کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
سلام به همه دوستان.
نامه های من 3 هفته پیش رسیده به KCC
من ای میل زدم که از جریان Case اطلاع پیدا کنم اما اونا مه من جواب دادن که برای اینکه بتونیم شمارو تو جریان پرونده قرار بدیم Case Number و نام کامل و تاریخ تولد رو لازم داریم در صورتی که من Case Number ندارم چون نامه های اولیه رو دریافت نکردم. البته زمانی که نامه ها رو دریافت نکردم واسه KCC میل زدم و توضیح دادم و اونا گفتن مهم نیست فرم ها رو بدون Barcode Sheet و Case Number ارسال کنم که همین کارو کردم. اما الان از من Case Number میخوان. البته این توضیح رو هم بدم که اول میل براشون Confirmation Number همونی که روز اول ثبت نام اینترنتی بهمون دادن رو قرار دادم اما ظاهرا به درد نمیخورده ..
آیا کسی از دوستان مشکل منو داشته یا راهکاری برای این مشکل داره؟
ممنون میشم راهنمایی کنین
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان: elnaz295
(2010-09-01 ساعت 10:20)farshad_sh نوشته:  سلام به همه دوستان.
نامه های من 3 هفته پیش رسیده به KCC
من ای میل زدم که از جریان Case اطلاع پیدا کنم اما اونا مه من جواب دادن که برای اینکه بتونیم شمارو تو جریان پرونده قرار بدیم Case Number و نام کامل و تاریخ تولد رو لازم داریم در صورتی که من Case Number ندارم چون نامه های اولیه رو دریافت نکردم. البته زمانی که نامه ها رو دریافت نکردم واسه KCC میل زدم و توضیح دادم و اونا گفتن مهم نیست فرم ها رو بدون Barcode Sheet و Case Number ارسال کنم که همین کارو کردم. اما الان از من Case Number میخوان. البته این توضیح رو هم بدم که اول میل براشون Confirmation Number همونی که روز اول ثبت نام اینترنتی بهمون دادن رو قرار دادم اما ظاهرا به درد نمیخورده ..
آیا کسی از دوستان مشکل منو داشته یا راهکاری برای این مشکل داره؟
ممنون میشم راهنمایی کنین
جواب شما تو تاپیک سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند امده سوالاتون رو آنجا بپرسید
تشکر کنندگان: farshad_sh ، elnaz295

Smileسلام بر عزیزان
باعرض ادب و احترام به کلیه اعضآ و میهمانان
من پس از گذشت 1 هفته بعد از نامه دوم نامه سوم رو (برای دریافت نامه مصاحبه)برای KCC فرستادم و پس از سه روز (باکمال تعجب)!!!! جواب دادند.که جوابشان بسان گذشته همان جواب قبلی بود که:" فرمها رسیده و در حال پردازش هست و رسیدگی طبق زمان بندی انجام می شود".
بااینکه کیس من 5XXX است و تو ماه جاری هم کارنت هستم موندم چرا جواب نمی دن .فرمهای ارسالی هم روز 9جولای2010 بدستشون رسیده .

من دیگه موندم ...... شما چی می گید؟؟؟؟؟
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
1. موضوع یا همان subject ایمیل دوم که برای تایید قابل قبول بودن مدارکمان باید برای KCC بزنیم چی باید باشه؟
همه متن هایشان را بدون subject فرستادند ؟؟

2. من یه چیز من درآوردی از همه متن های موجود نوشتم که بفرستم یکی پیدا میشه بگه متن غلط داره یا نه؟( پیشاپیش میگم دلیل این کارمم اینه که کرم دارم!)
Dear Sir/Madam
I have mailed the complete forms to the Kentucky Consular Center on July/.../2010 .I appreciate if you would let me know my forms are acceptable for further processing.
I'm looking forward to hearing from you, and thank you in advance for your kind cooperation.
Best regards,

شماره کیس: 2011AS00033xxx
وضعیت کیس من

(2010-09-01 ساعت 18:38)Donkey chance نوشته:  1. موضوع یا همان subject ایمیل دوم که برای تایید قابل قبول بودن مدارکمان باید برای KCC بزنیم چی باید باشه؟

2. من یه چیز من درآوردی از همه متن های موجود نوشتم که بفرستم یکی پیدا میشه بگه متن غلط داره یا نه؟( پیشاپیش میگم دلیل این کارمم اینه که کرم دارم!)
Dear Sir/Madam
I have mailed the complete forms to the Kentucky Consular Center on July/.../2010 .I appreciate if you would let me know my forms are acceptable for further processing.
I'm looking forward to hearing from you, and thank you in advance for your kind cooperation.
Best regards,
سلام
سابجکت ما این بود:
please acknowledge repeipt of our forms
که توی متن نامه نوشته بودیم که آیا فرمها رو گرفتن یانه که متن شما خیلی هم خوبه و اونها هم جواب دادن که بعععععععععله گرفتیم و برای ادامه پروسه ویزا قابل قبول هستن. متن نامه ما توی نمونه مکاتبه ها هستش.
شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
کنسولگری:آنکارا
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

تشکر کنندگان: OMID_R ، alirezagh ، Donkey chance ، A.K
(2010-09-01 ساعت 18:38)Donkey chance نوشته:  1. موضوع یا همان subject ایمیل دوم که برای تایید قابل قبول بودن مدارکمان باید برای KCC بزنیم چی باید باشه؟

Dear Sir/Madam
Best regards,

سلام
باآرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان مخصوصا در شبهای قدر

دوست عزیز من این عنوان ها برای نامه های ارسالی انتخاب کردم.

1-برای تائید رسیدن فرمها :
Please let inform me,the receipt of Application Forms
2-برای دریافت نامه مصاحبه -ارسال اولین نامه:
Requesting for Second Letter (DV 2011 Winners Interview Date)c
3-برای دریافت نامه مصاحبه - دفعه دوم (اول جواب ندادند.)
I want to Know the date&time of my Interview
4-برای دریافت نامه مصاحبه- دفعه سوم (به دومی هم جواب متقن ندادند)
Hi! This is my Third Email to get Answer (Second Letter-Interview)c

جالب توجه اینکه مورد آخر رو از همه زودتر جواب دادند چون خیلی رسمی نبود
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان: Donkey chance ، A.K ، elnaz295
Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of October below 9,000. If your case number is current and has completed processing, KCC will send a notification letter to you via postal mail. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

Kentucky Consular Center

Support Contractor - Serco - NA

Phone: (606) 526-7500

Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

تشکر کنندگان: A.K
(2010-09-02 ساعت 18:41)یاشار و ماری نوشته:  

Dear Sir/Madam
Best regards,
سلام
سابجکت ما این بود:
please acknowledge repeipt of our forms
که توی متن نامه نوشته بودیم که آیا فرمها رو گرفتن یانه که متن شما خیلی هم خوبه و اونها هم جواب دادن که بعععععععععله گرفتیم و برای ادامه پروسه ویزا قابل قبول هستن. متن نامه ما توی نمونه مکاتبه ها هستش البته جسارتا.

فرم های شما کی به دست کی سی سی رسیده بود ؟
سلام. من هنوز فرم‌های اولیه رو نفرستادم. خیلی دیر شده نه؟ می خوام یه ایمیل به کی سی سی بزنم که آیا می تونم فرم هارو بفرستم و بعدش یعنی قبل از رسیدن موعد مصاحبه فرم 230 رو دوباره براشون بفرستم این بار با مشخصات همسرم و مصاحبه رو با اون برم؟ میشه یه متن پیشنهادی بهم بدین لطفا؟ یعنی منظورم اینه که الان ازدواج رسمی نکردم ولی ممکنه به زودی ازدواج کنم
من این نامه رو برای تایید رسید نامه اول فرستادم

Case Number: 2011AS00031***
FIRST NAME: ***
LAST NAME: ***
Date of Birth: (***)
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN

To whom it may concern,
According to the Mail Tracking Service I have used, my application forms have been delivered to the KCC. I will appreciate if you would acknowledge the receipt of the shipment.

Kind Regards,
-----------------
و این جوابیه که بعد از 3 روز برام ارسال شده

Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers below 9,000 for your region for the month of October. If your case number is current and has completed processing, KCC will send a notification letter to you via postal mail. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

KCC Diversity Visa/tsj

Kentucky Consular Center

Support Contractor - Serco - NA

Phone: (606) 526-7500

Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

------------------------------------

حالا به نظر شما گام بعدی من چیه باید چکاری انجام بدم
کیس: 315xx
نامه قبولی: 2010 3 june
کنسولگری: ابوظبی
کارنت شدن: July
نامه دوم: 13 june
مصاحبه: 26 July
کلیرنس: 6 sep
هزینه ها برای 2نفر: 60000 پستTNT - ترجمه حدود 120000 - عکس دو سری 20000
بلیط و ویزا 1,060,000- هتل 900,000 برای 9 شب -مدیکال 700 درهم- سفارت 1638 دلار
تشکر کنندگان:
فرمهاتون دریافت شده و اطلاعاتتون قابل قبول هست شما باید منتظر اعلام شماره ات در بولیتن ویزا که دهم هر ماه هست باشی و خوش باشی همین Big Grin
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان عزير مهاجرسرايي
اگرلطف كنيد و يه نمونه نامه براي تغيير زمان مصاحبه اينجا بزاريد ممنون ميشم. من توي سايت گشتم ولي متاسفانه چيزي پيدا نكردم
تاریخ ورود به امریکا: 8 اپریل
Standing Stones
تشکر کنندگان:
(2010-09-04 ساعت 12:13)suntino نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزير مهاجرسرايي
اگرلطف كنيد و يه نمونه نامه براي تغيير زمان مصاحبه اينجا بزاريد ممنون ميشم. من توي سايت گشتم ولي متاسفانه چيزي پيدا نكردم

سلام
از این متن استفاده کنید:
کد:
Case Number: 2011AS0000XXXX
FIRST NAME: ----
LAST NAME: ----
Date of birth (MM/DD/YYYY): (00/00/1900)
Foreign State Chargeability: Iran
----------------------------------------------------
Dear Sir/Madam,
I appreciate if you let me change the fixed date for interview from Oct. --, 2011 to Oct. --, 2011  .
Best Regards,
YOU NAME
تشکر کنندگان: suntino ، maxsupermax
(2010-09-05 ساعت 16:45)ahmad230 نوشته:  سلام دوستان
لطفا اگر اطلاعات داريد راهنمايي بفرماييد :
من كارنت شدم و نامه دوم دستم نرسيده نامه زدم KCC گفت اصلا مداركت نرسيده
رفتم سايت TNT‌و پرينت TRACKING‌رو واسش PrintScreen گرفتم و Attach كردم. ايندفعه گفتن آهان رسيده مداركتون اما فرم DSP-122‌ نرسيده. باز اي ميل زدم گفتم بابا همه مدارك من يكجا فرستاده شده و فرمها تمام و كمال تو اون بسته بودن. دوباره جواب دادن كه فرم DSP-122 شما رسيده اما داراي اشكال هست كه اون جاهاي مشكل دارش هاي لايت شده و واستون پس فرستاديم.شما اصلاح كنيد بفرستين. و اگر تا 4 سپتامبر نرسيد دستتون فتوكپي همون و يا يه فرم ديگه جديد پر كنيد بفرستيد.
دوستان نظر شما چيه؟ به نظر من گم كردن فرم رو اينطور نيست؟
حالا بهترين كار چيه؟

دوست عزیز؛ میتونی فرم رو دوباره پر کنی با یه میل Attach کنی براشون.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: ahmad2030 ، elnaz295
متن نمونه برای مکاتبه با سفارت آنکارا: سوال در مورد اینکه چه مدارکی و کی باید قبل از مصاحبه به سفارت ارسال شوند:
به این لینک بروید: http://turkey.usembassy.gov/iv-form2.html
موضوع را گزینه یکی مانده به آخر انتخاب کنید:
I have a general question about the diversity visa

-----------------------------------------------------------------------------
Case Number: 2011AS00000000
FIRST NAME: ----
LAST NAME: ----
Date of birth (MM/DD/YYYY): (00/00/1900)
Interview: 00/00/0000
Foreign State Chargeability: Iran
----------------------------------------------------
Dear Sir/Madam,

Since I received the second notification letter from the KCC, notifying the fixed date and time of the interview at the Embassy of the USA at Ankara, I appreciate if you would inform me on what documents and forms I need to complete and send to the embassy prior to the fixed date of the interview.

Best Regards,
YOU NAME
---------------------------------------------------------------

البته می توانید به آدرس ایمیل CA-Ankara@state.gov نیز این ایمیل را بفرستید.
تشکر کنندگان: rayan.s ، mr.amir ، maryam_goli ، kaveh1979 ، free_free ، suntino ، sani ، maxsupermax ، elnaz295

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان