کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2012-04-30 ساعت 22:18)حامد انجمن نوشته:  سلام دوستان:من میخوام از طریق سایت:Http://www.uscis.govپیگیرمرحله پروندم باشم ولی وقتی شماره رسیدم رووارد میکنم errorمیده وازسایت خارج میشه من بایست چیکا کنم دوستان؟خداحافظ

چرا Error میده؟؟ سایت خوب و راحتی هست. به محض اینکه وارد می شید یه خونه بالای صفحه سمت چپ هست که باید شماره و سه حرف اول رو اونجا وارد کنید. شاید شما با فیل....تر...شکن وارد سایت می شید؟ بدون اون امتحان کنید شاید بتونید وارد بشید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-04-30 ساعت 23:35)negi نوشته:  
(2012-04-30 ساعت 22:18)حامد انجمن نوشته:  سلام دوستان:من میخوام از طریق سایت:Http://www.uscis.govپیگیرمرحله پروندم باشم ولی وقتی شماره رسیدم رووارد میکنم errorمیده وازسایت خارج میشه من بایست چیکا کنم دوستان؟خداحافظ

چرا Error میده؟؟ سایت خوب و راحتی هست. به محض اینکه وارد می شید یه خونه بالای صفحه سمت چپ هست که باید شماره و سه حرف اول رو اونجا وارد کنید. شاید شما با فیل....تر...شکن وارد سایت می شید؟ بدون اون امتحان کنید شاید بتونید وارد بشید.

سلام مرثی نگی جان اگه نامزدمن این کد روواردکرده باشه دیگه من نمیتونم sign inبشم تاازجریان پروسه باخبرشم یاهرکس باواردکردن این شماره میتونه ازمراحل کارباخبرشه؟!خداحافظ
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام مرثی نگی جان اگه نامزدمن این کد روواردکرده باشه دیگه من نمیتونم sign inبشم تاازجریان پروسه باخبرشم یاهرکس باواردکردن این شماره میتونه ازمراحل کارباخبرشه؟!خداحافظ
[/quote]

نه، ربطی نداره. شما همزمان می تونید وارد سایت بشید و پروسه تون رو چک کنید. بالاخره تونستید وارد بشید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-05-01 ساعت 10:25)negi نوشته:  سلام مرثی نگی جان اگه نامزدمن این کد روواردکرده باشه دیگه من نمیتونم sign inبشم تاازجریان پروسه باخبرشم یاهرکس باواردکردن این شماره میتونه ازمراحل کارباخبرشه؟!خداحافظ

نه، ربطی نداره. شما همزمان می تونید وارد سایت بشید و پروسه تون رو چک کنید. بالاخره تونستید وارد بشید؟
[/quote]

فک کنم واسه چک کردن بایست sign up بشم چون به نظرم user and passبایدواردکنم درسته؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-05-01 ساعت 16:08)حامد انجمن نوشته:  
(2012-05-01 ساعت 10:25)negi نوشته:  سلام مرثی نگی جان اگه نامزدمن این کد روواردکرده باشه دیگه من نمیتونم sign inبشم تاازجریان پروسه باخبرشم یاهرکس باواردکردن این شماره میتونه ازمراحل کارباخبرشه؟!خداحافظ

فک کنم واسه چک کردن بایست sign up بشم چون به نظرم user and passبایدواردکنم درسته؟
[/quote]
بالاخره واردسایت شدم ممنون وخداحافظ.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان نامزد من در مارچ 2013 سیتزن میشود ما تابستان میخواهیم ازدواج کنیم اگر ان زمان اقدام کند در زمان سیتزن شدن چقدر پرونده ما جلو می افتد ؟ یا اینکه بهتر است نامزد بمانیم و من از طریق ویزای دانشجویی اقدام کنم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من از طریق ویزای نامزدی اقدام کردم و برای مصاحبه تاجیکستان رو انتخاب کردم
الان در مرحله ی decision هستیم
کسی هست که برای مصاحبه، تاجیکستان رو انتخاب کرده باشه؟؟
و اینکه بعد از این مرحله چقدر دیگه طول میکشه؟
سلام دوستان
اندکی صبر، سحر نزدیک است
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-05-02 ساعت 12:35)Ava2011 نوشته:  سلام دوستان
سلام دوستان

آوا جان من این پست شما رو بعد از اینکه به پیامت جواب دادم خوندم. اگه شما خودت تاجیکستان رو انتخاب کردی، قاعدتاً باید ساکن اونجا باشی. اگر ساکن اونجا نیستی و در ایران هستی، باید آنکارا یا ابوظبی رو انتخاب می کردی. و الآن اونها خودشون یکی از این 2 جارو براتون در نظر میگیرند، چون که من نشنیدم که کسی از طریق تاجیکستان اقدام کرده باشه!!

پاسخ
تشکر کنندگان: Ava2011
(2012-05-02 ساعت 14:04)negi نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 12:35)Ava2011 نوشته:  سلام دوستان
سلام دوستان
نگی جان مطمئنی که حتماً یاید یکی از این دو جا باشه؟ چه فرقی میکنه که کدوم کشور باشه؟

آوا جان من این پست شما رو بعد از اینکه به پیامت جواب دادم خوندم. اگه شما خودت تاجیکستان رو انتخاب کردی، قاعدتاً باید ساکن اونجا باشی. اگر ساکن اونجا نیستی و در ایران هستی، باید آنکارا یا ابوظبی رو انتخاب می کردی. و الآن اونها خودشون یکی از این 2 جارو براتون در نظر میگیرند، چون که من نشنیدم که کسی از طریق تاجیکستان اقدام کرده باشه!!

اندکی صبر، سحر نزدیک است
پاسخ
تشکر کنندگان:

[/quote]
نگی جان مطمئنی که حتماً یاید یکی از این دو جا باشه؟ چه فرقی میکنه که کدوم کشور باشه؟
[/quote]
هر کشوری با شرایط و مدارک ایرانیها آشنایی نداره برای همین هست که چند تا کشور هستند که مسوول پرونده های ایرانیها هستند و تاجیکستان شامل اون کشورها نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

کسی میدونه که برای مصاحبه ی ویزای K1 آنکارا بهتره یا ابوظبی؟
کدومشون زودتر وقت می دن؟
اندکی صبر، سحر نزدیک است
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
ابوظبی بهتره زودتر وقت می دن
پاسخ
تشکر کنندگان:
یکی می تونه لطفاً جواب قطعی به این سوال بده که بالاخره گواهی عدم سوء پیشینه برای ایرانی ها لازمه یا نه؟؟؟؟؟ اگر لازمه می دونید چقدر طول می کشه که صادر بشه؟

ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز negi.
من قطعا بهت میگم که سوپیشینه از ایرانیا نمیخوان.به منم گفتن گوش نکردم رفتم گرفتم اصلا نیگاش هم نکرد.خیالت راحت.
همیشه دلتنگ پدر ومادر.....
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze ، negi

(2012-05-08 ساعت 16:24)negi نوشته:  یکی می تونه لطفاً جواب قطعی به این سوال بده که بالاخره گواهی عدم سوء پیشینه برای ایرانی ها لازمه یا نه؟؟؟؟؟ اگر لازمه می دونید چقدر طول می کشه که صادر بشه؟

ممنونم
بنده هم 100 % عرض میکنم که توی سایت خود NVC نوشته که سوء پیشینه برای ایرانیانی که داخل ایران هستند لازم نیست.
فقط کسانی که 6 ماه یا بیشتر در کشور دیگری بودند باید از پلیس اونجا سوء پیشینه بگیرند و بدن.
پاسخ
تشکر کنندگان: negi ، alireza62

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان