کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نتایج لاتاری DV-2017
تا آماده شدن کامل تاپیکهای 2017، می توانید اطلاعات مورد نیاز را در تاپیکهای 2016 جستجو کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/forum-101.html
(2016-06-21 ساعت 05:14)Mahtab2016 نوشته:  سلام دوستان
من از برندگان لاتارى امسال هستم
ميخواستم اگه ممكنه در مورد شرايط عكسى كه بايد بگيريم يه نفر راهنماييم كنه. ممنون

شما 2 قطعه عکس 5*5 و  6قطعه 3*4 نیاز دارید
کامل گردی صورت معلوم باشه
روتوش نشده باشه
اگر عینکی هستید با عینک
اگر با حجاب میخواید بندازید سعی کنید کمی روسری یا شال باز باشه ک کامل صورت معلوم باشه
در کل برید آتلیه و بگید برای سفارت میخواید اصول رو میدونن فقط سایز رو بهشون بگید .

توی این لینک هم کامل خود اداره مهاجرا آمریکا توضیح داده
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
دیوان عالی ایالات متحده آمریکا طرح مهاجرتی باراک اوباما را ناکام گذاشت

دیوان عالی ایالات متحده آمریکا روز پنج شنبه برنامه مهاجرت باراک اوباما رئیس جمهوری را بلوکه کرد. برنامه ای که قصد داشت مانع اخراج میلیون ها مهاجر غیرقانونی از آمریکا شود . چهار قاضی محافظه کار و چهار قاضی لیبرال در دو سوی موافق و مخالف برنامه رئیس جمهوری قرار گرفتند و عملا راه این برنامه مسدود شد.

اوباما با اشاره به اینکه آمریکا کشور مهاجران است و مهاجرت ترس ندارد افزود: «تصمیم امروز کسانی را که در جستجوی رشد اقتصادی و ایجاد عقلانیتی در سیستم مهاجرتی ما هستند را ناامید می کند. عقلانیتی که اجازه می دهد بسیاری از سایه بیرون بیایند و این ابهام دائمی از سر آنها برداشته شود.»

طرح مهاجرت اوباما باعث می شد تقریبا ۴ میلیون نفر مهاجری که از سال ۲۰۱۰ بطور غیرقانونی در آمریکا زندگی می کنند، جرم و جنایتی مرتکب نشده اند و کودکانی دارند که یا شهروند آمریکا اند و یا اقامت دائمی دارند از استرداد مصون بمانند و اجازه کار دریافت کنند.

نزدیک به ۱۱ میلیون مهاجر غیر قانونی در آمریکا زندگی می کنند.
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
پاسخ
تشکر کنندگان: amiryy
خوش بحالتون من هيچ وقت برنده نميشم ????
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان از برندگان 2017 كسی ایمیل تاریخ مصاحبه دریافت كرده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان داستان اینجوریه كه الان واردش میشیم برای سال 2016 i هست . داخل همون باید برا زمان كارنت شدن بگردیم یا زمان مصاحبه؟ visa bulletin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-26 ساعت 15:11)simigil نوشته:  سلام
دوستان از برندگان 2017  كسی ایمیل تاریخ مصاحبه دریافت كرده؟

هیچ شماره ای از 2017 هنوز کارنت نشده 1- 2 ماه بعد مشخص خواهد شد چه شماره هایی کارنت شده . بعد کارنت شدن شماره کیس نامبر ها تا 3-4 هفته بعدش نامه میاد .

از ماه اکتبر مصاحبه ها شروع می شه . 30 سپتامبر لاتاری 2016 تمام خواهد شد .
پاسخ
تشکر کنندگان: simigil
سلام دوستان ...
من برنده لاتاری 2017 شدم ... ولی مشکلی که دارم اینه که الان سربازم و شماره شناسایی پاسپورت ندارم ... در طی تکمیل فرم 260 هم حتما از من شماره پاسپورت می خواد ... می خواستم بدونم فرصت تکمیل فرم 260 تا چه زمانی هستش و عقب افتادن ش چه تاثیراتی می تونه داشته باشه ...
لطفا کمک کنید چون شدیدا الان در وضعیت گنگ و مبهمی هستم ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-04 ساعت 20:49)zinaram2004 نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 10:27)soruosh نوشته:  سلام دوستان عزیز

به اطلاع می رساند برای بار سوم لاتاری قبول شدیم .
ضمن تبریک به همه کسانی که قبول شدند ، زندگی در اینجا هم جریان دارد ، با توجه به تجربه من خودتان را برای آنجا هم آماده کنید ولی همه کارهای اینجا را به امید اینکه " دارم میرم " رها نکنید.
سایت  مهاجر سرا را هر روز چک کنید و اطلاعات بگیرید ، از دست هیچ وکیلی کاری بر نمی اید فقط مهاجر سرا و مدیران زحمتکش خیلی بدردتان می خورند . من کمال تشکر را از آنان دارم .
من کیس نامبرم امسال 72XX است .

تبریییکک

جوون من یه رقم بگو من چک بنویسم سال دیگه برام شما ثبت نام کن.من 6 ساله که دارم ثبت نام میکنم و قبول نمیشم .
منم موافقم با شما، ایشون دستشون خوبه، باید ازشون خواهش کنیم ما رو امسال ثبت نام کنن، شاید برای ما هم فرجی شد Smile
تا خدا چی بخواد
پاسخ

سلام
فكر ميىكنم تا اعلام رسمي سايت يك يا دوماهي مونده ... اگر اشتباه نكنم اوايل اكتبر اولين سري كيس نامبرها تو سايت اعلام ميشه ( كارنت )
بعد از دوهفته از اعلام كىس نامبر ... ايميل مياد براتون ....
====================
‎2017  AS 2XXXX‎
سفارت : آنکارا
مصاحبه :  اسفند ۹۵
ویزا : اسفند ۹۵ - یکضرب ( کار آزاد - سربازی معاف )
اولین ورود : اسفند ۹۵
مقصد و اقامت در :   کالیفرنیا - لس آنجلس
پیج اینستا گرام    pedraaam_usa
==============
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-26 ساعت 15:00)nazanin777 نوشته:  خوش بحالتون من هيچ وقت برنده نميشم ????

دوست گرامي ...
بايد جاي كسى كه اسمش در مياد باشي ..
هفته ي اول تا ٣ شب خوابم نميبرد ... همش فكر ....كار ... درامد .... دوري ... غربت ... خانواده ام اينجا دور از من ....
تو بهترين حالت ٥ سال طول ميكشه كارشون رو درست كنم .... اينجا كار و بيزينس خودمو دارم و از درامدم راضي ام ... بايد اونجا از صفر و احتمالا كارگري شروع كنم ... تازه معلوم نيس چقد طول بكشه كار گير بيارم .... چندتا دوست و اشنا اونجا داشتيم ... زنگ زدم ... يه جوري حرف زدن كه يعني حسابي نكن رو ما ... زندگي خوب ... خوبه ... تازه اگه خوب بشه اونجا ..... ولي به چه قيمت ؟ دوري از عزيزان ؟ كسي مگه ميدونه اينده چي ميشه ؟
اولش همه كلي تبريك ميگن و چه شانسي و به به و چه چه .... جدي كه بهش فكر كنيد ... ميبينين كار راحتي نيس ....
من هنوز نرفتم البته .... تا نرم دقيق نميتونم قضاوت كنم و قصد منفي بافي ندارم ... ولي همه ي اينا فكر مشغولي مياري شديدا ...
اين رو بدونيد كه مهاجرت يكي از كارهاي سخته ...
====================
‎2017  AS 2XXXX‎
سفارت : آنکارا
مصاحبه :  اسفند ۹۵
ویزا : اسفند ۹۵ - یکضرب ( کار آزاد - سربازی معاف )
اولین ورود : اسفند ۹۵
مقصد و اقامت در :   کالیفرنیا - لس آنجلس
پیج اینستا گرام    pedraaam_usa
==============
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، mr.parandavar ، leader-m
سلام
هنوز خیلی زوده،انشالا از مهر ماه شروع میشه(اکتبر هر سال)
2017AS6200
سفارت: آنکارا> ایروان
ارسال فرم: 8May
کارنت: 9March
مصاحبه: 4may
نتیجه: AP
کلیر:15Aug

خوشا راهي! که پايانش تو باشي.

دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت آسمان دراز می شود.
‎‎
پاسخ
تشکر کنندگان: leader-m
(2016-06-28 ساعت 00:15)farhhad نوشته:  
سلام
هنوز خیلی زوده،انشالا از مهر ماه شروع میشه(اکتبر هر سال)
ممنون اما مهر ماه زمان مصاحبه شروع ميشه ايميل زودتر بايد بياد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-27 ساعت 15:32)elahe mousavi نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 20:49)zinaram2004 نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 10:27)soruosh نوشته:  سلام دوستان عزیز

به اطلاع می رساند برای بار سوم لاتاری قبول شدیم .
ضمن تبریک به همه کسانی که قبول شدند ......

تبریییکک

جوون من یه رقم بگو من چک بنویسم سال دیگه برام شما ثبت نام کن.من 6 ساله که دارم ثبت نام میکنم و قبول نمیشم .
منم موافقم با شما، ایشون دستشون خوبه، باید ازشون خواهش کنیم ما رو امسال ثبت نام کنن، شاید برای ما هم فرجی شد Smile

خب چرا هرسال شركت ميكنين وقتي برنده سدين ؟؟؟
پاسخ
(2016-06-26 ساعت 21:31)pooyam نوشته:  سلام دوستان ...
من برنده لاتاری 2017 شدم ... ولی مشکلی که دارم اینه که الان سربازم و شماره شناسایی پاسپورت ندارم ... در طی تکمیل فرم 260 هم حتما از من شماره پاسپورت می خواد ... می خواستم بدونم فرصت تکمیل فرم 260 تا چه زمانی هستش و عقب افتادن ش چه تاثیراتی می تونه داشته باشه ...
لطفا کمک کنید چون شدیدا الان در وضعیت گنگ و مبهمی هستم ...

هرچه زودتر بتونین فرم و بفرستین بهتره اما وقت هم زیاده
تاپایان سپتامبر سال آینده که پرونده لاتاری سال ۲۰۱۷ بسته میشه و مصاحبه ها تموم میشن
پس اصلا نگران نباشین
?شماره کیس: 2017AS61XX
?تاریخ رویت قبولی:10 ‎MAY
??تعداد افراد:1
?کنسولگری:ابوظبی
?تاریخ ارسال فرم:MAY 19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter
(2016-06-28 ساعت 00:07)Pedraaam نوشته:  
(2016-06-26 ساعت 15:00)nazanin777 نوشته:  خوش بحالتون من هيچ وقت برنده نميشم ????

دوست گرامي ...
بايد جاي كسى كه اسمش در مياد باشي ..
هفته ي اول تا ٣ شب خوابم نميبرد ... همش فكر ....كار ... درامد .... دوري ... غربت ... خانواده ام اينجا دور از من ....
تو بهترين حالت ٥ سال طول ميكشه كارشون رو درست كنم .... اينجا كار و بيزينس خودمو دارم و از درامدم راضي ام ... بايد اونجا از صفر و احتمالا كارگري شروع كنم  ... تازه معلوم نيس چقد طول بكشه كار گير بيارم .... چندتا دوست و اشنا اونجا داشتيم ... زنگ زدم ... يه جوري حرف زدن كه يعني حسابي نكن رو ما ... زندگي خوب ... خوبه ... تازه اگه خوب بشه اونجا ..... ولي به چه قيمت ؟ دوري از عزيزان ؟ كسي مگه ميدونه اينده چي ميشه ؟
اولش همه كلي تبريك ميگن و چه شانسي و به به و چه چه .... جدي كه بهش فكر كنيد ... ميبينين كار راحتي نيس ....
من هنوز نرفتم البته .... تا نرم دقيق نميتونم قضاوت كنم و قصد منفي بافي ندارم ...  ولي همه ي اينا فكر مشغولي مياري شديدا ...
اين رو بدونيد كه مهاجرت يكي از كارهاي سخته ...

سلام دوست عزیز اگر توکل به خدا کنی نه بنده ها و انگلیسی بلد باشی سریع کار گیرت میاد و میتونی دو سه ساله زندگی برا خودتون بسازی که با سی سال کار در کشور خودت محاله.مهمترین مسئله یادگیری زبان انگلیسی است .
خداوند یار ویاورتان
شماره کیس: ,,,2014AS18 /تاریخ رویت قبولی: 12 MAY / تعداد :3 نفر/ ارسال فرمهای سری اول:20MAY / کارنت شدن کیس:Sep 22 / مصاحبه :Nov 14 ,2013
کلیر :May 29,2014
/دریافت ویزا : 18 ـJune  ورود به آمریکا : September 15,2014/ مقصد : Washington DC /Virginia
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، ELNAZ21 ، Pedraaam ، rezr ، leader-m

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان