کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
با توجه به نرسيدن نامه دوم وعدم پاسخگويي kccدر مورد تاريخ مصاحبه به سفارت ابوظبي ميل زدم و اونها اينجوري جواب دادند.

We have no record of your file. Please email us back in October.

Dear Sir/Madam:

As per September 2010 visa bulletin released recently, my case will be current for the month of October. Will you be so kind to let me know about my interview date?

I haven;t received notification letter from kcc yet

Best Regards
Morteza Mahmoodi
شماره کیس: **2011AS000012
ابوظبي
تاریخ مصاحبه:2010-NOV-08
کلیرانس: بازمانده2011 علیرغم326روزانتظار برای کلیرشدن
تشکر کنندگان:
یک مشکل بزرگ دارم وقتی پارسال داشتم ثبت نام میکردم قبلش برای تغیر اسم اقدام کردم روز ثبت نام زنگ زدم اداره ثبت و گفتند که اسم شما تغیر کرده من هم به همین هوا با اسم جدید ثبت نام کردم بعد از دو ماه که از شهر دانشجویم به خونه برگشتم و رفتم ثبت احوال گفتن اسم شما پسوندش حذف شده من هم با خودم گفتم از اینا بعید نیست و زمانی تغیر اسم برام مهم شد که فهمیدم لاتاری بردم برای دادگاه اقدام کردم اما باز هم منفی بود و حالا نمیدونم چه خاکی سرم بریزم از دست اینا خیلی ناراحتم و نگران از اینکه اگه میل بزنم اونا هم جوابشون نه باشه به نظر شما چه کار کنم ؟ و اگه بخام میل بزنم چی بگم از این دل پرم>؟ انگلیسیم خوب نیست
تشکر کنندگان:
(2010-09-07 ساعت 00:36)BAHAL نوشته:  یک مشکل بزرگ دارم وقتی پارسال داشتم ثبت نام میکردم قبلش برای تغیر اسم اقدام کردم روز ثبت نام زنگ زدم اداره ثبت و گفتند که اسم شما تغیر کرده من هم به همین هوا با اسم جدید ثبت نام کردم بعد از دو ماه که از شهر دانشجویم به خونه برگشتم و رفتم ثبت احوال گفتن اسم شما پسوندش حذف شده من هم با خودم گفتم از اینا بعید نیست و زمانی تغیر اسم برام مهم شد که فهمیدم لاتاری بردم برای دادگاه اقدام کردم اما باز هم منفی بود و حالا نمیدونم چه خاکی سرم بریزم از دست اینا خیلی ناراحتم و نگران از اینکه اگه میل بزنم اونا هم جوابشون نه باشه به نظر شما چه کار کنم ؟ و اگه بخام میل بزنم چی بگم از این دل پرم>؟ انگلیسیم خوب نیست

دوست عزیز؛مطابق قوانین مهاجر سرا شما مجاز به پرسیدن یه سوال در دو تایپیک نیستید.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

من 9 روز پیش یک ایمیل فرستادم برای سفارت آمریکا در آنکارا(چون با KCC تماس گرفتم،گفتند با آنکارا تماس بگیرم) که در مورد تغییری که در فامیلی مادرم ایجاد شده سوال کنم. اما تا حالا خبری نشده ازشون. مادرم توی اکتبر مصاحبه داره. نمی دونم چی کار کنم. ایمیلی چیزی از سفارت دارین که به من بدین؟ چون جایی که من پیغام گذاشتم همون صفحه ای هست که توی سایت سفارت طراحی شده بود. ممنونم برای راهنماییتون.
تشکر کنندگان:
(2010-09-07 ساعت 07:24)mirna نوشته:  سلام دوستان

من 9 روز پیش یک ایمیل فرستادم برای سفارت آمریکا در آنکارا(چون با KCC تماس گرفتم،گفتند با آنکارا تماس بگیرم) که در مورد تغییری که در فامیلی مادرم ایجاد شده سوال کنم. اما تا حالا خبری نشده ازشون. مادرم توی اکتبر مصاحبه داره. نمی دونم چی کار کنم. ایمیلی چیزی از سفارت دارین که به من بدین؟ چون جایی که من پیغام گذاشتم همون صفحه ای هست که توی سایت سفارت طراحی شده بود. ممنونم برای راهنماییتون.

mirna عزیز؛ اگر بعد از ارسال فرمها مادرتون تغییر در فامیلیش داده متن زیر رو به همراه شناسنامه و ترجمه اش براشون ایمیل کن.اگر بعد قبولی بوده به جای forms بنویس application
متن برای برنده اصلی اگه مادرتون برنده اصلی نیست بگید برای ایشون تنظیم کنم.

To Whom It May Concern;

Dear Sir/ Madam

Respectfully,

I am ................ ....., a randomly selected candidate in the Diversity Immigration Visa Program (DV 2011), and since the personal status of me has underwent change I would like to inform you of the change:
My family name chenged from ............. to .........after sending my forms .A copy of my original birth certificate , along with English translation are enclosed.

Your faithfully

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: rasa
دوستان وبرندگان خوشبخت لاتاری3011
امروزبرای دهمین باربه kcc معروف ایمل زدم ودوباره جواب تکراری..........

--------------------------------------------------------------------------------

Greetings,

Your inquiry or message has been received and routed to the appropriate
group. If you are looking for the latest DV Lottery instructions, they
can be found here:
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1318.html.

This is an automated message, please do not reply.

Thank You,

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Kentucky Consular CenterTue, September 7, 2010 10:42:29

به سفارت آنکارا هم میل زدم ولی جوابی دریافت نکردم
ضمنا به صندوق پستی ام سر زدم ولی بی نتیجه....
شماره کیس ما هم زیر5000 است بنظر شما صبر کنم تا تقدیر چه شود
تشکر کنندگان: elnaz295
(2010-09-07 ساعت 21:02)hossein93 نوشته:  دوستان وبرندگان خوشبخت لاتاری3011
امروزبرای دهمین باربه kcc معروف ایمل زدم ودوباره جواب تکراری..........

--------------------------------------------------------------------------------

Greetings,

Your inquiry or message has been received and routed to the appropriate
group. If you are looking for the latest DV Lottery instructions, they
can be found here:
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1318.html.

This is an automated message, please do not reply.

Thank You,

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Kentucky Consular CenterTue, September 7, 2010 10:42:29

به سفارت آنکارا هم میل زدم ولی جوابی دریافت نکردم
ضمنا به صندوق پستی ام سر زدم ولی بی نتیجه....
شماره کیس ما هم زیر5000 است بنظر شما صبر کنم تا تقدیر چه شود

دوست من این جوابیه که بصورت اتوماتیک سیستمشون میفرسته مبنی بر اینکه میل شما دریافت شد
برای دریافت جواب باید چند روز صبر کنی
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من 2 بار به كي سي سي ايميل زدم يكي براي تاييد قابل قبول بودن فرمهام
و يكي ديگه براي دونستن زمان مصاحبم اما هر دو بار فقط اين جوابو بهم دادن:

Your forms have been received and are waiting to be processed. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.

شماره کیس : 2011AS00001xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2010 ,may2
کنسولگری: انکارا
تاریخ مصاحبه: -

تشکر کنندگان:
[quote='samira sharif' pid='74278' dateline='1284012827']
سلام دوستان

Your forms have been received and are waiting to be processed. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.

دوست عزیز؛ کیس نامبر تو کارنت شدن مهمه ولی برای تعیین تاریخ مصاحبه تاریخ ارسال مدارک مهمه حالا باید ببینید شما کی مدارکتون را ارسال کردید.

تشکر کنندگان:
با سلام می خواستم بپرسم چه متنی رو برای KCCباید میل کرد تا زمان مصاحبه رو فهممید.و اینکه آیا قبل از مصاحبه باید کپی تمام مدارک رو برای KCC یا جای دیگه میل کرد؟ مصاحبه من آنکارا هست و شماره سریال6XXX ممنون میشم جواب درست بگیرم
ایمیلی که باید بهش میل زد و زمان مصاحبه رو گرفت چیه؟
تشکر کنندگان:
(2010-09-10 ساعت 15:16)saman.saman نوشته:  با سلام می خواستم بپرسم چه متنی رو برای KCCباید میل کرد تا زمان مصاحبه رو فهممید.و اینکه آیا قبل از مصاحبه باید کپی تمام مدارک رو برای KCC یا جای دیگه میل کرد؟ مصاحبه من آنکارا هست و شماره سریال6XXX ممنون میشم جواب درست بگیرم
ایمیلی که باید بهش میل زد و زمان مصاحبه رو گرفت چیه؟

دوست عزیز؛ زحمت بکشید تایپیک زیر رو مطالعه بفرمایید :
لاتاری از آغاز تا پایان
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1081
میلاد عزیز جواب تمام سوالات شما و کلی اطلاعات مفید را در اولین ارسال تایپیک فوق نوشته که مجددا" خوندنش رو به همه توصیه میکنم.
البته به نظر میاد امسال از طریق ایمیل تاریخ مصاحبه رو اعلام نمی کنند.

According to the “VISA BULLETIN FOR OCTOBER 2010” my case number is current. I will appreciate it if you could send me a copy of the second letter

via e-mail for knowing the fixed date of our interview in embassy of the united state of America in Ankara - Turkey

Sincerely

مدارک لازم برای سفارت آنکارا که حداکثر 2 هفته قبل از مصاحبه باید ارسال کنید: ( به تایپیک اطلاعات مربوط به دریافت نامه دوم هم مراجعه کنید اطلاعات مفیدی بدست میاورید)

Please find below the list of documents that all diversity visa applicants are required to send to our office approximately 2 weeks prior to their interviews:

• Full copy of passport
• Copy and translation of birth certificate
• Marriage certificate, divorce decree or spouses death certificate (for each marriage)
• Court and prison records, if applicable.
• Police certificates from countries the applicant lived for more than six months.
• For applicants with a high school or higher degree, the copy of latest diploma. For applicants who do not posses a high school or higher education diploma, documents regarding their employment history, training certificates, references, etc., letter from current employer giving the applicantʼs job description, responsibilities, length of employment (social security payments, etc.)
• Evidence of financial support: Proof of personal assets, i.e. bank statements, title deeds (an expertise report showing the values of real estates from a real estate agent must accompany the title deeds), or Notarized Form I-134, Affidavit of Support from a sponsor, with original form and supplementaries: W-2 and 1040 tax forms (for last year) of the sponsor, bank statements. A notarized offer of employment from U.S. is also acceptable.

At the time of their interviews, applicants are required to bring the following:
• Passport
• Medical report
• Two front view photos
• Original birth certificate
• Original marriage certificate
• Original high school graduation document
• $819 visa fee per person

تشکر کنندگان: taraneh@mini ، elnaz295
(2010-09-09 ساعت 13:41)rayan.s نوشته:  [quote='samira sharif' pid='74278' dateline='1284012827']
سلام دوستان

دوست عزیز؛ کیس نامبر تو کارنت شدن مهمه ولی برای تعیین تاریخ مصاحبه تاریخ ارسال مدارک مهمه حالا باید ببینید شما کی مدارکتون را ارسال کردید.

یعنی من حالا فقط باید منتظر باشم؟ مدارکم رو 21جولای فرستادم.

(2010-09-12 ساعت 12:22)samira sharif نوشته:  
(2010-09-09 ساعت 13:41)rayan.s نوشته:  [quote='samira sharif' pid='74278' dateline='1284012827']
سلام دوستان

یعنی من حالا فقط باید منتظر باشم؟ مدارکم رو 21جولای فرستادم.

سمیرا خانوم شما فرماتون رو 30 تیر ارسال کردید من 18 خرداد... من کیسم برای نوامبر کارنت شده شما برای اکتبر من حدس میزنم تاریخ مصاحبه من با شما زیاد تفاوتی نخواهد داشت... البته این حالت ارسال سریع تر نامه ها برای ماههای بعد زیاد تاثیر نخواهد داشت. من خودم برای اطلاع از تاریخ مصاحبه امروز میل زدم نتیجه رو به اطلاع میرسانم ولی تایید صحت مدارکم رو اول شهریور گرفتم.

دوستان عزیز یک مطلب تقریبا مهم
برای فرستادن ایمیل به KCC از این آدرس استفاده کنید : KCCDV@state.gov . خب همه اینو میدونستید کجاش مهم بود ؟ عرض میکنم . اگر بجای آدرس فوق همین آدرس را با حروف کوچک تایپ کنید ( kccdv@state.gov ) این ایمیل برگشت میخوره یعنی Mail Server به این نام پیدا نمیکنه .
امیدوارم که کمکی به دوستان خوبم کرده باشم
شاد و پیروز باشید.
تشکر کنندگان: Amir78 ، loveusa2010 ، User ، elnaz295
Exclamation 
(2010-09-12 ساعت 20:50)ravian نوشته:  دوستان عزیز یک مطلب تقریبا مهم
برای فرستادن ایمیل به KCC از این آدرس استفاده کنید : KCCDV@state.gov . خب همه اینو میدونستید کجاش مهم بود ؟ عرض میکنم . اگر بجای آدرس فوق همین آدرس را با حروف کوچک تایپ کنید ( kccdv@state.gov ) این ایمیل برگشت میخوره یعنی Mail Server به این نام پیدا نمیکنه .
امیدوارم که کمکی به دوستان خوبم کرده باشم
شاد و پیروز باشید.
دوست عزیز، من 10 تا میل با آدرس که با حروف کوچک تایپ شده میل زدم و جوابش رو گرفتم حالا این که شما میگید Sad

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان