کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
خوش اومدی به مهاجرسرا
اف بی آی چک به همه ایرانیا میخوره. ولی بعضیا این مرحله شون تا روز مصاحبه تموم میشه و روز مصاحبه ویزارو میگیرن. ولی خیلی های دیگه این پروسه شون بیشتر طول میکشه و بعد از مصاحبه باید برگردن ایران و وقتی اسمشون اعلام شد برن ویزاشونو بگیرن
کیستون نامزدیه یا ازدواجی؟
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، shabnam.84 ، Tomas
(2013-01-06 ساعت 01:54)الهه سابق نوشته:  خوش اومدی به مهاجرسرا
اف بی آی چک به همه ایرانیا میخوره. ولی بعضیا این مرحله شون تا روز مصاحبه تموم میشه و روز مصاحبه ویزارو میگیرن. ولی خیلی های دیگه این پروسه شون بیشتر طول میکشه و بعد از مصاحبه باید برگردن ایران و وقتی اسمشون اعلام شد برن ویزاشونو بگیرن
کیستون نامزدیه یا ازدواجی؟
ممنونم الهه جان
ازدواجی
CR1
تاریخ مصاحبه : JUN 20thCool

پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، sam11
خوب الان دیگه پروندتونو میفرستن NVC و بین 1 ماه تا 1.5 ماه از اپرووتون که بگذره باید کیس نامبر و اینوویس نامبر بدن بهتون که توسط این دو شماره میرید توی یه سایتی که خودشون بهتون میگن و آنلاین یه 88 دلار و یه 230 دلار پرداخت میکنید.
بعد از 2-3 روز تاییدیه پرداختتون میاد و بعد از اون باید فرمهای DS230 و I864 و مدارکی مثل عکس 5 در 5 و ترجمه شناسنامه و کپی پاسپورت و ترجمه عقدنامه رو بفرستید.
اگه همسرتون اسپانسرتونه که برگه های مالیلتیشو هم میذارید روی مدارکو میفرستید. اگر ایشون نمیتونن اسپانسر بشن که باید دنبال یه جوینت اسپانسر بگردید و ایشون هم همون فرم رو پر کنه و همراه مدارک مالیاتی بفرسته
بعد از ارسال مدارک باید منتظر تایید مدارک و تکمیل اونا باشید
این مرحله به شدت غیر قابل پیش بینیه. بودن کسانی که 3 هفته ای مدارکشون تکمیل شده که البته انگشت شمارن، و هستن افراد خیلی زیادی که ماهها طول کشیده که کارشون توی NVC تموم بشه. ممکنه همون مدارکو قبول کنن، ممکنه کلی مدارک اضافی ازتون بخوان
بعد از تکمیل مدارک در NVC، دو ماه بعدش نامه دعوت به مصاحبه میاد که مصاحبه هم معمولا بطور متوسط واسه 2 ماه بعد از اون میندازن
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، kamela ، k1_cid ، shabnam.84 ، omnia ، Tomas ، sam11 ، سانازی ، a6l3i
بچه ها امروز توی پاستور چندین نفر دیگه بودن که لاتاری و نامزدی و ازدواجی هم بینشون بود.
یه نفر که نامزدی بود 11 ماه بود اقدام کرده بود و هنوز نوبت مصاحبش نرسیده بود.
یه نفر که ازدواجی بود 7 ماه بود اقدام کرده بود و نامه مصاحبشم گرفته بود و تا روز مصاحبه میشد فقط 9 ماه Big Grin
آخیش عقده ای شده بودم انقدر همش فقط نامزدیا کارشون زودتر پیش میرفت. بالاخره نمردیمو یه ازدواجی کار زود پیش رفته!!!! دیدیم Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، shabnam.84 ، kamela ، Tomas ، sam11 ، سانازی
Smile))))))))))))
الان یکم اعتماد به نفسم رفت بالا.. اخیییییییییش Smile)))))))
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، kamela ، الهه سابق ، Tomas
دخترم واکسن هات رو نوش جان کردی؟ :d آخر چی رو زدی؟

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
غمم از زیستن بی تو در این لحظه ی پر دلهره است...
پاسخ
تشکر کنندگان: kamela ، girl ، الهه سابق ، Tomas
الاهه جون...دوست شوهر من سیتیزن هست و من امریکا که بودم خانه ام کنار خونه اون بود..پارسال دوست شوهرم امد ایران و با دختر یکی از اقوامشون نامزد کرد و رسید امریکا و دنبال کارهاش برای ویزا..الان 10 ماه هست که کار نامزدش درست نشده و هی ازشون ایراد میگیرن...هفته پیش اومد ایران که 300 400 تا عکس بندازن که شاید اونها بیخیال شن..خلاصه کم کم داره 1 سال میشه که کارشون گیره....خانمش هی زنگ میزنه طفلک به من و گریه میکنه از دلتنگی....من دیدم نامزدیهایی که طول کشیده.....الاهه جون چه واکسنایی زدی؟خودشون راهنمایی میکنن؟بعدیش رو کی باید بری؟یعنی نظرت اینه که به شوهرم بگم الان بزنه؟نکنه تا 1 سال دیگه کارمون درست نشه و باز مجبور بشه واکسن بزنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، shabnam.84 ، Tomas ، sam11
آره شبنم عزیزم واکسنهارو زدم
امروز رفتم هلال احمر مننژیت زدم که بعد دکتر گفت واسه آمریکا نیاز نیست. بعدشم آنفولانزا زدم. بعدشم نوبت اول ام ام آر.
نوبت بعدی ام ام آر 1 ماه دیگست و دیفتیری و کزاز هم گفتش 1.5 ماه قبل مصاحبه بیا بزن
پس در کل باید آنفولانزا و ام ام آر رو بیرون بزنید.
توی تاپیک واکسیناسیون توضیح دادم که ام ام آر رو کجا بزنید قیمتش کمتر از یک سومه!!
کاملا جونم اگه شوهرت هپاتیتو نزده بگو الان بره بزنه. البته نزده باشه هم نمیفهمن. خانوم دکتر فقط پرسید زدی منم گفتم آره سال 87 زدم. ایشون هم توی کارت وارد کرد
خلاصه شوهرت همون 1.5 تا 2 ماه قبل مصاحبه بره بزنه. البته خانوم دکتر واسه من 2 نوبت ام ام آر نوشت که نوبت بعدی یک ماه دیگشت و ام ام آر هم واکسنیه که حتما باید فاصله تزریقش از مصاحبه بیشتر از یک ماه باشه.
بگو 2 ماه قبل مصاحبه بره
عزیزم هیچ وقت کارت تا سال دیگه طول نمیکشه. دیگه چیزی نمونده ازتون بخوان. همه چی گرفتن ازتون. بعدشم این کارت 2 سال اعتبار داره
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، omnia ، shabnam.84 ، girl ، kamela ، sam11 ، a6l3i
(2013-01-06 ساعت 01:50)k1_cid نوشته:  سلام دوستان . 2 تا سوال دارم و اونام اینه که fbi check در چه صورتی به آدم میخوره؟
و اینکه من تو تاریخ 17 دسامبر کیسم از طریق uscis اپروو شده مراحل بعدی چیا هست و چقدر طول میکشه؟
شما کیس ازدواجی با سیتیزن هستین یا گرین کارت ؟

(2013-01-06 ساعت 20:39)الهه سابق نوشته:  آره شبنم عزیزم واکسنهارو زدم
امروز رفتم هلال احمر مننژیت زدم که بعد دکتر گفت واسه آمریکا نیاز نیست. بعدشم آنفولانزا زدم. بعدشم نوبت اول ام ام آر.
نوبت بعدی ام ام آر 1 ماه دیگست و دیفتیری و کزاز هم گفتش 1.5 ماه قبل مصاحبه بیا بزن
توی تاپیک واکسیناسیون توضیح دادم که ام ام آر رو کجا بزنید قیمتش کمتر از یک سومه!!
کاملا جونم اگه شوهرت هپاتیتو نزده بگو الان بره بزنه. البته نزده باشه هم نمیفهمن. خانوم دکتر فقط پرسید زدی منم گفتم آره سال 87 زدم. ایشون هم توی کارت وارد کرد
خلاصه شوهرت همون 1.5 تا 2 ماه قبل مصاحبه بره بزنه. البته خانوم دکتر واسه من 2 نوبت ام ام آر نوشت که نوبت بعدی یک ماه دیگشت و ام ام آر هم واکسنیه که حتما باید فاصله تزریقش از مصاحبه بیشتر از یک ماه باشه.
بگو 2 ماه قبل مصاحبه بره
عزیزم هیچ وقت کارت تا سال دیگه طول نمیکشه. دیگه چیزی نمونده ازتون بخوان. همه چی گرفتن ازتون. بعدشم این کارت 2 سال اعتبار داره
الهه جان لینک آزمایشاتو می دی لطفاً .مرسی.
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، shabnam.84
(2013-01-06 ساعت 20:39)الهه سابق نوشته:  آره شبنم عزیزم واکسنهارو زدم
بگو 2 ماه قبل مصاحبه بره
آره عزیزم حوندم تو اون یکی تاپیک که توضیح داده بودی.
به سلامتی این کارم انجام دادی.
من فقط باید ام ام آر و دیفتیری.کزاز و یه آنتی بادی انجام بدم. چون هپاتیت چندسال پیش زدم. آنفولانزا و مننزیت هم شهریور آینده دوباره محل کارم میزنم. کاش همه مراحل به راحتی و سرعت این واکسن ها بود.Wink

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
غمم از زیستن بی تو در این لحظه ی پر دلهره است...
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas ، kamela
ایشالا شبنم جونم
omnia عزیز لینک تاپیک واکسیناسیون:
http://mohajersara.com/thread-3396-page-18.html
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، shabnam.84 ، girl ، omnia
ممنونم از توضیحت الاهه جونم...ولی میدونم تا اون موقع باز یادم میره و باز ازت میپرسم منه خنگ....واکسن هپاتیت رو واقعا هم من هم شوهرم قبل از عقد زدیم..توهم فکر کنم حتما زده باشی چون اگه اشتباه نکنم قبل از ازدواج باید زد.
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، Tomas ، sam11
کاملا جان اگه زده که به خانم دکتر پاستور بگه و ایشون وارد کارت میکنه و مدرکی هم نمیخواد ازتون Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، kamela ، shabnam.84 ، battosai ، Tomas
اگه بعد از اپرو کیس نامبر نگیری یعنی هنوز پرونده ات نرفته ان وی سی؟
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
دريافت كيس نامبر ٣ ژانويه
تكميل مدراك در nvc ١١اپريل
گرفتن وقت مصاحبه ٢٩ اپريل Big Grin
ابوظبي ٢٥ جون ويزاي يه ضرب ال اي
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، kamela ، Tomas
simi عزیز چند وقته که ابروو شده پروندتون؟ زمانی که به شما میگن اپروو شده دیگه پرونده فرستاده میشه nvc و 3 هفته تا 1 ماه بعد کیس نامبر رو میدن بهتون.. شما میتونید منتظر نمونید و زنگ بزنید nvc شما ره رسیدی رو که تا قبل از این کیستون رو تو سایت uscis باهاش چک میکردید رو بگید و کیس نامبرتونو بگیرید Smile
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، kamela ، Tomas ، sam11 ، a6l3i

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان