کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2010-08-04 ساعت 09:40)User نوشته:  
(2010-08-04 ساعت 09:31)بهرخ نوشته:  درود به شما
معمولا پاسخ ایمیل رسیدن مدارک از طرف kcc چند روزه میاد؟
سپاس

سلام
بسته به حجم کاری KCC معمولا من بین 5 تا 10 روز جواب گرفتم.
درود
پس از گذشت 10 روز هنوز جوابی نیومده،لازم هست دوباره ایميل بزنم؟
تشکر کنندگان:
با سلام به دوستان
من در فرم ds122 در بند 3 ( current mailing address) بجای آدرس پستی آدرس ایمیل نوشتم اگر یکی از دوستان متن انگلیسی مناسبی برای اصلاح آن و فرستادن ایمیل اصلاحی به kcc برام بذاره خیلی ممنون می شم.
(2010-05-22 ساعت 18:29)shervin1988 نوشته:  سلام
هر کسی توی نوشتن هر متن انگلیسی مشکل داشت می تونه روی کمک انسان دوستانه ی من حساب کنه
info@daystuff.com

سلام دوست عزیز
من در فرم ds122 در بند 3 ( current mailing address) بجای آدرس پستی آدرس ایمیل نوشتم اگر لطف کتید یک متن انگلیسی مناسبی برای اصلاح آن و فرستادن ایمیل اصلاحی به kcc برام بذاری خیلی ممنون می شم.
با تشکر فراوان
تشکر کنندگان:
دو هفته بعد نامه بزنيد شاد و پيروز باشيد
(2010-08-08 ساعت 07:55)ehsan.birjandian نوشته:  سلام دوستان
من یه سوال داشتم . اینکه زمانی که پاکت فرم هامون به دست kcc میرسه باید ایمیل بزنیم و از صحت رسیدنش مطلع بشیم یا 2 هفته بعد از اینکه رسید ؟؟؟؟ آخه یه جا تو فروم خوندم که گفته بودن 2 هفته بعد و یه جا دیگه نوشته بود وقتی رسید ایمیل بزنید . من نامه کیس نامبرم نیومده و فرم ها رو فرستادم . احتمالا فردا میرسه .
کیس12XXX
دریافت نامه قبولی خرداد در منزل
ابوظبي
تاریخ ارسال فرمها:27 june
مصاحبه:4 jan
كليرنس:22 مارچ
دریافت ويزا:21 آپريل
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
جمع تقریبی هزینه ها :15000 عكس+54000 پست TNT+هزينه واكسناسيون 2200 + 101000  ترجمه+هزینه سفر و سفارت و مدیکال 3ميليون تومان+ 1580 بلیط آمریکا
تشکر کنندگان:
(2010-08-11 ساعت 10:51)alirezagh نوشته:  
(2010-08-11 ساعت 10:24)mahmood_eng نوشته:  دو هفته بعد نامه بزنيد شاد و پيروز باشيد
(2010-08-08 ساعت 07:55)ehsan.birjandian نوشته:  سلام دوستان
من یه سوال داشتم . اینکه زمانی که پاکت فرم هامون به دست kcc میرسه باید ایمیل بزنیم و از صحت رسیدنش مطلع بشیم یا 2 هفته بعد از اینکه رسید ؟؟؟؟ آخه یه جا تو فروم خوندم که گفته بودن 2 هفته بعد و یه جا دیگه نوشته بود وقتی رسید ایمیل بزنید . من نامه کیس نامبرم نیومده و فرم ها رو فرستادم . احتمالا فردا میرسه .

ضمن احترام به نظر mahmood_eng باید بگم به نظر من به محض رسیدن نامه ایمیل بفرستید، چون وضعیت ما که کیس نامبر نداریم یک مقدار فرق می کنه ضمن اینکه الان دیگه باید از حجم کاریشان کاسته شده باشه
اگر چه این طور که به نظر میاد چه الان بفرستید چه دو هفته دیگه بدون کیس نامبر پاسخ قانع کننده ای نمی دهند.
من خودم به محض رسیدن نامه ها ایمیل فرستادم که بعد از 4 روز - البته به شنبه و یکشنبه هم برخوردم - پاسخ دادند که بدون کیس نامبر اطلاعاتی داده نمی شود. به هر حال این جواب رو الان گرفتم بهتر بود تا 2 هفته دیگه می گرفتم.

دوستان عزیز؛ به نظر من شما ها که نامه براتون نیامده با هم هماهنگ کنید یه وکیل بگیرید تو آمریکا پیگیر کاراتون بشه...

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
[/color]دوستان لطف کنید متنی رو که بعد از کارنت شدن باید به kcc بزنیم تا زمان مصاحبه ومتن نامه دوم و برامون send کنن رو اینجا بذارید .ممنونم. [color=#FF0000]
تشکر کنندگان:
[en]

Case Number: 2011S00009XXX
PA Name: Surname, Name
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign Chargeability: IRAN
Date of Birth: Month dd, 19yy

Dear Sir/Madam:

As per September 2010 visa bulletin released recently, my case will be current for the month of October. Will you be so kind to let me know about my interview date?

Best Regards
YOUR NAME

اشکان عزیز، من نام و نام فامیل شما رو حذف کردم، همینطور 20101 رو تصحیح کردم.
USER

[/en]

(2010-08-11 ساعت 16:13)has55 نوشته:  [/color]دوستان لطف کنید متنی رو که بعد از کارنت شدن باید به kcc بزنیم تا زمان مصاحبه ومتن نامه دوم و برامون send کنن رو اینجا بذارید .ممنونم. [color=#FF0000]
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: rayan.s ، OMID_R ، free_free ، maxsupermax ، User ، raihaneh.az90
سلام
چون امکان داره بچه ها این نامه رو کپی پیست کنن، با اجازه اشکان عزیز من این قسمتشو اصلاح می کنم
Case Number: 2010AS00009XXX
تشکر کنندگان: maxsupermax ، User
سلام
دوستانی که کیس نامبرشون رو نگرفتند، من چند دقیقه پیش برای بار دوم به kcc تلفن زدم اما جواب آنها باز هم این بود که بدون کیس نامبر هیچ اطلاعاتی داده نمی شود. در مورد مصاحبه و اینکه اگه کیس ما الان کارنت شده باشه از کجا بفهمیم گفتند که اگر شما برنده شده باشید و کیس شما کارنت شده باشه نامه دوم برای شما ارسال میشه - فکر کنم اعصاب ما رو قصد دارند بسنجندBig Grin - هر چی هم گفتم من باید برنامه ریزی کنم و این حرفا که پاسخشون فقط این بود که شما دو ماه فرصت دارید. یه سوال دیگه هم پرسیدم که نامه ها کی فرستاده میشه که پاسخ این بود:
as soon as possible

خلاصه دوستان شبیه من، به نظر می رسه در شروع یک ماراتن صبر قرار داریم.

از مدیران محترم تقاضا دارم اگر ممکن باشه یک تاپیک جداگانه برای دوستانی که شرایط مشابه من دارند ایجاد کنند.
تشکر کنندگان: maxsupermax ، farnaz82 ، mml
سلام نفس های مهاجرسرایی
این هم نگارش همراه با اقتباس من برای نامه دوم به کیسیسی بزرگوار
Case Number: 2010AS0000xxx
First Name: xxxxx
Last Name: xxxxx
Date of Birth (mm,dd,yyyy): xx-xx-19xx
Foreign State Chargeability: IRAN

Dear Sir/Madam,

As per September 2010 visa bulletin released recently, my case will be current for the month of October. Will you be so kind to let inform me about my interview date? Because of some inevitable or possible failure in IRAN post services, please send 2nd letter (Instruction Letter) and related interview time table to me by E-mail.

Best Regards
MAXSUPERMAX

اساتید بجز مسائی ایران گرایی و نگفتن مشکلات ... چنانچه غلطی مشاهده می کنید اطلاع دهید اگر نه که تشکر یادت نرهBig Grin
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان: OMID_R ، gadfly ، moeen
(2010-08-11 ساعت 23:31)maxsupermax نوشته:  سلام نفس های مهاجرسرایی
این هم نگارش همراه با اقتباس من برای نامه دوم به کیسیسی بزرگوار

Case Number: 2010AS0000xxx
First Name: xxxxx
Last Name: xxxxx
Date of Birth (mm,dd,yyyy): xx-xx-19xx
Foreign State Chargeability: IRAN

Dear Sir/Madam,

As per September 2010 visa bulletin released recently, my case will be current for the month of October. Will you be so kind to let inform me about my interview date? Because of some inevitable or possible failure in IRAN post services, please send 2nd letter (Instruction Letter) and related interview time table to me by E-mail.

Best Regards
MAXSUPERMAX

اساتید بجز مسائی ایران گرایی و نگفتن مشکلات ... چنانچه غلطی مشاهده می کنید اطلاع دهید اگر نه که تشکر یادت نرهBig Grin

لزومی نداره مشکلات پست ایران را توضیح بدید اونها خودشون اعلام کردند که از طریق ایمیل میتونید پیگیری کنید و پست چه خوب یا بد سرویس بده اونها جواب می دهند و زمان اینترویو را بهتون اطلاع میدهند.
تشکر کنندگان: rayan.s
با سلام خدمت کلیه دوستان من یک هفته پیش ایمیلی رو به کی سی سی فرستادم تا مطمئن بشم که مدارک سری اول براشون رسیده یا نه که یک جواب اتوماتیک برای من اومد که به این نکته اشاره داشت که ایمیل من به دستشون رسیده تقریبا 5 روز بعد هم این ایمیل به دست من رسید که متن اون ایمیل رو براتون میزارم من که چیزی سر در نیاوردم اگه ممکنه کمک کنید تا متوجه بشم منظورشون چی بوده بعید می دونم ایمیل دوم اتوماتیک باشه
Thank you for your inquiry.
The information you provided will be included in your case file for review.
تاریخ ورود به امریکا: 8 اپریل
Standing Stones
تشکر کنندگان:
(2010-08-11 ساعت 16:13)has55 نوشته:  [/color]دوستان لطف کنید متنی رو که بعد از کارنت شدن باید به kcc بزنیم تا زمان مصاحبه ومتن نامه دوم و برامون send کنن رو اینجا بذارید .ممنونم. [color=#FF0000]

امضای من رو مشاهده بفرمایید جواب می گیرید
تشکر کنندگان: maxsupermax
(2010-08-12 ساعت 10:31)suntino نوشته:  متن اون ایمیل رو براتون میزارم من که چیزی سر در نیاوردم اگه ممکنه کمک کنید تا متوجه بشم منظورشون چی بوده بعید می دونم ایمیل دوم اتوماتیک باشه
Thank you for your inquiry.
The information you provided will be included in your case file for review.

ترجمه: اطلاعاتی که شما ارائه دادید، برای بررسی در پرونده شما قرار می گیرد.
تشکر کنندگان: suntino
با تشکر از user عزیز ولی سوال من این بود که آیا مدارک من تکمیل بوده و به دستشون رسیده یا نه چون نمونه جواب هایی که دوستان از کی سی سی گرفتن با ایمیلی که من دریافت کردم فرق میکنه.
تاریخ ورود به امریکا: 8 اپریل
Standing Stones
تشکر کنندگان: User
(2010-08-12 ساعت 14:41)suntino نوشته:  با تشکر از user عزیز ولی سوال من این بود که آیا مدارک من تکمیل بوده و به دستشون رسیده یا نه چون نمونه جواب هایی که دوستان از کی سی سی گرفتن با ایمیلی که من دریافت کردم فرق میکنه.

متن ایمیلتون به کی سی سی چی بوده؟ اگر بهشون اعلام کرده اید که "بعضی از اطلاعات فرم ها اشتبه وارد شده و درست این است: ---" که درست جواب داده اند،
اما اگر فقط خواسته اید اعلام رسید کنند: Acknowledge که خوب احتمالا اشتباه کرده اند!
تشکر کنندگان: suntino

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان