کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
سلام من نمونه نامه به kcc در مورد اطلاع یافت از زمان مصاحبه تاریخ روزش ؟ایا باید به ابوظبی ایمیل زد ؟ادرس سایت ابوظبیهم برام بذارین لطفا
تشکر کنندگان: elnaz295
سلام دوست من
شما احتیاج نیست که به سفارت ایمیلی بزنید و در حال حاظر اگر شما کارنت شده است
می بایست یک ایمیل به KCC بزنید و از تاریخ و روز و ساعت مصاحبه خود مطلع گردید.
تشکر کنندگان: sh-b ، elnaz295
با سلام
من چهارمین ایمیل رو فرستادم که : " تاریخ مصاحبه و نامه ام رو بدید" Big Grin
ولی باز همون جواب اول ... timely manner....
سه هفته پیش زنگ زدم کی سی سی گفتن 6 الی 8 هفته دیگر تماس مجدد بگیر .19 شهریور89 مجدد تماس گرفتم گفتن" حرف مرد یک کلامSad"
6 الی 8 هفته دیگر تماس بگیر.....

چی راهنمایی می کنید دوستان

یه سر حضوری بریم کی سی سی چطوره؟
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان: Amir78 ، elnaz295
(2010-09-12 ساعت 22:52)maxsupermax نوشته:  با سلام
سه هفته پیش زنگ زدم کی سی سی گفتن 6 الی 8 هفته دیگر تماس مجدد بگیر .19 شهریور89 مجدد تماس گرفتم گفتن" حرف مرد یک کلامSad"

اگه بشه که خیلی خوب می شهBig Grin.ماهم کلی مشکلات داریم که برید اونجا بپرسیدWink.شما فقط باید پشتکار داشته باشید تا کی سی سی از رو برهSmile
ایشالا سال بعد.غصه نداره که!!!
تشکر کنندگان: Amir78 ، rayan.s ، maxsupermax ، elnaz295
(2010-09-12 ساعت 22:52)maxsupermax نوشته:  با سلام

دوست من سلام
لطفا در صورتی که کیس نامبر شما کارنت شده است
و برای شما پاکت دومی ارسال نگردیده است
و با پی گیری های خود نتوانستید از KCC جوابی بر این مبنی بگیرید
یک توصییه بهتون می کنم
شما تنها با ایمیل این هفته یکی دوباره دیگه پی گیری کنید
تا انشا الله اگر خدا خواست و تا تاریخ 15 سپتامبر امد که هیچ وگرنه مطمعا باشید: پس از تاریخ ذکر شده شما میتوانید تنها با فرستادن یک ایمیل مثلا در 17 سپتامبر از KCC درخواست مجدد کرده
و این بار جواب KCC فرق میکند
و فرم ها را برای شما به صورت ان لاین میفرستند
شما میتوانید با مراجعه به تاپیک 2010 متوجه بشید که نیامدن پاکت دوم یک چیز پیش پا افتادس
و خیلی از دوستان 2010 نیز تاریخ و نوبت مصاحبشان را از KCC به صورت میل گرفته اند
و بعد با پرینت همان ایمیل رفتند سفارت و به راحتی انان را پذیرش کردند
به امید موفقییت

تشکر کنندگان: taraneh@mini ، maxsupermax ، elnaz295
درود بيكران به همه دوستان

من چندي پيش به طور اتفاقي متوجه شدم كه كلا كيس نامبر چي هست و بولتن ويزا چي ميگه
لذا متوجه شدم كه كارنت شدم - ولي هنوز از نامه دوم خبري نيست
از نمونه هاي اينجا متني را تهيه كردم و براي كي سي سي زدم
ولي يه جواب تكراري زد برام
كه پروسه شما در حال انجام هست و اگر اوكي باشه براتون نامه را مي فرستيم.
اگه شماره من 5000 هست و اين ماه 9000 نفر كارنت شدن . خب من كارنت شدم
چرا از طريق ايميل به آدم نمي گن كه وقت مصاحبه و مكانش كجاست ؟
من مي خوام برنامه ريزي كنم - پول جمع كنم Tongue
لطفا از اساتيد سايت يكي به من بگه دقيقا چه متني را براي كي سي سي بفرستم تا جواب منو رك و پوست كنده بدن
ممنون مي شم
و قول مي دهم تمام جزئيات را براي راهنمائي بعد از اوكي شدن همه چيز براي بچه هاي 2012 اينجا بنويسم
بدرود
تشکر کنندگان: User ، elnaz295
(2010-09-13 ساعت 12:13)tahsin.omid نوشته:  درود بيكران به همه دوستان

من چندي پيش به طور اتفاقي متوجه شدم كه كلا كيس نامبر چي هست و بولتن ويزا چي ميگه
لطفا از اساتيد سايت يكي به من بگه دقيقا چه متني را براي كي سي سي بفرستم تا جواب منو رك و پوست كنده بدن
ممنون مي شم
و قول مي دهم تمام جزئيات را براي راهنمائي بعد از اوكي شدن همه چيز براي بچه هاي 2012 اينجا بنويسم
بدرود

دوست عزیز؛ از جواب نامه هایی که دوستان از KCC گرفتن بر میاد امسال کپی نامه دوم رو ارسال نمیکنند ولی تاریخ مصاحبه رو میگن منم دیروز متن زیر رو ارسال کردم :

To whom it may concern:

Dear Sir/Madam
.

According to the “VISA BULLETIN FOR NOVEMBER 2010” my case number is current. I will appreciate if you could send me a copy of the second letter via an e-mail for knowing the fixed date of my interview in embassy of the United State of America in Ankara - Turkey or you let me know my interview date.

Yours faithfully

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: taraneh@mini ، elnaz295
(2010-09-13 ساعت 12:41)rayan.s نوشته:  
(2010-09-13 ساعت 12:13)tahsin.omid نوشته:  درود بيكران به همه دوستان

ممنون مي شم
بدرود

دوست عزیز؛ از جواب نامه هایی که دوستان از KCC گرفتن بر میاد امسال کپی نامه دوم رو ارسال نمیکنند ولی تاریخ مصاحبه رو میگن منم دیروز متن زیر رو ارسال کردم :

To whom it may concern:

Dear Sir/Madam
.

According to the “VISA BULLETIN FOR NOVEMBER 2010” my case number is current. I will appreciate if you could send me a copy of the second letter via an e-mail for knowing the fixed date of my interview in embassy of the United State of America in Ankara - Turkey or you let me know my interview date.

Yours faithfully

سلام
دوست عزيز ممنونم از پاسخ
من دقيقا همين متن را فرستادم و جواب خاص و مفيدي نگرفتم
حالل در يك تاپيك ديگر متوجه شدم كه بايد تا آخر شهريور صبر كنم
حتما نامه دوم را ارسال مي كنند و من دريافت مي كنم
اگر نه
آنوقت همين متن را دوباره بهشان ايميل مي كنم
باز هم ممنونم
تشکر کنندگان: User ، elnaz295
سلام.
این جواب kcc به ایمیل من هستش.
متوجه نمیشم یعنی چی؟ اون تو جواب ایمیل اول جواب مثل بقیه بچه ها بود ولی الان این جواب رو دادن؟!!
کسی میدونه یعنی چی؟
Thank you for your inquiry.
The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان:
یعنی (شماره کیس نامبر و تاریخ تولد و اسم و فامیلتون)یکی از اینارو اشتباه فرستادید.کی سی سی خواسته که درخواستتونو با اطلاعات درست بدید.
ایشالا سال بعد.غصه نداره که!!!
تشکر کنندگان: rayan.s ، elnaz295

تائیدیه فرم های ارسالی .......
Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of October below 9,000. If your case number is current and has completed processing, KCC will send a notification letter to you via postal mail. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of November below 10,750. If your case number is current and has completed processing, KCC will send a notification letter to you via postal mail. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

سلام این متن رو از kcc دریافت کردم Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of November below 10,750. If your case number is current and has completed processing, KCC will send a notification letter to you via postal mail. Please refer to the visa bulletin at http://www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری

جوابی که به من دادن :

Your case number is now current for interview processing. You may contact KCC after 7 to 10 business days for information about a possible interview date. Once the interview date has been scheduled, you will receive a notification letter from KCC
من برای نوامبر کارنت بودم که طبق جواب باید برای دونستن تازیخ مصاحبه 7 تا 10 روز آینده دوباره میل بدم.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
دوباره سلام.
ترانه عزیز من دوباره ایمیل زدم و یک روزه دوباره این جواب رو به من دادن
The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you
میخوام بدونم اطلاعات ایمیلی که میدم اشتباه یا اطلاعات ثبت نام اولیه؟
حالم خیلی بد. یکی یه راهنامیی کنه لطفا!
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان:
(2010-09-15 ساعت 08:54)javidk نوشته:  دوباره سلام.
ترانه عزیز من دوباره ایمیل زدم و یک روزه دوباره این جواب رو به من دادن
The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you
میخوام بدونم اطلاعات ایمیلی که میدم اشتباه یا اطلاعات ثبت نام اولیه؟
حالم خیلی بد. یکی یه راهنامیی کنه لطفا!

متن میلی که میزنی رو کامل بذار ؛ این ایراد مربوط به عدم مچ بودن اطلاعاتتون میباشه تا حالا از KCC جواب ایمیلی به جزء این دفعه دریافت نکردی؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان