کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
بالاخره تاریخ مصاحبه من امروز اعلام شد.حدودا شد یکسال بعد از ارسال I-130.الان هم دارم شروع میکنم برای وقت گرفتن دکتر و هتل.بچه هایی که تجربه دارنذ
بالاخره تاریخ مصاحبه من امروز اعلام شد.حدودا شد یکسال بعد از ارسالI-130 و یازده هفته بعد از تایید NVC . الان هم دارم شروع میکنم برای وقت گرفتن دکتر و هتل.بچه هایی که تجربه دارند کدوم هتل را توصیه میکنید که هم قیمتش مناسب باشه هم امکاناتش؟

شنیدم اگه یکسری واکسنها رو ایران بزنم و از انستیتو پاستور کارت بین المللی بگیرم -هزینه آزمایشات در آنکارا کمتر میشه. دوستانی که تجربه دارند لطف کنند در مورد هتل و آزمایشات راهنمایی کنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet
دوست من در این مورد شما می تونین به انجمن برندگان لاتاری سر بزنید و تاپیک سفرنامه آنکارا رو برای هتل مناسب و تاپیک واکسیناسیون رو برای واکسن ها بخونید.
شماره کیس:2010AS000022xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:28July 2009
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 18/08/2009
تاریخ کارنت شدن کیس : JUNE 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 /Aug 4
تاریخ مصاحبه: 2010 /july 14
تاریخ دریافت کلیرنس: 36days ) - 19 Aug )
کنسولگری: Ankara
ورود به آمریکا : ۱ اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، kavoshgarnet
(2010-03-28 ساعت 02:11)Kamran1977 نوشته:  بالاخره تاریخ مصاحبه من امروز اعلام شد.حدودا شد یکسال بعد از ارسال I-130.الان هم دارم شروع میکنم برای وقت گرفتن دکتر و هتل.بچه هایی که تجربه دارنذ
بالاخره تاریخ مصاحبه من امروز اعلام شد.حدودا شد یکسال بعد از ارسالI-130 و یازده هفته بعد از تایید NVC . الان هم دارم شروع میکنم برای وقت گرفتن دکتر و هتل.بچه هایی که تجربه دارند کدوم هتل را توصیه میکنید که هم قیمتش مناسب باشه هم امکاناتش؟

شنیدم اگه یکسری واکسنها رو ایران بزنم و از انستیتو پاستور کارت بین المللی بگیرم -هزینه آزمایشات در آنکارا کمتر میشه. دوستانی که تجربه دارند لطف کنند در مورد هتل و آزمایشات راهنمایی کنند.

اینجا رو ببینید:
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1220

واینجا:

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2007
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1434
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، sh-b
دوستان لطف کنید بگید مدارک مالیات اسپانسر و فرمیI864 - را که قبلا برایNVC فرستادم رو دوباره باید زمان مصاحبه ببرم یا لازم نیست.در ضمن میخواستم بدونم هتل ددمان برای یک نفر چه نرخیه و ترانسفر رایگان از فرودگاه داره یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
copy ya asl madarek ra hatman ba khodetoon dashte bashid ta agar eshtebahi kardan shoma amadegi dadan madarek a ashte bashid

کپی یا اصل مدارک رو حتما با خودتون داشته باشید تا اگر اشتباه کردن شما امادگی دادن مدارک رو داشته باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام و احترام خدمت دوستان عزیز

آیا کسی از اوضاع و شرایط ویزای مهاجرت از طریق سفارت وین در اتریش اطلاعاتی داره چون ما قراره برای یک دوره علمی حدود یکسال اونجا باشیم می خوام بدونم کسی اونجا را تجربه کرده؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: Bal
دوستان سلام.برای گرفتن وقت دکتر به سایت دکتر دکتران رجوع کردم .اونجا وقت مصاحبه و تاریخ ورودتون رو میپرسه و گویا خودش وقت رو تعیین میکنه.درسته؟ اینکه ما خودمون بتونیم وقت رو اعلام کنیم نیست.؟ در ضمن من که چهارشنبه صبح اول وقت -مصاحبه دارم اگه دوشنبه برم تست پزشکی تا سه شنبه جواب آماده میشه که چهارشنبه اول وقت ببرم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
thanxxxxxxxx
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام و احترام خدمت دوستان عزیز

آیا کسی از اوضاع و شرایط ویزای مهاجرت از طریق سفارت وین در اتریش اطلاعاتی داره چون ما قراره برای یک دوره علمی حدود یکسال اونجا باشیم می خوام بدونم کسی اونجا را تجربه کرده؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2009-04-30 ساعت 01:26)sara77 نوشته:  من اینجا تنهام یعنی؟Sad تورو خدا یکی جواب این سوالای منو بده.همه با ویزا نامزدی می خوان برن؟؟؟؟؟

سلام
منم همين سوال شما رو دارم
يه شركت معتبركه كالت اين موضوع رو انجام بده سراغ ندارين؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-04-12 ساعت 18:17)جمال نوشته:  
(2009-04-30 ساعت 01:26)sara77 نوشته:  من اینجا تنهام یعنی؟Sad تورو خدا یکی جواب این سوالای منو بده.همه با ویزا نامزدی می خوان برن؟؟؟؟؟

سلام
منم همين سوال شما رو دارم
يه شركت معتبركه كالت اين موضوع رو انجام بده سراغ ندارين؟
سلاااااااام ممکنه بگین مشکلتون چیه ؟؟؟ من نتونستم پستی در این رابطه پیدا کنم ؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من 12 آپریل وقت مصاحبه داشتم بهم چک خورد نمیدونید با چه حالی برگشتم گفتند 1 تا 2 ماه طول میکشه تا clear بشم.
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، megaholding ، kianoush
(2010-04-15 ساعت 12:10)susan نوشته:  سلام دوستان
من 12 آپریل وقت مصاحبه داشتم بهم چک خورد نمیدونید با چه حالی برگشتم گفتند 1 تا 2 ماه طول میکشه تا clear بشم.

سلام نگران نباش باید خودت را اماده میکردی همه همینطورس شده بودند مطمئن باش کمتر از 2 ماه طول میکشه و کلیرنیت میاد
مرتب سایت را چک کن
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، megaholding
[quote='akimomon' pid='40229' dateline='1268457384']
[quote='mehdi_behzadi' pid='40048' dateline='1268310198']

اونموقع اگر مایه داشتید هر 6 ماه میرید امریکا و برمیگردید یا پاسپورت سفید 2 ساله میگیرید و هر دو سال یکبار میرید و یا میرید 3 سال کامل در 5 سال میمونید و سیتی زن میشید
و بر میگردید ایران

تا اونموقع کی مرده کی زنده ادم از فرداش هم خبر ندارهههه
موفق باشییییییییید

سلام دوستان و مخصوصاً akimomon عزیز

می‌خواستم بدونم چرا میگن هر ۶ ماه ۱ بار باید وارد آمریکا شد در حالی‌ که در اکثر متون مهاجرت و حتا خود افیسر‌های سفارت میگن نباید بیشتر از ۱ سال خارج از آمریکا بود. آیا شما و بقیه دوستان اطلاع در این مورد دارین، و حتا بعضی‌ از دوستان میگن این موضوع پروسه سیتیزن شدن را عقب میندازه. چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شماره کیس: 2010AS87XX
تاریخ دریافت نامه قبولی: می ۲۰۰۹
کنسولگری: تغییر از آنکارا به ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: ۵ جون ۲۰۰۹
تاریخ کارنت شدن کیس:دسامبر ۲۰۰۹
تاریخ دریافت نامه دوم:تا الان هم دریافت نکردم
تاریخ مصاحبه: ۱۵ ژانویه ۲۰۱۰
تاریخ دریافت کلیرنس: بعد از ۶۴ روز
تاریخ دریافت ویزا :۲۸ مارچ ۲۰۱۰

پاسخ
تشکر کنندگان:
برای سیتیزن شدن از طریق ازدواج ۳ سال و در بقیه مورد باید ۵ سال از تاریخ گرین کارت شما گذشته باشد و باید ثابت کنید که شما در این مدت محل زندگیتون آمریکا بوده و اگر هرسال بیشتر از ۶ ماه خارج از آمریکا باشید یعنی‌ شما تمایلی برای زندگی‌ دائم در آمریکا ندارید و دلیلی‌ ندارد که شما سیتیزن بشوید و به توصیه وکلا باید هرسال حداقل ۶ماه+۱روز را در آمریکا باشید تا بعد از مدت مشخص بتوانید تقاضایی سیتیزن شیپی بکنید.و در این مدت باید مدارکی هم تهیه کنید که در آمریکا اقامت داشتید ،مثل قبض آب و برق و.. که به اسم خودتان باشد،گواهینامه رانندگی‌،فرمهای مالیاتی،حساب بانکی‌ و....
پاسخ
تشکر کنندگان: kianoush ، payman R

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان