کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
بچه ها از ما هم نامه حسابدار نخاستن...ولی وکیل گفت چون من تاحالا به هیچ ترتیبی در امریکا نبودم و کار نکردم این توضیح رو از من قبول نمیکنن .یعنی اگر من برگه های تکس رو پر هم بکنم باز ایراد میگیرن و از من قبول نمیکنن که صفر زدم..گفتن تنها راهش اینه که حسابدار بگیریم...گفتن اونها میدونن این برگه رو چطور پر کنن و چه توضیحی ..در حقیقت وقتی ان وی سی میبینه حسابدار اینهارو پاسخ داده دیگه قبول میکنه...در امریکا هم کار تکس خیلی از ادمهای عادی رو همین حسابدارها میکنن....وکیل من گفت تمام کارهای تکس خانوادگی خودش رو هم یک حسابدار در امریکا انجام میده....حسابدار ها در امریکا کارشون درسته انگار....الاهه جون من میگم از وکیلت بپرس که اگر تو این برگه هارو پر کنی و ببری سفارت ازت قبول میکنن؟بپرس ایا لازم نیست حسابدار بگیری؟میگم خدایی نکرده نری تا اونجا و از تکس هات ایراد بگیرن؟از الان محکم کاری کن حسابی.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، omnia ، Tomas ، sam11
حتما عزیزم. مرسی Smile
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، kamela ، Tomas
توی راهنمای فرم ساپورت نوشته اگر کسی تکس نداده بنویسه چرا تا به حال نداده و کتبا اعلام کنه.

ما یه پاراگراف نوشتیم که چون همسر من هزینه های زندگیش از طریق شوهرش که هنوز در ایرانه و منتظر ویزای مهاجرتی هست، تامین می شه و چون در امریکا کار نمی کنه فرم تکس تا به حال پر نکرده. همین.

در این مورد با مشکلی برخورد نکردیم.

در ضمن فرم ساپورت جزو لاینفک هر ویزای مهاجرتی هست. اگر هم از کسی نخواستن بعدا می خوان و فرد باید خودش با ان وی سی یا سفارت در تماس باشه و به فکر باشه چون من پیر خراباتم ! همه رو خوندم، 100 % لازمه. حتی برای افراد نظامی ! چه برسه به ما ها که غیر نظامی هستیم.

شاد و پرر ویزا باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، omnia ، kamela ، Tomas ، sam11
خوب! ته و توی اون قانون جدید رو درآوردم.
این قانون که از 4 مارچ اجرا میشه، فقط واسه کسانی هست که خویشاوند درجه یک فرد سیتیزن هستن، ولی بطور غیر قانونی توی آمریکا بسر میبرن.
این قانون میگه در اینصورت این قانون شکنی شون بخشیده میشه و باید برگردن به کشورشون و فرد سیتیزن واسشون اقدام کنه و دیگه بابت اون مدت که غیرقانونی توی آمریکا بودن، بهشون گیر نمیدن.
همین
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، Blaze ، shabnam.84 ، RTM ، kamela ، Tomas ، sam11
بچه ها متن ایمیل تکمیل مدارک این شکلیه: (ان شاءاله زودتر چشمتون به جمالش روشن بشه Big Grin)

Dear Sir/Madam:

The National Visa Center (NVC) received your inquiry regarding the immigrant visa petition: ANK2012xxxxxx filed by xxxxxxx on behalf of xxxxxxxxx.

The NVC completed its processing of xxxxxxxx's visa petition.

The petition is waiting for an appointment to be scheduled at the U.S. Embassy or Consulate in ANKARA, TURKEY. When an interview appointment is scheduled, the petitioner, principal applicant, designated agent, and attorney of record (if applicable) will be notified.
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze ، shabnam.84 ، girl ، kamela ، RTM ، omnia ، Tomas ، sam11
passs vhera file numberemon nauuumad ???..chand vght ol mikeshe ?20 dec eghdam karde

---با عرض معذرت..که باز یادم رفت...
پس چرا این کیس نامبرمون نمییییی یاد؟

لطفا فقط فارسی تایپ کنید. در صورت نداشتن فونت فارسی، از سایتهایی مثل بهنویس می توانید استفاده کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
تا هفته سوم سوم ژانویه هم ممکنه طول بکشه تا بیاد. نگران نباش
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، shima joon ، Tomas ، sam11
دوستان گل ازدواجی که الان پروندشون توی NVCایه و یا تکمیل شده، واسه بحث های مربوطه به تاپیک زیر مراجعه کنید:
http://mohajersara.com/thread-5795-post-...#pid252801
بهتره این تاپیک واسه سوالات عمومی باشه. اینجوری مراجعه کنندگان بهتر به نتیجه میرسن
کسانی هم که میخوان تاریخ یا محل مصاحبه رو عوض کنن توی تاپیک زیر بنویسن:
http://mohajersara.com/thread-1650.html
مرسی از همتون Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، shabnam.84 ، Tomas ، sam11
متن ایمیلی که به من دادن یه کم متفاوته
******NVC Case Number: ANK2011

Dear Sir or Madam:

The National Visa Center has received all documentation necessary to complete pre-processing
of your case. As soon as an interview date has been scheduled, the applicant, petitioner
and attorney (if applicable) will be notified.

The applicant should NOT make any travel arrangements, sell property, or give up employment
until the US Embassy or Consulate General has issued a visa.

The US Embassy or Consulate General may require additional documentation at the time of
the interview. Additional documentation requirements if applicable can be referenced at
the following URL: http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._3742.html

Sincerely,

Director
National Visa Center

Case Number: ANK2011
Beneficiary's Name:
Preference Category Name: F2A
Priority Date: 28-APR-11
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، Tomas ، sam11
mohamadtj عزیز شما پروندتون 10 oct کامل شده.. الان بهتون نوبت مصاحبه دادن؟ اگه دادن چند وقت بعد از دریافت تکمیل مدارک بهتون نوبت مصاحبه دادن؟
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
(2013-01-05 ساعت 18:38)girl نوشته:  mohamadtj عزیز شما پروندتون 10 oct کامل شده.. الان بهتون نوبت مصاحبه دادن؟ اگه دادن چند وقت بعد از دریافت تکمیل مدارک بهتون نوبت مصاحبه دادن؟
سلام
نه هنوز وقت مصاحبه ندادن چون هنوز کارنت نشدم. این نامه هم برای همون 10 اکتبر هست که ان وی سی داده و گفته مدارک کامل شده
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، Tomas ، sam11
اها.. ممنونم. من حواسم به این نبود که کیس شما F2A هست. فکر کنم ایمیلی که به کیسهای ازدواجی با ستیزن میدن با کیسهای ازدواجی با گرین کارتی فرق میکنه. ایمیلی که به ما دادن همون ایمیلی هستش که به الهه دادن.
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، mohamadtj ، Tomas ، sam11
من کیس نامبر مادرم الان 1 سال و نیمه تکمیل شده f4. می زنم تو این سایته که گفتین میگه under processe NVC . فکر کنم زیاد به آپدیتش اهمیت ندن الهه .نظرت چیه ؟تا حالا کسیو دیدین آپدیت بشه پیغامش ؟ من اپرووم نیومد باز فریز شده تاریخش Sad( الان 15 ماهه :[ 5 6 ماهه همش میگه IN COUPLE A WEEK
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، negi ، Tomas ، sam11
نه من تازه این سایتو پیدا کردم. نمیدونم چه پیغامهایی از خودش ساطع میکنه Big Grin
ای بابا اینا هم شما رو کشتن با این اپروو دادنشون
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، kamela ، Blaze ، girl ، Tomas
سلام دوستان . 2 تا سوال دارم و اونام اینه که fbi check در چه صورتی به آدم میخوره؟
و اینکه من تو تاریخ 17 دسامبر کیسم از طریق uscis اپروو شده مراحل بعدی چیا هست و چقدر طول میکشه؟
CR1
تاریخ مصاحبه : JUN 20thCool

پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان