کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: مدت زمان ارسال فرم DS-230 و بقیه مدارک تا دریافت نامه مصاحبه برای کیس شما چقدر بود ؟
کمتر از یک ماه
11.76%
12 11.76%
یک ماه
3.92%
4 3.92%
یک ماه و نیم
4.90%
5 4.90%
دو ماه
5.88%
6 5.88%
دو ماه و نیم
2.94%
3 2.94%
سه ماه
2.94%
3 2.94%
چهار ماه
12.75%
13 12.75%
پنج ماه
6.86%
7 6.86%
شش ماه
15.69%
16 15.69%
يك سال
14.71%
15 14.71%
يك سال و نيم
6.86%
7 6.86%
دوسال
10.78%
11 10.78%
مجموع 102 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه
پروندهٔ من ۳ روز پیش فرستاده شده آنکارا،حالا باید منتظر سفارت آنکارا باشم که وقت مصاحبه بده بم،شمای که منتظر وقت مصاحبه هستید،پروندتون فرستاده شده آنکارا؟یا منتظر تکمیل پروندتون هستید؟
راستی‌.۶۵۰ دلاریم که گفتم واسهٔ ۲ نفر بود.کلا رو هم ۶۵۰ دلار
[en] F1
PD: March 2005
Interview: ?
Visa: ?
Departure Date: ? [/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، frozen mind ، Blaze ، SAEED 60
(2012-06-05 ساعت 02:30)farshid.ok نوشته:  پروندهٔ من ۳ روز پیش فرستاده شده آنکارا،حالا باید منتظر سفارت آنکارا باشم که وقت مصاحبه بده بم،شمای که منتظر وقت مصاحبه هستید،پروندتون فرستاده شده آنکارا؟یا منتظر تکمیل پروندتون هستید؟
راستی‌.۶۵۰ دلاریم که گفتم واسهٔ ۲ نفر بود.کلا رو هم ۶۵۰ دلار

دوست عزیز می‌شه بفرمایید از کجا فهمیدی که پروندهٔ شما به سفارت فرستاده شده ؟ چیزی هم که من از اپراتور NVC شنیدم این بود که سفارت به کسی‌ وقت نمیده ، ما وقت مصاحبه رو مشخص می‌کنیم و بعد پرونده رو به سفارت ارسال می‌کنیم ، البته قبلش ترافیک سفارت بررسی می‌شه و طبق اون وقت میدن
[en]Category: F2B
PRIORITY DATE = OCTOBER 2003
APPROVAL NOTICE = JUNE 2008
CASE NUMMBER = YRV2012XXXXXX
CHOICE OF ADDRES AND AGENT = MARCH 2010
P3U AGENT UNIVERSAL = AUGUST 2010
تکمیل مدارک : FEB 2011
دریافت نامه مصاحبه: Jul 2012
مصاحبه: Aug 2012
محل مصاحبه: ایروان
تاریخ دریافت ویزا : یک ضرب Big Grin
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: farshid.ok ، frozen mind ، Blaze
سلام،وکیلمون گفت بد از پرداخت نفری ۳۲۵ دلار،پرونده تکمیل شده و به سفارت آنکارا فرستاده شده.

نگفتید که پروندهٔ شماهم تکمیل شده؟فقط منتظر سفرتید
[en] F1
PD: March 2005
Interview: ?
Visa: ?
Departure Date: ? [/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: SAEED 60 ، battosai ، Blaze
(2012-06-05 ساعت 17:42)farshid.ok نوشته:  سلام،وکیلمون گفت بد از پرداخت نفری ۳۲۵ دلار،پرونده تکمیل شده و به سفارت آنکارا فرستاده شده.

نگفتید که پروندهٔ شماهم تکمیل شده؟فقط منتظر سفرتید

بله پروندهٔ من تکمیل شده و الان در انتظار دعوت به مصاحبه هستم
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: farshid.ok
سلام.
من اینترویو گرفتم. اونا منو فرستادن به Yerevan Armenia یعنی ارمنستان برای 17 جولای و کیس نامبر من رو عوض کردن. و گفتن آنکارا دیگه نمی تونه جواب گوی کیسها باشه.
البته agent من به NVC زنگ زده اونا این جواب رو دادن. فقط دوستان کسی از ارمنستان اطلاعاتی داره. من یه ذره نگران هستم. چون یه جای جدییه و هیچ اطلاعاتی ازش ندارم.
توصیه به دوستانی که کارنت شدن بهتره حتما زنگ بزنن به NVC این ماه. ممکنه که کیس نامبر شما رو هم به ارمنستان تغییر بدن.
پاسخ
mohammadacf عزیز

خوشبختانه رفتن به ایروان بسیار ساده است. فقط متاسفانه ارمنی ها هم مثل ترکها انگلیسی بلد نیستند! اما دست کم در فرودگاه و میدان اپرا و مراکز اصلی شهر می توانید دانشجویان ایرانی یا ارمنی های ایرانی را به وفور ببینید و اگر سوالی داشتید بپرسید.
تور ارمنستان هم فراوان است.

از بابت خود سفارت هم نگران نباش. قطعا آفیسر فارسی زبان دارند و مشکل زبان نخواهید داشت. شاید هم برخلاف آنکارا بار کاری کمتری داشته باشند و کمتر کلافه باشند و کمتر سختگیری کنند.

امیدوارم مصاحبه خوبی داشته باشید و اولین نفر باشید که تاپیک «تجربه سفر و مصاحبه در ایروان» را راه اندازی می کنید!
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، Blaze ، SAEED 60 ، Toranj ، farshid.ok ، الهه سابق
(2012-06-06 ساعت 04:57)mohammadacf نوشته:  سلام.
من اینترویو گرفتم. اونا منو فرستادن به Yerevan Armenia یعنی ارمنستان برای 17 جولای و کیس نامبر من رو عوض کردن. و گفتن آنکارا دیگه نمی تونه جواب گوی کیسها باشه.
البته agent من به NVC زنگ زده اونا این جواب رو دادن. فقط دوستان کسی از ارمنستان اطلاعاتی داره. من یه ذره نگران هستم. چون یه جای جدییه و هیچ اطلاعاتی ازش ندارم.
توصیه به دوستانی که کارنت شدن بهتره حتما زنگ بزنن به NVC این ماه. ممکنه که کیس نامبر شما رو هم به ارمنستان تغییر بدن.

سلام

مبارک باشه

شما چند ماه هست که کارنت بودین و نشد برین ترکیه ؟

یه سوال، ارمنستان هزینه ویزا داره یا مثل ترکیه با ایران، تفاهم تردد مسافر دارن ؟

من به شخصه دوست دارم ترکیه برم مصاحبه چون ریز و بمشو بچه ها گفتن...
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، Toranj ، SAEED 60 ، battosai ، farshid.ok
سلام.
خیلی ممنون . امیدوارم کار همه زودتر درست بشه.
از طرف NVC به Agent من در US زنگ زدن و این اطلاعات رو دادن و گفتن نامه وقت مصاحبه رو براتو پست میکنیم.
امروز هم من یه ایمیل گرفتم مبنی بر عوض شدن کیس نامبرم و تاریخ مصاحبه توش اعلام کردن.

من ماه پیش کارنت شدم.
پاسخ
تشکر کنندگان: SAEED 60 ، Blaze ، battosai
(2012-06-06 ساعت 12:58)Blaze نوشته:  ... یه سوال، ارمنستان هزینه ویزا داره یا مثل ترکیه با ایران، تفاهم تردد مسافر دارن ؟

ویزای ارمنستان را می تونین قبل از سفر از سفارت ارمنستان در تهران بگیرین یا می تونین بدون گرفتن ویزا تشریف ببرین در فرودگاه ایروان بگیرین. ولی اونجا قبل از چك پاسپورتها براي ورود به ارمنستان، بايد اول ويزا بگيرين. براي اين منظور بايد فرم درخواست ویزا پر كنين و براي صدور ویزا باید کمی معطل بشین (یک چیزی حدود نیم ساعت) و اینجوری نیست که مثل ترکیه خیلی راحت و بدون تشریفات ویزا تشریف ببرین داخل.
هزینه ويزا هم اگر حافظه ضعیفم یاری کنه، برای 12 روز اقامت حدود 3000 درام هستش.
نرخ درام ارمنستان در تابستان 1390، هر درام برابر 38 ریال بود. الآن نمی دونم چنده.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: sasan_rock ، SAEED 60 ، Toranj ، Blaze ، battosai ، farshid.ok ، الهه سابق

بهت تبریک میگم ، فقط نمیدونم اینو باید به حساب بد شانسی خودم بذارم یا چیز دیگه ، PD شما ۶ ماه بعد از منه ، سفارت شما هم مثل من آنکارا است ، کتگوری ما هم یکیه ولی‌ هیچ خبری به من ندادن ، امیدوارم که این خبری که به شما دادن نشون دهندهٔ ۱ تکونی تو فرستادن نامه‌های مصاحبه واسه همهٔ کسانی‌ باشه که مثل ما خیلی‌ وقت که بلاتکلیفن Wink
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze ، battosai ، frozen mind ، farshid.ok ، الهه سابق
(2012-06-06 ساعت 17:49)SAEED 60 نوشته:  

بهت تبریک میگم ، فقط نمیدونم اینو باید به حساب بد شانسی خودم بذارم یا چیز دیگه ، PD شما ۶ ماه بعد از منه ، سفارت شما هم مثل من آنکارا است ، کتگوری ما هم یکیه ولی‌ هیچ خبری به من ندادن ، امیدوارم که این خبری که به شما دادن نشون دهندهٔ ۱ تکونی تو فرستادن نامه‌های مصاحبه واسه همهٔ کسانی‌ باشه که مثل ما خیلی‌ وقت که بلاتکلیفن Wink

دوست عزیز نگران نباش

انشا الله کارای بقیه مثل منو شما هم زود درست میشه
فکر کنم بتونی یه تماسی بگیری و پیگیری کنی اگر دلت بخواد عوض کنی سفارتتو.

پاسخ
تشکر کنندگان: SAEED 60 ، battosai ، frozen mind ، farshid.ok
(2012-06-06 ساعت 17:49)SAEED 60 نوشته:  

خیلی ممنون دوست عزیز.
واقعا بهت حق میدم. امیدوارم هر چه زودتر نامه رو بگیری.
اگر کیس شما رو به آنکارا نفرستاده باشن شما به راحتی میتونی عوض کنی محل سفارت.
پاسخ
تشکر کنندگان: SAEED 60 ، battosai ، frozen mind ، Toranj ، farshid.ok ، behzadb57 ، Blaze
با سلام
من category f3 هستم و بعد از مدتها انتظار نامه مصاحبه را گرفتم و برای july 3rd به ما وقت دادن ما april 2002 بودیم.
فقط قضیه اینه که ما در حال حاضر اقامت کانادا داریم و اینجا مقیم هستیم , می خواستم بدونم کسی تجربه ای در این زمینه دارد ؟
شنیدم که کسی در یک زمان نمی توند اقامت دو تا کشور را داشته باشد.؟
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، SAEED 60 ، behzadb57 ، واهیک آقاجانی
(2012-06-08 ساعت 07:39)sara_stones نوشته:  با سلام
من category f3 هستم و بعد از مدتها انتظار نامه مصاحبه را گرفتم و برای july 3rd به ما وقت دادن ما april 2002 بودیم.
فقط قضیه اینه که ما در حال حاضر اقامت کانادا داریم و اینجا مقیم هستیم , می خواستم بدونم کسی تجربه ای در این زمینه دارد ؟

سلام دوست عزیز تا جایی که من میدونم بله اقامت دو کشور همزمان امکان پذیر نیست ....
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، SAEED 60 ، behzadb57
(2012-06-08 ساعت 07:39)sara_stones نوشته:  با سلام

برای اقامت آمریکا ، شما هیچ مانعی ندارید ، فقط زمانی‌ به مشکل بر خواهید خورد که بعد از گرفتن اقامت آمریکا شما اقدام به گرفتن اقامت کشور دیگری کنید که در این صورت دولت آمریکا اقامت شما رو باطل میکنه
[/en]