کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-07-21 ساعت 10:05)armehraboon نوشته:  
(2016-07-21 ساعت 09:52)maryam1983 نوشته:  
(2016-07-21 ساعت 08:49)armehraboon نوشته:  با سلام

بله .همه همین پیغام رو میبینیم.
عبارت  Administrative Processing که AP هم میگن.

ممنون. اما من مدت زمانش منظورم بود، براي شما هم مدت " چند هفته" رو پيغام ميده؟

from two weeks to several month?
همین هست؟

نه واسه من فقط مينويسه: several weeks
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-21 ساعت 10:33)maryam1983 نوشته:  
(2016-07-21 ساعت 10:05)armehraboon نوشته:  
(2016-07-21 ساعت 09:52)maryam1983 نوشته:  ممنون. اما من مدت زمانش منظورم بود، براي شما هم مدت " چند هفته" رو پيغام ميده؟

from two weeks to several month?
همین هست؟

کدوم سفارت هستید؟
معمولا پیغامها یک قالب یکسان برای همه داره. خیلی ذهن خودتون رو درگیر نکنید.
برای خانم ها شانس اینکه مدت کلیر شدنشون کمتر باشه هست.
یه این مضوع بیشتر فکر کنید Wink
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، قرباني ، Pargosha ، maryam1983
دوستانننننن بالاخره تو کوچه ما هم داره یه خبرائی میشه Tongue ! امشب کیس من آپ شد و ظاهرا دو خطی شده. یک نمونه از دو خطی شدن رو میزارم تا دوستانی که سوال داشتن متوجه بشن. اگه این فلسفه دو خطی -یک خطی درست باشه امیدوارم تا چند روز دیگه تو کوچه ما هم عروسی بشه Wink
حالا متوجه میشم که افیسرها خیلی هم زمان تقریبی رو پرت نمیگن، چون به من گفت 1-2 ماه که امروز سر 2 ماهش بود!!! هرچند همه موارد استثناء هم دارن. گفتم اعلام کنم تا دیگر دوستان که مثل من دارن روزای برزخی رو میگذرون امیدوار بشن که ایشالا به زودی نوبت کوچه اوناس Big Grin

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

CR1
Ankara
AUG.2014: Priority Date
تکمیل مدارک: Oct.2015
ایمیل سفارت: Mar.2016
مصاحبه: May.2016
نتیجه: AP!
کلیرنس: Aug.2016 . ابتدا دوخطی، پس از 23 روز Or، و بعد از 3 روز ایمیل کلیر شدن
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، m_vaziran ، armehraboon ، behnamnegin ، mulan1979 ، tomi ، Pargosha ، bhb32
(2016-07-21 ساعت 08:49)Roo نوشته:  
(2016-07-21 ساعت 01:13)mobydick نوشته:  
(2016-07-20 ساعت 11:27)Roo نوشته:  راستی دوستان دارم به این فکر می کنم که شاید دلیل تفاوت زمان کلیری، تفاوت عملکرد افیسر ها و سرعت کارشون باشه. احیانا کسی بوده که ابوظبی توسط خانم میانسال مو کوتاهه که پشت باجه مصاحبه می کنه، مصاحبه  و زیر شش ماه کلیرشده باشه؟  Wink
این پست چقدر منو خندوند هه هه [emoji23] [emoji23] [emoji23]  چه حرفایی می زنین... یاد تز دادن های ننه بزرگم حین سبزی پاک کردم در راستای تحلیل امور زندگی اقوام افتادم... عالی بود [emoji23] [emoji23]

Big Grin  Big Grin  Big Grin   خب این تز ها از ندونستن میاد دیگه، ما هم الان همونقدر از جزئیات پروسه اطلاع داریم که ننه بزرگ شما از امور اقوام  Wink من که دچار خیلی توهمات شدم، از این فکرا گرفته تا فکر اینکه اینا چی رو از FB و اینستاگرامم و ... که آدرسشو موقع مصاحبه گرفتن میخوان برداشت کنن و ...
خوب میخوان بدونن شما کی هستید و چجوری فک میکنید ، در ضمن برای ساختن fb ,instagram ایمیل یاهو و خیلی چیزای دیگه یه ایمیل دیگه لازمه.و اگه اون ایمیل ،یاهو باشه و یا مخصوصا جیمیل باشه , اونا بفرض با دونستن ادرس fb شما میدونن ایمیل شما چیه، جیمیل هم که معمولا روی گوشیا بازه. میدونید که یکی از امکانات جیمیل که من نمیدونم به چه درد میخوره جز جاسوسی اینه که شما وارد هر سایتی بشید لینکش ذخیره میشه توی جیمیل.مگه اینکه جیمیل رو از روی گوشیتون ببندید یا تیک ذخیره لینک ها رو بردارید. یعنی یکی بعد از یکسال جیمیل شما رو نگاه کنه توش 1000 تا لینک هست که نشون میده شما کی هستید و چیا رو سرچ کردید.

در ضمن یاهو گوگل و فیسبوک ،قرار داد همکاری دارن با اف بی ای ،یعنی هر چی که اف بی ای بخواد این کمپانی ها بدون هیچ اعتراضی در اختیارشون میزارن.
پاسخ
تشکر کنندگان: Roo ، mulan1979 ، Pargosha
(2016-07-21 ساعت 10:43)رضام نوشته:  دوستانننننن بالاخره تو کوچه ما هم داره یه خبرائی میشه  Tongue ! امشب کیس من آپ شد و ظاهرا دو خطی شده. یک نمونه از دو خطی شدن رو میزارم تا دوستانی که سوال داشتن متوجه بشن. اگه این فلسفه دو خطی -یک خطی درست باشه امیدوارم تا چند روز دیگه تو کوچه ما هم عروسی بشه Wink
حالا متوجه میشم که افیسرها خیلی هم زمان تقریبی رو پرت نمیگن، چون به من گفت 1-2 ماه که امروز سر 2 ماهش بود!!! هرچند همه موارد استثناء هم دارن. گفتم اعلام کنم تا دیگر دوستان که مثل من دارن روزای برزخی رو میگذرون امیدوار بشن که ایشالا به زودی نوبت کوچه اوناس  Big Grin
تبریک میگم.
مثل اینکه از بابت افیسر شانس اوردید شما . افیسر من بهم گفت 2 تا 3 هفته ،حداقل تا الان که 44 هفته اشتباه گفته .
پاسخ
تشکر کنندگان: رضام ، armehraboon ، behnamnegin ، mulan1979 ، maryam1983 ، Pargosha
(2016-07-21 ساعت 10:39)armehraboon نوشته:  
(2016-07-21 ساعت 10:33)maryam1983 نوشته:  
(2016-07-21 ساعت 10:05)armehraboon نوشته:  from two weeks to several month?
همین هست؟

کدوم سفارت هستید؟
معمولا پیغامها یک قالب یکسان برای همه داره. خیلی ذهن خودتون رو درگیر نکنید.
برای خانم ها شانس اینکه مدت کلیر شدنشون کمتر باشه هست.
یه این مضوع بیشتر فکر کنید Wink

من آنكارا هستم. و اميدوارم كه زودتر كلير باشم با توجه به توضيحي كه دادين.

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
٥ دسامبر (دو خطي)

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Pargosha
(2016-07-21 ساعت 10:49)alireza55 نوشته:  
(2016-07-21 ساعت 08:49)Roo نوشته:  
(2016-07-21 ساعت 01:13)mobydick نوشته:  این پست چقدر منو خندوند هه هه [emoji23] [emoji23] [emoji23]  چه حرفایی می زنین... یاد تز دادن های ننه بزرگم حین سبزی پاک کردم در راستای تحلیل امور زندگی اقوام افتادم... عالی بود [emoji23] [emoji23]

Big Grin  Big Grin  Big Grin   خب این تز ها از ندونستن میاد دیگه، ما هم الان همونقدر از جزئیات پروسه اطلاع داریم که ننه بزرگ شما از امور اقوام  Wink من که دچار خیلی توهمات شدم، از این فکرا گرفته تا فکر اینکه اینا چی رو از FB و اینستاگرامم و ... که آدرسشو موقع مصاحبه گرفتن میخوان برداشت کنن و ...
خوب میخوان بدونن شما کی هستید و چجوری فک میکنید ، در ضمن برای ساختن fb ,instagram ایمیل یاهو و خیلی چیزای دیگه یه ایمیل دیگه لازمه.و اگه اون ایمیل ،یاهو باشه و یا مخصوصا جیمیل باشه , اونا بفرض با دونستن ادرس fb شما میدونن ایمیل شما چیه، جیمیل هم که معمولا روی گوشیا بازه. میدونید که یکی از امکانات جیمیل که من نمیدونم به چه درد میخوره جز جاسوسی اینه که شما وارد هر سایتی بشید لینکش ذخیره میشه توی جیمیل.مگه اینکه جیمیل رو از روی گوشیتون ببندید یا تیک ذخیره لینک ها رو بردارید. یعنی یکی بعد از یکسال جیمیل شما رو نگاه کنه توش 1000 تا لینک هست که نشون میده شما کی هستید و چیا رو سرچ کردید.

در ضمن یاهو گوگل و فیسبوک ،قرار داد همکاری دارن با اف بی ای ،یعنی هر چی که اف بی ای بخواد این کمپانی ها بدون هیچ اعتراضی در اختیارشون میزارن.

دقیقا ولی چیزی که باعث نگرانی میشه جاسوسی بدبینانه اوناست و اینکه از چیز خیلی ساده می تونن برداشت خیلی بدی بکنن، یک نکته جالب اینکه مدتی پیش جایی خوندم که هیچ چیزی واقعا از اینترنت پاک نمیشه و حتی بعد از پاک کردن همیشه در دسترس اف بی ای هست.
کیس: K1
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: ‎31 March‎
وضعیت ویزا: AP
مدرک تحصیلی: دیپلم
شغل: کارمند شرکت خصوصی
آپدیت سفارت: ‎31 March‎
آپدیت سیس: OR  19 October ، دوخطی ‎31 March, 3 April, 5 April, 13 June (Email), 18 July (Email), 24 August (Email), 14 September
کلیر: October 20th
دریافت ویزا: 3 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، maryam1983 ، mulan1979 ، Pargosha
(2016-07-21 ساعت 10:43)رضام نوشته:  دوستانننننن بالاخره تو کوچه ما هم داره یه خبرائی میشه  Tongue ! امشب کیس من آپ شد و ظاهرا دو خطی شده. یک نمونه از دو خطی شدن رو میزارم تا دوستانی که سوال داشتن متوجه بشن. اگه این فلسفه دو خطی -یک خطی درست باشه امیدوارم تا چند روز دیگه تو کوچه ما هم عروسی بشه Wink
حالا متوجه میشم که افیسرها خیلی هم زمان تقریبی رو پرت نمیگن، چون به من گفت 1-2 ماه که امروز سر 2 ماهش بود!!! هرچند همه موارد استثناء هم دارن. گفتم اعلام کنم تا دیگر دوستان که مثل من دارن روزای برزخی رو میگذرون امیدوار بشن که ایشالا به زودی نوبت کوچه اوناس  Big Grin

دوست عزيز بهتون تبريك ميگم ، انشاله بزودي خبر كليريتون مياد !???
پاسخ
تشکر کنندگان: رضام ، maryam1983 ، Sor ، Pargosha
(2016-07-21 ساعت 11:31)Roo نوشته:  
(2016-07-21 ساعت 10:49)alireza55 نوشته:  
(2016-07-21 ساعت 08:49)Roo نوشته:  Big Grin  Big Grin  Big Grin   خب این تز ها از ندونستن میاد دیگه، ما هم الان همونقدر از جزئیات پروسه اطلاع داریم که ننه بزرگ شما از امور اقوام  Wink من که دچار خیلی توهمات شدم، از این فکرا گرفته تا فکر اینکه اینا چی رو از FB و اینستاگرامم و ... که آدرسشو موقع مصاحبه گرفتن میخوان برداشت کنن و ...

دقیقا ولی چیزی که باعث نگرانی میشه جاسوسی بدبینانه اوناست و اینکه از چیز خیلی ساده می تونن برداشت خیلی بدی بکنن، یک نکته جالب اینکه مدتی پیش جایی خوندم که هیچ چیزی واقعا از اینترنت پاک نمیشه و حتی بعد از پاک کردن همیشه در دسترس اف بی ای هست.
اره . تازه اینا چیزاییه که ما میدونیم . مطمینن اکثرشو ما نمیدونیم . به هر حال این شرکت ها توی خاک خودشون هست .و ساخته خودشون و دارن نهایت استفاده رو ازشون میکنن. ولی خوب تا وقتی که چیزی برای مخفی کردن نباشه . هرچقد دوس دارن چک کنن .

من هات میل دارم جیمیل و یاهو ایمیل. جیمیل و هاتمیل تا پارسال حدود 15 گیگ فضای ذخیره داشتن . ولی جفتشون چند ماه پیش اطلاع دادن که ما از حجم ذخیره چند گیگ کم میکنیم . این نشون میده که داشتن حجم زیاد براشون هزینه داره . این در حالیه که یاهو ایمیل1000 گیگ فضای ذخیره داره ‎!‎ به نظر یاهو این هزینه رو پرداخت میکنه ولی در عوض رقیبی نداره توی این زمینه دیگه . یعنی در عوض بهایی که میده ,ایمیلش میشه محل ذخیره کلی از اطلاعات مردم دنیا.

ولی با این حال شاید همه اینا در اینده با امنیت خود ما هم کمک کنه .از طرف دیگه خوبه که این امکاناتو در اختیارمون میزارن . هر چی میخوان چک کنن .منکه دارم استفادمو میکنم ازشون .
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Roo ، maryam1983 ، mulan1979 ، Pargosha ، s.div
(2016-07-21 ساعت 03:27)maryam1983 نوشته:  سلام دوستان
آيا براي شما هم وقتي وضعيت پرونده خودتون رو در سايت اينترنتي سفارت چك ميكنيد، اين پيغام مياد كه "كيس شما در حال انجام پروسه اداري هست. اين مراحل اداري ممكنه چند هفته طول بكشه، در اين مدت دستورات افسر پرونده در زمان مصاحبه رو دنبال كنيد." ؟؟

Your application for a U.S. immigrant visa is undergoing routine administrative processing. This processing can require from two weeks to several months. As soon as this processing is completed, the Embassy will post a message to this website with further instructions. Please continue to check this website on a regular basis for updates. There is no need for you to write, email, call or fax the Embassy with inqueries on the case, as that will not speed processing.

پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، maryam1983
الان یه هفتس که از مصاحبه من می گذره
15 جولای، 19 جولای و 21 جولای آپ شده
Your visa case is currently undergoing necessary administrative processing. This processing can take several weeks. Please follow any instructions provided by the Consular Officer at the time of your interview, .......................................
دو خطی ، یه خطی چیه؟؟
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، maryam1983
(2016-07-21 ساعت 18:57)bhb32 نوشته:  الان یه هفتس که از مصاحبه من می گذره
Your visa case is currently undergoing necessary administrative processing. This processing can take several weeks. Please follow any instructions provided by the Consular Officer at the time of your interview, .......................................
دو خطی ، یه خطی چیه؟؟

مصاحبه منم ١٤ جولاي در آنكارا بود. ١٥ جولاي آپديت شده و دقيقا" همين پيغام برام مياد.

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
٥ دسامبر (دو خطي)

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
پاسخ
تشکر کنندگان:
دو خطی ، یه خطی چیه؟؟
سلام دوست عزیز. در مورد یک خطی و دوخطی اگر شما به چند پست قبلی دقت کنید کاملا با تصویر دوستان زحمت کشیدن و توضیح دادن. من هنوز ارمنستان هستم و سه شنبه مصاحبه داشتم . روی موبایلم سایت cease رو ندارم که چک کنم ببینم در سایت وضعیت من بعد از مصاحبه تغییر کرده یا خیر؟ اما ممنون میشم اگر توضیح بدید منظور از اپدیت شدن در سایت چیه که شما گفتید در یک هفته سه بار آپ شدید.اگر لطف کنید و توضیح بدید ممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-21 ساعت 19:33)mulan1979 نوشته:  
دو خطی ، یه خطی چیه؟؟
سلام دوست عزیز. در مورد یک خطی و دوخطی اگر شما به چند پست قبلی دقت کنید کاملا با تصویر دوستان زحمت کشیدن و توضیح دادن. من هنوز ارمنستان هستم و سه شنبه مصاحبه داشتم . روی موبایلم سایت cease رو ندارم که چک کنم ببینم در سایت وضعیت من بعد از مصاحبه تغییر کرده یا خیر؟ اما ممنون میشم اگر توضیح بدید منظور از اپدیت شدن در سایت چیه که شما گفتید در یک هفته سه بار  آپ شدید.اگر لطف کنید و توضیح بدید ممنون میشم.
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...MWCuebHqOw==
این لینک سیسه، بازش میکنی و اونجایی که نوشته کیس نامبر ،کیس نامبرتو بزن،بعد نتیجه میاد، اون قسمت که نوشته Case updated date جلوش یه تاریخی هست ،2 یا 3 تای اولش مهم نیست ،چون بعد از مصاحبه برای همه چند تا اپدیت میاد ولی بعد از هفته اول شاید هر چند روز یا چند ماه یکدفعه اپدیت داشته باشی ،بعضیا در طول دوره انتظارشون زیاد اپ دارن بعضیا کمتر هنوز معلوم نیست این اپدیت ها چقد نشونه مثبتیه ولی در مجموع اپ داشتن بهتر از نداشتنشه به نظر من
. هر موقع سیس رو چک میکنی یه متن چند خطی زیرش هست،توی اون متن یجا بین دو تا کلمه mail و available یه / هست ،هر موقع اون اسلش تبدیل شد به Or یعنی شد mail or available چند روز بعدش کلیر میشی.
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، ....مهرشاد.... ، behnamnegin ، s.div ، Pargosha
دو خطی ، یه خطی چیه؟؟

آپديت هاي بعد مصاحبه زياد ملاك نيست و طبيعيه
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، ....مهرشاد.... ، قرباني ، bhb32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان