کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
omnia جان کاملا پروندش تو nvc گیر کرده.. هر روز یه مدرک جدید ازشون میخوان و تو این شرایط نه از دست خودشون نه وکیلشون هیج کاری بر نمیاد. مجبورن به هر سازشون برقصن تا پروندشون اونجا تکمیل بشه. منم تو nvc کارم طول کشید.
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، omnia ، kamela ، Tomas ، sam11 ، سانازی
گرل و الاهه عزیزم مرسی که به بچه ها جواب دادین....omniaجان من 3 سال و 3 ماه پیش اقدام کردم...حدود 1 سالش که دنبال اسپانسر بودم و حدود 1 سال هم که یک وکیل بدی داشتیم که کار پرونده مارو نمیکرد...ولی کلا همین اسپانسر خاستنشون و اینکه هیچ راهه دیگری جلو ادم نمیذارن و فقط و فقط میگن اسپانسر نشون بده مسخره بازی دیگه...1سال کم نیست که ما در به در دنبال اسپانسر بودیم...بعدش 2بار از عکسمون ایراد گرفتن که هر دفعه از وقتی که میگن یک عکس بده تا ما عکس بگیریم و بفرستیم و به اونا برسه 2ماه طول کشید...حدود 4ماه وقتمون سر تکس من گرفته شد....اخه من که تاحالا اونجا کار نکردم چطور میتونم برگه تکس پر کنم و چه توضیحی میتونم بدم که چرا پر نکردم؟مجبور شدیم یک حسابدار بگیریم..بگذریم از اینکه چندین وقت دنبال حسابدار گشتیم و چقدررررر هزینه کردیم.....الان دقیقا 3 سال و 3 ماه شده و عزیزم این داستان همچناااااان ادامه دارد.
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، omnia ، الهه سابق ، girl ، Tomas ، sam11
(2013-01-02 ساعت 18:27)kamela نوشته:  گرل و الاهه عزیزم مرسی که به بچه ها جواب دادین....omniaجان من 3 سال و 3 ماه پیش اقدام کردم...حدود 1 سالش که دنبال اسپانسر بودم و حدود 1 سال هم که یک وکیل بدی داشتیم که کار پرونده مارو نمیکرد...ولی کلا همین اسپانسر خاستنشون و اینکه هیچ راهه دیگری جلو ادم نمیذارن و فقط و فقط میگن اسپانسر نشون بده مسخره بازی دیگه...1سال کم نیست که ما در به در دنبال اسپانسر بودیم...بعدش 2بار از عکسمون ایراد گرفتن که هر دفعه از وقتی که میگن یک عکس بده تا ما عکس بگیریم و بفرستیم و به اونا برسه 2ماه طول کشید...حدود 4ماه وقتمون سر تکس من گرفته شد....اخه من که تاحالا اونجا کار نکردم چطور میتونم برگه تکس پر کنم و چه توضیحی میتونم بدم که چرا پر نکردم؟مجبور شدیم یک حسابدار بگیریم..بگذریم از اینکه چندین وقت دنبال حسابدار گشتیم و چقدررررر هزینه کردیم.....الان دقیقا 3 سال و 3 ماه شده و عزیزم این داستان همچناااااان ادامه دارد.

امیدوارم زودتر مشکل هممون حل شه .پس سر دراز داره داستان هممون Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، kamela ، Tomas ، sam11
قانون جدید تقلیل مدت انتظارویزاهای خانوادگی
http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/m...18190aRCRD
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، Tomas ، sam11 ، Soap McTavish
بچه ها تو رو خدا یکی نمونه نام های که چرا همسرم چون تکس نمیده مجبور شدیم جوینت اسپانسر بگیریم رو بزاره .ممنون .
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas ، sam11
omnia جان متوجه نشدم چی میگی!!!!ولی من فکر میکنم این مشکل مشکل ما هست...ببین ما خیلیییی زیاد درگیر این ماجرا بودین و به جز وکیل خودم با چند وکیل دیگه صحبت کردم..همشون اینی رو گفتن که مینویسم...ببین ماها که سیتیزن هستسم ولی تاحالا در امریکا کار نکردیم و نبودیم باید برگه تکس رو به هر دلیل پر کنیم...وقتی که پر میکنیم بعد از یک مدت میگن که توضیح بده که چرا تاحالا تکس ندادی!!!وکیل ها(چند نفر)گفتن که هیچ توضیحی هم براشون قابل قبول نیست که خود من هم نفهمیدم که وقتی هیچ توضیحی براشون قابل قبول نیست پس چرا میگن توضیح بده!!!!توی نامه ای که ان وی سی هم به وکیل کم ایمیل کرده بود این رو نوشته بود که هیچ توضیحی قابل قبول نیست....خلاصه ما کلی سرگردون شدیم تا اینکه وکیلمون و چند وکیل دیگه گفتن این جور مواقع باید یک حسابدار بگیرین تا اونها این توضیح رو بدن و این کارها فقط کار حسابداره و ان وی سی فقط توضیح و نامه حسابدار رو قبول داره.....حسابدار خودش میدونه چی بنویسه و مهر و امضاش هم برای ان وی سی سنده....ما 300$ دادیم برای انجام اینکار و حسابدار هم طی یک هفته این کار رو انجام داد و فرستادیم ان وی سی..ولی خوشبختانه ان وی سی این نامه رو قبول کرد و اون مشکل ما حل شد و این موضوع مال 5 ماهیش هست و اگر ان وی سی قبول نکرده بود میگفت که باز ایراد گرفته.....omnia جان اگر به اون حسابدار نیاز پیدا کردی و با کسی قبلش مشورت کردی و تایید کرد که باید حسابدار بگیرید بگو شماره اون حسابدار رو بهت بدم....
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، omnia ، Tomas ، sam11
ممنونم کاملا جان . اینکار رو بهتره از الان استفاده کنم یا هر موقع خواستن . بعد اینکه خانمم باید ایران باشه برای حسابداری یا اینکه می شه کسی اونجا اینکار رو پیگیری کنه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: kamela ، الهه سابق ، Tomas
بچه ها این قانونی رو که رهبر میگه دقیقا چی هست و از کی اجرا میشه؟؟؟؟خدا کنه سریع کار رو پیش ببرن

omnia جان مگه ازتون نخاستن؟من فکر کردم ازتون خاستن....نه من پیشنهاد میکنم بگذارید ازتون بخان و بعد انجام بدین..اگرم اصلا ازتون نخاستن حتما با خودتون به سفارت ببرین...چون تکس رو از همه میخان...نه عزیزم.لازم نیست که حتما در امریکا باشن..من خودم ایران هستم و به راحتی حسابدار این کار رو انجام داد...یک فایل براتون میفرستن و شما کپی میکنی و با دست خط خانوم شما امضا میشه و میفرستید برای وکیل یا حسابدار و فرستاده میشه ان وی سی..کار ساده ای هست..به اون همه استرس که من داشتم نمیارزید.
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، omnia ، Tomas ، Blaze
نوشته از 4 مارچ ولی توضیحی نداده. اصلا مربوط به کیس ما نیست فکر کنم. مثل اینکه راجع به افرادیه که در حال حاضر با ویزای غیرمهاجرتی توی آمریکا هستن و با یه سیتیزن ازدواج کردن. فکر کنم
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، kamela ، Tomas ، sam11
omnia فعلا دست نگه دار. از من که نخواستن خداروشکر. حتما توی سفارت ازم میخوان که اون موقع با خودم میبرم
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، omnia ، kamela ، Tomas ، sam11
الهه یعنی هیچ توضیح نداده همسرت که چرا تکس نداده و اسپانسرت نیست ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: kamela ، الهه سابق ، Tomas ، sam11
الاهه جون شانس اوردی که ازتون تکس نخاستن...جون کسایی که اسپانسر میگیرن این برگه رو حتما ازشون میخان...حتمااااااااااا با خودت به سفارت ببر..از الان دنبالش باش که با مشورت وکیلت یک برگه تکس تووووپ جور کنید که در سفارت دهنشون بسته باشه انشاالاه...راستی من فکر کنم تو و جودی یک جورایی همسفر و همزمان باشین با هم...
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، Tomas ، sam11
omnia و کاملای عزیز. صد در صد توی سفارت این توضیحو ازم میخوان. یادمه آکارو میگفت روز مصاحبش یه زوج رو دیده بوده که ازشون توضیح تکس رو خواسته بودن و NVC ازشون نخواسته بود
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، omnia ، girl ، kamela ، RTM ، sam11
یعنی هیچ راهی نداره که حسابدار نگرفت 300 $ بره تو جیبمون ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، kamela ، Blaze ، Tomas ، sam11
ببین از هر کسی یه جور خواستن. مثلا Blaze هم همسرشون تکس نداده بودن، ولی ازشون نامه حسابدار نخواستن. کیس با کیس فرق داره. به یکی بیشتر گیر میدن به یکی کمتر
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، omnia ، kamela ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان