کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2010-07-29 ساعت 18:33)loveusa2010 نوشته:  سلام دوستان
4 روز پیش ایمیل زدم برای مچ بودن اطلاعاتم که این جواب رو امروز دادن عین ارسال 136 در همین صفحه هستش.
در ضمن جوری جواب دادن که انگار من اطلاعات کامل رو براشون نفرستادم و گفتن مه به خاطر مسائل امنیتی قادر نیستن جواب بدن.
دوستان منتظر نظرات شما هستم.
Thank you for your inquiry.
When inquiring about the status of your case, you are required to
provide your full name, complete case number, and date of birth. For
security purposes, KCC cannot reveal any information regarding your case
if you cannot provide all the required information.

My application details are as follow:
Case number x:201100002XXX
firs Name :XXXXXXXXXXXXXX
Last Name : XXXXXXXXXXXXX
Preference Category : DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN
Date Of Birth :XX-XX-XXXX
I appreciate if you inform me on the latest status of my file and
whether you have received my documents.
Best regards
XXXXXXXXXXXXXX
دوستان خلاصه ببخشید دست خودم نیست دیگه .
امریکاست و هزارتا آرزو و استرس
به نظرتون دوباره ایمیل بزنم یا که نه؟
اگه جوابتون مثبت هست کی بفرستم ؟
پیروز باشید

سلام
اول بگو ببینم این اولین ایمیلیه که براشون میفرستی؟ اگر بله که هیچ، اما اگر قبلا ایمیل فرستادی چه جوابی دادند؟

اگر قبلا ایمیل فرستادی و جواد درست دادند پس اطلاعات توی ایمیل جدیدت ناقص بوده. مثلا سال ماه روز در تاریخ تولد جابجا شده، یا نام و نام فامیل جابجا شده

اما اگر ایمیل اولیه که میفرستی، پیش از هر چیز همه اطلاعات رو کنترل کن. منظورم همین اطلاعاتیست که اول ایمیل نوشته ای. اگر همه صحیح هستند، دوباره یک ایمیل بزن. اون اطلاعات رو هم دقیقا مطابق با فرمتی که توی نامه قبولی بود دوباره بنویس. و منتظر جواب بمون. همزمان هم اطلاعاتی که موقع ثبت نام اولیه اینترنتی وارد کردی کنترل کن.
بالاخره باید اشتباه پیدا بشه! که من حدس می زنم اشتباه در فرمت تاریخ تولد است. فرمت صحیح به این شکل است:
MM/DD/YYYY
به عبارتی روز در وسط قرار میگیرد.

موفق باشید

ا
تشکر کنندگان: loveusa2010 ، ravian
با سلام
اولین ایمیلم نیست .
اولی رو که فرستادم بلافاصله جواب دادند (ایمیل اتوماتیک) که ایمیل شما به قسمت مربوطه فرستاده میشود.
این دومین ایمیلم بود که بعد از 15 روز فرستادم برای مطمئن شدن از مچ بودن اطلاعات فرستاده شده که این جواب رو دادند.

همه چی ظاهرا درسته .
خودمم با شما هم عقیده هستم دوباره میفرستم برای کیسیسی چیهای عزیز ؟

متشکرم.
تشکر کنندگان:
(2010-07-29 ساعت 19:26)loveusa2010 نوشته:  با سلام
اولین ایمیلم نیست .
اولی رو که فرستادم بلافاصله جواب دادند (ایمیل اتوماتیک) که ایمیل شما به قسمت مربوطه فرستاده میشود.
این دومین ایمیلم بود که بعد از 15 روز فرستادم برای مطمئن شدن از مچ بودن اطلاعات فرستاده شده که این جواب رو دادند.

همه چی ظاهرا درسته .
خودمم با شما هم عقیده هستم دوباره میفرستم برای کیسیسی چیهای عزیز ؟

متشکرم.

اگر غیر از اون ایمیل اتوماتیک، این حواب جدید اولین جواب اونهاست پس با فرمت تاریخ بالا دوباره ایمیل بفرست و همزمان اطلاعات ثبت نام اینترنتی رو چک کن
تشکر کنندگان:
Hello

Case number x:201100002XXX
firs Name :XXXXXXXXXXXXXX
Last Name : XXXXXXXXXXXXX
Date Of Birth :XX-XX-XXXX
دوست گرام؛
اگر دقیقا" همون نامه رو که فرستادی همینه؛ شما فراموش کردید بعد از 2011 ,AS را بنویسیدو اونا نمیدونند نامه شما برای کدوم قاره هست. اصلاح کن بفرست.
موفق باشید
تشکر کنندگان: User ، loveusa2010 ، ravian
kcc دومین mail-E رو برام فرستاد

Your forms have been received and are waiting to be processed. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.

بعد از 24 روز که نامه به دستشون رسید
تشکر کنندگان:
سلام
من 5 جولای 2010 نامه رو فرستادم و طبق شماره رهگیری 9 جولای 2010 رسید و شبش برای kcc نامه فرستادم بعد از نامه اتوماتیک اولیه شون 14 جولای نامه فرستادن که سرمون شلوغه بعدا مزاحم بشید( ؟؟؟؟!!!!) من الان براشون مجدد ایمیل رو تکراری فرستادم (29 جولای 2010) ببینیم چی میگن این عزیزان - اوه....بابا جواب اتوماتیک جنگی رسید!!!! -در ضمن متن نامم رو می گذارم اگر غلط و داشت بگید که آبروی ایرانی در خطر است.

Please let inform me,the receipt of Application Forms.

Case Number: 2011AS00005xxx
First Name :BEMANAD
Last Name :BEMANADIYAN
Date of Birth(mm-dd-yyyy): 03-05-19XX
Foreign State Chargeability : IRAN

To whom it may concern,

According to the Mail Tracking Service I have used ,our application forms(me & my wife) have been delivered to the KCC in 9th,july 2010.I will appreciate if you would acknowledge the receipt of the shipment .Please let inform us for further process and what can we do?

Kind Regards,
(Principle Applicant )آقای X

شرمنده اگر ترتیب دیستورت شده ...
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان:
دوستان درمورد همه نامه ها به کرات اظهار نظر شد ولی در مورد متنی که من میخوام کپی شو اینجا بذلرم با اینکه 4 مرتبه سوال شد کسی اظهار نطری نکرد
خوشحال میشم اگه اساتید نظر بدن

KCC Diversity Visa

Kentucky Consular Center/lrb

Email: KCCDV@state.gov

Phone: (606) 526-7500

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

Smile
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان:
"دوستان درمورد همه نامه ها به کرات اظهار نظر شد ولی در مورد متنی که من میخوام کپی شو اینجا بذلرم با اینکه 4 مرتبه سواب شد کسی اظهار نطری نکرد

KCC Diversity Visa

Kentucky Consular Center/lrb

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

Sad

سلام من نه بعنوان استاد بلکه شاگرد
این متن تمام و کمال بودن ارجاع مراحل قانونی طبق مصوبات و قوانین سازمان مهاجرت امریکا و لوایح مرتبط با آن است . مثلا ما تو نامه های مراجع قانونی مون می بینیم:
(به استناد بند 5 از مصوبه سال x و مورد تائید کمیسیو ن فلان از قانون هئیت 5 نفری ....و نیز ارجاع به بند الف ماده 15 فلان برای امور اجرایی فلان ... فلان ... )
همه اینها یه چیزی است تو مایه " دمت گرم ". ):
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان: ravian
(2010-07-29 ساعت 23:35)free_free نوشته:  دوستان درمورد همه نامه ها به کرات اظهار نظر شد ولی در مورد متنی که من میخوام کپی شو اینجا بذلرم با اینکه 4 مرتبه سوال شد کسی اظهار نطری نکرد

این جواب نیست که!
یک متنه که آخر ایمیل میگذارن یعنی اینکه اطلاعات این ایمیل محرمانه است!
تشکر کنندگان:
(2010-07-30 ساعت 12:46)User نوشته:  
(2010-07-29 ساعت 23:35)free_free نوشته:  دوستان درمورد همه نامه ها به کرات اظهار نظر شد ولی در مورد متنی که من میخوام کپی شو اینجا بذلرم با اینکه 4 مرتبه سوال شد کسی اظهار نطری نکرد

این جواب نیست که!
یک متنه که آخر ایمیل میگذارن یعنی اینکه اطلاعات این ایمیل محرمانه است!

با تشکر از شما
البته مشخصه که این جواب نیست(جواب رو تو مطلب قبلیش گرفتم) من فقط منظورم از سوال این بود که هر چیزی از این پیامی که اینها دادن رو فهمیدین بگین لطفا(یه عالمه اشاره کرده به قوانین مختلف)

Smile
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان:
با سلام
این ایمیل را kcc یک ماه پیش داد:

Your forms have been received and are waiting to be processed. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.

تو این ایمیل اونا گفتن که اقا فرمات رسیده حالا من میخوام ازشون بپرسم ایا فرمها مشکلی نداره .
چی باید بنویسم دوستان؟
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان:
(2010-07-30 ساعت 19:29)kaveh1979 نوشته:  با سلام
این ایمیل را kcc یک ماه پیش داد:

تو این ایمیل اونا گفتن که اقا فرمات رسیده حالا من میخوام ازشون بپرسم ایا فرمها مشکلی نداره .
چی باید بنویسم دوستان؟

هیچی دوست عزیز چون جواب نمیدن .اگه خدای نکرده فرمهاتون مشکلی داشته باشه خودشون خبرت میکنن از طریق همون آدرس ایمیلی که ایمیل اول را براشون فرستادی.
موفق باشید
تشکر کنندگان: kaveh1979
سلام دوستان
الان ایمیل جدیدی از kcc برام اومد .
شاید به درد شما هم بخوره !؟

KCC Diversity Visa
Kentucky Consular Center
Support Contractor - Serco NA/tsj

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

-----Original Message-----
From: S.C.International M.F [mailto:XXXXXXXXXXXXXXXXl@yahoo.com]
Sent: Tuesday, July 2X, 2010 10:25 AM
To: KCC DV
Subject: 2011AS00002XXX - XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Dear Sir/Madam,

Case Number: 2011AS00002XXX
First Name : XXXXXXXXXXXXXX
Last Name : XXXXXXXXXXXXXX
Preference Category: DV DIVERSITY
Birth Date :XXXXXXXXXXXXXXXX

I’m one of DV2011 Selectee and I sent my first forms to KCC on july XX,2010,
I appreciate if you inform me whether you have received my documents and the information is matched or not.

Sincerely
XXXXXXXXXXX 2X JULY 2010

البته میبخشید مطلب تکراریه .(استرسسسسسسسسسسسسسس)
مدیران سایت اگه صلاح دونستن پست من رو پاک کنن .

دوستان خوبم منتظر نظراتتون هستم .
شبتون خوش و خدانگهدارتان
تشکر کنندگان:
(2010-07-30 ساعت 23:37)loveusa2010 نوشته:  سلام دوستان
الان ایمیل جدیدی از kcc برام اومد .
شاید به درد شما هم بخوره !؟

KCC Diversity Visa
Kentucky Consular Center
Support Contractor - Serco NA/tsj

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

-----Original Message-----
From: S.C.International M.F [mailto:XXXXXXXXXXXXXXXXl@yahoo.com]
Sent: Tuesday, July 2X, 2010 10:25 AM
To: KCC DV
Subject: 2011AS00002XXX - XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Dear Sir/Madam,

Case Number: 2011AS00002XXX
First Name : XXXXXXXXXXXXXX
Last Name : XXXXXXXXXXXXXX
Preference Category: DV DIVERSITY
Birth Date :XXXXXXXXXXXXXXXX

I’m one of DV2011 Selectee and I sent my first forms to KCC on july XX,2010,
I appreciate if you inform me whether you have received my documents and the information is matched or not.

Sincerely
XXXXXXXXXXX 2X JULY 2010

البته میبخشید مطلب تکراریه .(استرسسسسسسسسسسسسسس)
مدیران سایت اگه صلاح دونستن پست من رو پاک کنن .

دوستان خوبم منتظر نظراتتون هستم .
شبتون خوش و خدانگهدارتان

سلام دوستان؛
کاش یکی از دوستان قدیمی بیاد و بگه چرا جواب kcc به نامه ها ی مربوط به صحت اطلاعات هست را تایید نمیکنه و فقط میگه در دست بررسی می باشه..
کیس نامبره این دوست عزیز 2xxx که مطمئنا" جزوه سری اول هست هنوز بررسی نشده؟ من فکر میکنم سیاستشون برای پاسخ دادن به این سوال تغییر کرده چون جواب منم مثل همین نامه است بعد از 50 روز که نامه بدستشون رسیده!!!با کیس نامبره 9xxx
تشکر کنندگان: loveusa2010
سلام دوستان
من نامه ام هنوز نیامده و میخوام ایمیل بزنم به KCC و در خواست نامه بدم ، ولی ایمیلی که تو ثبت نام اولیه دادم با اینکه الان می خوام تو فرمهام بنویسم فرق کرده ( چون اون ایمیل اولیم خیلی شلوغه و می ترسم مکاتباتم رو اشتباهی پاک کنم) . الان اگه با ایمیل جدیدم درخواست نامه بدم ممکنه به من جواب بدن که اطلاعاتت match نیست؟ با کدوم ایمیل بزنم بهتره؟
(2010-07-31 ساعت 14:08)narcis_ala نوشته:  سلام دوستان
من نامه ام هنوز نیامده و میخوام ایمیل بزنم به KCC و در خواست نامه بدم ، ولی ایمیلی که تو ثبت نام اولیه دادم با اینکه الان می خوام تو فرمهام بنویسم فرق کرده ( چون اون ایمیل اولیم خیلی شلوغه و می ترسم مکاتباتم رو اشتباهی پاک کنم) . الان اگه با ایمیل جدیدم درخواست نامه بدم ممکنه به من جواب بدن که اطلاعاتت match نیست؟ با کدوم ایمیل بزنم بهتره؟
لطفا زود جوابمو بدید . من می خوام ایمیل بزنمBig Grin
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان