کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2010-07-31 ساعت 14:08)narcis_ala نوشته:  سلام دوستان
من نامه ام هنوز نیامده و میخوام ایمیل بزنم به KCC و در خواست نامه بدم ، ولی ایمیلی که تو ثبت نام اولیه دادم با اینکه الان می خوام تو فرمهام بنویسم فرق کرده ( چون اون ایمیل اولیم خیلی شلوغه و می ترسم مکاتباتم رو اشتباهی پاک کنم) . الان اگه با ایمیل جدیدم درخواست نامه بدم ممکنه به من جواب بدن که اطلاعاتت match نیست؟ با کدوم ایمیل بزنم بهتره؟
(2010-07-31 ساعت 14:08)narcis_ala نوشته:  سلام دوستان
من نامه ام هنوز نیامده و میخوام ایمیل بزنم به KCC و در خواست نامه بدم ، ولی ایمیلی که تو ثبت نام اولیه دادم با اینکه الان می خوام تو فرمهام بنویسم فرق کرده ( چون اون ایمیل اولیم خیلی شلوغه و می ترسم مکاتباتم رو اشتباهی پاک کنم) . الان اگه با ایمیل جدیدم درخواست نامه بدم ممکنه به من جواب بدن که اطلاعاتت match نیست؟ با کدوم ایمیل بزنم بهتره؟
لطفا زود جوابمو بدید . من می خوام ایمیل بزنمBig Grin
kcc ،مشخصات زیر رو مد نظر قرار می ده و فرقی نمی کنه که شماچه ایمیل ادرسی رو در فرم هاتون نوشتید و یا با چه ایمیل ادرسی با هاشون مکاتبه می کنید

Case number: 2011AS00011111
PA Name:
Date of birth:
Preference category: DV DIVERSITY
Foreign state chargeability: IRAN

تشکر کنندگان: narcis_ala ، User
(2010-07-31 ساعت 11:26)rayan.s نوشته:  
(2010-07-30 ساعت 23:37)loveusa2010 نوشته:  
سلام دوستان؛
کاش یکی از دوستان قدیمی بیاد و بگه چرا جواب kcc به نامه ها ی مربوط به صحت اطلاعات هست را تایید نمیکنه و فقط میگه در دست بررسی می باشه
من فکر میکنم سیاستشون برای پاسخ دادن به این سوال تغییر کرده چون جواب منم مثل همین نامه است بعد از 50 روز که نامه بدستشون رسیده!!!با کیس نامبره 9xxx
سلام
من قدیمی نیستم، اما تایحال ندیده ام برای برندگان 2011 جواب بدهند که مدارک کامله. شاید اینطوری نمیخوان برندگان از پیش برای خودشون حقی قائل باشند.
نظر من هم اینه که سیاستشون اینه که فقط بگن پرونده در دست بررسی است.
اما به من پاسخ دیگری هم دادند. اول که گفتند مدارک در دست بررسی است. اگر مصاحبه براتون برنامه ریزی شده نامه دوم را دریافت خواهید کرد...خودتون ببینید Smile
KCC نوشته: Your forms have been received and are currently processing. If you are scheduled for an interview, you will receive a notification letter via postal mail from KCC. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing

و مهمتر اینکه اضافه کرده اند که مصاحبه ها از اکتبر شروع میشه و اولین بولتن 15 آگوست منتشر میشه! 15 روز خماری بیشتر! با هم بخونیم:
KCC نوشته: Interviews for the DV 2011 program will begin in October 2010 and conclude on September 30, 2011. KCC cannot provide information as to when an interview date may become available for your case. Appointments are scheduled numerically according to assigned case numbers. The Department of State designates how many interviews will be scheduled each month according to visa availability. After August 15, 2010, you may refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov for the list of current numbers being processed. This information is updated on the 15th day of each month thereafter. If you are scheduled for an interview, KCC will send a notification letter via the address you provided on question three of the DSP 122.

پس فکر کنم دیگه نباید دیگه منتظر این جمله تسری بخش: "مدارک قابل قبول است" باشیمSad
(2010-07-31 ساعت 14:26)kianoush نوشته:  
(2010-07-31 ساعت 14:08)narcis_ala نوشته:  
(2010-07-31 ساعت 14:08)narcis_ala نوشته:  
kcc ،مشخصات زیر رو مد نظر قرار می ده و فرقی نمی کنه که شماچه ایمیل ادرسی رو در فرم هاتون نوشتید و یا با چه ایمیل ادرسی با هاشون مکاتبه می کنید
Case number: 2011AS00011111
PA Name:
Date of birth:
Preference category: DV DIVERSITY
Foreign state chargeability: IRAN

و یادتون باشه تارخ تولد رو به این فرمت بنویسید:
Date of birth (MM/DD/YYYY):
یعنی روز وسط قرار بگیره
تشکر کنندگان: b!ta ، kianoush ، loveusa2010
سلام دوستان
منم دیگه ایمیلی نفرستادم و به همون جواب "فرم ها رسیده و در حال پردازشه!" اکتفا کردم.لطفا هر کدام از دوستان جوابی غیر از این گرفتند اینجا اعلام کنند.
شماره کیس: 2011AS00016xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:29 اردیبهشت, 19 May
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2 خرداد،23 May
تاریخ کارنت شدن کیس: January 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 بهمن، February 9
تاریخ مصاحبه:9فروردین،29 march
دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: User
سلام
امروز یک آگوسته
هنوز نامه قبولی از طریق پست به دستم نرسیده
توی نامه باید بنویسم که
{ کانفرمیشن کد من و اسم و تاریخ تولد ایناست
چک کردم رو سایت و انتخاب شدم
الانم طبق قاعده ای که تعیین کرده بودین، چون نامه ای از طریق پست به دستم نرسیده، این ایمیلو می فرستم که فرمهای مربوطه رو برام ایمیل کنید }
مرسی
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
یه مشکلی برای من پیش اومده میشه لطفا راهنمایی کنین؟
فرم هایی که برای اطلاع از برنده شدن توسط پست به آدرس فرستاده میشه به دست من نرسیده. 2 3 روز پیش به KCC میل زدم و اونا امروز جوابمو دادن. متن این گفتگو رو پایین براتون درج می کنم لطفا اگه میشه راهنمایی کنین که من چیکار باید بکنم. شماره کیس نامبر رو از کجا پیدا کنم. فرم بار کد که همراه فرم های 230 و ... باید بفرستم رو از کجا پیدا کنم. خواهش میکنم کمک کنین

این چیزیه که من فرستادم :
Confirmation Number: 20111YAJMLExxxxx
FIRSTNAME: Fxxxxx
LASTNAME: xxxxxxxxxxxxxxxxx
Year of birth:19xx
Country Chargeability : Iran

Dear Sir/Madam,
I checked my status at DV-Lottery Status check, and I noticed that I have been selected for further processing. Since I have not received the Notification Letter, I would appreciate if you would send me the first Notification Letter via E-mail.
Thank you very much for your time and consideration.
Best Regards,

و جواب اونا:

Thank you for your inquiry,

You must visit the Department of State website at dvselectee.state.gov where you will find instructions and forms for completing the required processing steps. Once your forms have been received, and your selection has been confirmed, your case will continue processing.

The omission of your case number on the forms will not affect the processing of your case. It is not necessary to submit additional forms to amend this mistake.

The failure to include the bar code sheet with your forms will not affect the processing of your case. It is not necessary to submit the bar code sheet to KCC if you have already sent your forms.

ممنون میشم راهنمایی کنید..
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان:
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...7#pid66567
توی این لینک ترجمه کردم
بخونید
تشکر کنندگان:
(2010-08-02 ساعت 21:51)farshad_sh نوشته:  سلام به همه دوستان
یه مشکلی برای من پیش اومده میشه لطفا راهنمایی کنین؟
فرم هایی که برای اطلاع از برنده شدن توسط پست به آدرس فرستاده میشه به دست من نرسیده. 2 3 روز پیش به KCC میل زدم و اونا امروز جوابمو دادن. متن این گفتگو رو پایین براتون درج می کنم لطفا اگه میشه راهنمایی کنین که من چیکار باید بکنم. شماره کیس نامبر رو از کجا پیدا کنم. فرم بار کد که همراه فرم های 230 و ... باید بفرستم رو از کجا پیدا کنم. خواهش میکنم کمک کنین

این چیزیه که من فرستادم :
Confirmation Number: 20111YAJMLExxxxx
FIRSTNAME: Fxxxxx
LASTNAME: xxxxxxxxxxxxxxxxx
Year of birth:19xx
Country Chargeability : Iran

Dear Sir/Madam,
I checked my status at DV-Lottery Status check, and I noticed that I have been selected for further processing. Since I have not received the Notification Letter, I would appreciate if you would send me the first Notification Letter via E-mail.
Thank you very much for your time and consideration.
Best Regards,

و جواب اونا:

You must visit the Department of State website at dvselectee.state.gov where you will find instructions and forms for completing the required processing steps. Once your forms have been received, and your selection has been confirmed, your case will continue processing.

The omission of your case number on the forms will not affect the processing of your case. It is not necessary to submit additional forms to amend this mistake.

The failure to include the bar code sheet with your forms will not affect the processing of your case. It is not necessary to submit the bar code sheet to KCC if you have already sent your forms.
ممنون میشم راهنمایی کنید..

سلام

من در تاپیک برندگان 2010 نمونه جوابی از کی سی سی در پاسخ به درخواست برای ارسال نامه اول به صورت ایمیل ندیدم! بنابراین نمیتونم بگم این جوابشون عادیه یا نه!
بچه های 2010 میگن نامه بفرستین و اعلام کنید که از طریق سایت متوجه برنده شدن شدیه اید، براتون pdf نامه اول رو میفرستن! اما الان این جوای چیزی متفاوت رو نشون میده!!

ظاهرا برندگان اینترنتی/چک سایتی امسال باید فرم ها رو بدون کیس نامبر بفرستن! چرا که کی سی سی چی ها با این جواب رسما دارن می گن: "حالا شما فرم ها رو پر کن و بفرست! تا برنده شدن شما تایید بشه!!!! (مترجم: فکر کنم خودشون هم به سایتشون اعتماد ندارند!) کیس نامبر توی فرم ها نباشه مشکلی ایجاد نمی کنه و روی بررسی فرم ها تاثیرگذار نیست! و اگه بار کد نداشتین مشکلی ایجاد نمی کنه، و نیازی هم نیست بعدا دوباره فرم ها رو بفرستین برای اینکه این مشکل رو اصلاح کنین! و نیازی نیست که بار کد رو بفرستین اگه قبلا فرم ها رو فرستاده اید!!!"

من چند تا نتیجه می گیرم:
1- برندگان چک/سایت امسال باید بدون نوشتن کیس نامبر فرم ها رو بفرستند! تا KCC بعد از دریافت فرم ها اطلاعات رو بررسی کنه و برنده شدن شما رو تایید کنه!
2- چون دوبار گفته نیازی نیست دوباره فرم را ارسال کنید، پس معنیش اینه که شما باید ابتدا فرم ها رو بفرستید، بعد که برنده شدن شما تایید شد، براتون نامه اول رو و حتا بارکد رو براتون با ایمیل می فرستن! اما بعد از دریافت نامه اول از طریق ایمیل، دیگه نیازی نیست بارکد و کیس رو دوباره بفرستین! اگر قبلا فرم ها رو فرستاده این!!

3-فرم ها رو از سایت لاتری دانلود کنید. آموزش های لازم رو هم از همون سایت دریافت کنید.

با اینحال دوستان برنده چک سایتی به محض دریافت جواب از کی سی سی چی ها متن نامه رو اینجا قرار بدید تا پس از اطمینان از روند اعلام شده فرم ها را تکمیل و ارسال کنید منتها بدون کیس نامبر!!!

موفق باشید
تشکر کنندگان:
سلام من جزو اون دسته از کسایی بودم که نامه به دستم نرسید جواب من رو با این لینک دادن اون بچه هایی که نامه نگرفتن از این لینک فرم هارو بگیرن ۴ صفحه هست فرم‌ها در صفحه ۲ هست موفق باشید
dvselectee.state.gov
تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
تشکر کنندگان:

KCC Diversity Visa

Kentucky Consular Center

Support Contractor - Serco NA/ksb

Phone: (606) 526-7500

Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

سلام دوستان
بعد از ایمیلی که برای درخواست کیس نامبر فرستادم . کی سی سی این جواب رو برای من فرستاده
حالا یعنی من فرمها مو بفرستم فقط همین ؟
تشکر کنندگان:
(2010-08-03 ساعت 00:02)narcis_ala نوشته:  Thank you for your inquiry,

KCC Diversity Visa

Kentucky Consular Center

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

سلام دوستان
بعد از ایمیلی که برای درخواست کیس نامبر فرستادم . کی سی سی این جواب رو برای من فرستاده
حالا یعنی من فرمها مو بفرستم فقط همین ؟

راستي منظور از فرمها همون 122 و230 هستش؟
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
به من هم همین جواب را دادند متاسفانه اما من با پروی تمام بازم میل زدم که لطفا شمارمو برام بفرستید فکر کنید جواب میدند؟به نظرم خیلی‌ بی‌ انصافیه بعد این همه وقت اینجوری جواب دادند;(
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
به من هم همین جواب رو دادند . ظاهرا چاره ای نیست . من امروز صبح فرمهامو با تی ان تی فرستادم ولی همراهش یه پرینت از ایمیلم برای درخواست کیس نامبر و جواب آنها رو هم فرستادم .
خوب آخه شاید ندونن که چرا من کیس نامبرمو تو فرم 122 ننوشتم .
به شما هم پیشنهاد می کنم همین کارو بکنین . سودی نداشته باشه ضرری هم نداره.......
برای همتون آرزوی موفقیت می کنم
شما هم برای من دعا کنین (:
تشکر کنندگان: farnaz82
سلام دوستان
واسه من هم که نامم نیومده بود این جواب رو دادن

KCC Diversity Visa
Kentucky Consular Center

حالا میخواستم بدونم نیازی به فرستادن برگه comfirmation number به همراه مدارک هست ؟؟؟ یا اینکه فرضا نامه ای که بهشون اطلاع بدیم کیسمون به این صورت بوده ؟؟؟
تشکر کنندگان:
دوستان سلام.

به من هم همین جواب را دادند. این یعنی اینکه امسال روششون فرق کرده؟؟؟ یعنی فقط فرم ها با عکس رو بدون کیس نامبر بفرستیم؟؟؟ لطفاً یک نفر جواب بده؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
سلام من هم همین مشکل رو دارم کس نامبر ندارم باید چیکار کرد . n/a بزاریم
تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان