کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2011-01-28 ساعت 20:59)mahmood_eng نوشته:  سلام... من مصاحبه رفتم ..اگر بخوام ازدواج كنم مي تونم همسرموم با خودم بببرم يا نه؟ اگر نه گرين كارت بگيرم چقدر طول مي كشه و آيا ميشه ويزاي نامزدي اقدام كرد يا حتما بايد ازدواج باشه.ممنون ميشه اگر كسي اطلاعاتي در اين زمينه داره راهنمايي كنه.. مي خوام ببينم آيا فكر ازدواج باشم يا فعلا بيخيال ازدواج بشم

فعلا بیخیال باش آقا محمود.
برو آمریکا کار کن انشالله پولهات که یه کمی جمع شد و سیتیزن هم شدی بعد یه فکری می کنی.
الان اگر ازدواج کنی غیر از دوری و نگرانی و استرس چیزی از زندگی نمیفهمی.
با گرین کارت بالای 2 سال، با سیتیزنی 1 سال درست میشه.
این تجربه 3 سال زندگی خودم هست که با ویزای ازدواجی اقدام کردم.
موفق باشی....
پاسخ
تشکر کنندگان: mahmood_eng ، frozen mind ، Farshid22
سلام.
من مي خواستم ببينم قبل از اينکه برم براي مصاحبه ازدواج کنم يا بعد از اينکه گرين کارت گرفتم؟
بايد عقد کنم؟
چي کار کنم؟
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-02-01 ساعت 13:56)farzad-it نوشته:  سلام.
من مي خواستم ببينم قبل از اينکه برم براي مصاحبه ازدواج کنم يا بعد از اينکه گرين کارت گرفتم؟
بايد عقد کنم؟
چي کار کنم؟

قبل از هر چيز شما بايد حداقل اطلاعات رو در مورد پرونده ات به ما بدي تا ما بتونيم جواب بديم.
مهمترين چيزي كه ما بايد بدونيم اينه كه كيس شما در چه گروه يا كتگوري قرار داره.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ممنون.. والا تا پنج سال ديگه كهبخوام سيتريزن بشم سنم خيلي ميره بالا.... واقعا در مورد ازدواج گيچ شدم....بايد 5 سال زودتر برنده مي شدم.. خدا روشكر مي كنم تقدير اين بوده كه براي 2011 برنده بشم
(2011-01-29 ساعت 00:49)emankh101 نوشته:  
(2011-01-28 ساعت 20:59)mahmood_eng نوشته:  سلام... من مصاحبه رفتم ..اگر بخوام ازدواج كنم مي تونم همسرموم با خودم بببرم يا نه؟ اگر نه گرين كارت بگيرم چقدر طول مي كشه و آيا ميشه ويزاي نامزدي اقدام كرد يا حتما بايد ازدواج باشه.ممنون ميشه اگر كسي اطلاعاتي در اين زمينه داره راهنمايي كنه.. مي خوام ببينم آيا فكر ازدواج باشم يا فعلا بيخيال ازدواج بشم

برو آمریکا کار کن انشالله پولهات که یه کمی جمع شد و سیتیزن هم شدی بعد یه فکری می کنی.
موفق باشی....

کیس12XXX
دریافت نامه قبولی خرداد در منزل
ابوظبي
تاریخ ارسال فرمها:27 june
مصاحبه:4 jan
كليرنس:22 مارچ
دریافت ويزا:21 آپريل
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
جمع تقریبی هزینه ها :15000 عكس+54000 پست TNT+هزينه واكسناسيون 2200 + 101000  ترجمه+هزینه سفر و سفارت و مدیکال 3ميليون تومان+ 1580 بلیط آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: emankh101
(2011-02-01 ساعت 19:21)mahmood_eng نوشته:  سلام ممنون.. والا تا پنج سال ديگه كهبخوام سيتريزن بشم سنم خيلي ميره بالا.... واقعا در مورد ازدواج گيچ شدم....بايد 5 سال زودتر برنده مي شدم.. خدا روشكر مي كنم تقدير اين بوده كه براي 2011 برنده بشم
(2011-01-29 ساعت 00:49)emankh101 نوشته:  

موفق باشی....

البته دکتر جان میتونی با گرین کارت هم اقدام کنی ولی خوب هم صبر ایوب میخوای هم گنج قارون.... (صبر واسه دوری و گنچ قارون واسه قبض تلفن و بلیط و سوغات که دائم باید تو خط ایران آمریکا در سفر باشی) Big Grin
بعد از اینکه سیتیزن شدی و به NVC اطلاع دادی پرونده شما ارتقاء پیدا میکنه و تو پروسه همسر سیتیزن می افته...
و یا اینکه یک گزینه همونجا پیدا کنی که این دردسر ها را هم نداشته باشه Tongue
به هر صورت در مورد پروسه ازدواج میتونی اطلاعاتی و تجربیاتی را که دارم با همه دوستان مثل همیشه به اشتراک بگذارم... Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، rozollina
(2008-05-09 ساعت 13:59)پارسا10 نوشته:  سلام

من به تازگي ميروم براي مصاحبه به آنكارا و براي ويزاي نامزدي اقدام كردم وقتي برگشتم اطلاعات كاملي در اختيارتان ميگذارم.
خ

salam agaye parsa
mishe natijaro be ma ham begid

من دارم از طریق ازدواج میرم اما هیچی از شرایطش نمیدونم میترسم ویزا ندن

لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره بهم بگه ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-02-01 ساعت 21:03)elena_arch411 نوشته:  
(2008-05-09 ساعت 13:59)پارسا10 نوشته:  سلام

من به تازگي ميروم براي مصاحبه به آنكارا و براي ويزاي نامزدي اقدام كردم وقتي برگشتم اطلاعات كاملي در اختيارتان ميگذارم.
خ

salam agaye parsa
mishe natijaro be ma ham begid

من دارم از طریق ازدواج میرم اما هیچی از شرایطش نمیدونم میترسم ویزا ندن

لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره بهم بگه ممنون میشم

در مورد چه چیزایی اطلاع ندارید؟؟؟
سئوال کنید دوستان راهنمایی می کنند... Smile
نوع ویزا: CR1 (ازدواجی)
اولین اقدام: DEC 2009
مصاحبه: 9 نوامبر 2010 - آنکارا
مدت زمان کلیرینس: 64 روز
کلیر: 12 ژانویه 2011
تاریخ گرفتن ویزا: 18 ژانویه 2011
طول مدت پروسه گرفتن ویزا (بدون وکیل) :1 سال و 1 ماه و 15 روز
تاریخ پرواز: 25 فوریه 2011- Texas- Houston
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind
(2010-12-11 ساعت 13:44)niazkian نوشته:  
(2010-12-11 ساعت 13:24)mah نوشته:  
(2010-12-11 ساعت 02:30)emankh101 نوشته:  
(2010-12-11 ساعت 01:44)golbano نوشته:  با سلام.من می خواستم بدونم که آیا اگه وکیل داشته باشیم اونوقت روند پروسه گرفتن ویزامون سریعتر میشه؟و کلا چقدر طول میکشه تا بتونیم ویزا رو بگیریم.

علیک سلام
اول اینکه بستگی داره همسر شما سیتیزن باشه یا گرین کارت داشته باشه.
اگه سیتیزن باشه کمتر از یک سال طول میکشه برید واسه مصاحبه (البته با تغییراتی که در بولتن ویزا هر لحظه ممکن هست پیش بیاد این زمان چند ماهی ممکن هست تغییر کنه)
اما اگه همسرتون گرین کارت داره ممکن هست تا 2 الی 2.5 سال طول بکشه.
در مورد وکیل هم اینکه فکر نکنید وکیل کار خاصی انجام میده، پس پولتون را جمع کنید واسه وقتی که میرید آمریکا.
در هر صورت درخواست خودتون را بفرسید، در صورتی که همسرتون گرین کارت داشته باشه و برای شما درخواست کنه، به محض اینکه همسرتون سیتیزن بشه کیس شما ارتقاء پیدا میکنه و وارد مرحله همسر سیتیزن میشه.
جای هیچ نگرانی نداره....
تمامی فرم ها و مدارک را خودتون و همسرتون میتونید به راحتی تکمیل کنید و بفرسید.
هرکجا هم که کمک خواستید یک خانواده بزرگی دارید به اسم مهاجرسرا که پر هست از خواهر ها و برادر های مهربون و دوست داشتنی که هر کمکی ازشون بر بیاد دریغ ندارند WinkSmile
فقط کافیه سئوال کنید تا بهتون جواب بدند.
موفق باشی.... Smile

سلام
قطعا داشتن یک وکیل خوب پروسه گرفتن ویزا رو حداقل برای چند ماه کوتاه می کنه ولی وکیل خوب گرفتن هزینه اش زیاده .باید ببینید زمان چقدر براتون مهمه و ارزش داره یا نه.
(2010-11-30 ساعت 00:21)رادین نوشته:  سلام دوستان
میخواستم بدونم این مرحله uscis چقدر طول میکشه؟ البته به طور معمولش. آخه توی سایت آمار متفاوت دیدم.
و اینکه آیا کسی هست که کیس نامزدی باشه و الآن هم در مراحل uscis باشه؟؟؟؟

سلام

نمی دونم منظورتون از UCSI چیه؟ تو سایت زده در چه مرحله ای هستید؟
از زمانی که مدارک رو می فرستید و پروسه شروع می شه تا روز مصاحبه حداقل 6 ماه طول می کشه، 6 ماه اگر تمام مدارک رو به موقع تحویل بدید و وکیل خوب داشته باشید و گر نه بیشتر.

سلام
به نظر من وکیل نگیرید، کاری نیست که نتونید خودتون انجام ندید. ما که اونجا بودیم با چند تا کیس نامزدی مثل خودمون آشنا شدیم که وقتی وکیل داشتن مراحل کارشون بیشتر طول کشیده و وقتی وکیل رو فایر کردن پروندشون سریعتر رفته جلو... من و نامزدم که از اولش هم خودمون همه کارامون رو انجام دادیم ، بدون نیاز به وکیل یا هر چیز دیگه ... اگه سئوالی داشتید بپرسید، اینجا همه بچه ها به هم کمک می کنند ... می تونید یه سر هم به www.visajourney.com بزنید ، این سایت بیشتر رو کیسهای نامزدی و ازدواج فکوس داره تا اینجا...

salam
lotfan age mitunud man ro ham rahnamai konid
mamnun misham

پاسخ
تشکر کنندگان:
الهه جان در چه موردی راهنمایی میخواید؟
یکم از شرایطتون بگید. کجا مصاحبه دارین؟
اگه همه تاپیک ها را بخونید فکر کنم خیلی چیزها رامتوجه بشید
پاسخ
تشکر کنندگان: emankh101
سلام

دوستان اگه ممکنه من تازه وارد رو راهنمایی کنید.مرسی

تاپیک ها رو خوندم ولی خیلی حالی نشدم یکم گیج شدم!

من 21 سالمه و در حال گرفتن مدرک کارشناسی میباشم مشکل سربازی هم ندارم میشه بگید کلا چطوری میتونم از طریق ازدواج مهاجرت کنم؟یکم ابتدایی تر بگید ممنون میشم.

و اینکه میتونم واسه کار که مدرک تخصصی شو دارم و تو امریکا خیلی کار هست اقدام کنم از کجا میتونم بفهمم که این تخصی که دارم رو بعنوان شغل قبول می کنند؟البته یه مدرک بین المللی و شرکت بزرگی هست.(CISCO)

مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز
خوش آمدید
شما اگر بخواهید از طریق ویزای ازدواجی اقدام کنید باید با یک خانومی که هم اکنون در آمریکا هستند ازدواج کنید. که اگر ایشون سیتیزن باشند کارتون حدود ۱سال طول میکشه و اگه گرین کارت داشته باشن حدود ۲الی ۳ سال. این یک توضیح ساده و ابتدایی بود حالا اگه سوال دیگه ای هم دارین بپرسین.
واگه بخواید از طریق تخصصتون اقدام کنید بهتره این تاپیک را بخونین خیلی کمکتون می کنه
http://mohajersara.com/forumdisplay.php?fid=26
پاسخ
تشکر کنندگان: emankh101 ، J.00049 ، frozen mind
سلام دوستان . من کمتر از 1 ماه است که در سفر به دوبی که کردم با يه دختری آشنا شدم که امريکا به دنيا اومده . بد ميخواد برای من از طريق ازدواج اقدام کنه که منو ببره امريکا ، ميخواستم ببينم همچين چيزی شدنی هست و اگه شدنی هست زمانی که من ميرم سفارت برای مصاحبه ازم نميپرسم شما که انگليسی بلد نيستين پس چجوری با اين دختر آشنا شدين ؟ آخه من انگليسيم اصلاً خوب نيست و يکی از دوستانم واسطه آشناييت ما بود . لطفاً کاملاً توضيح دهيد که چی کار بايد بکنم . مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام کوروش جان
بله شما می تونید ازطریق ویزای ازدواج اقدام کنید. توی سفارت هم درمورد طریقه آشناییتون سوال میکنن که شما واقعیت رابگید همین که کسی شما را با هم آشنا کرده
درضمن تا وقت سفارت بهتون بدن و برین مصاحبه زبان انگلیسیتون را تقویت کنید چون در هرصورت برای اینکه بتونید با همسرتون صحبت کنید!! باید زبان بلد باشین.
هرسوال دیگه ای دارین بپرسین

(2011-02-03 ساعت 05:34)Kurosh_Salehi نوشته:  سلام دوستان . من کمتر از 1 ماه است که در سفر به دوبی که کردم با يه دختری آشنا شدم که امريکا به دنيا اومده . بد ميخواد برای من از طريق ازدواج اقدام کنه که منو ببره امريکا ، ميخواستم ببينم همچين چيزی شدنی هست و اگه شدنی هست زمانی که من ميرم سفارت برای مصاحبه ازم نميپرسم شما که انگليسی بلد نيستين پس چجوری با اين دختر آشنا شدين ؟ آخه من انگليسيم اصلاً خوب نيست و يکی از دوستانم واسطه آشناييت ما بود . لطفاً کاملاً توضيح دهيد که چی کار بايد بکنم . مرسی

پاسخ
تشکر کنندگان: emankh101 ، frozen mind ، Kurosh_Salehi
سلام دوستان
سه هفته دیگه مونده تا مصاحبم (وووی!) کیسم نامزدی هست
آیا قبل از مصاحبه ایمیلی دریافت میکنیم جهت کامفرم شدنش یا احیانا مدارک مورد نیاز؟
چون توی ارسال های قدیمی دیده بودم همچین چیزیو
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، emankh101
(2011-02-03 ساعت 17:58)MARYAM GHAZI نوشته:  سلام دوستان
سه هفته دیگه مونده تا مصاحبم (وووی!) کیسم نامزدی هست
آیا قبل از مصاحبه ایمیلی دریافت میکنیم جهت کامفرم شدنش یا احیانا مدارک مورد نیاز؟
چون توی ارسال های قدیمی دیده بودم همچین چیزیو

به سلامتی ایشالا! آنکارا که به نامزدم (پتیشنر) ایمیل تائید مجدد زده بود.
پاسخ
تشکر کنندگان: emankh101 ، رادین

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان