کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نتایج لاتاری DV-2017
تا آماده شدن کامل تاپیکهای 2017، می توانید اطلاعات مورد نیاز را در تاپیکهای 2016 جستجو کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/forum-101.html
سلام دوستان
بسیاری از شما ها احتمالا یا منو نمیشناسید یا یادتون رفته Big Grin
از بچه های شمارش معکوس هستم، اومدم یه سلامی بکنم...
ایشالا کار برنده ها هم به بهترین شکل انجام بشه Smile
فلن... Big Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، نسل سوخته ، Ashkan3832 ، pouya007 ، leader-m
سلام. چند سوال داشتم
زندگی اونجا برای یه پرستار 24 ساله مرد چه طوره چه قدر پول اولیه لارمه که ببرم؟
کار گیر میاد یا باید ازمون برای تایید توانایی هام بدم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام. اگر کسی Confirmation Number خودشو یادش رفته باشه چطور میتونه اونو بازیابی کنه و گیر بیاره تا بتونه نتیجه لاتاری رو ببینه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-30 ساعت 11:39)mazdak770 نوشته:  دوستان سلام. اگر کسی Confirmation Number خودشو یادش رفته باشه چطور میتونه اونو بازیابی کنه و گیر بیاره تا بتونه نتیجه لاتاری رو ببینه؟

سلام دوست عزیز

زیر فیلد Confirmation Number یه گزینه هست به اسم Forgot Confirmation Number که وقتی روش کلیک کنید یه صفحه باز میشه و ازتون یه سری اطلاعات میخواد .
اگر اطلاعات و ایمیلی که باهاش ثبت نام کردید رو درست وارد کنید Confirmation Number براتون اتوماتیک ایمیل میشه .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، soruosh ، leader-m
(2016-06-28 ساعت 00:07)Pedraaam نوشته:  
(2016-06-26 ساعت 15:00)nazanin777 نوشته:  خوش بحالتون من هيچ وقت برنده نميشم ????

دوست گرامي ...
بايد جاي كسى كه اسمش در مياد باشي ..
هفته ي اول تا ٣ شب خوابم نميبرد ... همش فكر ....كار ... درامد .... دوري ... غربت ... خانواده ام اينجا دور از من ....
تو بهترين حالت ٥ سال طول ميكشه كارشون رو درست كنم .... اينجا كار و بيزينس خودمو دارم و از درامدم راضي ام ... بايد اونجا از صفر و احتمالا كارگري شروع كنم  ... تازه معلوم نيس چقد طول بكشه كار گير بيارم .... چندتا دوست و اشنا اونجا داشتيم ... زنگ زدم ... يه جوري حرف زدن كه يعني حسابي نكن رو ما ... زندگي خوب ... خوبه ... تازه اگه خوب بشه اونجا ..... ولي به چه قيمت ؟ دوري از عزيزان ؟ كسي مگه ميدونه اينده چي ميشه ؟
اولش همه كلي تبريك ميگن و چه شانسي و به به و چه چه .... جدي كه بهش فكر كنيد ... ميبينين كار راحتي نيس ....
من هنوز نرفتم البته .... تا نرم دقيق نميتونم قضاوت كنم و قصد منفي بافي ندارم ...  ولي همه ي اينا فكر مشغولي مياري شديدا ...
اين رو بدونيد كه مهاجرت يكي از كارهاي سخته ...

واقعا منم مثل شمام الان. فک میکردم برنده که بشم دیگه تمومه. دنیا رو بردم.
ولی الان برنده شدم میبینم که نه بابا تازه شروعه...
×××CASE NUMBER:        2017AS2
مصاحبه ارمنستان

Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: Pedraaam ، Azarakhsh43
(2016-06-19 ساعت 16:04)Pedraaam نوشته:  سلام به همه ي دوستان عزيز و برندگان ‎...‎
نزديك به دو هفته است كه فهميدم با كيس نامبر ‎2xxx‎ برنده شدم و بعد از دو روزي كه تازه فهميدم لاتاري چيه و گرين كارت چيه
و اسمم از كجا دراومده ( خواهرم همراه با دوستاش اسم نويسي كردن و اسم من و اعضا ي خانواده مون رو هم نوشته بود كه اسم من دراوومده ) بلاخره چند روز پيش فرمم رو ارسال كردم و با اينكه  شايد سنم ‎( 32‎ سال ) براي مهاجرت و .. دير باشه و از طرفي هم بيزينس خودم رو اينجا  دارم و دوسش دارم ‎...‎  تصميم گرفتم برم و بعد از دوماه كه موندم تصميم جدي تر و دقيق تري بگيرم ‎...‎ بگذريم ..
مشكل من و خيلي از عزيزاني كه بدون هدف قبلي برنده ميشن شرايطه ‎...‎ زبان .. دوست و فاميل در امريكا .. و كار هستش ‎...‎
نميدونم كجا بايد پيشنهادم رو مطرح ميكردم ‎...‎ برا همين ديگه همينجا مطرحش كردم ..
‎1 .‎ از مديران سايت خواهش ميكنم تاپيكي براي جمع شدن برندگان امسال ايجاد كنند ، كه كساني كه ميخوان تنهايي سفر كنن .. پس از هماهنگي با هم برن .. حداقل اينجوري مشكل تنهايي ندارن و در كنار هم شايد بهتر از پس مسايل بر بيان ..
‎2 .‎ امكان گذاشتم شماره تلفن توو پست عمومي براي ارتباط گيري بين برندگان هست ؟ خلاف قوانين نيست ؟
‎3 .‎ امكان ساخت كانال يا گروه  تلگرامي و معرفيش بصورت عمومي در اينجا هست ؟ .. با قوانين مغايرت نداره ؟
در آخر از تمامي دست اندر كاران اين سايت تشكر ميكنم ‎...‎ اگر اين سايت نبود .. مني كه هيچ وقت به مهاجرت فكر نميكردم و ايران رو بهترين جاي دنيا ميدونستم .. و هيچ اطلاعاتي نداشتم .. با مشكلات بيشتري روبرو بودم ‎...‎
با ارزوي ويزاي يكضرب ‎ Big Grin  Big Grin  Big Grin   ‎ براي برنگان عزيز ‎2017 ...

پیشنهاد جالبی بود Big Grin
مصاحبه ارمنستان

Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: Pedraaam
[/quote]

سلام دوست عزیز      اگر توکل به خدا کنی نه بنده ها و انگلیسی بلد باشی سریع کار گیرت میاد و میتونی دو سه ساله زندگی برا خودتون بسازی که با سی سال کار در کشور خودت محاله.مهمترین مسئله یادگیری زبان انگلیسی است .
[/quote]

سلام دوست عزيز ... از لطف و انرژي مثبتتون ممنون .... زبان رو دارم ميخونم ...
منتهي شخصا دو مورد رو براي خودم اولويت در نظر گرفتم ...
يكي پيدا كردن دوستان جديد ... خيلي از ارتباط برقرار كردن اونجا و پذيرفته شدن مطمعن نيستم ...
دوم هم درامد قابل قبول در اول و بعد داشتن بيزينس شخصي خودم ... البته زمانبره ولي كوتاه مدت قابل تشخيصه ...
به هرحال اميدوارم خدا من و بقيه رو كمك كنه .... بازم از محبتتون ممنون
====================
‎2017  AS 2XXXX‎
سفارت : آنکارا
مصاحبه :  اسفند ۹۵
ویزا : اسفند ۹۵ - یکضرب ( کار آزاد - سربازی معاف )
اولین ورود : اسفند ۹۵
مقصد و اقامت در :   کالیفرنیا - لس آنجلس
پیج اینستا گرام    pedraaam_usa
==============
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: Joje mohajer ، mr.parandavar
سلام دوست عزیز      اگر توکل به خدا کنی نه بنده ها و انگلیسی بلد باشی سریع کار گیرت میاد و میتونی دو سه ساله زندگی برا خودتون بسازی که با سی سال کار در کشور خودت محاله.مهمترین مسئله یادگیری زبان انگلیسی است .
[/quote]

سلام دوست عزيز ... از لطف و انرژي مثبتتون ممنون .... زبان رو دارم ميخونم ...
منتهي شخصا دو مورد رو براي خودم اولويت در نظر گرفتم ...
يكي پيدا كردن دوستان جديد ... خيلي از ارتباط برقرار كردن اونجا و پذيرفته شدن مطمعن نيستم ...
دوم هم درامد قابل قبول در اول و بعد داشتن بيزينس شخصي خودم ... البته زمانبره ولي كوتاه مدت قابل تشخيصه ...
به هرحال اميدوارم خدا من و بقيه رو كمك كنه .... بازم از محبتتون ممنون
[/quote]

نگران نباش پدرام جان بلاخره اونجا هم ادم دوست اشنا پیدا میکنه
به قول دوستمون زبان خیلی مهمه.
ایشالا بیزینس شما هم اونور جواب میده
مصاحبه ارمنستان

Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: ofrfar ، Pedraaam
سلام دوستان...یه سواله خییلی مهم داشتم اینکه من به عنوان همراه هستم و همسرم برنده اصلی هستن حالا میخوام ببینم چون که در فرمه 260 مدرکه تحصیلیم رو زدم فوق لیسانس باید موقع مصاحبه مدارکش رو ببرم...چون الان زنگ زدم برا مدارکم به دانشگاه وااااااااای خییییلی باااااید جررریمه بدم چوووون دیر اقدام کردم برا فارقتحصیلی
پاسخ
تشکر کنندگان: mr.parandavar
(2016-07-12 ساعت 10:35)shivadavoudi نوشته:  سلام دوستان...یه سواله خییلی مهم داشتم اینکه من به عنوان همراه هستم و همسرم برنده اصلی هستن حالا میخوام ببینم چون که در فرمه 260 مدرکه تحصیلیم رو زدم فوق لیسانس باید موقع مصاحبه مدارکش رو ببرم...چون الان زنگ زدم برا مدارکم به دانشگاه وااااااااای خییییلی باااااید جررریمه بدم چوووون دیر اقدام کردم برا فارقتحصیلی

سلام
اصلا هول نکنید.
به نظرم شما اول برو دانشگاه پیگیر مدرکت بشو. تمام تلاشتو بکن که بتونی بگیری. شرایطتم بگو درکت میکنن.
ایشالا که اوکی میشه نگران نباشید.
فقط زودتر پیگیرش بشین.
مصاحبه ارمنستان

Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: Pedraaam
(2016-07-12 ساعت 10:35)shivadavoudi نوشته:  سلام دوستان...یه سواله خییلی مهم داشتم اینکه من به عنوان همراه هستم و همسرم برنده اصلی هستن حالا میخوام ببینم چون که در فرمه 260 مدرکه تحصیلیم رو زدم فوق لیسانس باید موقع مصاحبه مدارکش رو ببرم...چون الان زنگ زدم برا مدارکم به دانشگاه وااااااااای خییییلی باااااید جررریمه بدم چوووون دیر اقدام کردم برا فارقتحصیلی

اصلا نگران نباشید .
مطمئن باشید از شما مدرک تحصیلی نمیحواهند .
مدارک تحصیلی فقط برای برنده اصلی .
رتبه فراموش نشه Wink Wink
***As201600007
رویت قبولی :2015 22 May
ارسال فرم :  2015 Aug 29
تعداد کیس : 2 نفر 
سفارت : انتخاب  از آنکارا به ایروان 
مصاحبه : jun 14, 2016
محل مصاحبه :yerevan
مدیکال : jun 10 .2016
وضعیت : Issued.  22 Agu2016   Big Grin  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، Pedraaam
(2016-07-12 ساعت 15:21)mr.parandavar نوشته:  

سلام
اصلا هول نکنید.
به نظرم شما اول برو دانشگاه پیگیر مدرکت بشو. تمام تلاشتو بکن که بتونی بگیری. شرایطتم بگو درکت میکنن.
فقط زودتر پیگیرش بشین.

نه مسئله که دیر یا زود گرفتنه مدرک نیست که من برا رفتن له مصاحبه وقت زیاد دارم مسئله اینه که کلا اصلا نیازه که بگیرم یا نه؟؟؟ آخه زورررم میاااد کلی پوله جرررریمه بدم Big Grin گفتن اگه کلا از من مدارک نمبخوان منم دیگه نگیرمش..فکر کنم اینطوری نمیشه باید همون زنگ بزنم به KCC جان از خودش بپرسم ببینم دنیا از چه قراااره
پاسخ
تشکر کنندگان: mr.parandavar
(2016-07-12 ساعت 19:11)shivadavoudi نوشته:  
(2016-07-12 ساعت 15:21)mr.parandavar نوشته:  

سلام
اصلا هول نکنید.
فقط زودتر پیگیرش بشین.

نه مسئله که دیر یا زود گرفتنه مدرک نیست که من برا رفتن له مصاحبه وقت زیاد دارم مسئله اینه که کلا اصلا نیازه که بگیرم یا نه؟؟؟ آخه زورررم میاااد کلی پوله جرررریمه بدم Big Grin گفتن اگه کلا از من مدارک نمبخوان منم دیگه نگیرمش..فکر کنم اینطوری نمیشه باید همون زنگ بزنم به KCC جان از خودش بپرسم ببینم دنیا از چه قراااره

Big Grin
فک کنم نیازه دیگه Big Grin Tongue
مصاحبه ارمنستان

Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-13 ساعت 00:39)mr.parandavar نوشته:  
(2016-07-12 ساعت 19:11)shivadavoudi نوشته:  
(2016-07-12 ساعت 15:21)mr.parandavar نوشته:  سلام
اصلا هول نکنید.
فقط زودتر پیگیرش بشین.

Big Grin
فک کنم نیازه دیگه Big Grin Tongue

مدارک همراه برنده اصلی لازم نیست. میتونه بی سواد باشه حتی. استرس بیخود واسه خودتون درست نکنید.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-07 ساعت 20:05)mr.parandavar نوشته:  
(2016-06-28 ساعت 00:07)Pedraaam نوشته:  
(2016-06-26 ساعت 15:00)nazanin777 نوشته:  خوش بحالتون من هيچ وقت برنده نميشم ????

دوست گرامي ...
بايد جاي كسى كه اسمش در مياد باشي ..
هفته ي اول تا ٣ شب خوابم نميبرد ... همش فكر ....كار ... درامد .... دوري ... غربت ... خانواده ام اينجا دور از من ....
تو بهترين حالت ٥ سال طول ميكشه كارشون رو درست كنم .... اينجا كار و بيزينس خودمو دارم و از درامدم راضي ام ... بايد اونجا از صفر و احتمالا كارگري شروع كنم  ... تازه معلوم نيس چقد طول بكشه كار گير بيارم .... چندتا دوست و اشنا اونجا داشتيم ... زنگ زدم ... يه جوري حرف زدن كه يعني حسابي نكن رو ما ... زندگي خوب ... خوبه ... تازه اگه خوب بشه اونجا ..... ولي به چه قيمت ؟ دوري از عزيزان ؟ كسي مگه ميدونه اينده چي ميشه ؟
اولش همه كلي تبريك ميگن و چه شانسي و به به و چه چه .... جدي كه بهش فكر كنيد ... ميبينين كار راحتي نيس ....
من هنوز نرفتم البته .... تا نرم دقيق نميتونم قضاوت كنم و قصد منفي بافي ندارم ...  ولي همه ي اينا فكر مشغولي مياري شديدا ...
اين رو بدونيد كه مهاجرت يكي از كارهاي سخته ...

واقعا منم مثل شمام الان. فک میکردم برنده که بشم دیگه تمومه. دنیا رو بردم.
ولی الان برنده شدم میبینم که نه بابا تازه شروعه...
توصیه من به شما عزیزانی که بدون انگیزه و اراده قبلی توسط سایرین به این مهاجرت اجباری کشانده شده اید اینه که بشینید سر جایتون و فکر مهاجرت را برای همیشه از ذهنتان پاک کنید مهاجرت به این رویه فقط و وفقط به جوون های مجرد کم سن و سال(حداکثر25 ساله) توصیه می شود و بس.اگه سن شما بالاست و با خانواده میروید هزار و یک درد و رنج و مشکل و قضیه لاینحل در انتظار شماست و احتمال اینکه سرخورده بشید و خودتان یا بچه هایتان مبتلا به انواع بیماریهای روحی روانی مانند افسردگی شدید و مزمن و دلتنگی و غم غربت بشوید خیلی زیاده اما اگر سرمایه کافی در اختیار دارید(حداقل یک میلیون دلار) و یا استاد کار خیلی مجرب ؛ماهر و ورزیده در یکی از شغلهای فنی و مهارتی در سطح کارگری هستید و به زبان انگلیسی تسلط کامل دارید احتمال موفقیت و رسیدن به خوشبختی بعد از چند سال جون کندن در آن کشور حتی با وجود سن بالا وجود دارد ولی باز هم بستگی به فاکتورهایی مانند شانس و موقعیت و تیز هوشی و .....دارد.
پاسخ
تشکر کنندگان: mr.parandavar ، ofrfar ، Pedraaam

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان