه دوستان اگه بخواید تو سایت اعلام کنید حدود کیس نامبرتونو باید مثلا بزنید AS20174XXX  یا AS201741XX

ممنون.
من 2017AS45xx هستم. اگر فرم 260 رو زودتر اماده ارسال کنم زمان مصاحبه جلوتر می افته یا فرقی نداره؟

نه طبق همون روال کارنتی ها که معمولا هر دوره اعلام میکنن ولی اگه فرمها رو خیلی دیر بفرستید ممکنه تو گروه اعلامی اون زمان باشین ولی نامه دوم که دعوت به مصاحبه است دیرتر
براتون ایمیل می شود
پاسخ
تشکر کنندگان: hasanzade
با عرض سلام و‌وقت بخیر خدمت همگی دوستان و برندگان خوش شانس
امیدوارم همیشه شاد و موفق باشید، این فرصت طلایی رو هرگز از دست
ندید، و برای خودتون و‌ نسلهای بعدیتون فرصت و حق انتخاب رو جایگزین
زندگی فعای خودتون بگنید، برای آن دسته از دوستانی هم که مثل بنده همچنان
منتظر معجزه هستند هم عرض شود با امید به آینده به پیش...
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، Pedraaam
یکی سه بار سه بار برنده میشه یکیم مثه ماست Sad
زندگی عجیبیه Sad
نمیشه کاریش کرد ....
هیییییییی
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: asrainman ، ho_tasha ، saeedhot ، cupcake ، nazi56 ، imerji ، tabim4 ، Azarakhsh43
(2016-05-10 ساعت 12:39)tabim4 نوشته:  
(2016-05-09 ساعت 21:26)shebrahimi نوشته:  
(2016-05-09 ساعت 16:20)milaveh نوشته:  خیر ، من حتی عکس ها رو هم اسکن نکردم و با گوشی از روش عکس گرفتم

ممنون از پاسختون. ببخشید اما معمولا همیشه عکس هایی که می گیریم در حال حاضر عکاسی ها روتوش می کنند. در واقع این طور به نظر می رسد که شما از روی عکسی که قبلا داشتید، عکس گرفتید و به احتمال زیاد اون عکس روتوش شده بوده است. درست هست یا اینکه شما از روی عکس فاقد روتوش با گوشی عکس گرفتید؟ ممنون
دوست عزیز مگه اطلاع ندارید که موقع وارد کردن عکس به فرم آنلاین ثبت نام یک نرم افزار ابتدا عکس شما را چک می کند و در صورت داشتن هر گونه ایرادی آنرا نمی پذیرد؟ بنا براین  امکان ندارد در مرحله قرعه کشی اسم فردی به علت عکس بد یا معیوب یا مغشوش خط بخورد مگر اینکه این سیستم قرعه کشی لاتاری یک سیستم فیل تر اینگ راونکاوی شخصیتی از روی چهره افراد  هم داشته باشد که ما از آن بی خبریم و کمی دور از ذهن می باشد که همچین سیستمی برقرار باشد.
دوست محترم در تاپیک شمارش معکوس، دوستان آماری ارائه کرده بودند مبنی بر این که حدود نیمی از ثبت نام کنندگان ایرانی اصلا وارد قرعه کشی نمی شوند و خیلی از دوستان اون تاپیک معتقد بودند که ایراد از عکس ها بوده است.
پاسخ
تشکر کنندگان: Azarakhsh43
دوستان کسی میدونه مصاحبه در اروپا به زبان انگلیسی هست یا به زبان اون کشور؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-10 ساعت 20:24)mostabd نوشته:  سلام دوباره دوستان. من علوم تجربی‌ خوندم. میخواستم ببینم اینطور پر کردن فرم درست هستش؟

۱- برای پیش دانشگاهی:

Course of Study میشه >>>>>> Academic ؟

Degree of Diploma میشه >>>>>> Pre University Degree?

۲- برای دیپلم هم:

Course of Study میشه >>>>> Academic ؟

Degree of Diploma میشه >>>>>> High School Diploma?

۳- من که شروع لیسانسم نیم سال دوم ۸۱-۸۲ بود باید بزنم ۱/۱۱/۱۳۸۱؟

۴- و برای پایان لیسانس که نیم سال اول ۸۵-۸۶ بود باید بزنم ۳۰/۱۱/۸۵؟ (نکته این که تو مدرک لیسانس من تاریخ پایان لیسانس، ۳۰/۱۱/۸۵ ذکر شده)

***دیپلمی که الان دستم هستش، نوشته شده:

گواهی موقت پایان تحصیلات متوسطه نظام جدید، سوال من:

۵- باید به جای این گواهی موقت، گواهی دائمی و اصلی‌ رو بگیرم و ترجمه کنم؟

۶- تاریخ تولد من اشتباه ذکر شده تو این تاریخ موقت، میشه تو گواهی اصلی‌ (اگه باید اصلی‌ رو بگیرم) درستش کرد؟

۷- این گواهی کجاش مشخص میکنه ۱۲ ساله تموم شده یا کمتر و بیشتر؟ آخه تو گواهی موقت دیپلم من چیزی در این باره ننوشته.

پیشاپیش ممنون از راهنمایتون

حتماً حتماً بايد اصل ديپلم و پيش دانشگاهي رو ارائه بدي
موقت قبول نيست
?شماره کیس: ‎2017AS13xx
?تاریخ رویت قبولی:5 ‎MAY‎
??تعداد افراد:3
?کنسولگری: ایروان
?تاریخ ارسال فرم:MAY19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه: سوم نوامبر
?نتیجه:برنده اصلی یضرب ، غیر اصلی ای پی✈
آپدیت ها : 4می و 10 می
تاریخ کلیرنس: 10 می
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
متاسفانه امسال شانس با ما یار نبود هیییییی
ولی یه سوال داشتم اگه بخواهیم به مصاحبه بریم باید کل اعضای کیس با هم باشن یا فرد برنده میتونه تنها یا با یکی از اعزای دیگه خانواده واسه مصاحبه بره ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان