کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
رفت و آمد به آمریکا
(2012-08-05 ساعت 17:19)montazer59 نوشته:  سلام
دوستان یه سوال دارم. ما هفته آینده عازمیم و میخوام برای پاس سفید اقدام کنم. آیا لازمه مدارک خاصی از اینجا ترجمه کنیم و با خودمون ببریم ؟

سلام بلیط برگشتتان چه تاریخی است چون پس از دریافت گرین کارت حداقل یکماه زمان نیاز دارید.
شماره کيس: 2012AS00027xxx
کنسولگري: آنکارا
تاريخ ارسال فرمهاي اوليه: 2011
تاريخ دريافت فرمها توسط Kcc :
تاريخ اعلام کارنت شدن کيس: April
تاريخ مصاحبه:
تاريخ دريافت کليرنس:
تاريخ دريافت ويزا:
تعداد نفرات کيس : 3 نفر
جمع تقريبي هزينه ها:7000عکس،50500 DHL،ترجمه مدارک 180
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، montazer59 ، shkhmo ، SH1A2R3 ، Tomas ، opayamani ، maaref
دوستان یه سوال دارم. ما هفته آینده عازمیم و میخوام برای پاس سفید اقدام کنم. آیا لازمه مدارک خاصی از اینجا ترجمه کنیم و با خودمون ببریم ؟

سلام نه می تونین منتظر گرین کارت نشین حتی اگه عجله داشتین می تونین بدون سیوشیال هم اقدام کنین ولی به قول دوستمون برای پاس سفید یک ماه در نظر بگیرین اگه وقت داشتین بزارین سوشیال بیاد که فرمهاتون کامل پر شه

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: mitr.p ، rira1982 ، frozen mind ، montazer59 ، shkhmo ، SH1A2R3 ، MAHDI2012 ، Tomas ، saher ، opayamani ، maaref
(2012-08-05 ساعت 19:15)gol1 نوشته:  

سلام بلیط برگشتتان چه تاریخی است چون پس از دریافت گرین کارت حداقل یکماه زمان نیاز دارید.
سلام
ما بلیطمون 1ماهه هست. یعنی بعد از دریافت گرین کارت بازم باید 1ماه بمونیم؟
نمیشه از همون اول اقدام کرد تا همزمان با گرین به دستمون برسه؟

شماره کیس:2012AS00035XXX آنکارا
تعداد افراد کیس: 4 نفر
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 AUG
تاریخ کارنت شدن کیس: 7 مارچ
تاریخ مصاحبه: 24 می
تاریخ دریافت کلیرنس:29 june
تاریخ دریافت ویزا: 18 جولای 2012
تاریخ ورود به امریکا:15آگست 2012
جمع تقریبی هزینه ها :36000عكس،84000پست اول ،200000 ترجمه،41500پست آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، SH1A2R3 ، Tomas ، m9780 ، opayamani
(2012-08-07 ساعت 12:08)montazer59 نوشته:  

سلام
دوست عزیز:
از همون روزی که وار شدی اقدام کن
اینجا کمک بگیر:
پاس سفید

این پست من رو بخون.....توضیح دادم
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، montazer59 ، SH1A2R3 ، nahid.t ، najibi ، Tomas ، behzadb57 ، sodaye_aseman ، Danoosh ، opayamani ، maaref ، saeed5564
(2012-08-07 ساعت 12:17)mitr.p نوشته:  

سلام
دوست عزیز:
از همون روزی که وار شدی اقدام کن
اینجا کمک بگیر:
پاس سفید

این پست من رو بخون.....توضیح دادم

منم با میترا خانم موافقم
از ایشون بابت وقت و انرژی زیادی که می زارن و مطالب رو با این دقت و وسواس زیاد می نویسن تشکر می کنم

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: mitr.p ، saher ، Tomas ، sodaye_aseman ، opayamani ، maaref ، lottory ، LisaSimpson

سلام

دوست عزیزم بهت توصیه میکنم سر حوصله و با دقت کارهات رو انجام بدی
اونجا بمون تا تمام مدارکت کامل بشه و دریافتشون کنی بعد به میهن برگرد.
بلیطت رو اپن بگیر خوب
به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، sodaye_aseman ، opayamani ، maaref
سلام . من تازه عضو شدم . می‌شه یه راهنمای کنید.همسر من خارجی است و اسم فامیلی‌ام را تغییر دادم و از اسم فامیلی همسرم استفاده می‌کنم. ازدواج من در ایران ثبت نشد . سوال من این است که : آیا من می‌تونم با گرین کارتی که در اون اسم فامیلی جدید من رویش است به ایران وارد و خارج شوم . آیا موقعی khoroj برایم مشکلی‌ به وجود خواهد آمد یا نه ؟

با توجه به این که در فرودگاه ویزا‌ها را چک میکنند. بار اول که از ایران kharaj شدم . از ویزای من scan هم گرفتن. و بلیط و پاسپورت را چک کردن. می‌خوام بدونم اگه mogeye koroj بگن ویزا نداری باید چه کار کنم?
گرین کارتم که به فامیلی دیگه است Sad
من اولین بار است که با گرین کارت‌ام می‌خوام بیام ایران و برگردم. mamnoon
پاسخ
تشکر کنندگان: opayamani
شما توی فرودگاه ایران پاسپورتتو چک میکنن نه گرین کارتتو
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: mazlom khanom ، mitr.p
اون واسه خروجه، واسه ورود فقط پاس رو چک میکنن.
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-08-18 ساعت 05:53)elahenadafy2 نوشته:  اون واسه خروجه، واسه ورود فقط پاس رو چک میکنن.

.doste aziz man neveshtam ra bishar tozih dadam.
va ye Tapic kardam . please.
shoma ham yek bar digge Tapic man ra bekhon
in javab hayi ke dadi hich kodom javabe man nist.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-08-18 ساعت 04:49)mazlom khanom نوشته:  سلام . من تازه عضو شدم . می‌شه یه راهنمای کنید.همسر من خارجی است و اسم فامیلی‌ام را تغییر دادم و از اسم فامیلی همسرم استفاده می‌کنم. ازدواج من در ایران ثبت نشد و نمیخوام ثبت کنم . سوال من این است که : آیا من می‌تونم با گرین کارتی که در اون اسم فامیلی جدید من رویش است به ایران وارد و خارج شوم . آیا موقعی khoroj برایم مشکلی‌ به وجود خواهد آمد یا نه ؟

با توجه به این که در فرودگاه ویزا‌ها را چک میکنند. بار اول که از ایران kharaj شدم . از ویزای من scan هم گرفتن. و بلیط و پاسپورت را چک کردن. می‌خوام بدونم اگه mogeye koroj بگن ویزا نداری باید چه کار کنم?
گرین کارتم که به فامیلی دیگه است Sad
من اولین بار است که با گرین کارت‌ام می‌خوام بیام ایران و برگردم. mamnoon

برای چی باید با گرین کارت بیایید ایران !!!!! گرین کارت برای رفتن به امریکاست نه ایران با پاسپورتتون تشریف بیارید تغییر و اسم تونم که توایران ثبت نشده برای گرین کارتتون هست اگر هم اعتبار پاستون تمو م شده از دفتر حفاظت منافع ایران تو واشنگتون تقاضای پاسپورت جدید کنید و تشریف بیارید به مام وطن
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، mitr.p ، maaref ، Lady
منم همینو بهتون گفتم دوست عزیز. موقع ورود به گرین کارتتون کاری ندارن فقط پاس ایرانی ازتون میخوان
پاسخ
تشکر کنندگان: nahid.t ، lottory
من با آمدن مشکلی ندارم . وقتی می خواهم از ایران ( فرودگاه تهران ) بروم به امریکا . فرودگاه تهران درست قبل گرفتن چمدان ها چند تا مامور است که دستگاه اسکن دارند و بلیط و گذرنامه و ویزات چک می کنند و از ویزا و گذرنامه اسکن می گیرند .
که مراقب هستند کسی ویزای قلابی یا پاسپورت تقلبی نداشته باشه .
آیا اگر من فقط پاسپورتم و بلیط ام را بدهم کافی است ؟
نمی پرسند ویزات کجاست ؟
آیا من به جای ویزا باید گرین کارت نشان بدهم ؟
در گرین کارت من فامیلی جدیدم است. نمی پرسند که چرا نام فامیلی با پاسپورتت یکی نیست ؟
امیدوارم که متوجه منظورم شده باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-08-18 ساعت 09:09)mazlom khanom نوشته:  من با آمدن مشکلی ندارم . وقتی می خواهم از ایران ( فرودگاه تهران ) بروم به امریکا . اونجا درست قبل گرفتن چمدان ها چند تا مامور است که دستگاه اسکن دارند و بلیط و گذرنامه و ویزات چک می کنند و از ویزا و گذرنامه اسکن می گیرند .
نمی پرسند ویزات کجاست ؟
در گرین کارت من فامیلی جدیدم است. نمی پرسند که چرا نام فامیلی با پاسپورتت یکی نیست ؟

شما برای ورود به امریکا فقط گرین کارتتو نشون بدی کافیه برای بلیط هم میتونی بلیط را به نام گرین کارتیت بگیری در ضمن موقع ورود به یک کشور که بلیط نگاه نمیکنند .
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، opayamani
(2012-08-18 ساعت 09:09)mazlom khanom نوشته:  من با آمدن مشکلی ندارم . وقتی می خواهم از ایران ( فرودگاه تهران ) بروم به امریکا . اونجا درست قبل گرفتن چمدان ها چند تا مامور است که دستگاه اسکن دارند و بلیط و گذرنامه و ویزات چک می کنند و از ویزا و گذرنامه اسکن می گیرند .
نمی پرسند ویزات کجاست ؟

موقع ورود که کاری ندارن شما با پاس ایرانی داخل میشید،
موقع خروج هم اگه نگران تفاوت فامیلیتون هستید خیلی ها اسمشون رو تو خارج حتی عوض کردن مهم نیست،بازم اگه نگرانی موقع برگشت با ترکیش بلیط بگیر چون ترکیه ویزا نمیخواد از استانبول هم برو آمریکا.Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، mazlom khanom ، opayamani ، maaref ، lottory

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان