کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
سلام دوستان
من شنیدم از ژانویه 2011 برای کسایی که منتظر ویزای ازدواج هستن میشه ویزای توریستی گرفت و این مدت رو با همسرشون بگذرونن، کسی اطلاعاتی داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze
(2011-11-28 ساعت 15:32)sbody26 نوشته:  سلام دوستان
من شنیدم از ژانویه 2011 برای کسایی که منتظر ویزای ازدواج هستن میشه ویزای توریستی گرفت و این مدت رو با همسرشون بگذرونن، کسی اطلاعاتی داره؟

ویزای K3 هست و نه ویزای توریستی.
پاسخ
تشکر کنندگان: hi_2011 ، golbano
(2011-11-28 ساعت 19:49)yami نوشته:  

ویزای k3 چی هست؟ینی ویزا میدن به کسی که براش اقدام شده و منتظر ویزا هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-11-29 ساعت 03:48)kamela نوشته:  

این لینک همه چی رو نوشته:
http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/m...2ca60aRCRD
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader
(2011-11-29 ساعت 08:13)yami نوشته:  

ممنون ازتون..من این لینک رو خوندم ولی متوجه نشدم به کسی که براش اقدام شده ویزا میدن یا نه....حتی برای 1 ماه....توروخدا اگر میدونید که شرایط ویزا دادن به کسی که در nvc پرونده داره و هنوز کامل نیست چی بگید..من در به دره اینم که یک جوری با همسرم با هم بریم امریکا و بعد از یک ما که برای من و بچه ام خونه گرفت برگرده ایران و منتظر بشه تا کارش درست بشه....اگر کامل میدونید که این لینک چی میگه بگید توروخدا..شاید به درد خیلی ها مثل من بخوره..ازتون ممنونم واقعا.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-11-29 ساعت 17:29)kamela نوشته:  
(2011-11-29 ساعت 08:13)yami نوشته:  

ممنون ازتون..من این لینک رو خوندم ولی متوجه نشدم به کسی که براش اقدام شده ویزا میدن یا نه....حتی برای 1 ماه....توروخدا اگر میدونید که شرایط ویزا دادن به کسی که در nvc پرونده داره و هنوز کامل نیست چی بگید..من در به دره اینم که یک جوری با همسرم با هم بریم امریکا و بعد از یک ما که برای من و بچه ام خونه گرفت برگرده ایران و منتظر بشه تا کارش درست بشه....اگر کامل میدونید که این لینک چی میگه بگید توروخدا..شاید به درد خیلی ها مثل من بخوره..ازتون ممنونم واقعا.
l

من رو ببخشید.من حتی این لینک رو با دستگاه مترجم ترجمه کردم ولی نفهمیدم که چطور باید تقاضای k-3بدم...فقط گفته ایرانی ها از طریق سفارت ترکیه.....یعنی من اگر با همسرم برم ترکیه به سفارت امریکا سریع بهش k-3 میدن؟ایا قبلش نباید کاری بکنیم؟اگر کسی انگلیسیش خوبه و به قوانین k-3 وارده خواهشن کمکم کنه.....من واقعا به این کمک احتیاج دارم.ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام، چه خبر خوبییییی! حالا این ویزأی k3شامل کسانی‌ که بچه نداران هم می‌شه یا حتما باید بچه داشته باشیم؟ آخه نوشته ۲ تا فرم برای ویزاهای k3و k4رو باید پر کنیم!!!
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-11-29 ساعت 22:46)girl نوشته:  سلام، چه خبر خوبییییی! حالا این ویزأی k3شامل کسانی‌ که بچه نداران هم می‌شه یا حتما باید بچه داشته باشیم؟ آخه نوشته ۲ تا فرم برای ویزاهای k3و k4رو باید پر کنیم!!!

سلام عزیزم..سلامتی....والا خبر اینکه من دارم تا 1 ماه دیگه میرم کالیفرنیا با دخترم....ظاهرا باید خودم برم یک زنگ به وکیلم در امریکا بزنم و کلی داد و بیداد کنم که شاید بعد از 2 سال کارمون یک تکونی بخوره..البته وکیل من تگزاس هست و من اونجا نمیرم ولی گفتو شاید از امریکا پیگیری کنم بهتر باشه..واقعا مسخرس که من سیتیزن هستم و 4 ساله ازدواج کردم و دختر 2 ساله دارم ولی 2ساله کارمون گیره....البته الان گفتن اسپانسر دیگری هم میخوایم که نمیدونم چرا..خلاصه هنوز فکر کنم راه درازی در پیش داریم....والا من هم زیاد چیزی از ای k3 نمیدونم..ولی چون دوست دارم با شوهرم باشم 1 ماه اول رو و بعد شوهرم برگرده ایران برای همین این مطلب رو که دیدم جویا شدم که انگار مطلب به این مهمی رو کسی زیاد چیزی ازش نمیدونه....توهم اگر چیزی میدونی اینجا بنویس لطفا تا همه استفاده کنند...خوشحال شدم خانومی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl
سلام عزیزم، ایشالا زودتر کارت درست شه، موقعیت تو از من سختره من بچه ندارم ولی‌ خوب ۱ ساله از همسرم دورم برای همین اینو خوندم خیلی‌ خوشحال شدم، انگلیسیم خوب نیست، همسرم که خوند گفت برا کسانی‌ هستش که بچه دارن، درست متوجه شده یا شامل ما هم می‌شه؟ و سوال بعدی اینکه این ویزا ۱ ماهاست؟ یا بیشتر می‌شه با این ویزا موند اونجا؟ و اینکه چقد طول میکش تا ویزارو بدن؟ اینرو اگه کسی‌ میدون لطفا جواب بده
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader
(2011-11-30 ساعت 20:13)girl نوشته:  سلام عزیزم، ایشالا زودتر کارت درست شه، موقعیت تو از من سختره من بچه ندارم ولی‌ خوب ۱ ساله از همسرم دورم برای همین اینو خوندم خیلی‌ خوشحال شدم، انگلیسیم خوب نیست، همسرم که خوند گفت برا کسانی‌ هستش که بچه دارن، درست متوجه شده یا شامل ما هم می‌شه؟ و سوال بعدی اینکه این ویزا ۱ ماهاست؟ یا بیشتر می‌شه با این ویزا موند اونجا؟ و اینکه چقد طول میکش تا ویزارو بدن؟ اینرو اگه کسی‌ میدون لطفا جواب بده

تا جایی که میدونم این ویزا برای همسر ازدواج کرده هست و در صورتی که بچه هم داشته باشین برای بچه ها هم باید ویزای K4 بگیرین.
پاسخ
مرسی‌، نمیدونید چقدر می‌شه با این ویزا اونجا موند و اینکه چقدر طول میکشه که ویزارو بدن؟ عجیبه که همچین ویزایی میدان ولی‌ اینجا اینقدر کم بهش توجه می‌شه!!!!!

پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind
سلام
من خودم دربارش تحقیق کرده بودم اما زمانی که به این موضوع رسیدم که بعد از رود به امریکا پروسه دریافت گرین کارت و اجازه کار زمانبر هست از خیرش گذشتم.
حالا شاید من اشتباه کرده باشم اما تحقیقاتم تو دو سال پیش اینو به من ثابت کرد.

(2011-12-01 ساعت 01:05)girl نوشته:  مرسی‌، نمیدونید چقدر می‌شه با این ویزا اونجا موند و اینکه چقدر طول میکشه که ویزارو بدن؟ عجیبه که همچین ویزایی میدان ولی‌ اینجا اینقدر کم بهش توجه می‌شه!!!!!

پاسخ
ممنونم، اطلاع ندارید که چه مدت با این ویزا می‌شه آمریکا موند؟ چقدر گرفتن گرین کارتو عقب میندازه مگه؟! لطفا هرچی‌ میدونید راجع به این موضوع بگید، ممنون میشم...

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام، شوهرم زنگ زد nvc گفتن دیگه ویزایk3 نمیدانSad بخاطر اینکه خیلیا میرفتن اونجا پناهنده میشدنو این صحبتا! به ما که رسید آسمون تپیدSad((( از همهٔ دوستانی که وقت گذشتنو جواب دادن ممنونم...

پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze
(2011-12-01 ساعت 23:55)girl نوشته:  ممنونم، اطلاع ندارید که چه مدت با این ویزا می‌شه آمریکا موند؟ چقدر گرفتن گرین کارتو عقب میندازه مگه؟! لطفا هرچی‌ میدونید راجع به این موضوع بگید، ممنون میشم...

اره.لطفا اگر میدونید حتما بگید..و اینکه چجوری برای این ویزا باید اقدام کرد..دختر 2 ساله من امریکا دنیا امده و پاس داره و داره با من مییاد امریکا..من فقط میخوام برای شوهرم این ویزا را بگیرم....ایا nvcاطلاعات دقیق میده اگر زنگ بزنیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان