کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: مدت زمان ارسال فرم DS-230 و بقیه مدارک تا دریافت نامه مصاحبه برای کیس شما چقدر بود ؟
کمتر از یک ماه
11.76%
12 11.76%
یک ماه
3.92%
4 3.92%
یک ماه و نیم
4.90%
5 4.90%
دو ماه
5.88%
6 5.88%
دو ماه و نیم
2.94%
3 2.94%
سه ماه
2.94%
3 2.94%
چهار ماه
12.75%
13 12.75%
پنج ماه
6.86%
7 6.86%
شش ماه
15.69%
16 15.69%
يك سال
14.71%
15 14.71%
يك سال و نيم
6.86%
7 6.86%
دوسال
10.78%
11 10.78%
مجموع 102 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه
من یه راه خوب واسه دوستانی که می خوان مدارک برابر اصل مثل شناسنامه رو بفرستن پیدا کردم. حافظ منافع آمریکا در ایران (سوئیس) این کار رو با ارائه مدارکی که نشون بده آمریکا چنین چیزی رو از شما درخواست کرده انجام میده. البته یکم هزینش زیاده. ولی می ارزهBig Grin
F1
PD: OCT 2005
Case Completion: MAR 2011
Clearance Duration: 23 Month
Status: Issued
Embassy: Ankara

پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، rozollina ، bsbali ، dreamer60 ، Kaveh90
(2010-03-09 ساعت 14:28)pashaneco نوشته:  کسی میدونه از زمان صدور ویزا چقدر وقت داریم تا وارد آمریکا شویم؟
6ماه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-04-30 ساعت 17:43)پرنا رحمانی نوشته:  
(2010-03-09 ساعت 14:28)pashaneco نوشته:  کسی میدونه از زمان صدور ویزا چقدر وقت داریم تا وارد آمریکا شویم؟
6ماه
شما دقیقا 6 ماه از تاریخ آزمایشات پزشکی زمان دارید تا وارد امریکا شوید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh90 ، frozen mind ، dreamer60
البته خیلی ممنون از دوستان که به سوالات پاسخ می دن، ولی تاریخ سوال pashaneco عزیز ،Mar-09-2010 یعنی بیش از یکسال پیش بوده. ایشون باید الان امریکا باشند. لطفا در هنگام پاسخگویی به تاریخ ارسال توجه فرمایید !
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، User ، Kaveh90 ، dreamer60 ، امیر مهاجر
فاصله های زمانی بین ارسال ها در این تاپیک چقدر طولانیه! من یاد دوره های زمین شناسی افتادم!

ارسال اول در دوره کواترنری بوده بعدیش در دوره تریاس و این آخری در مزوزوییک! من حتا لابلای ارسال ها فسیل یک آرکئوپتریکس "از دایناسورهای پرنده" رو هم دیدم!
پاسخ
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، anab ، frozen mind ، Kaveh90 ، maymary1220 ، Ashkan78 ، dreamer60 ، امیر مهاجر
من هم چند روز پیش به یک موردی جواب دادم که یک خانم با شوهرش مشکل داشت و اصلا حواسم نبود که موضوع مال سه سال پیش بود! از این به بعد به تاریخ ارسال بیشتر دقت می کنم.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: User ، hasti_banoo ، anab ، frozen mind ، Kaveh90 ، maymary1220 ، sasan_rock ، dreamer60
سلام
ببخشید یه سوال تکراری میپرسم اما با توجه به جواب ها کمی گیج شدم اخه یکی میگه 3 ماه یکی میگه 8 هفته و ...
من حدود یه ماهه پیش عکس و کپی شناسنامه و.... رو فرستادم
حالا با توجه به شرایط من که زیر 21 سال هستم و دخترم(خدا رو شکر مشکل سربازی ندارم!) میتونید به من بگین که کی وقت مصاحبه بهم میدن؟
تونل ها نشان می دهند در دل سنگ ها هم میتوان راه ساخت.....

"اینجآ بجز دوری تــو چیزی به مــن نزدیک نیست"
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-05-08 ساعت 11:53)sohi نوشته:  سلام
ببخشید یه سوال تکراری میپرسم اما با توجه به جواب ها کمی گیج شدم اخه یکی میگه 3 ماه یکی میگه 8 هفته و ...
حالا با توجه به شرایط من که زیر 21 سال هستم و دخترم(خدا رو شکر مشکل سربازی ندارم!) میتونید به من بگین که کی وقت مصاحبه بهم میدن؟

سلام
خب خدا رو شکر کنین که مشکل سربازی ندارینBig GrinBig GrinBig Grin
ولی در مورد تاریخ مصاحبه با توجه به گفته خود nvc (در شرایط عادی که حدود ماه آبان و آذر پارسال بود ) بعد از تکمیل پرونده شما 8 هفته ی بعد باید برای شما نامه مصاحبه بفرستن. ولی الان شرایط با توجه به عقبگرد ویزا بولین شرایط عادی محسوب نمشه.Big Grin
ما هم حدود 10 هفته پیش پروندمون تکمیل شد و تماس که با nvc گرفتیم گفت باید شما به سایت ویزا بولتین مراجعه کنین تا کارنت بشین بعد منتظر نامه مصاحبه باشین.Big Grin
خلاصه وضعیت در لینک زیر است.
اینجا
پاسخ
تشکر کنندگان: sasan_rock ، frozen mind ، sohi ، dreamer60
سلام.در کیس شما هم مانند سایر کیس ها مساله اصلی جدول ویزا بولتن هستش.به این معنی که اگر پروندتون تکمیل باشه و با توجه به جدول اصطلاحا کارنت شده باشید در فاصله 4 تا 8 هفته از تاریخ تکمیل پروندتون نامه دعوت به مصاحبه رو دریافت خواهید نمود.
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh90 ، frozen mind ، sohi ، dreamer60
(2011-05-08 ساعت 12:29)Kaveh90 نوشته:  

سلام
ولی در مورد تاریخ مصاحبه با توجه به گفته خود nvc (در شرایط عادی که حدود ماه آبان و آذر پارسال بود ) بعد از تکمیل پرونده شما 8 هفته ی بعد باید برای شما نامه مصاحبه بفرستن. ولی الان شرایط با توجه به عقبگرد ویزا بولین شرایط عادی محسوب نمشه.Big Grin
ما هم حدود 10 هفته پیش پروندمون تکمیل شد و تماس که با nvc گرفتیم گفت باید شما به سایت ویزا بولتین مراجعه کنین تا کارنت بشین بعد منتظر نامه مصاحبه باشین.Big Grin

من هنوز درباره یاین سایت ویزا بولین چیزی متوجه نشدم و نمیدونم که در مورد این مشکلم کدمو قسمتشو بخونم.
اخه تمم کار های مربوط به کار منو کس دیگری داره انجام میده و منم خیلی در موردش اطلاعاتی ندارم.
اگه میشه در مورد این سایت (معرروف!)کمی اطلاعات بدین بفهمم کجاشو چک کنم؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-05-08 ساعت 18:46)sohi نوشته:  
(2011-05-08 ساعت 12:29)Kaveh90 نوشته:  

سلام

من هنوز درباره یاین سایت ویزا بولین چیزی متوجه نشدم و نمیدونم که در مورد این مشکلم کدمو قسمتشو بخونم.
اخه تمم کار های مربوط به کار منو کس دیگری داره انجام میده و منم خیلی در موردش اطلاعاتی ندارم.
اگه میشه در مورد این سایت (معرروف!)کمی اطلاعات بدین بفهمم کجاشو چک کنم؟
تاریخ گشایش یا همون اپلای شما کی هستش؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
اواخر سال 2006 (ماه و روزش رو نمیدونم(شرمندهSad))

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-05-08 ساعت 19:02)sohi نوشته:  اواخر سال 2006 (ماه و روزش رو نمیدونم(شرمندهSad))
سلام دوست عزیز به طور اتفاقی داستانتو خوندم دیدم خیلی چشم انتظار تاریخ مصاحبه هستی باید بگم که تقریبا شماره پروندت مثل منه و همچنین ماهی که اپلای کردین و سفارت هم همون آنکاراست مهم این بود که مدارک قبول شده بالاخره تاریخ مصاحبه رو هم دریافت میکنید نگران نباش در مورد سنت هم نگران نباش سنت فریز شده مطمئن باش چون من بالای 21 هستم و 3سال ازت بزرگترم خالم وقتی دید اسم من هم در فرم هست تعجب کرد به همین علت تماس گرفت با NVC که گفتن سنم فریز شده مشکلی نیس به منم ویزا میدنWink
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh90 ، frozen mind ، sohi ، amir2640 ، dreamer60 ، hasti_banoo
(2011-05-08 ساعت 19:02)sohi نوشته:  اواخر سال 2006 (ماه و روزش رو نمیدونم(شرمندهSad))
عضو فعال با 85 ارسال هنوزندونه ؟!!بگذریم!!!
اگر اتفاقی برای کسی که کارهای شمارو پیش میبره بیفته میخوای چکار کنی ؟

مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: f1f ، dreamer60

متوجه شدی کاوه ازت چی پرسید؟
پرسید تاریخ اپلای! مطمئنی 2006 ا؟؟؟؟ اینطوری باشه که باید 7 سال دیگه صبر کنی
نه حتما اشتباه میکنی
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان