کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
رفت و آمد به آمریکا
دوستان عزيزلطفاراهنمائي كنندخيلي نگرانم واصلاتجربه ندارم
بنده به اتفاق خانواده چهارنفري مي خواهيم سفراول جهت دريافت گرين كارت به همراه خانواده اقدام نمائيم ومجدداخانواده ام به ايران مراجعت كننداياچنين چيزي مي شه كه بعدازيك سفرباخانواده من برنده اصلي امريكابمانم وخانواده دوتابچه وهمسرم رابرگردانم مشكلي براي گرين كارت انهاپيش نمي ياد.
لطفاراهنمائي بفرمائيد
**2013as44مصاحبه 24مارس کلیر30جون 95روزه کیس 4نفره مقصداحتمالی کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، maaref ، Lady
(2012-07-16 ساعت 14:05)mori5050 نوشته:  دوستان عزيزلطفاراهنمائي كنندخيلي نگرانم واصلاتجربه ندارم
بنده به اتفاق خانواده چهارنفري مي خواهيم سفراول جهت دريافت گرين كارت به همراه خانواده اقدام نمائيم ومجدداخانواده ام به ايران مراجعت كننداياچنين چيزي مي شه كه بعدازيك سفرباخانواده من برنده اصلي امريكابمانم وخانواده دوتابچه وهمسرم رابرگردانم مشكلي براي گرين كارت انهاپيش نمي ياد.
لطفاراهنمائي بفرمائيد
مباركه! هيچ مشكلي نيست و فقط موقع اولين ورود حتما بايد برنده اصلي و به تبع ايشون بقيه وارد بشوند و از اين به بعد ديگه همه همتراز هستند و فرداش هم ميشه بقيه برگردند و 1 نفر بمونه دنبال كارها.Smile
ما كه همون 1 نفر را هم نمي خواهيم بگذاريم و همگي با هم برمي گرديم!!Big Grin
2012, Bay Area, CA
پاسخ
تشکر کنندگان: farnaz82 ، mori5050 ، shkhmo ، MAHDI2012 ، maaref
(2012-07-16 ساعت 14:05)mori5050 نوشته:  دوستان عزيزلطفاراهنمائي كنندخيلي نگرانم واصلاتجربه ندارم
لطفاراهنمائي بفرمائيد
راجع به جواب چیزی نمیدونم و امیدوارم جواب قطعی اون رو پیدا کنید.
چیزی که باعث شد بنویسم این بود که فکر کردم شما همون کسی بودید که برای چهار نفر فقط 330 دلار پرداخت کرد تو سفارت. فقط کنجکاوی باعث این شد و البته اگه اون شخص بوده باشید واقعا خوش شانس هستید چون هم 330 دلار دادید هم یه ضرب گرفتید Tongue که واقعا جای تبریک داره
(2012-07-16 ساعت 14:19)hoseyn نوشته:  
لطفاراهنمائي بفرمائيد
مباركه! هيچ مشكلي نيست و فقط موقع اولين ورود حتما بايد برنده اصلي و به تبع ايشون بقيه وارد بشوند و از اين به بعد ديگه همه همتراز هستند و فرداش هم ميشه بقيه برگردند و 1 نفر بمونه دنبال كارها.Smile
حسین جان، هنوز که اینجایی.
بعدشم تا رفتی میخوای برگردی؟
این مهاجرتم داستانی شده ها.
مصاحبه:6/28/12
مشاهده کلیرنس:8/8
تحویل پاسپورت به سفارت:8/13
دریافت ویزا:8/15
تاریخ رفتن:9/18
اپلای برای سیتیزن: 12/30/17 بصورت آنلاین https://www.uscis.gov/file-online/log-online-filing

مهمه که قبل از اومدن بدونی چیکار میکنی.

http://www.mohajersara.com/thread-4459.html
پاسخ
تشکر کنندگان: mori5050 ، hoseyn ، SH1A2R3 ، shkhmo ، maaref
(2012-07-16 ساعت 18:12)j1970 نوشته:  
لطفاراهنمائي بفرمائيد
راجع به جواب چیزی نمیدونم و امیدوارم جواب قطعی اون رو پیدا کنید.
چیزی که باعث شد بنویسم این بود که فکر کردم شما همون کسی بودید که برای چهار نفر فقط 330 دلار پرداخت کرد تو سفارت. فقط کنجکاوی باعث این شد و البته اگه اون شخص بوده باشید واقعا خوش شانس هستید چون هم 330 دلار دادید هم یه ضرب گرفتید Tongue که واقعا جای تبریک داره
لطفاراهنمائي بفرمائيد
سلام خدمت دوستان
متاسفانه ازاين شانس هامن نداشته وندارم كه يك ضرب ويزابگيرم و330دلارهم پرداخت كنم. نه دوست عزيزشايدتشابه كاري باشد.
**2013as44مصاحبه 24مارس کلیر30جون 95روزه کیس 4نفره مقصداحتمالی کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: j1970 ، SH1A2R3 ، shkhmo
(2012-07-16 ساعت 13:20)mitr.p نوشته:  خدا به خیر کنه
ما بعد از یک سال میخوایم بریم ............البته پاس سفید داریم
کسی تجربه داره ؟

ممکن است بنویسید چه دلیلی برا گرفتن پاس سفید ذکر کردید؟
شماره کيس: 2012AS00027xxx
کنسولگري: آنکارا
تاريخ ارسال فرمهاي اوليه: 2011
تاريخ دريافت فرمها توسط Kcc :
تاريخ اعلام کارنت شدن کيس: April
تاريخ مصاحبه:
تاريخ دريافت کليرنس:
تاريخ دريافت ويزا:
تعداد نفرات کيس : 3 نفر
جمع تقريبي هزينه ها:7000عکس،50500 DHL،ترجمه مدارک 180
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، mrhj50 ، shkhmo ، MAHDI2012
(2012-07-16 ساعت 18:12)j1970 نوشته:  
(2012-07-16 ساعت 14:05)mori5050 نوشته:  
(2012-07-16 ساعت 14:05)mori5050 نوشته:  
خيلي مخلصيم! روزهاي آخره و كم كم داريم مهيا مي شيم كه بريم. البته فقط استرس را فعلا داريم و هنوز كار خاصي نكرديم. Cool
درباره برگشت هم چي بگم كه امكان دل كندن از اين خاك هنوز به چشم نمي خوره. يه مدت بريم ببينيم اون خاك چه مزه اي مي ده! بعد انشا... تصميم مي گيريم.Big Grin
موفق باشيد.

2012, Bay Area, CA
پاسخ
تشکر کنندگان: mori5050 ، SH1A2R3 ، frozen mind ، shkhmo ، maaref
(2012-07-17 ساعت 08:28)hoseyn نوشته:  خيلي مخلصيم! روزهاي آخره و كم كم داريم مهيا مي شيم كه بريم. البته فقط استرس را فعلا داريم و هنوز كار خاصي نكرديم. Cool
درباره برگشت هم چي بگم كه امكان دل كندن از اين خاك هنوز به چشم نمي خوره. يه مدت بريم ببينيم اون خاك چه مزه اي مي ده! بعد انشا... تصميم مي گيريم.Big Grin
موفق باشيد.
امیدوارم بسلامتی برسین اونجا و خاک اونجا به مذاقتون خوش بیاد. ولا منکه از خاک اینجا مزه‌ای نکردم و 34 سال عمرمو دادم پاش! و بد معامله‌ای بود Sad
حالا رفتی ببین چجوریاس، غصه استرس رو هم نخور هر چی میری مرحله بعد کشتن غول استرس سخت‌تر میشه اما بعد از کشتن میبینی زیادم سخت نبود Tongue
مصاحبه:6/28/12
مشاهده کلیرنس:8/8
تحویل پاسپورت به سفارت:8/13
دریافت ویزا:8/15
تاریخ رفتن:9/18
اپلای برای سیتیزن: 12/30/17 بصورت آنلاین https://www.uscis.gov/file-online/log-online-filing

مهمه که قبل از اومدن بدونی چیکار میکنی.

http://www.mohajersara.com/thread-4459.html
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، hoseyn ، cmbt ، nahid.t ، mori5050 ، sodaye_aseman ، نازنین 932 ، shkhmo ، maaref ، mirman
دقیقا هر چیزی اولش سخته و بعد اینقدر شیرین میشه که دل کندن ازش سخت میشه.یادمه اولین باری که امدم خارج ایران برای زندگی چند ماهه تا ۲ ماه هر روز گریه می کردم اما الان بعد گذشت ۵ سال فکر اینکه بخواهم توی ایران زندگی کنم برام سخت ترین کار دنیاست، یا حتا تو اولین سفرمون به امریکا هم من هر روز گریه میکردم و می خواستم برگردم به جایی که الان هستیم اما الان دلم برای امریکا حسابی تنگ شده و دلم میخواهد زودتر درسمون تموم بشه و بریم انجا مستقر بشیم واقعا عجیب غریبیم ما انسان ها
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: golesang ، frozen mind ، zohreh36 ، sib 24 ، mitr.p ، shahab2012 ، cmbt ، كاميلا ، sodaye_aseman ، shkhmo ، maaref ، Lady
(2012-07-17 ساعت 18:27)farnaz82 نوشته:  دقیقا هر چیزی اولش سخته و بعد اینقدر شیرین میشه که دل کندن ازش سخت میشه.یادمه اولین باری که امدم خارج ایران برای زندگی چند ماهه تا ۲ ماه هر روز گریه می کردم اما الان بعد گذشت ۵ سال فکر اینکه بخواهم توی ایران زندگی کنم برام سخت ترین کار دنیاست، یا حتا تو اولین سفرمون به امریکا هم من هر روز گریه میکردم و می خواستم برگردم به جایی که الان هستیم اما الان دلم برای امریکا حسابی تنگ شده و دلم میخواهد زودتر درسمون تموم بشه و بریم انجا مستقر بشیم واقعا عجیب غریبیم ما انسان ها

دقیقا من هم همین حس شما رو دارم و شرایطمم شبیه شماست من هم 9 سال پیش که از ایران رفتم برام سخت بود ولی الان حتی تصور زندگی تو ایران هم برام وحشتناکه و وقتی هم که رفتم آمریکا روزهای اول دلم برای جای قبلی تنگ شده بود و دوست داشتم برگردم اما حالا دلم میخواد زودتر کارامون تموم بشه و برگردیم آمریکا همه دوستانی که نرفتن باید برن و حس کنند و تجربه کنن امیدوارم محیط جدید به مزاجشون سازگار باشه تا بتونند راحت زندگی کنند
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، frz61 ، zohreh36 ، nahid.t ، mitr.p ، cmbt ، SH1A2R3 ، كاميلا ، farnaz82 ، sodaye_aseman ، shkhmo ، MPU ، maaref
(2012-07-17 ساعت 08:22)gol1 نوشته:  
(2012-07-16 ساعت 13:20)mitr.p نوشته:  خدا به خیر کنه
ما بعد از یک سال میخوایم بریم ............البته پاس سفید داریم
کسی تجربه داره ؟

ممکن است بنویسید چه دلیلی برا گرفتن پاس سفید ذکر کردید؟
نوشتیم که چون ما برنده لاتاری بودیم . هنوز یکسری کار در ایران داریم که باید تمومش کنیم
مثلا گفتیم که همسرم زمین و ... داره
برای فروش اون ها و تبدیل به دلار و امادگی برای زندگی در امریکا نیز به زمان داریم
همین
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، gol1 ، sodaye_aseman ، shkhmo ، maaref
من خودم از افسر پرسیدم گفت تا 1 سال رو کاری ندارند و فقط تذکر و گیر معمول هستش که بالای 1 یا 2 ماه میدند و اصلا کارشون هم همینه تا 2 سال هم که خودشون میگند میشه با پاسپورت سفید ردیف کرد پس میمونه بعد 2 سال که خودم هم بعد 2 سال میخوام برم التماس دعا Smile مشکلی نیست میگم 2 ماه اگه گیر هم بدند میریم دادگاه و عذرخواهی و این حرفا که بعد پس میدند(البته خرج هم داره). اگه هم خوش شانس باشم بی دردسر میرم توو. من یکی از دوستام بعد 12 سال رفت آمریکا و گرین کارت تاریخ انقضا گذشته رو نو کرد و برگشت.(البته قبلش ویزای جدید برای ورود به آمریکا از سفارت گرفت)

(2012-07-15 ساعت 04:55)farnaz82 نوشته:  
(2012-05-13 ساعت 16:06)nahid.t نوشته:  ممنون ميشم اگر دوستمون farnaz82 تجربه رفتن بعد از 6 ماه و قبل از يك سالش رو در اختيارمون بذاره 2 هفته بيشتر شد !!!!!

والله دوست عزیز من حتما اگه برم میام و می نویسم چون ما نوامبر تازه میشه ۱ سال و برای سپتامبر میریم،اما برام جالبه که هیچکس کیس مشابه ما نیست یعنی که بیاد و تجربه جدید در اختیارمون بگذاره؟؟؟هر از گاهی باید بیایم بنویسم و هیچ جوابی هم از دوستان نمیگیرم Sad

پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، shkhmo ، maaref
يكي از دوستانم دو هفته پيش بعد از 5 سال با گرين كارت رفت مشكلي برايش پيش نيومد البته پاسش را هم تعويض كرده بود و همسرش سيتيزن هست اين را جهت اطلاع گفتم و اصلا توصيه نميكنم چون اگر هم مشكلي براي دوستم پيش مي اومد همسرش سيتيزن هست و ميتونست كمكش كنه
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، farnaz82 ، sodaye_aseman ، shkhmo ، maaref
مرسی که این خبرا رو گذاشتین امیدوارم برای کسی مشکلی پیش بیاد

(2012-07-22 ساعت 10:58)nahid.t نوشته:  يكي از دوستانم دو هفته پيش بعد از 5 سال با گرين كارت رفت مشكلي برايش پيش نيومد البته پاسش را هم تعويض كرده بود و همسرش سيتيزن هست اين را جهت اطلاع گفتم و اصلا توصيه نميكنم چون اگر هم مشكلي براي دوستم پيش مي اومد همسرش سيتيزن هست و ميتونست كمكش كنه

سلام شما کدوم ایالت میرید.با سپاس (DV2009)

(2012-07-17 ساعت 18:27)farnaz82 نوشته:  دقیقا هر چیزی اولش سخته و بعد اینقدر شیرین میشه که دل کندن ازش سخت میشه.یادمه اولین باری که امدم خارج ایران برای زندگی چند ماهه تا ۲ ماه هر روز گریه می کردم اما الان بعد گذشت ۵ سال فکر اینکه بخواهم توی ایران زندگی کنم برام سخت ترین کار دنیاست، یا حتا تو اولین سفرمون به امریکا هم من هر روز گریه میکردم و می خواستم برگردم به جایی که الان هستیم اما الان دلم برای امریکا حسابی تنگ شده و دلم میخواهد زودتر درسمون تموم بشه و بریم انجا مستقر بشیم واقعا عجیب غریبیم ما انسان ها

پاسخ
تشکر کنندگان: mitr.p ، shkhmo ، maaref ، rezajoon
سلام
دوستان یه سوال دارم. ما هفته آینده عازمیم و میخوام برای پاس سفید اقدام کنم. آیا لازمه مدارک خاصی از اینجا ترجمه کنیم و با خودمون ببریم ؟
شماره کیس:2012AS00035XXX آنکارا
تعداد افراد کیس: 4 نفر
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 AUG
تاریخ کارنت شدن کیس: 7 مارچ
تاریخ مصاحبه: 24 می
تاریخ دریافت کلیرنس:29 june
تاریخ دریافت ویزا: 18 جولای 2012
تاریخ ورود به امریکا:15آگست 2012
جمع تقریبی هزینه ها :36000عكس،84000پست اول ،200000 ترجمه،41500پست آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، shkhmo ، SH1A2R3 ، Tomas ، opayamani
(2012-08-05 ساعت 17:19)montazer59 نوشته:  سلام
دوستان یه سوال دارم. ما هفته آینده عازمیم و میخوام برای پاس سفید اقدام کنم. آیا لازمه مدارک خاصی از اینجا ترجمه کنیم و با خودمون ببریم ؟

مدارك خاصي احتياج نيست فقط گرين كارت و سو شيال ولي دو قطعه عكس هم همراه داشته باشيد محض احتياط.
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، montazer59 ، shkhmo ، SH1A2R3 ، Tomas ، opayamani ، maaref

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان