کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
[/size]
(2010-08-13 ساعت 01:43)free_free نوشته:  دوستان من تاییدیه کامل بودن فرم هامو گرفتم و جواب kcc از قرار زیر هستش:

Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers below 9,000 for your region for the month of October. If your case number is current and has completed processing, KCC will send a notification letter to you via postal mail. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

به بقیه دوستان هم توصیه میکنم که حتما تاییدیه شونو بگیرن

ممنون Smile

با سلام خدمت همه دوستان
یک نکته رو که من از جواب kcc استخراج کردم رو میذارم که در موردش نظر بدب.
KCC Diversity Visa/tsj
Kentucky Consular Center
Support Contractor - Serco - NA

بر اساس تحقیقات اینجانب شرکت های خصوصی امنیتی هستند که در آمریکا با kcc قرارداد دارند و مسوولیت پردازش اطلاعات فرم ها را بر عهده دارند که در امضای بالا تحت عنوان Support Contractor ذکر شده است . در این مورد خاص و احتمالا موارد 2011 این شرکتSerco - NA هستش.
اگه به سایت این شرکت سری بزنید متوجه گستردگی کار اونا میشید (حدود 75000 تا کارمند در سراسر آمریکای شمالی داره)
تصور ما قبلا از kcc و بررسی فرم ها تنها اداره مهاجرت آمریکا و تعداد کمی کارمند و چند تا اتاق پر از فرم و نامه بود که همین تصور باعث میشد بچه ها تو ایمیل زدن و نامه نگاری احتیاط کنن.
بنظر من این حق ماست که جویای وضعیت پروندمون باشین و جواب دادن برای این قبیل پیمانکارهای kcc وظیفه اونهاست که با کمال انجامش میدن چون بابتش پول میگیرن و قرارداد دارن.

پس از مکاتبه و پیگیری فراموش نکنید.
Smile

اینم لینک آدرس این شرکت امنیتی که ما رو از روزی که فرم هامونو فرستادیم تا همین الان داره کلیر میکنه:

آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، OMID_R ، suntino ، Linspire
دوستان عزیز سلام
به ایمیل من دو روزه جواب دادند!Smile
متن ایمیل بدین شرح است:Cool
Your forms have been received and are acceptable for the continuation of
your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers below
9,000 for your region for the month of October. If your case number is
current and has completed processing, KCC will send a notification
letter to you via postal mail. Please refer to the visa bulletin at
www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This
bulletin is updated after the 15th day of each month.

سپاس از دوستان که اطلاع دادند وگرنه من به همون جواب قبلی اکتفا کرده بودم.Shy
rayan.s به نظرم دوباره ایمیل بفرستید تا جواب درست را بدهند چون به نظرم (یا قبلا جایی در همین مهاجرسرا خوندم)خوبه که کپی این ایمیل را با خودمون ببریم برای مصاحبه.
شماره کیس: 2011AS00016xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:29 اردیبهشت, 19 May
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2 خرداد،23 May
تاریخ کارنت شدن کیس: January 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 بهمن، February 9
تاریخ مصاحبه:9فروردین،29 march
دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: rayan.s ، Donkey chance ، farnaz82
(2010-08-14 ساعت 17:03)b!ta نوشته:  دوستان عزیز سلام
به ایمیل من دو روزه جواب دادند!Smile
متن ایمیل بدین شرح است:Cool
Your forms have been received and are acceptable for the continuation of
your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers below
9,000 for your region for the month of October. If your case number is
current and has completed processing, KCC will send a notification
letter to you via postal mail. Please refer to the visa bulletin at
www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This
bulletin is updated after the 15th day of each month.

سپاس از دوستان که اطلاع دادند وگرنه من به همون جواب قبلی اکتفا کرده بودم.Shy
rayan.s به نظرم دوباره ایمیل بفرستید تا جواب درست را بدهند چون به نظرم (یا قبلا جایی در همین مهاجرسرا خوندم)خوبه که کپی این ایمیل را با خودمون ببریم برای مصاحبه.

حالا از کجا معلوم 9000 مربوط به آفریقا نباشه؟Big Grin
من یه میل زدم گفتم حالا که میگی 9600 کارنت شده پس من کارنت شدم((95xx))حالا لطف کن نامه دومم را برام میل کن.Tongue

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: b!ta
سلام دوستان
با تشکراز تیم فنی سایت که نرم افزار سایت رو آپگرید کردند.

کی سی سی هم بعد از مدت ها یک جواب درست حسابی به من داد:

تاریخ مصاحبه من در آنکارا: دهه سوم اکتبر!

An interview for this case has been
scheduled at the American Consulate/
Embassy of Ankara on October 2x, 2010. A
notification letter will be mailed to you from
KCC within the next 7-10 business days.
Please direct any further questions
regarding the processing of your case to this
embassy
سلام بچه ها می خواستم بدونم که پدر من که ابوظبی افتاده و کیس نامبرشم 10000 است از چه طریقی میشه زمان مصاحبشو دونست ایا تو سایت می زنند؟ یا اینکه باید تو همون سایتdvlottery پیگیر باشیم
تشکر کنندگان:
(2010-08-15 ساعت 09:37)heli نوشته:  سلام بچه ها می خواستم بدونم که پدر من که ابوظبی افتاده و کیس نامبرشم 10000 است از چه طریقی میشه زمان مصاحبشو دونست ایا تو سایت می زنند؟ یا اینکه باید تو همون سایتdvlottery پیگیر باشیم

دوست عزیز؛از سایت زیز 15 هر ماه میلادی پیگیری کنید. احتمال زیاد برای ماه نوامبر یا دسامبر کارنت میشن.
http://travel.state.gov/visa/bulletin/bu..._1360.html

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
(2010-08-14 ساعت 09:42)elena نوشته:  
(2010-08-13 ساعت 01:43)free_free نوشته:  دوستان من تاییدیه کامل بودن فرم هامو گرفتم و جواب kcc از قرار زیر هستش:

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers below 9,000 for your region for the month of October. If your case number is current and has completed processing, KCC will send a notification letter to you via postal mail. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

ممنون Smile
با سلام و تشکر
می شه لطفا متن ایمیلی که فرستادید را اینجا بنویسید

دوست عزیز؛دیدم جوابتون را ندادن,من متنی که فرستادم و همین جواب رو گرفتم را براتون میذارم.

To whom it may concern:

Dear Sir/Madam

I have mailed the complete forms to the Kentucky Consular Center on June/xx/2010 .Could please kindly let me know about the status of the process?

Yours truly,

تشکر کنندگان: suntino ، Donkey chance
(2010-08-15 ساعت 13:20)rayan.s نوشته:  
(2010-08-14 ساعت 09:42)elena نوشته:  

ممنون Smile
با سلام و تشکر
می شه لطفا متن ایمیلی که فرستادید را اینجا بنویسید

دوست عزیز؛دیدم جوابتون را ندادن,من متنی که فرستادم و همین جواب رو گرفتم را براتون میذارم.

To whom it may concern:

Dear Sir/Madam

I have mailed the complete forms to the Kentucky Consular Center on June/xx/2010 .Could please kindly let me know about the status of the process?

Yours truly,

دوست عزیز از جواب به موقع شما خیلی متشکرم
تشکر کنندگان:

ممنون Smile

سلام. این مورد کارنت شدن که در مورد ماه اکتبر اشاره کردید مربوط به لاتاری 2011 است؟

تشکر کنندگان:

سلام. این مورد کارنت شدن که در مورد ماه اکتبر اشاره کردید مربوط به لاتاری 2011 است؟
[/quote]

سلام .با اجازه من جوابتون را می دهم . بله کارنت های ماه اکتبر مربوط به لاتری 2011 هست .
تشکر کنندگان: upm2006 ، rayan.s ، User
سلام دوستان عزيز!
راستش من كمي گيج شدم و هيچي بلد نيستم .
مي دونم كه تا 9000 كارنت شدن كه شامل حال خودم هم ميشه . والا سزال خيلي زياد دارم.اما الان تو اين مرحله نمي دونم چه كنم و نمي خوهام زمان را هم از دست بدم.
مي شه كمكم كنيد و بگيد الان تو اين مرحله چه كنم ؟ آيا به KCC با همان فرمت نامه كه توي سايت ميل بدم و بخوام ساعت و مكان مصاحبه رو بهم بگن ؟؟
مداركي كه بايد تا اون موقع ترجمه كنم چي هستند ؟! دوستي هست كه جواب منو بدونه و كمكم كنه ؟!
ممنونم
تشکر کنندگان:
(2010-08-17 ساعت 00:22)katty_godot نوشته:  سلام دوستان عزيز!
مي دونم كه تا 9000 كارنت شدن كه شامل حال خودم هم ميشه . والا سزال خيلي زياد دارم.اما الان تو اين مرحله نمي دونم چه كنم و نمي خوهام زمان را هم از دست بدم.
مي شه كمكم كنيد و بگيد الان تو اين مرحله چه كنم ؟ آيا به KCC با همان فرمت نامه كه توي سايت ميل بدم و بخوام ساعت و مكان مصاحبه رو بهم بگن ؟؟
مداركي كه بايد تا اون موقع ترجمه كنم چي هستند ؟! دوستي هست كه جواب منو بدونه و كمكم كنه ؟!
ممنونم.
سلام به دوستان عزيز!
راستش من خيلي گيج شدم و هيچي بلد نيستم .و نمي خواهم كه فرصت را از دست بدم.
مي دانم كه تا كيس نامبر 9000 كارنت شدن كه خودم هم جزوشان هستم.
گويا مداركي را هم بايد ترجمه كنم.
مي شه كمكم كنيد و بگيد الان تو اين مرحله چه كنم ؟ آيا به KCC با همين فرمت ها كه اينجاست توي سايت ميل بدم و بخوام ساعت و مكان مصاحبه رو بهم بگن ؟؟
مداركي كه بايد تا اون موقع ترجمه كنم چي هستند ؟!
دوستي هست كه جواب منو بدونه و كمكم كنه ؟؟
ممنونم.

دوست عزیز؛ اگر زحمت بکشید و به تایپیک سوالات مطرخ شده توست برندگان لاتاری 2011 برید یا به قسمت 2010 برید حتما" جوابتون را پیدا می کنید.

تشکر کنندگان: User
(2010-08-15 ساعت 09:37)heli نوشته:  سلام بچه ها می خواستم بدونم که پدر من که ابوظبی افتاده و کیس نامبرشم 10000 است از چه طریقی میشه زمان مصاحبشو دونست ایا تو سایت می زنند؟ یا اینکه باید تو همون سایتdvlottery پیگیر باشیم

سلام
توی همین تاپیک نمونه ایمیل به کی سی سی برای اطلاع از زمان مصاحبه وجود دارد.
بهتر است تا زمانی که شماره کیس شما کارنت نشده، برای تاریخ مصاحبه تماس نگیرید. پیش از آن از دریافت فرمها، و قابل قبول بودن آنها اطمینان حاصل کنید. برای اینکار با KCC مکاتبه کنید.
تمامی نمونه مکاتبات در همین تاپیک وجود دارند.
موفق باشید
(2010-08-17 ساعت 00:22)katty_godot نوشته:  سلام دوستان عزيز!
ممنونم

سلام و تبریک
پیش از هر کاری این تاپیک را مطالعه کنید:
اما به طور مختصر:
1- مکاتبه با kcc برای اطمینان از دریافت فرمها
2- مکاتبه با kcc برای اطمینان از قابل قبول بودن فرم ها
3- مکاتبه با kcc برای آگاه شدن از تاریخ مصاحیه (زمانی که شماره کیس شما کارنت شد باید اینکار را انجام دهید)
4- رزرو هتل در انکارا/ابوظبی،
5-تعیین وقت قبلی برای انجام آزمایش های پزشکی در انکارا/ابوظبی،
6- برنامه ریزی برای سفر به انکارا/ابوظبی

و شما باید واکسیناسیون را انجام داده باشید و کارت بین المللی آن را نیز دریافت کرده باشید.
همزمان مدارک مورد نیاز را فراهم و ترجمه کنید.

برای هر کدام از موارد بالا یک تاپیک ویژه وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر به آنها مراجعه کنید.
موفق باشید

تشکر کنندگان: maxsupermax ، kopol
براي اخذ تاريخ مصاحبه اين ايميل را به آدرس kccdv@state.gov ارسال کنيد.

Case Number : 2011AS00XXX
PA NAME: XXXXXXX XXXXXX
Date of birth : dd/mm/yyyy
Preference Category : DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability : Iran

Dear Sir/Madam

According to the “VISA Bulletin For October 2010” my case number is current.
I will appreciate if you send me a copy of the second letter via E-mail
for knowing the fixed date of my interview in embassy of the United States of
America in (U.A.E/Ankara)

Yours Truly
نام و اسم فامیلی شما

برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
تشکر کنندگان: rayan.s ، maxsupermax ، saman33 ، loveusa2010 ، moeen
سلام بر همه دوستان خوبم و همچنین indmehdi عزیز
آقا ما تو این 6 روز گذشته 7 بار ایمیل برای مشخص شدن تاریخ مصاحبه فرستادیم و لی هییییییییییییییییییییییچ خبری نیست که نیست.
فقط همون جواب اتوماتیکشون می اید که ایملتون دریافت شده . همین.
جایی شنیدم که یکهفته ای رفتن برا تعطیلا ت تابستانی ؟!
واقعیت داره ؟!

لطفا راهنمایی بفرمایید.

با سپاس
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان