کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: مدت زمان ارسال فرم DS-230 و بقیه مدارک تا دریافت نامه مصاحبه برای کیس شما چقدر بود ؟
کمتر از یک ماه
11.76%
12 11.76%
یک ماه
3.92%
4 3.92%
یک ماه و نیم
4.90%
5 4.90%
دو ماه
5.88%
6 5.88%
دو ماه و نیم
2.94%
3 2.94%
سه ماه
2.94%
3 2.94%
چهار ماه
12.75%
13 12.75%
پنج ماه
6.86%
7 6.86%
شش ماه
15.69%
16 15.69%
يك سال
14.71%
15 14.71%
يك سال و نيم
6.86%
7 6.86%
دوسال
10.78%
11 10.78%
مجموع 102 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه
(2012-05-02 ساعت 18:20)farshid.ok نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 17:03)Blaze نوشته:  خسته شدم دیگه...

نمیدونم کی این نامه میاد !

الان یک ماهی هست که کارنت شدیم، به ان وی سی و آنکارا میل زدیم گفتن حالا خبری نیست ! شلوغه و ما نمیتونیم پیش بینی کنیم و همون حرفهای تکراری.

واقعا روند آزاردهنده ای داره پروسه این کار...

میدونم چی‌ میگی‌.متاسفم که باید بگم نامهٔ منم هنوز نیمده،می‌دونی که من ۱ ماه زودتر از شما کارنت شدم.ولی‌ چه می‌شه کرد.

من هم ۴ ماه که کارنت شدم دوستان ، معلوم نیست این سفارت آنکارا چیکار داره می‌کنه !!!!!
[en]Category: F2B
PRIORITY DATE = OCTOBER 2003
APPROVAL NOTICE = JUNE 2008
CASE NUMMBER = YRV2012XXXXXX
CHOICE OF ADDRES AND AGENT = MARCH 2010
P3U AGENT UNIVERSAL = AUGUST 2010
تکمیل مدارک : FEB 2011
دریافت نامه مصاحبه: Jul 2012
مصاحبه: Aug 2012
محل مصاحبه: ایروان
تاریخ دریافت ویزا : یک ضرب Big Grin
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze ، farshid.ok ، battosai ، sasan_rock ، Toranj
مثل اینکه این سفارت آنکارا هم یه دردسر جدیده! ویزا بولیتن کم بود؟! کسی از دوستان نمیدونه چطور میشه محل مصاحبه رو عوض کرد به آلمان یا دوبی؟
F1
PD: OCT 2005
Case Completion: MAR 2011
Clearance Duration: 23 Month
Status: Issued
Embassy: Ankara

پاسخ
تشکر کنندگان: farshid.ok ، battosai ، Blaze ، Toranj
(2012-05-03 ساعت 02:21)alisarvareharchiabi نوشته:  با سلام .... . آقای سعید 60 شما f4 هستین؟ از دوستانی که f4 هستن و کارنت شدن کسی هست ؟ ما دو ماه هست کارنت شدیم اما هنوز هیج ....

کتگوری من F2B است
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، frozen mind ، Blaze ، amir2640
یعنی هیچ کس از بچه‌های مهاجر سرا تو این ماه نامه دعوت به مصاحبه نگرفته ؟
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، Blaze ، battosai ، mom
بنده که خیر !
پاسخ
تشکر کنندگان: SAEED 60 ، frozen mind ، battosai ، mom
منم نگرفتم
[en] F1
PD: March 2005
Interview: ?
Visa: ?
Departure Date: ? [/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، battosai ، Blaze ، mom
سلام
من برای آنکارا ایمیل زدم در مورد نامه مصاحبه و اونا به من گفتن کیس نامبر من تو سیستمشون وجود نداره و گفتن با NVC تماس بگیر. من این ما کارنت شدم.
الان از بچه ها که کارنت شدن و منتظر نامه مصاحبه هستن تا حالا ایمیل زدن به آنکارا راجب به کیسشون. الان شما هم کیستو تو آنکارا نیست.
البته من خیلی از رویه کاری NVC خبر ندارم. می خواستم بدونم کیسو کی برای آنکارا مفرستن؟ مثلا زمانی که وقت مصاحبه اعلام شد می فرستن. و اصلا NVC خودش وقت مصاحبه می ده. نصبت به اون کنسولگری و کنسولگری کاری با وقت مصاحبه نداره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
NVC قبل از فرستادن پرونده تکمیل شده به سفارت، وقت مصاحبه رو با توافق سفارت تعیین می کنه و بعد پرونده رو به سفارت می فرسته. هم زمان یک نامه هم به متقاضی ویزای خانوادگی می فرسته و وقت مصاحبه رو به او اعلام می کنه.
بنابراین صرف کارنت شدن پرونده متقاضی به این معنی نیست که پرونده باید بلافاصله به سفارت ارسال بشه. ممکنه تراکم کاری سفارت زیاد باشه و تعیین وقت مصاحبه به طول بیانجامه.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: Toranj ، Blaze ، storagemeter ، battosai ، شاپرک ، mom
(2012-05-16 ساعت 15:34)frozen mind نوشته:  NVC قبل از فرستادن پرونده تکمیل شده به سفارت، وقت مصاحبه رو با توافق سفارت تعیین می کنه و بعد پرونده رو به سفارت می فرسته. هم زمان یک نامه هم به متقاضی ویزای خانوادگی می فرسته و وقت مصاحبه رو به او اعلام می کنه.
بنابراین صرف کارنت شدن پرونده متقاضی به این معنی نیست که پرونده باید بلافاصله به سفارت ارسال بشه. ممکنه تراکم کاری سفارت زیاد باشه و تعیین وقت مصاحبه به طول بیانجامه.

مرسی.
من شنیدم اگه کسی بخواد کنسولگریش رو عوض کنه کیسش از حالت معمول بیشتر طول می کشه. ولی دلیلش رو نمیدونم.
اگه NVC کیسهارو همزمان با وقت مصاحبه به کنسولگری میفرسته پس عوض کردن کنسولگری نباید زمانگیر باشه. چون NVC میتونه از یه کنسولگری دیگه زمان بگیره و بعد کیسو اونجا بفرسته.
شما نظرتون چیه؟

من متوجه شدم کسایی که ابوظبی هستن خیلی زودتر وقت مصاحبه می گیرن نصبت به آنکارا. البته تو این چند وقت اخیر به دلیل تعمیرات در آنکارا.
من یه جا خوندم کیسهای ایرانیها میتونه تو آلمان و ایتالیا هم باشه. و به احتمال زیاد کیسهای ایرانیها اونجا کمتره احتمال زمان مصاحبه خیلی زود بشه خیلی زیاده. خود اروپاییها احتیاج به ویزا ندارن برای رفتن به امریکا. این باعث خلوت بودن کنسولگری ها در اوپا متونه باشه
من که فرمهای خارجی رو میخوانم میبینم که یه سری از کیسها قبل از اینکه کارنت بشن وقت مصاحبه میگیرن. ولی متاسفانه الان کسایی هستن که کارنت شدن و سه چهار ماه منتظر وقت مصاحبه هستن.
در صورتی که اگه دلیل خواصی نداشته باشه متونیم مکان کنسولگری رو عوض کرد. از جمله خود من
من تو سوید هستم و رفتن به آلمان یا ایتالیا برام فرقی نمیکنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze ، f1f ، SAEED 60 ، battosai ، mom
چه‌خبر از آنکارا؟

کیا پایه هستن بریم شیشه‌ها سفارتشو بیاریم پائین؟
[en] F1
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، SAEED 60 ، mom ، Blaze
(2012-05-18 ساعت 13:27)farshid.ok نوشته:  چه‌خبر از آنکارا؟

کیا پایه هستن بریم شیشه‌ها سفارتشو بیاریم پائین؟

فقط شیشه‌ها رو بشکنیم ؟ Big Grin
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: mom ، battosai ، Blaze
اگه همشو خراب کنیم که دیگه حالا حالاها نوبت مصاحبه بمون نمیدان
[en] F1
پاسخ
تشکر کنندگان: mom ، SAEED 60 ، battosai ، Blaze
امروز سایت آنکارا رو نگاه می کردم متوجه شدم لیست ماه جون فقط یه نفر از گروه فامیلی وقت مصاحبه داره. خیلی عجیبه. امیدوارم دوستانی که چند ماه منتظر نامه مصاحبه هستن برای ماه جولای وقت مصاحبه بگیرن.
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، girl ، SAEED 60 ، Blaze ، battosai
چن روز هس که به لینک http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_iv.html میرم واسه چک کردن نامبر کیس...اما خطای Bad Request (Invalid Hostname) میده چیکار کنم؟

فک کنم مشکل از سرور سایت آنکارا باشه...درسته؟
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، frozen mind
(2012-05-26 ساعت 22:52)nima.singer نوشته:  چن روز هس که به لینک http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_iv.html میرم واسه چک کردن نامبر کیس...اما خطای Bad Request (Invalid Hostname) میده چیکار کنم؟

فک کنم مشکل از سرور سایت آنکارا باشه...درسته؟
بله

هر چند ماه یک بار این تیپ مشکلات بوجود میاد و چندین روز طول میکشه تا رسیدگی کنن.

این وضع نرمال است !!! متاسفانه !!!

صبر بفرمائید !!
پاسخ
تشکر کنندگان: nima.singer ، frozen mind

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان