کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نتایج لاتاری DV-2017
تا آماده شدن کامل تاپیکهای 2017، می توانید اطلاعات مورد نیاز را در تاپیکهای 2016 جستجو کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/forum-101.html
(2016-05-07 ساعت 16:02)farid.darkhosh نوشته:  سلام
یه مشکلی واسم پیش اومده

من تو ثبت نام اولیه تاریخ تولدم رو 2 روز اینور اونور نوشتم

مشکلی واسم پیش نمیاد؟؟ کیس ام زیر 2000 هست و معافیت کفالت دارم

سلام ، خیر توی فرم 260 هر اطلاعاتی که اشتباه بوده رو درست کنید بفرستید . انشالله جزو کارنتی های سری اولی ها هستید
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-10 ساعت 01:52)omid_be_khoda نوشته:  سلام دوستان
حقيقتش تا اونجايي كه يادم مياد من اهل شكايت نبودم
الانم فقط ميخام درد دل كنم
امسال يه بنده خدايي اومد دفتر من.  منم داشتم ثبت نام لاتاري مي كردم
فرداش دست اهل و عيال و كرفته اصرار اصرار ما رو هم ثبت نام كن.
نه كافي نتي هستم نه مغازه دار.
كلا هم با خودم و اين بابا 4 تا فرم پر كردم. هيچ بكزريم اومدم امسال بعد 7 سال چك كردم طبق معمول يادم به اين بنده خدا افتاد زدم خودش شده 2200 خانمش شده 3000 !!!
خدايش نيم ساعت تو حال خودم نبودم دفعه اولشونم بود خانواده 4 نفري. باكلي ذوق و شوق زنك زدم بهش خبر دادم انكار فقط يه دوريالي برنده شده. (حالا چيكار كنيم ما كه.كسي رو اونجا نداريم اصلا فايدش چيه و. ...)

خدايا شكرت بازم راضيم به رضاي تو.

امثال مثل شما حق بقیه رو میخورن و با سهل انگاری باعث حق کشی میشن....

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////
پاسخ
تشکر کنندگان: imerji ، syrene1685
(2016-05-11 ساعت 11:05)alirezaus نوشته:  سلام دوستان
متاسفانه امسال شانس با ما یار نبود  هیییییی
ولی یه سوال داشتم اگه بخواهیم به مصاحبه بریم باید کل اعضای کیس با هم باشن یا فرد برنده میتونه تنها یا با یکی از اعزای دیگه خانواده واسه مصاحبه بره ؟
سلام.همه اعضای کیس بایدباهم باشند
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: Mahmoodi129a21humsunlightnil21 ، soruosh
(2016-05-11 ساعت 08:42)nilo78 نوشته:  دوستان کسی میدونه مصاحبه در اروپا به زبان انگلیسی هست یا به زبان اون کشور؟

افیسرها همه امریکایی هستند ومسلط به زبان انگلیسی
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: ELNAZ21 ، matin.sh ، nilo78
(2016-05-09 ساعت 21:26)shebrahimi نوشته:  
(2016-05-09 ساعت 16:20)milaveh نوشته:  
(2016-05-09 ساعت 11:50)shebrahimi نوشته:  دوستانی که با برخی از برندگان امسال یا سال های قبل به ویژه خانم های برنده آشنایی دارند، آیا عکسشان روتوش شده بوده است یا خیر؟  ممنون

خیر ، من حتی عکس ها رو هم اسکن نکردم و با گوشی از روش عکس گرفتم

ممنون از پاسختون. ببخشید اما معمولا همیشه عکس هایی که می گیریم در حال حاضر عکاسی ها روتوش می کنند. در واقع این طور به نظر می رسد که شما از روی عکسی که قبلا داشتید، عکس گرفتید و به احتمال زیاد اون عکس روتوش شده بوده است. درست هست یا اینکه شما از روی عکس فاقد روتوش با گوشی عکس گرفتید؟ ممنون
عکس های اولیه زیاد مهم نیست همین که صورتتون معلوم باشه بسه.... عکس های موقع مصاحبه مهم هستن که نباید روتوش داشته باشن
Case number:2017as3XXX
تاریخ رویت: 15 می
تاریخ تکمیل فرم: 28 می
تاریخ کارنت: 12 دسامبر
تاریخ نامه دوم: 20 دسامبر
تاریخ سفارت: 23 فوریه
سفارت : آنکارا تغییر به ایروان توسط kcc
تاریخ دریافت ویزا:من و دخترم یکضرب شوهرم ap
تاریخ ورود به آمریکا:من و دخترم 1 مارچ برای اکتیو کردن گرین کارت..... ورود بدون دردسر
ایالت ویرجینیا  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: Mahmoodi129a21humsunlightnil21 ، ELNAZ21
با سلام به همه دوستان عزيز ميخواستم بدونم آدرسي كه سفارت جهت ارسال ويزا از ما ميخواد لزوما به منزله اقامت در همون ايالت هست و اينكه به فرض من براي اقامت شيكاگو رو انتخاب كنم آيا بايد تا چند سال تو همون ايالت ساكن باشم يا امكان اين هست كه تغيير مكان داد به كاليفورنيا يا ايالت هاي ديگه ، با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
Branch of service: mandatory military services
Rank: soldier
Specialty: office work
من اينطوري پر كردم تمام فروم هاي سال گذشته رو خوندم همه اتفاق نظر به ايم مدل بودند
در ضمن دوستان در زمان مصاحبه اگر ازتون پرسيدند كجا خدمت كردين كاملا حقيقت رو بگيد درسته كه تو كارت هاي جديد نزده كجا خدمت كردين ولي اونها با كارت هاي جديد هم اشنايي دارن پس سعي بر صادق بودن مهم ترين پارامتره نهايتا يه چك ميخوره كه چون شما يه سربازه ساده بوديد سريعا جوابش مياد من يكي از دوستام ٤٠ روزه جوابش اومد

واينكه شماره كيس من 34XX هستش به نظرتون كي برم برام واكسيناسيون؟
تاريخ رويت قبولي: ٣ مي 2016
تكميل فرم: ٤ مي 2016
كيس نامبر: ٣٤xx
سفارت: ابوظبي
سربازی : س
کارنت : ۹ نوامبر
نامه دوم:22 نوامبر
تاریخ  مصاحبه:22 ژانویه
نتیجه مصاحبه:
کیس اصلی: AP، تاریخ اپدیت ها: 22 ژانویه- 23 ژانویه- 25 ژانویه- 26 ژانویه- 18 جولای- 10 اگوست- 11 اگوست دوخطی - 18 اگوست اور - 26 اگوست اسلش و 28 اگوست ایشود
کیس زیر مجموعه : Ready، اپدیت ها: 22 ژانویه- 23 ژانویه- 25 ژانویه- 26 ژانویه- 30 ژانویه - 18 جولای- 10 اگوست- 11 اگوست - 26 اگوست تبدیل به ای پی و اسلش - 28 اگوست ایشود

28 اگوست ایشود - اولین ورود 7 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: damoon.rh
با سلام خدمت دوستان عزیز بنده از جاماندگان لاتاری 2014 هستم که می خواستم از تجربیاتم براتون بگم یک مساله خیلی مهمه که باعث میشه کارتون رو شانسش رو بالا ببره ببینید اول اینکه کلا لاتاری شانسه یعنی اینکه شما حتی بعد از قبولیم ممکنه نبرید ولی همین شانس رو می تونید خیلی بالا ببرید که بهتون ویزا بدن. در مورد اون دوستانی که کیس نامبرشون بالا هست اصلا نگران نباشن چون افرادی با کیس نامبر پایینم ممکنه ویزا نگریند به دلیل کلیرنس. دومین مورد در رابطه با پر کردن فرم هاتون هست دوستان یک مساله من همینجا عنوان کنم در پر کردن فرم ها اصلا عجله نکنید فرم ها نکته دار هستند فرم ها اسون نیستند من خواهشم اینکه حتما در رابطه با پر کردن فرم ها از وکیل یا افراد با تجربه کمک بگیرید البته خیلی وکلا و افراد ممکنه بهتون راهنمایی اشتباه کنند. همین پرکردن فرم می تونه باعث بشه قبول بشید یا قبول نشید خیلی مهمه. سومین مورد مصاحبه با افیسر هست من یکسری نکته میگم این ها رو صد در صد رعایت کنید مهمه :
1-نحوه لباس پوشیدنتون لباس خوب بپوشید
2-نحوه صحبت کردن و ارتباط برقرار کردن در این مورد توضیح میدم ببینید افیسر ویزا فردی با تجربه هست که در این مورد دوره دیده مثلا این افراد رفتار شناسی خوندن یا بقول معروف زبان بدن یعنی نحوه نشستن و صحبت کردن برای اونا معنی داره دلهره و ترس و اضطراب تا حدی قابل قبوله براشون و بیش از اندازه دلهره داشتن صورتتون قرمز شدن اینا قابلیت شک کردن رو ایجاد میکنه دوستان این موارد که دارم براتون مینویسم داستان نیست باورکنید وجود داره مهمه.پس برای مصاحبتون برنامه ریزی کنید.
3- در سالن مصاحبه سعی کنید خوب رفتار کنید رفتار غیرعادی درست نیست.
4-تحویل مدارک رو خیلی منظم و پشت سر هم بچینید این نشاندهنده منظم بودن شماست. این موضوع در اکثر سفارتخانه های دنیا مهمه
امیدوارم که تونسته باشم کمکی کوچک در این راه کرده باشم.
با امید موفقیت تک تک شما عزیزان
سفارت ایروان
شماره کیس:7XXX
وضعیت: برگه ابی-کلیرنس
پاسخ
(2016-05-11 ساعت 14:07)arash12 نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز بنده از جاماندگان لاتاری 2014 هستم که می خواستم از تجربیاتم براتون بگم یک مساله خیلی مهمه که باعث میشه کارتون رو شانسش رو بالا ببره ببینید اول اینکه کلا لاتاری شانسه یعنی اینکه شما حتی بعد از قبولیم ممکنه نبرید ولی همین شانس رو می تونید خیلی بالا ببرید که بهتون ویزا بدن. در مورد اون دوستانی که کیس نامبرشون بالا هست اصلا نگران نباشن  چون افرادی با کیس نامبر پایینم ممکنه ویزا نگریند به دلیل کلیرنس. دومین مورد در رابطه با پر کردن فرم هاتون هست دوستان یک مساله من همینجا عنوان کنم در پر کردن فرم ها اصلا عجله نکنید فرم ها نکته دار هستند فرم ها اسون نیستند من خواهشم اینکه حتما در رابطه با پر کردن فرم ها از وکیل یا افراد با تجربه کمک بگیرید البته خیلی وکلا و افراد ممکنه بهتون راهنمایی اشتباه کنند. همین پرکردن فرم می تونه باعث بشه قبول بشید یا قبول نشید خیلی مهمه. سومین مورد مصاحبه با افیسر هست من یکسری نکته میگم این ها رو صد در صد رعایت کنید مهمه :
1-نحوه لباس پوشیدنتون لباس خوب بپوشید
2-نحوه صحبت کردن و ارتباط برقرار کردن در این مورد توضیح میدم ببینید افیسر ویزا فردی با تجربه هست که در این مورد دوره دیده مثلا این افراد رفتار شناسی خوندن یا بقول معروف زبان بدن یعنی نحوه نشستن و صحبت کردن برای اونا معنی داره دلهره و ترس و اضطراب تا حدی قابل قبوله براشون و بیش از اندازه دلهره داشتن صورتتون قرمز شدن اینا قابلیت شک کردن رو ایجاد میکنه دوستان این موارد که دارم براتون مینویسم داستان نیست باورکنید وجود داره مهمه.پس برای مصاحبتون برنامه ریزی کنید.
3- در سالن مصاحبه سعی کنید خوب رفتار کنید رفتار غیرعادی درست نیست.
4-تحویل مدارک رو خیلی منظم و پشت سر هم بچینید این نشاندهنده منظم بودن شماست. این موضوع در اکثر سفارتخانه های دنیا مهمه
امیدوارم که تونسته باشم کمکی کوچک در این راه کرده باشم.
با امید موفقیت تک تک شما عزیزان

سلام

نوشته های شما تجربه های شخصی شما هستند و حتما هم برای باقی دوستان مفید خواهند بود...اما خب تجربه های من اکثرا در مقابل تجربه ها شما قرار میگیره....پر کردن فرم DS260 مهمه...ولی نه اونقدر که نیاز باشه دوستان وکیل بگیرن....تمام اطلاعاتی که فرم از ما خواسته اطلاعات شخصی خودمونه و با سطح متوسط زبان و کمک گرفتن از تاپیک های سالهای گذشته به راحتی هر کس خودش از عهده ی فرمش برمیاد تنها نکته ی مهم اینه که نیازی نیست همه چیز نوشته بشه و به دروغ هم چیزی نوشته نشه....پس بهتره که خیلی داستان رو بزرگش نکنیم تا بچه ها با آرامش پله پله برن جلو
در مورد نحوه ی لباس پوشیدن....منم ابتدای کار مثل شما فکر میکردم....ولی وارد سفارت شدم دیدم طرز فکرم درست نبوده و خیلی ها خیلی راحت و غیر رسمی لباس پوشیده بودن و ویزای یکضربشونم گرفتن.
در مورد آفیسر هم باید بگم که تمام اطلاعات مورد نیاز برای یکضرب گرفتن...ریجکت شدن یا AP خوردن از قبل به ایشون اعلام شده و چیزی نیست که قطع به یقیین همونجا تصمیم گیری بشه
هیچ دلهره و اضطرابیم نداشت حقیقتا....و البته مصاحبه ایستاده بود در آنکارا و بنابراین داستان چطور نشستن منتفی هست ...مدارک رو هم ترتیب خودشون از ما میخوان....و همونجا از ما میگیرن....حالا اینکه به ترتیب باشه یا نباشه....به خود ما آرامش میده...ولی فرقی به حال اونها نداره
Smile
شماره کیس 8XX مصاحبه Oct. 2015 آنکارا
وضعیت: برنده اصلی همسر جان + AP
Clear: 4th of March
مقصد: هیوستون. تگزاس ...شهریور 95 به امید خدا

پاسخ
سلام وقت همتون خوش
من هم تو جمع شما هستم .ولی نمیدونم چرا دودل شدم برای اقدام و رفتن به عبارتی می ترسم چون تنها هستم به همراه یه کودک از همه اینها که بگذریم من کار رسمی دولتی دارم .تو تایپیکها که میخوندم احساس کردم که تفیسر ها به شغل دولتی حساس هستند . یعنی یک گزینه منفی حساب میشه برای ویزا ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان و تبریک به تمام برندگان
امسال اسم خانومم در اومد و ما فرممون رو پر کردیم ولی ثبت نکردیم. قسمت سربازی رو شک دارم. مشکل من اینکه من تو سپاه خدمت کردم و تو فورم ها اطلاعات ضد و نقیضی دیدم. میخواستم ببینم اگه من در قسمت branch of service بجای Islamic revolutionary guard corps چیز دیگه ای بنویسم ایراد داره یا نه؟ و اینکه چی بنویسم بهتره؟ میدونم که موقع مصاحبه به احتمال زیاد ازم ترجمه پایان خدمت رو میخوان. ممنون میشم راهنماییم کنید.
ضمنا کیس نامبرمون هم : 2017AS00007XXX
پاسخ
تشکر کنندگان: Mahmoodi129a21humsunlightnil21 ، soruosh
(2016-05-10 ساعت 14:50)publichb نوشته:  سلام من کاربر تازه وارد سال اولی هستم Big Grin
من که هر روز دارم چک میکنم موارد رو عین اون PDF که دارم میزنم ولی نشون نمیده که نمیده همش میگه invalid بعد از چند بار هم زدن Sission time out میده خلاصه نمی دونم اشکال از اینترنت یا اشکال از من هستش یا اصلا اشکال از سایت هستی اصلا یه سوالی حتما نتیجه رو زدن برای هر نفر  Sad خوب پس چرا نمیشه دید حالا بگذریم گیریم من دارم اشتباه وارد می کنم میتونم PDF رو ضمیمه کنم مدیر سایت یا کسی از اعضای سایت نتیجه رو ببینه اصلا کار درستی هست  Big Grin
دوست عزیز من هم این مشکل را دارم اعصابم داغونه شصتاد بار تا حالا امتحان کردم مثل این میمونه که پروفایل من اصلاّ تو دیتا بیس اصلی نیستش و پاک شده و غیبش زده !!  Sad آخرش به kcc‌ نامه نوشتم بلافاصله جواب دادند برو قسمت forgot confirmation number و این مراحل را طی کن فکر کردند من حتی چک کردن و بازیابی کانفیرمیشن نامبر را بلد نیستم پیش خودشون منو آدم مبتدی یا هالو پنداشتند و نوشتند بقیش بما مربوط نیست ما فقط به کیس نامبر ها رسیدگی می کنیم یعنی فقط به برنده ها پاسخگو هستیم حالا فقط مونده به این آدرس نامه بنویسم چون صفحه اعلام نتایج نشون میده فقط این بخش یا سازمان میتونه به قرعه کشی لاتاری رسیدگی کنه ولی ایمیلشان را اصلاَ نمی تونم پیدا کنم فقط تونستم صفحه فیس بوکشان را پیدا کنم خواهشاًً هر کس مشکل اینچنینی داره حتماًً در این صفحه فیس بوک پیغام بزارند و از این مشکل پنهان در اعلام نتایج 2017 آنان را مطلع کنند
https://www.facebook.com/travelgov
شما چی میگین نظرتون چیه؟ توصیه می کنم به همگی دوستانی که این مشکل را دارند با پیغام خصوصی در این صفحه فیس بوک مسئولین قرعه کشی لاتاری را در جریان این مشکل عجیب قرار دهند اگر چندین نفر این کار را بکنند شاید پی به این اتفاق نادر در جریان قرعه کشی ببرند و فرجی حاصل بشه من مطمئنم خیلی ها این مشکل را دارند و  به احتمال قوی  اسمشون حتی تو لیست قرعه کشی هم نرفته یا شاید هم از لیست دیتا بیس شرکت کنندگان پاک شده .من از kcc جواب نگرفتم فایده ای نداره
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز برنده لاتاری 2017 خواهشاََ دقت بفرمائید همانطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا فقط مباحث مربوط به اعلام نتایج لاتاری باید مطرح بشه نه اینکه مشکل نحوه مصاحبه آفیسر سن و سربازی و دیپلم و لیسانس و ....... لطفاََ سوالات نا مربوط به این موضوع را در این تاپیک مطرح نفرمائید اگه بخودتان زحمتی بدید و به عناوین تاپیک ها در بخش برندگان 2017 دقت بفرمائید مطمئن هستم در تاپیک های دیگر سریعتر میتونید به پاسخ یا راهنمایی مورد نظرتون برسید
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017 ، Simin2017 ، ELNAZ21
اگه کیس نامبرم 65xx باشه کی نوبتم میشه برای مصاحبه؟حدوداََ
?شماره کیس: 2017AS61XX
?تاریخ رویت قبولی:10 ‎MAY
??تعداد افراد:1
?کنسولگری:ابوظبی
?تاریخ ارسال فرم:MAY 19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-11 ساعت 20:02)tabim4 نوشته:  
(2016-05-10 ساعت 14:50)publichb نوشته:  سلام من کاربر تازه وارد سال اولی هستم Big Grin
من که هر روز دارم چک میکنم موارد رو عین اون PDF که دارم میزنم ولی نشون نمیده که نمیده همش میگه invalid بعد از چند بار هم زدن Sission time out میده خلاصه نمی دونم اشکال از اینترنت یا اشکال از من هستش یا اصلا اشکال از سایت هستی اصلا یه سوالی حتما نتیجه رو زدن برای هر نفر  Sad خوب پس چرا نمیشه دید حالا بگذریم گیریم من دارم اشتباه وارد می کنم میتونم PDF رو ضمیمه کنم مدیر سایت یا کسی از اعضای سایت نتیجه رو ببینه اصلا کار درستی هست  Big Grin
دوست عزیز من هم این مشکل را دارم اعصابم داغونه شصتاد بار تا حالا امتحان کردم مثل این میمونه که پروفایل من اصلاّ تو دیتا بیس اصلی نیستش و پاک شده و غیبش زده !!  Sad آخرش به kcc‌ نامه نوشتم بلافاصله جواب دادند برو قسمت forgot confirmation number و این مراحل را طی کن فکر کردند من حتی چک کردن و بازیابی کانفیرمیشن نامبر را بلد نیستم پیش خودشون منو آدم مبتدی یا هالو پنداشتند و نوشتند بقیش بما مربوط نیست ما فقط به کیس نامبر ها رسیدگی می کنیم یعنی فقط به برنده ها پاسخگو هستیم حالا فقط مونده به این آدرس نامه بنویسم چون صفحه اعلام نتایج نشون میده فقط این بخش یا سازمان میتونه به قرعه کشی لاتاری رسیدگی کنه ولی ایمیلشان را اصلاَ نمی تونم پیدا کنم فقط تونستم صفحه FBشان را پیدا کنم خواهشاًً هر کس مشکل اینچنینی داره حتماًً در این صفحه FB پیغام بزارند و از این مشکل پنهان در اعلام نتایج 2017 آنان را مطلع کنند
https://www.facebook.com/travelgov
شما چی میگین نظرتون چیه؟ توصیه می کنم به همگی دوستانی که این مشکل را دارند با پیغام خصوصی در این صفحه FB مسئولین قرعه کشی لاتاری را در جریان این مشکل عجیب قرار دهند اگر چندین نفر این کار را بکنند شاید پی به این اتفاق نادر در جریان قرعه کشی ببرند و فرجی حاصل بشه من مطمئنم خیلی ها این مشکل را دارند و  به احتمال قوی  اسمشون حتی تو لیست قرعه کشی هم نرفته یا شاید هم از لیست دیتا بیس شرکت کنندگان پاک شده .من از kcc جواب نگرفتم فایده ای نداره

بیخیال بابا اینقدر جدی نگیرش سال دیگه هم هست
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان