کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
خدمتتون عارضم که متن نامه دو منظوره بود یعنی اول گفته بودم که آیا مدارک به دستتون رسیده و کامل هست و دوم اینکه تاریخ پایان سربازیم رو اصلاح کرده بودم حالا جوابی که دادن اینه که لحاظ میکنن اما آیا مدارک کامل هست یا نه ال.. اعلم
نمی دونم به نظرتون یه ایمیل دیگه بفرستم که ببینم مدارکم کامل هست؟
تاریخ ورود به امریکا: 8 اپریل
Standing Stones
تشکر کنندگان:
(2010-08-12 ساعت 15:22)suntino نوشته:  خدمتتون عارضم که متن نامه دو منظوره بود یعنی اول گفته بودم که آیا مدارک به دستتون رسیده و کامل هست و دوم اینکه تاریخ پایان سربازیم رو اصلاح کرده بودم حالا جوابی که دادن اینه که لحاظ میکنن اما آیا مدارک کامل هست یا نه ال.. اعلم
نمی دونم به نظرتون یه ایمیل دیگه بفرستم که ببینم مدارکم کامل هست؟

Suntino عزیز! من دو بار ایمیل زدم به وزارت لاتری! یکبار دو هفته بعد از رسیدن فرم هام بود و یکبار هم تقریبا یک ماه و نیم یا دو ماه بعد از رسیدن فرمها.
بار اول گفتند که فرم ها داره بررسی میشه.
بار دوم گفتند که فرم ها داره بررسی میشه، اگر منتظر مصاحبه هستید به ویزا بولتن مراجعه کنید. و اینکه مصاحبه 2011 ای ها از اکتبر شروع میشه.

دیگر دوستانی هم که تا بحال ایمیل زده اند و اینجا اعلام کرده اند هیچکدام جوابی مبنی بر "قابل قبول بودن فرم ها" دریافت نکرده اند! فقط این جمله: تحت بررسی!

از فرمت جواب های کی سی سی اینطور برمیاد که اگر بنویسیند اطلاعات مچ نیست، باید دنبال درست کردن اون ها باشی، اما اگر اطلاعات درست باشه، ظاهرا کی سی سی این رو اعلام نمیکنه. و همیشه اعلام میکنه که تحت بررسی.

حالا شما یک جواب رو مستقیما دریافت کردی (اطلاعات در پرونده قرار میگیرد) و یکی رو هم بطور ضمنی!
تشکر کنندگان: Donkey chance ، suntino
(2010-08-12 ساعت 13:44)pefa نوشته:  
(2010-08-11 ساعت 16:13)has55 نوشته:  [/color]دوستان لطف کنید متنی رو که بعد از کارنت شدن باید به kcc بزنیم تا زمان مصاحبه ومتن نامه دوم و برامون send کنن رو اینجا بذارید .ممنونم. [color=#FF0000]

امضای من رو مشاهده بفرمایید جواب می گیرید

Smileسلام عزیز بزرگوار
بسیار ممنون از Slide Show قوی شما و برای صبرو دقت و ظرافتی که گذاشتی برای تفهیم مجموع اطلاعات مهاجرسرا .این رو باید سردرب مهاجرسرا چسبوند که کسی گیج نزنه تو پستها
من بسیار سپاسگزارم....
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان:
یه سئوال کوچولو داشتم
اگر ما بعد از پست فرم ها ایمیل بزنیم و بگویند که اطلاعات مچ نیست ،تا چه زمانی وقت داریم تا مثلاً دوباره فرم ها را پست کنیم؟
و اصولاً این مچ نبودن اطلاعات ربطی به روند کار ما داره؟ یا پرونده ما در جریان و بعداً می توانیم باز فرم ها را بفرستیم؟
شماره کیس: 2011AS00033xxx
وضعیت کیس من

تشکر کنندگان: OMID_R
دوستان من تاییدیه کامل بودن فرم هامو گرفتم و جواب kcc از قرار زیر هستش:

Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers below 9,000 for your region for the month of October. If your case number is current and has completed processing, KCC will send a notification letter to you via postal mail. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

به بقیه دوستان هم توصیه میکنم که حتما تاییدیه شونو بگیرن

ممنون Smile
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: OMID_R ، Ashkan78 ، rayan.s ، farnaz82 ، suntino ، saman33 ، User ، b!ta
تبریک میگم free_free جان این خبر خوب مایه مسرت ما شدBig GrinSmileBig Grin
تشکر کنندگان: free_free
(2010-08-13 ساعت 01:43)free_free نوشته:  دوستان من تاییدیه کامل بودن فرم هامو گرفتم و جواب kcc از قرار زیر هستش:

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers below 9,000 for your region for the month of October. If your case number is current and has completed processing, KCC will send a notification letter to you via postal mail. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

ممنون Smile
سلم فری جان
متن نامه که فرستادی رو می فرستی
من ی ماه پیشه 1 بار ایمیل زدم گفت داره پرسس می شه
با اینکه صفحه های که موقع ثبت نام پر کردم رو دارم بازم اروم نمی گیرم
تشکر کنندگان:
با سلام و تبریک به free_free
ارسال نامه به کی سی سی برای اینکه تاییدیه فرم ها رو بگیریم به جهت تسکین قلوب است یا .... و دوم اینکه فاصله زمانی مربوط به پروسس روی فرم ها و دادن تاییدیه معمولا چقدر طول میکشه؟
با توجه به جمیع جهات آیا لازمه مجددا به کی سی سی برای تاییدیه فرم ها ایمیل بزنیم؟
تاریخ ورود به امریکا: 8 اپریل
Standing Stones
تشکر کنندگان:
دوستان کسی متنی که باید برای تغیر محل مصاحبه به کی سی سی ارسال بشه رو داره بزاره اینجا -
من گشتم با اینکه قبلا دیده بودم نه جستجوی سایت و نه جستجوی گوگلی جواب نداد
تشکر کنندگان:
با تشکر از فری عزیز،
با توجه به اینکه کی سی سی بالاخره تن به خواسته مهاجرسرایی های پیگیر داد!! پیشنهاد میشه برای دریافت این جمله که فرم ها برای ادامه روند قابل قبول هستند "are acceptable for the continuation of your visa processing" بخصوص دوستانی که الان کارنت شده اند، مجددا با کی سی سی مکاتبه کنند تا هیچ مشکلی برای ادامه روند باقی نمونه. از این متن پیشنهادی می تونید استفاده کنید:

نقل قول:[font=Verdana]
Case Number: 2011AS0000XXXX
FIRST NAME: ----
LAST NAME: ----
Date of birth (MM/DD/YYYY): (00/00/1900)
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: Iran
----------------------------------------------------------------------------
Dear sir/madam

I appreciate if you would let me know my forms are acceptable for further processing, as per visa bulletin September 2010, my case is current for the month of October.

Best regards,
YOUR NAME[/font]

موفق باشید
تشکر کنندگان: maxsupermax ، Linspire ، suntino ، Donkey chance
(2010-08-13 ساعت 22:26)saint نوشته:  دوستان کسی متنی که باید برای تغیر محل مصاحبه به کی سی سی ارسال بشه رو داره بزاره اینجا -

To whom it may concern,
According to my submitting forms to the K.C.C already, I had state the US embassy in Abu-Dhabi will be the place of my interview. But because of some reasons I prefer to change the place of interview to U.S embassy in ANKARA, Turkey. Would you mind please do me this favor? I appreciate you so much, for your cooperation.
With Regards
(Principle Applicant)

البته موارد بالای نامه رو یادت نره منظورم تاریخ تولد و اسم و کیس نامبر و...

اساتید زبان چنانچه اشکالی می بینند به من اصلاح و گوشزد کنند خوشحال می شم..Smile
Lol Wink
تشکر کنندگان: User ، Linspire
(2010-08-13 ساعت 22:26)saint نوشته:  دوستان کسی متنی که باید برای تغیر محل مصاحبه به کی سی سی ارسال بشه رو داره بزاره اینجا -

از این متن استفاده کنید:

کد:
Case Number: 2011AS0000XXXX
FIRST NAME: ----
LAST NAME: ----
Date of birth (MM/DD/YYYY): (00/00/1900)
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: Iran
----------------------------------------------------
Dear Sir/Madam,
I appreciate if you let me change my Consular Post for interview from ANKARA/ABUDHABI to ABUDHABI/ANKARA.
Best Regards,
YOU NAME
تشکر کنندگان: maxsupermax ، Linspire ، Donkey chance

سلام
از خبری که هم اینک به دستم رسید شما رو مطلع می کنم .
الان ساعت 11:30 دقیقه شب جمعه 22 مرداد89
از کی سی سی عزیز جواب نامه من برای درخواست "نامه دوم" برام رسید
متن نامه از قرار زیر است :
"""""""""""""""""""بسم اله الرحمن الرحیم""""""""""""""""""""""""""

Your forms have been received and are waiting to be processed. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.
Interviews for the DV 2011 program will begin in October 2010 and conclude on September 30, 2011. KCC cannot provide information as to when an interview date may become available for your case. Appointments are scheduled numerically according to assigned case numbers. The Department of State designates how many interviews will be scheduled each month according to visa availability. After August 15, 2010, you may refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov for the list of current numbers being processed. This information is updated on the 15th day of each month thereafter. If you are scheduled for an interview, KCC will send a notification letter via the address you provided on question three of the DSP 122.

_________________________________________KCC Diversity Visa/lrb
Kentucky Consular Center
Support Contractor - Serco NA

عزیزان اون چیزی که من تا حالا فهمیدم اینکه بر و بچ مهاجرسرا این بدبختا رو ترکوندن و الانم سراین مادر مرده ها حسابی شلوغه و به زبان بی زبانی میگن " صبر کنین دیگه ... خب ... " تازه از اکتبر شروع میشه و برای من که کیسم 5000 و خرده ای است فعلا کاری نمی تونن انجام بدن .... شما نظرتون چیه ؟ ممنون .... بزرگان وضعیت رو چک کنن چه خبره ....
Sad
Lol Wink
تشکر کنندگان:
(2010-08-13 ساعت 23:38)maxsupermax نوشته:  
سلام
از خبری که هم اینک به دستم رسید شما رو مطلع می کنم .
الان ساعت 11:30 دقیقه شب جمعه 22 مرداد89
از کی سی سی عزیز جواب نامه من برای درخواست "نامه دوم" برام رسید
متن نامه از قرار زیر است :
"""""""""""""""""""بسم اله الرحمن الرحیم""""""""""""""""""""""""""

Your forms have been received and are waiting to be processed. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.
Interviews for the DV 2011 program will begin in October 2010 and conclude on September 30, 2011. KCC cannot provide information as to when an interview date may become available for your case. Appointments are scheduled numerically according to assigned case numbers. The Department of State designates how many interviews will be scheduled each month according to visa availability. After August 15, 2010, you may refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov for the list of current numbers being processed. This information is updated on the 15th day of each month thereafter. If you are scheduled for an interview, KCC will send a notification letter via the address you provided on question three of the DSP 122.

_________________________________________KCC Diversity Visa/lrb
Kentucky Consular Center
Support Contractor - Serco NA

عزیزان اون چیزی که من تا حالا فهمیدم اینکه بر و بچ مهاجرسرا این بدبختا رو ترکوندن و الانم سراین مادر مرده ها حسابی شلوغه و به زبان بی زبانی میگن " صبر کنین دیگه ... خب ... " تازه از اکتبر شروع میشه و برای من که کیسم 5000 و خرده ای است فعلا کاری نمی تونن انجام بدن .... شما نظرتون چیه ؟ ممنون .... بزرگان وضعیت رو چک کنن چه خبره ....
Sad

دوست عزیز ؛اگر تایپیک های مربوط به سالهای قبل رو مطالعه کنید متوجه میشید که باید حداقل 2هفته بعد از کارنت شدن میل بزنید.
دوستان عزیز؛دیروز صبح به kcc میل زدم و امروز صبح جواب دادن انگار ایندفعه قرار هرکی برای مچ بودن میل بده این جواب رو بگیره.نکته جالب اینه من تا حالا به kcc پنج تا میل زدم وتا حالا همه اونا جوابش اومده ولی اینبار گفته ناحیه شما 9600 برای اکتبر کارنت شده!!!(ناحیه اروپا) احتمال میدم جواب ها اتوماتیک میاد.

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of October below 9,600. If your case number is current and has completed processing, KCC will send a notification letter to you via postal mail. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
(2010-08-13 ساعت 01:43)free_free نوشته:  دوستان من تاییدیه کامل بودن فرم هامو گرفتم و جواب kcc از قرار زیر هستش:

ممنون Smile
با سلام و تشکر
می شه لطفا متن ایمیلی که فرستادید را اینجا بنویسید
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان