کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: مدت زمان ارسال فرم DS-230 و بقیه مدارک تا دریافت نامه مصاحبه برای کیس شما چقدر بود ؟
کمتر از یک ماه
11.76%
12 11.76%
یک ماه
3.92%
4 3.92%
یک ماه و نیم
4.90%
5 4.90%
دو ماه
5.88%
6 5.88%
دو ماه و نیم
2.94%
3 2.94%
سه ماه
2.94%
3 2.94%
چهار ماه
12.75%
13 12.75%
پنج ماه
6.86%
7 6.86%
شش ماه
15.69%
16 15.69%
يك سال
14.71%
15 14.71%
يك سال و نيم
6.86%
7 6.86%
دوسال
10.78%
11 10.78%
مجموع 102 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه
(2012-05-27 ساعت 15:37)Blaze نوشته:  
(2012-05-26 ساعت 22:52)nima.singer نوشته:  چن روز هس که به لینک http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_iv.html میرم واسه چک کردن نامبر کیس...اما خطای Bad Request (Invalid Hostname) میده چیکار کنم؟

فک کنم مشکل از سرور سایت آنکارا باشه...درسته؟
بله

هر چند ماه یک بار این تیپ مشکلات بوجود میاد و چندین روز طول میکشه تا رسیدگی کنن.

این وضع نرمال است !!! متاسفانه !!!

صبر بفرمائید !!

نگران نباشید 3شنبه باز میشه...انشااله جواب کلیر شما توش باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، nima.singer ، frozen mind
سلام.آقا امروز صبح وکیلم از آمریکا زنگ زد،گفت بش گفتن مدارکمون فرستاده شده آنکارا،و ماه دیگه تاریخِ دقیقه مصاحبه‌رو بمون اعلام می‌کنن،که می‌شه ۲ ماه دیگه.

درضمن گفت نفری حدود ۶۵۰ دلارام هزینهٔ گرینکارت مون شده.

البته من که روی حرف این آمریکاییها حسابی‌ باز نمیکنم،ولی‌ اینرو گفتم که هم اونایی که منتظران،یخورده امیدوار بشن،اگه هم کسی میتونه حدس بزنه پروسهٔ گرینکارتم توی چه مرحلهٔ،اگه توضیح بده ممنون میشم
[en] F1
PD: March 2005
Interview: ?
Visa: ?
Departure Date: ? [/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: SAEED 60 ، frozen mind ، Blaze
(2012-05-31 ساعت 18:33)farshid.ok نوشته:  سلام.آقا امروز صبح وکیلم از آمریکا زنگ زد،گفت بش گفتن مدارکمون فرستاده شده آنکارا،و ماه دیگه تاریخِ دقیقه مصاحبه‌رو بمون اعلام می‌کنن،که می‌شه ۲ ماه دیگه.

درضمن گفت نفری حدود ۶۵۰ دلارام هزینهٔ گرینکارت مون شده.

البته من که روی حرف این آمریکاییها حسابی‌ باز نمیکنم،ولی‌ اینرو گفتم که هم اونایی که منتظران،یخورده امیدوار بشن،اگه هم کسی میتونه حدس بزنه پروسهٔ گرینکارتم توی چه مرحلهٔ،اگه توضیح بده ممنون میشم

محل مصاحبه شما کجاست دوست عزیز ؟ اگر آنکارا باشه این خبر خوبیه برای کسانی‌ مثل من که منتظر دریافت نامهٔ مصاحبه هستند
درمورد سوال شما باید بگم که به محض اینکه اداره مهاجرت بتونه با سفارت شما هماهنگی‌ کنه راجع به وقت مصاحبه ، اون وقت پروندهٔ شما به سفارت فرستاده می‌شه ، و اگر پرونده به سفارت فرستاده شده باشه بلا فاصله از طرف اداره مهاجرت با ۱ نامه ، وقت تعیین شده جهت مصاحبه به شما اعلام می‌شه ، ولی‌ چرا وکیل شما گفته پروندهٔ شما به سفارت فرستاده شده ولی‌ ماه دیگه وقت مصاحبه اعلام می‌شه رو من نمیدونم ، راستش یکم غیر متعارف است با پروسهٔ سایر دوستان البته شاید منظورشون از ماه دیگه ۲ روز دیگه یعنی‌ شروع ماه جدید باشه، به هر حال خبر خوبیه واسه شما ، بهتون تبریک میگم
[en]Category: F2B
PRIORITY DATE = OCTOBER 2003
APPROVAL NOTICE = JUNE 2008
CASE NUMMBER = YRV2012XXXXXX
CHOICE OF ADDRES AND AGENT = MARCH 2010
P3U AGENT UNIVERSAL = AUGUST 2010
تکمیل مدارک : FEB 2011
دریافت نامه مصاحبه: Jul 2012
مصاحبه: Aug 2012
محل مصاحبه: ایروان
تاریخ دریافت ویزا : یک ضرب Big Grin
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، farshid.ok ، Blaze
(2012-05-31 ساعت 18:33)farshid.ok نوشته:  سلام.آقا امروز صبح وکیلم از آمریکا زنگ زد،گفت بش گفتن مدارکمون فرستاده شده آنکارا،و ماه دیگه تاریخِ دقیقه مصاحبه‌رو بمون اعلام می‌کنن،که می‌شه ۲ ماه دیگه. ...

من که متوجه نمیشم! روند رسیدگی به پرونده ها عوض شده؟
در سال 2010 روال کار دست کم برای من اینطوری بود:
- NVC اول پرونده رو تکمیل کرد (مدارک تکمیلی را خواست)،
- با سفارت تماس گرفت تا وقت مصاحبه را تعیین کنه
- تقریبا به طور همزمان پرونده را به سفارت فرستاد و نامه دعوت به مصاحبه را به من.
تا زمانی که وقت مصاحبه ام تعیین نشد پرونده رو به آنکارا نفرستادن.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: SAEED 60 ، Blaze
مصاحبم آنکاراست

ببینید وکیل گفت پرونده تکمیل شده و از نوک فرستاده شده سفارت آنکارا.و منتظر اعلام تاریکه دقیقه مصاحبست.و این که ۶۵۰ دلار واسهٔ هزینهٔ گرینکارت لازم داره

راستش دلیل اینکه منظورشو دقیق نمی‌تونم بگم اینکه انگلیسیم زیاد خوب نیست،حالا قراره خواهرم باش تماس بگیر و ببین موضوع چی‌ بود

خوب شما که میگید این پروسهٔ غیر متعارفی هست،نظرتون درمورد ۶۵۰ دلار چیه؟

[en] F1
PD: March 2005
Interview: ?
Visa: ?
Departure Date: ? [/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
فرشید عزیز، نمی دونم چند نفر در پرونده شما هستن، زمان ما نفری 400 دلار باید پرداخت می کردیم اما گویا الآن کمتر شده.

اما نکته اصلی اینجاست که همون 400 دلار رو باید قبل از تکمیل پرونده پرداخت کنیم. یعنی اگه همه مدارک را هم داده باشی، تا زمانی که پولو پرداخت نکنی پرونده تکمیل محسوب نمیشه.
شاید این وکیل از خودش پرداخت کرده و حالا با سودش داره از شما می گیره.
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: SAEED 60 ، farshid.ok ، battosai ، Blaze ، Toranj ، Farshid22
بنده هم حرف ساير دوستان رو تاييد ميكنم و در تماس با ان وي سي هم اونها گفتند ما با سفارت هماهنگ مي كنيم و زمان رو براي شما مي فرستيم
حرف وكيل شما عجيبه
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind
ببخشید! من یه سوال برام اینجا پیش اومد... پس چرا از ما یه 88 دلار و یه 230 دلار گرفتن نه 400 دلار! یعنی بعدن یه 400 دلار هم باید بپردازیم و خیلی تا مرحله تکمیل پرونده و ارسالش به سفارت مونده؟؟!!!
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-01 ساعت 01:10)شاپرک نوشته:  ببخشید! من یه سوال برام اینجا پیش اومد... پس چرا از ما یه 88 دلار و یه 230 دلار گرفتن نه 400 دلار! یعنی بعدن یه 400 دلار هم باید بپردازیم و خیلی تا مرحله تکمیل پرونده و ارسالش به سفارت مونده؟؟!!!

احتمالا اون مبلغ مربوط بوده به پر کردن فرم‌های اولیه در زمان اپلای ، مثل فرم I130 ، نه تکمیل پرونده جهت ارسال به سفارت خونه‌ مربوطه ، البته این فقط یک حدس چون شما نگفتید که کی‌ و در چه مرحله‌ای اون پول رو پرداخت کردید ، در مرحلهٔ آخر همه همون ۴۰۰ دلارِ معروف رو پرداخت می‌کنن .
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind
(2012-06-01 ساعت 01:42)SAEED 60 نوشته:  
(2012-06-01 ساعت 01:10)شاپرک نوشته:  ببخشید! من یه سوال برام اینجا پیش اومد... پس چرا از ما یه 88 دلار و یه 230 دلار گرفتن نه 400 دلار! یعنی بعدن یه 400 دلار هم باید بپردازیم و خیلی تا مرحله تکمیل پرونده و ارسالش به سفارت مونده؟؟!!!

احتمالا اون مبلغ مربوط بوده به پر کردن فرم‌های اولیه در زمان اپلای ، مثل فرم I130 ، نه تکمیل پرونده جهت ارسال به سفارت خونه‌ مربوطه ، البته این فقط یک حدس چون شما نگفتید که کی‌ و در چه مرحله‌ای اون پول رو پرداخت کردید ، در مرحلهٔ آخر همه همون ۴۰۰ دلارِ معروف رو پرداخت می‌کنن .

ممنون از جوابتون. کیس پدرم عوض شد و من F1 شدم، بعد هم نامه agent رو پر کردیم و مبلغ ها رو خواست که برای "Fees for Visa Services" بریزیم به حسابشون.
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: SAEED 60 ، frozen mind ، Farshid22 ، battosai

ممنون از جوابتون. کیس پدرم عوض شد و من F1 شدم، بعد هم نامه agent رو پر کردیم و مبلغ ها رو خواست که برای "Fees for Visa Services" بریزیم به حسابشون.
[/quote]

راستش به نظر میاد که پولی‌ که پرداخت کردید همون پول مربوط به هزینه‌های ویزا است و بعد از این دیگه نیاز به پرداخت مبلغ دیگری نیست ، البته از دوستان با تجربه تر خواهش می‌کنم که اگر من اشتباه می‌کنم راهنمایی‌ کنند لطفا Wink
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، frozen mind
با سلام به دوستان
کسی میدونه کنسولگری آمریکا در اوبظبی کار میکنه یا نه؟ با توجه به کیس ما که محل مصاحبه ابوظبی هست به نظر دوستان وقتی کارنت شدیم همان ابوظبی باشیم یا به آنکارا تغییر بدیم؟ کدام کنسولگری تاریخ زمان مصاحبه زودتر به ما میده؟ چون با توجه به قانون cspa زیاد نمیتونم صبر کنم. اگر کسی از دوستان منو راهنمایی کنه خوشحال میشم.
ABD2005
F4
MARCH/ 1/ 2002
catocary : F4
prioty date:1 March 2002
aproval date :7 Sep. 2005
interview date : 7jan 2015
adminstrative processing
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-03 ساعت 12:32)hossein2 نوشته:  با سلام به دوستان
کسی میدونه کنسولگری آمریکا در اوبظبی کار میکنه یا نه؟ با توجه به کیس ما که محل مصاحبه ابوظبی هست به نظر دوستان وقتی کارنت شدیم همان ابوظبی باشیم یا به آنکارا تغییر بدیم؟ کدام کنسولگری تاریخ زمان مصاحبه زودتر به ما میده؟ چون با توجه به قانون cspa زیاد نمیتونم صبر کنم. اگر کسی از دوستان منو راهنمایی کنه خوشحال میشم.
ABD2005
F4
MARCH/ 1/ 2002

سلام
سفارت آمریکا در ابوظبی فعال هست و من این ماه وقت مصاحبه دارم. از چیزهایی که خوندم و شنیدم، فکر می کنم زودتر از آنکارا وقت می ده و مطمئن هستم که اگه تغییر سفارت بدید یه مدتی رو به پروستون اضافه می کنه.

موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، frozen mind ، الهه سابق ، SAEED 60
سلام به دوستان
من فکر میکنم وقت مصاحبه رو بر اساس اولویت درخواست میدن. اینکه بعضی از دوستان چند ماهی هست که کارنت شدن ولی هنوز نامه مصاحبه دریافت نکردن من فکر میکنم دلیلش این باشه که کسایی هستن قبل از اونا کارنت شدن ولی چون هنوز مدارکشون تکمیل نشده وقت مصاحبه واسشون نیومده باید صبر کنن تا اول وقت مصاحبه به اونا بدن بعد به ترتیب میرن جلو.
کسی نظری در این باره دارد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI
این که وقت مصاحبه را بر اساس PD میدن درسته، اما من فکر نمی کنم سفارت صبرکنه کسایی که جلوتر کارنت شدن ولی هنوز مدارکشون تکمیل نشده اول پرونده شونو تکمیل کنن و بعد به اونایی که قبلا پرونده شون تکمیل بوده وقت مصاحبه بدن. شاید بعضی پرونده ها اصلا تکمیل نشن (من خودم دو مورد سراغ دارم که NVC هی نامه میزد که بیایین پرونده تونو تکمیل کنین ولی اونا بی خیال بودن)
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، hossein2 ، melina0005 ، SAEED 60 ، battosai ، Toranj ، f1f

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان