کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2012-04-09 ساعت 22:47)persian88 نوشته:  سلام، تو رو خدا جواب بدين ، من با نامزدم حدود يه سال پيش ملاقات كرديم، 8 ماهه كه apply كرده يه فرم با ۳۴۰ دلار فرستاده ، هيچ مدركِ ديگه نه، هنوز هيچ جوابى ندادن، اين طییعیه يا مشكلى هست؟ممنون

دوست عزیز،
شما نوشتید که یه فرم فرستادید با 340 دلار! خوب اینکه کافی نیست برای Apply کردن. تا اونجایی که یادمه 2-3 تا فرم بود + نامه امضا شده که شما قصد ازدواج با نامزدتون رو دارید + عکسهای شما + تعدای ایمیل ...
از نامزدتون بپرسید چه چیزایی فرستادند و می تونید با USCIS مکاتبه کنید.

موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: persian88
(2012-04-10 ساعت 09:24)negi نوشته:  
(2012-04-09 ساعت 22:47)persian88 نوشته:  سلام، تو رو خدا جواب بدين ، من با نامزدم حدود يه سال پيش ملاقات كرديم، 8 ماهه كه apply كرده يه فرم با ۳۴۰ دلار فرستاده ، هيچ مدركِ ديگه نه، هنوز هيچ جوابى ندادن، اين طییعیه يا مشكلى هست؟ممنون

دوست عزیز،
شما نوشتید که یه فرم فرستادید با 340 دلار! خوب اینکه کافی نیست برای Apply کردن. تا اونجایی که یادمه 2-3 تا فرم بود + نامه امضا شده که شما قصد ازدواج با نامزدتون رو دارید + عکسهای شما + تعدای ایمیل ...

موفق باشید

فقط يه فرم I-129f پر كرده با ۳۴۰ دلار، همين، تا حالا هم فكر ميكرديم بايد منتظرِ جواب باشيم ، تازه فهميديم كه بايد approve میشد ، يعنى بايد از اول انجام بديم؟ دارم ديگه از اينهمه انتظار اونم دوباره مى ميرم

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-04-10 ساعت 10:34)persian88 نوشته:  
(2012-04-10 ساعت 09:24)negi نوشته:  

دوست عزیز،

موفق باشید

فقط يه فرم I-129f پر كرده با ۳۴۰ دلار، همين، تا حالا هم فكر ميكرديم بايد منتظرِ جواب باشيم ، تازه فهميديم كه بايد approve میشد ، يعنى بايد از اول انجام بديم؟ دارم ديگه از اينهمه انتظار اونم دوباره مى ميرم
ببین عزیزم من الآن چک کردم این 3 تا فرم رو من خودم دارم حالا نمی دونم که فرم دیگه ای هم بوده که نامزدم خودش پر کرده یا نه.
1- I-129f
2- G-325 A
3- Letter of intent
به اضافه عکس پاسپورتی، عکسهای دونفره (و/یا با خانواده) و ایمیل هایی که به هم زدید + مدارک نشان دهنده ملاقاتهای شما (بلیط هواپیما+رزرو هتل+مهر خروج و ورود پاسپورت)
ولی من جای شما بودم خیلی زودتر با اونها تماس می گرفتم و پرس و جو می کردم چون برفرض اینکه مدارک شما ناقص باشه اونا باید شما رو مطلع کنند. زنگ بزنید و بپرسید و باقی مدارک رو براشون ارسال کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: persian88
قرار شد وكيل بگيريم ، دوباره از اول صبر سخته اما مطمئن بشيم كه همه چى درسته، ممنون

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان،

من در مورد مدارک اولیه برای اقدام ویزا ی نامزدی سوال داشتم.

وکیل به ما گفته که یک نامه بنویسیم و در اون توضیح بدیم که کی‌ و کجا با هم آشنا شدیم، چرا می‌خوایم ازدواج کنیم، چه قرار هایی با هم داریم...

کسی‌ در مورد این نامه اطلاعاتی داره؟ چون من مدارک لازم رو که نگاه کردم چنین چیزی نداشت. و نمیدونم چطوری بنویسمش...یکم سخته.

می‌شه لطفا کمکم کنین در مورد فرمت؟

ممنون Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: hamseda
(2012-04-15 ساعت 01:32)sara mas نوشته:  سلام دوستان،

من در مورد مدارک اولیه برای اقدام ویزا ی نامزدی سوال داشتم.

وکیل به ما گفته که یک نامه بنویسیم و در اون توضیح بدیم که کی‌ و کجا با هم آشنا شدیم، چرا می‌خوایم ازدواج کنیم، چه قرار هایی با هم داریم...

کسی‌ در مورد این نامه اطلاعاتی داره؟ چون من مدارک لازم رو که نگاه کردم چنین چیزی نداشت. و نمیدونم چطوری بنویسمش...یکم سخته.

می‌شه لطفا کمکم کنین در مورد فرمت؟

ممنون Smile

دوست عزیز
چیز خاصی نیست این نامه ولی خوب جزء مدارک اصلی هست. اسم این نامه Letter of Intent هست و شما در این نامه می نویسید که نامزدتون (با قید اسم و فامیل) رو در فلان تاریخ و در فلان جا ملاقات کردید (و تاریخ ملاقات ها رو هم می نویسید) و قصد دارید که  ظرف ۹۰ روز بعد از ورود به آمریکا باهم ازدواج کنید . در آخر اسم و فامیل خودتون و امضاء
پاسخ
تشکر کنندگان: sara mas
خوووووووووووووووب وقت مصاحبه ما هم اومد، چقدر منتظر این روز بودم!!! اگه کسی توصیه ای، پیشنهادی و یا تجربه ای داره خوشحال می شم بشنوم!
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62
(2012-04-15 ساعت 12:44)negi نوشته:  خوووووووووووووووب وقت مصاحبه ما هم اومد، چقدر منتظر این روز بودم!!! اگه کسی توصیه ای، پیشنهادی و یا تجربه ای داره خوشحال می شم بشنوم!

به سلامتی مبارکه
خوش بحال شما که اداره تون ورمونت بوده و نه کالیفرنیای شلووووووووووووووغ
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-04-15 ساعت 19:44)elahenadafy2 نوشته:  
(2012-04-15 ساعت 12:44)negi نوشته:  خوووووووووووووووب وقت مصاحبه ما هم اومد، چقدر منتظر این روز بودم!!! اگه کسی توصیه ای، پیشنهادی و یا تجربه ای داره خوشحال می شم بشنوم!

به سلامتی مبارکه
خوش بحال شما که اداره تون ورمونت بوده و نه کالیفرنیای شلووووووووووووووغ

مرسی الهه جان،
من این انتظار سخت رو گذروندم (بماند که هنوز تموم نشده) و می دونم که چقدر ناامید کننده هست، ولی باور کن که خیلی خوب و پر خاطره برات می مونه. این مدت یکی از بزرگترین امتحاناتی بود که تو عمرم شده بودم.
سعی کن زیاد به خودت انرژی منفی ندی. شما تازه ژانویه نامه رسید رو دریافت کردید. چرا فکر می کنی که کالیفرنیا شلوغه؟ به نظر من که پروسه زمانی شما خیلی معقول هست و امیدوارم که زیر یکسال کارتون درست بشه.
موفق باشی!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
كسى وكيل خوب براى نامزدى سراغ داره ؟ كسى كه كارتون رو انجام داده باشه مطمئن باشه ، ممنون اگه زودتر جواب بدين، ما چند ماه منتظر بوديم اما گويا اصلا مدركِ لازم رو نداده بوديم. ايندفعه ميخوايم كاملا مطمئن كارهامون انجام بشه ، مرسى
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-04-16 ساعت 18:47)persian88 نوشته:  كسى وكيل خوب براى نامزدى سراغ داره ؟ كسى كه كارتون رو انجام داده باشه مطمئن باشه ، ممنون اگه زودتر جواب بدين، ما چند ماه منتظر بوديم اما گويا اصلا مدركِ لازم رو نداده بوديم. ايندفعه ميخوايم كاملا مطمئن كارهامون انجام بشه ، مرسى

اقدام برای ویزای نامزدی آسون تر از اونی هست که براش وکیل بگیرید. فقط کمی مطالعه کنید و با دقت و صبر فرمها رو پر کنید و برای خودتون چک لیست درست کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: vroom
متاسفانه ۸ ماه منتظر بوديم اما فرم ها رو درست نداده بود ، نامزدم مى خواهد حتما وكيل بگيره چند تا پيدا كرده اما ميخواستم بدونم اگه كسى وكيل خوبى كه كار شو درست كرده معرفى كنه ، ضمنا از سفارت آنكارا اقدام كنيم بهتره يا دوبى؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-04-18 ساعت 16:48)persian88 نوشته:  متاسفانه ۸ ماه منتظر بوديم اما فرم ها رو درست نداده بود ، نامزدم مى خواهد حتما وكيل بگيره چند تا پيدا كرده اما ميخواستم بدونم اگه كسى وكيل خوبى كه كار شو درست كرده معرفى كنه ، ضمنا از سفارت آنكارا اقدام كنيم بهتره يا دوبى؟

همه میگن آنکارا خیلی بهتره
من یه وکیل خوب میشناسم که واقعا هم وکیله. آخه خیلی از کسایی که میگن وکیلن درواقع وکیل نیستن و فقط چون اطلاعات خوبی دارن خودشونو وکیل معرفی میکنن. ولی اینی که من میگم اسمش توی virginia state bar و سایت کانون وکلای آمریکا هستش. فکرکنم حدودا 2000 تا ازتون بگیره که البته 420 تاش هزینه i130 هستش و حدود400 تاش هزینه فرم ds230. بقیه اش هم واسه خودش. یعنی کم میگیره. اما خوب طبق قوانین سایت تبلیغ ممنوعه. واسه همین اسم و شماره اشو نمیتونم بدم. فقط میتونم بگم که اسم موسسه حقوقی اش atlantic law firm (alflegalهستش. اگه توی نت سرچ کنی پیداش میکنی.
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-04-20 ساعت 04:14)elahenadafy2 نوشته:  
(2012-04-18 ساعت 16:48)persian88 نوشته:  متاسفانه ۸ ماه منتظر بوديم اما فرم ها رو درست نداده بود ، نامزدم مى خواهد حتما وكيل بگيره چند تا پيدا كرده اما ميخواستم بدونم اگه كسى وكيل خوبى كه كار شو درست كرده معرفى كنه ، ضمنا از سفارت آنكارا اقدام كنيم بهتره يا دوبى؟

همه میگن آنکارا خیلی بهتره
من یه وکیل خوب میشناسم که واقعا هم وکیله. آخه خیلی از کسایی که میگن وکیلن درواقع وکیل نیستن و فقط چون اطلاعات خوبی دارن خودشونو وکیل معرفی میکنن. ولی اینی که من میگم اسمش توی virginia state bar و سایت کانون وکلای آمریکا هستش. فکرکنم حدودا 2000 تا ازتون بگیره که البته 420 تاش هزینه i130 هستش و حدود400 تاش هزینه فرم ds230. بقیه اش هم واسه خودش. یعنی کم میگیره. اما خوب طبق قوانین سایت تبلیغ ممنوعه. واسه همین اسم و شماره اشو نمیتونم بدم. فقط میتونم بگم که اسم موسسه حقوقی اش atlantic law firm (alflegalهستش. اگه توی نت سرچ کنی پیداش میکنی.

مرسى ، اما تو گوگلِ ديدم خيلى با اين اسم ميان، پيدا نكردم ، به هر حال يه وكيل پيدا كرديم، توى وكيل هاى آمريكا هست، اميدوارم خوب باشه،
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
سلام دوستان:من میخوام از طریق سایت:Http://www.uscis.govپیگیرمرحله پروندم باشم ولی وقتی شماره رسیدم رووارد میکنم errorمیده وازسایت خارج میشه من بایست چیکا کنم دوستان؟خداحافظ
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان