کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2013-01-09 ساعت 15:59)girl نوشته:  simi عزیز چند وقته که ابروو شده پروندتون؟ زمانی که به شما میگن اپروو شده دیگه پرونده فرستاده میشه nvc و 3 هفته تا 1 ماه بعد کیس نامبر رو میدن بهتون.. شما میتونید منتظر نمونید و زنگ بزنید nvc شما ره رسیدی رو که تا قبل از این کیستون رو تو سایت uscis باهاش چک میکردید رو بگید و کیس نامبرتونو بگیرید Smile

40روز اپرو شدم اما خبری از کیس نامبر نیست. 6روز پیش زنگ زدیم uscis گفتن 37روز صبر کنین تروخدا بگین چیکار کنم دارم دیوونه میشم SadSadSadSadSadSad
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
دريافت كيس نامبر ٣ ژانويه
تكميل مدراك در nvc ١١اپريل
گرفتن وقت مصاحبه ٢٩ اپريل Big Grin
ابوظبي ٢٥ جون ويزاي يه ضرب ال اي
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، kamela ، Tomas ، sam11
خوب uscis چرا زنگ زدید؟ زنگ بزنیدnvc .. همین امروز زنگ بزنید من مطمینم کیس نامبرتونو میدن بهتون Smile
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، kamela ، Tomas
(2013-01-09 ساعت 16:10)girl نوشته:  خوب uscis چرا زنگ زدید؟ زنگ بزنیدnvc .. همین امروز زنگ بزنید من مطمینم کیس نامبرتونو میدن بهتون Smile

همسرم زنگ زد بهuscis دوستان مهاجرسرایی گفتن به nvc زنگ بزن اما همسرم گوش نداد SadSadSadSadSad امروز نزد هم خودم میزنم .شماره nvc رو از کجا پیدا کنم؟
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: kamela ، Tomas
نگران نباش عزیزم من 57 روز طول کشید تا بهم کیس نامبر دادن
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، kamela ، Tomas ، sam11
(2013-01-09 ساعت 16:24)الهه سابق نوشته:  نگران نباش عزیزم من 57 روز طول کشید تا بهم کیس نامبر دادن

الهه جون شما که دیگه مرد این راهی میدونی هرچی اونا دیرتر کارارو انجام بدن به ما هم دیرتر وقت مصاحبه میدن همسر من همینجوری اسلوموشن هست امروز کیس نامبر بگیره او 2تا فرمی که گفتی رو 1ماه طول میده تا بفرسته مجبورم نگران باشمSad
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، kamela ، shabnam.84 ، Tomas ، sam11
میفهمم و عمیقا درک میکنم Sad
از من میشنوی خودت فرمها رو پر کن. شوهرم منم سلانه سلانه کاراشو میکنه و آدمو دق میده Big Grin
همه کارا رو خودم کردم
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، kamela ، Tomas ، sam11
(2013-01-09 ساعت 16:46)الهه سابق نوشته:  میفهمم و عمیقا درک میکنم Sad
از من میشنوی خودت فرمها رو پر کن. شوهرم منم سلانه سلانه کاراشو میکنه و آدمو دق میده Big Grin
همه کارا رو خودم کردم

بعضی وقتا تهدیدش میکنم واسه اینکه کارارو انجام بدهBig Grin
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
پاسخ
SIMI جان الاهه جون راست میگه..همه کارارو خودت در دست بگیر و بکن...شوهر من هم با اینکه کار خودشه حتی حاضر نمیشه به وکیل یک زنگ بزنه و میگه دیر نمیشه..میگه هروقت خدا بخاد میشه...هی میگم بابا ما باید یک حرکتی بکنیم تا خدا بخاد...ولی کلا انقدر اینجا درگیر کارش هست که وقت برای زنگ و فرم و این چیزا نمیزاره...خلاصه تمام کارارو خودم دارم میکنم...از وقتی هم خودم پیگیر شدم خیلی بهتر شد روندش....مردا همه کمی اسلو هستن
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، shabnam.84 ، Tomas ، sam11
(2013-01-09 ساعت 17:50)kamela نوشته:  SIMI جان الاهه جون راست میگه..همه کارارو خودت در دست بگیر و بکن...شوهر من هم با اینکه کار خودشه حتی حاضر نمیشه به وکیل یک زنگ بزنه و میگه دیر نمیشه..میگه هروقت خدا بخاد میشه...هی میگم بابا ما باید یک حرکتی بکنیم تا خدا بخاد...ولی کلا انقدر اینجا درگیر کارش هست که وقت برای زنگ و فرم و این چیزا نمیزاره...خلاصه تمام کارارو خودم دارم میکنم...از وقتی هم خودم پیگیر شدم خیلی بهتر شد روندش....مردا همه کمی اسلو هستن

كاملا جون اگه امروزم پشت گوشت انداخت كمكم ميكنين بريم به جنگ nvc؟
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، الهه سابق ، Tomas ، kamela
کاری نداره دختر جون. ما اینجاییم واسه کمک
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، shabnam.84 ، girl ، kamela
(2013-01-09 ساعت 23:23)الهه سابق نوشته:  کاری نداره دختر جون. ما اینجاییم واسه کمک

مرسي دوست خوب مجازيمBig Grin
همسرم زنگ نزد خودم دوبار زنگ زدم حرفاي اپراتور رو نفهميدم چي ميگهSad شماره ٦٠٣.٣٣٤.٠٧٠٠؟
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، الهه سابق ، kamela
آره عزیزم همینه. واسشون ایمیل بزن 1 هفته تا 10 روز بعد جواب میدن. بده یه دوست یا فامیل که بتونه انگلیسی صحبت کنه زنگ بزنه
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، Tomas ، sam11
simi جون..زنگ هم نتونستی بزنی ایمیل بزن و همونطور که الاهه جان گفت تا 10 روز جواب میدن....به نظر من برای کسی که زبانش خوب نیست ایمیل خیلی راحت تره..
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، simi ، الهه سابق ، Tomas
(2013-01-10 ساعت 03:31)kamela نوشته:  simi جون..زنگ هم نتونستی بزنی ایمیل بزن و همونطور که الاهه جان گفت تا 10 روز جواب میدن....به نظر من برای کسی که زبانش خوب نیست ایمیل خیلی راحت تره..
خودم امروز ایمیل میزنم و کسی رو که اونجا دارم قبول کرد زنگ بزنه
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
پاسخ
فقط باید مشخصات کامل خودتو همسرتو به اون شخص بگیا. از تاریخ تولدا گرفته تا آدرس ایمیلهاتون و تلفن همسرت. چون همون اول اینارو میپرسن و بعد به سوالت جواب میدن. بگه دوست سیمی هستم و رسیدنامبر رو هم فراموش نکنی بهش بدی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، shabnam.84 ، kamela ، Tomas ، sam11

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان