کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2010-01-03 ساعت 16:16)آنا نوشته:  من يكماه ديگه مصاحبه دارم تو ابوظبي برام دعا كنيد
در ضمن تو اطلاعات مربوط به عكس غير از عكس تمام رخ 4 تا عكس از نيم رخ با سايز كوچيكتر هم نوشته شده بود! نشنيده بودم چنين عكسي كسي برده باشه ! سارا و بهار جون شما چنين عكسي برديد؟!

آنا جان
درمورد عکس از نیم رخ از من چیزی نخواستند. ولی عکسهای 5*5 رو 6عدد با خودت ببر چون هم پلی کلینیک ازتون می گیره و هم سفارت.
پاسخ
تشکر کنندگان: حامد انجمن
سلام من از طریق ویزای نامزدی اقدام کردم ولان بعد از 6ماه مدارکم approveشده مصاحبه من توی ترکیه است کسی هست که بدونه بعد از این مرحله چقدر طول میکشه وقت سفارت بدن من باید مدارکم را پست کنم سفارت یا اینکه با خودم ببرم .معمولا وقت سفارت چند وقت بعد از approveشدن است .
پاسخ
الان باید منتظر case number باشی بعد از اون یه نامه میاد که باید چند تا فرم دیگه پر کنین بعد از اون 1 تا چند ماه بعدش وقت مصاحبه میدن. باید صبور باشی فقط . این سایت رو مطالعه کن همه چیو میفهمی
پاسخ
(2010-01-03 ساعت 23:00)ترانه نوشته:  سلام من از طریق ویزای نامزدی اقدام کردم ولان بعد از 6ماه مدارکم approveشده مصاحبه من توی ترکیه است کسی هست که بدونه بعد از این مرحله چقدر طول میکشه وقت سفارت بدن من باید مدارکم را پست کنم سفارت یا اینکه با خودم ببرم .معمولا وقت سفارت چند وقت بعد از approveشدن است .

ترانه جان
چقدر دیر Approve شدید شما . متاسفانه خیلی حساب کتاب نداره و مدت زمان Approve شدن برای همه متفاوت هستش .
معمولا بعد از Approve شدن یکی دوماه طول میکشه که نامه Cas Number شما میاد. حالا این یا ایمیل میشه یا اینکه برای نامزدتون پست میشه .
بعد از اون سفارت یه ایمیل میده که چند تا لینک فرم هست باید پرش کنید و به همراه مدارکی که می خواد بفرستید به سفارت .
ما اصل مدارک رو فرستادیم سفارت و مشکلی هم نداشتیم و تاریخ مصاحبه ما هم یک ماه 15 روز بعد از رسیدن مدارک به سفارت توی سایت گذاشته شد و چند روز بعد هم مدارک کتبی اون رسید.
زمان مصاحبه هم معمولا برای 3 ماه بعدش ست میشه .
حتما از مدارکی که میفرستید یکی دو سری کپی داشته باشید .
اصل شناسنامه و اصل پاسپورت و عکس و مدارک پزشکی و کارت و اکسیناسیون را هم که میدونید باید داشته باشید .
صبور و بسیار امیدوار باشید اگه بخواید تمام فکرتون رو مشغول این مسئله کنید خیلی اذیت میشید پس بهتره منتظر باشید تا روال عادی طی بشه ...
پاسخ
تشکر کنندگان: حامد انجمن ، zorel13
(2009-12-31 ساعت 13:18)Nashmi2003 نوشته:  سلام نامزد من 20 سال ازمن بزگتره. ما هنوز اقدامی نکردیم آیا این اختلاف سن ممکن باعث بشه به من ویزا ندن؟

مصاحبه کننده باید باور کنه هدف از ازدواج به دست آوردن اقامت آمریکا نیست. گاهی اوقات اختلاف سنی بالا می تونه سوال برانگیز باشه، ولی مانع قانونی نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان: Nashmi2003 ، حامد انجمن
من الان یکماه شد که منتظر وقت مصاحبه هستم ولی هنوز خبری نیست سایت هم 3بار اپدیت شده ولی هنوز شماره من نبوده. البته به تعطیلات کریسمس هم خوردیم . واسم دعا کنین تا قبل عید تکلیف من هم روشن بشه Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
اخه عزیزم

من هم 3 ماه و نیم که منتظر وقت سفارتم.نگران نباش انشاءالله به زودی کارت درست میشه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها هرچی به NVC از ایمیل خودم در یاهو ایمیل میکنم نمی دونم چرا send نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!ایا کسی تونسته بفرسته ؟میخوام ایمیل خودم رو بدم.ممنون میشم راهنمایی کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-01-08 ساعت 22:51)susan نوشته:  بچه ها هرچی به NVC از ایمیل خودم در یاهو ایمیل میکنم نمی دونم چرا send نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!ایا کسی تونسته بفرسته ؟میخوام ایمیل خودم رو بدم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

راستش من از gmail فرستادم نه yahoo

ولی نباید مشکلی داشته باشه مطمئن هستی آدرس رو درست دادین؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-01-08 ساعت 00:31)khanoomi نوشته:  من الان یکماه شد که منتظر وقت مصاحبه هستم ولی هنوز خبری نیست سایت هم 3بار اپدیت شده ولی هنوز شماره من نبوده. البته به تعطیلات کریسمس هم خوردیم . واسم دعا کنین تا قبل عید تکلیف من هم روشن بشه Sad

عزیزم چرا یه ایمیل برای سفارت نمیفرستید . حتما جوابتون رو میدن که کی مدارک شما رسیده دستشون .
معمولا 2 تا 4 هفته بعد از ارسال مدارک باید تاریخ مصاحبتون اعلام بشه ....
نگران نباش اگر مشکلی داشتید یا کم و کسری بود براتون ایمیل میزدند و یا اعلام می کردند .
پاسخ
تشکر کنندگان:
نه بچه ها یه نقطه اضافه گذاشته بودم. فرستادم از ایمیل خودم.ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
بهار جون لطفا بگيد وقتي مدارك رو تحويل ميديم بايد تمامش رو با هم تو يك پاكت بگذاريم ؟ يا اينكه جدا جدا تو چند تا پاكت ؟ و آيا بايد كيس نامبر و يا چيز ديگه روي پاكتها نوشته شده باشه ؟
مرسي
پاسخ
من واكسن هپاتيت 3 مرحله و ديفتري كزاز و ام ام آر رو زدم تو اين هفته مننژيت و آنفولانزا رو ميزنم !
ممكنه بگيد براي ويزاي ازدواج مورد ديگه اي هم هست كه نزده باشم و كدوم يكي هستش كه بايد 2 بار بزنيم ؟ ام ام آر ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-01-09 ساعت 16:02)آنا نوشته:  بهار جون لطفا بگيد وقتي مدارك رو تحويل ميديم بايد تمامش رو با هم تو يك پاكت بگذاريم ؟ يا اينكه جدا جدا تو چند تا پاكت ؟ و آيا بايد كيس نامبر و يا چيز ديگه روي پاكتها نوشته شده باشه ؟
مرسي
آنا جان
ویزای من نامزدی هست. بهتره از بچه هائی که ویزای ازدواج هستن سوال کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
شماره سفارت انکارا برای پرسیدن راجب پرونده و کارامون چند هست ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان