کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
سلام خوشبختانه (البته در این مورد)تا حالا پاسپورت نداشتمWink .پس مشکلی نداره این متن رو بفرستم؟؟
کیس نامبر2011AS00015XXX
نامه اول: اواخرخرداد
ارسال فرمها:17 مهر
کارنت :فوریه 2011
نامه دوم: -----
سفارت : ابوظبی
مصاحبه : march 13
تشکر کنندگان:
(2010-10-21 ساعت 02:07)maryam sadafi نوشته:  سلام خوشبختانه (البته در این مورد)تا حالا پاسپورت نداشتمWink .پس مشکلی نداره این متن رو بفرستم؟؟

خوب خدا رو شکر مشکلی پیش نمیاد فقط حواست باشه بالای میلت که مشخصاتتون رو مینویسید باید تاریخ تولد غلط رو قید کنی وگرنه باز جوابتون رو میدن که اطلاعاتت مچ نیست.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: satusa
خیلی ممنووونم

کیس نامبر2011AS00015XXX
نامه اول: اواخرخرداد
ارسال فرمها:17 مهر
کارنت :فوریه 2011
نامه دوم: -----
سفارت : ابوظبی
مصاحبه : march 13
تشکر کنندگان:
سلام
آيا سفارت-آنكارا فقط به سوالات كساني كه پرونده دارند با ارائه كيس نامبر و بقيه مشخصات جواب ميده يا هر كسي سوال بپرسه از طريق ايميل جواب ميدن؟
من دو تا ايميل تا حالا فرستادم و سوال پرسيدم (هم از طريق سايتشون و هم ايميل به آدرس CA-Ankara@state.gov البته بدون ارائه كيس نامبر) ولي تا حالا هيچكدوم رو جواب ندادند. اولي تقريبا 6 روز و دومي 2 روز هست.
معمولا چند روزه جواب ميدن؟

تشكر
تشکر کنندگان:
(2010-10-23 ساعت 18:15)satusa نوشته:  سلام
آيا سفارت-آنكارا فقط به سوالات كساني كه پرونده دارند با ارائه كيس نامبر و بقيه مشخصات جواب ميده يا هر كسي سوال بپرسه از طريق ايميل جواب ميدن؟
من دو تا ايميل تا حالا فرستادم و سوال پرسيدم (هم از طريق سايتشون و هم ايميل به آدرس CA-Ankara@state.gov البته بدون ارائه كيس نامبر) ولي تا حالا هيچكدوم رو جواب ندادند. اولي تقريبا 6 روز و دومي 2 روز هست.
معمولا چند روزه جواب ميدن؟

تشكر
من که درباره زبان مصاحبه (انگلیسی یا فارسی ) سوال کردم کیس نامبرم رو ننوشتم و یک روزه بهم جواب دادن.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: satusa ، یاشار و ماری
rayan جان در مورد زبان مصاحبه چی جواب دادن؟
تشکر کنندگان:
(2010-10-23 ساعت 20:29)has55 نوشته:  rayan جان در مورد زبان مصاحبه چی جواب دادن؟

has55عزیز؛ به ارسال 433 صفحه 29 مراجعه کن ببین چی جواب دادن حالش رو ببر

تشکر کنندگان: has55 ، User
سلام:
من 22 نوامبر مصاحبه دارم و از 18نوامبر میرم انکارا ولی ترکیه و همچنین مدیکال از 15 نوامبر تا 22 تعطیله! میخواستم متنی رو که باید به سفارت میل بزنم و توضیح بدم که مدارک مدیکالم ناقص رو بدونم!؟ Sad Sad
تشکر کنندگان:
(2010-10-25 ساعت 22:52)negin65 نوشته:  سلام:
من 22 نوامبر مصاحبه دارم و از 18نوامبر میرم انکارا ولی ترکیه و همچنین مدیکال از 15 نوامبر تا 22 تعطیله! میخواستم متنی رو که باید به سفارت میل بزنم و توضیح بدم که مدارک مدیکالم ناقص رو بدونم!؟ Sad Sad

نیازی به اطلاع دادن نداره شما هم مثل دوستانی که سال قبل روز مصاحبه نتیجه آزمایشاتشون را ندادن کسری مدارک میخورید و باید برای دریافت ویزا آزمایشاتتون را انجام داده و نتیجه را به سفارت ارائه بدید.

تشکر کنندگان:
(2010-10-25 ساعت 23:13)rayan.s نوشته:  

نیازی به اطلاع دادن نداره شما هم مثل دوستانی که سال قبل روز مصاحبه نتیجه آزمایشاتشون را ندادن کسری مدارک میخورید و باید برای دریافت ویزا آزمایشاتتون را انجام داده و نتیجه را به سفارت ارائه بدید.

رایان مشکلی پیش نمییاد؟؟؟اخه بچه ها میگفتن که مدارک مدیکال باید روز مصاحبه کامل باشه!
تشکر کنندگان:
(2010-10-26 ساعت 19:31)negin65 نوشته:  

رایان مشکلی پیش نمییاد؟؟؟اخه بچه ها میگفتن که مدارک مدیکال باید روز مصاحبه کامل باشه!

خوب کسر مدارک مشکله دیگه. USER جان که گفتن چی کار بکنید. انتخاب با خودتان میباشد.

تشکر کنندگان:
(2010-10-26 ساعت 19:31)negin65 نوشته:  

دوست عزيز صحبتهاي قبلي مبني بر اين بودند كه تا جاييكه امكان داره بايد مداركتون كامل باشه. حالا اگر در يك شرايط خاصي بطور استثناء امكانش نبود خوب ايرادي نداره. همونطور كه دوستان گفتند كسر مدرك مي خوريد و بعدا مي دهيد. مشكلي بوجود نمي آيد.

موفق باشيد
تشکر کنندگان:
سلام
من يك اكتبر به kcc ايميل زدم تا ببينم فرمهام قابل قبول هست يا خير ولي بجز ايميل اتوماتيك كه بلافاصله بعدش گرفتم تا امروز كه 28 ام جوابي بهم ندادند در صورتي كه قبلا هم با شون مكاتبه كرده بودم و در مدت كمتر از 2 هفته بهم گفته بودند كه مدارك رسيده ولي بر اساس زمان و شماره پرونده بررسي ميشه و هنوز كيس ما بررسي نشده. كسي ميدونه واسه چي ايندفعه كارشون انقدر طول كشيد؟ ممكنه مشكلي باشه؟ بنظرتون يكبار ديگه ايميل بزنم يا خير؟
کیس نامبر:2011AS 12000
مصاحبه:27ژانويه آنکارا
کلیرنس:4 مارس

تشکر کنندگان:
(2010-10-28 ساعت 10:41)arshida نوشته:  سلام
من يك اكتبر به kcc ايميل زدم تا ببينم فرمهام قابل قبول هست يا خير ولي بجز ايميل اتوماتيك كه بلافاصله بعدش گرفتم تا امروز كه 28 ام جوابي بهم ندادند در صورتي كه قبلا هم با شون مكاتبه كرده بودم و در مدت كمتر از 2 هفته بهم گفته بودند كه مدارك رسيده ولي بر اساس زمان و شماره پرونده بررسي ميشه و هنوز كيس ما بررسي نشده. كسي ميدونه واسه چي ايندفعه كارشون انقدر طول كشيد؟ ممكنه مشكلي باشه؟ بنظرتون يكبار ديگه ايميل بزنم يا خير؟

جواب دادن به چند چیز بستگی داره،
1- تاریخ ارسال فرمها
2- ؟
دوباره ایمیل بزن حتماً و پیگیری کن

هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: arshida
بخشيد من يك سوال دارم . تاريخ تولد همسرم رو در فرم هاي 230 با يك روز كمتر از گذرنامه نوشتم. مثلا در فرم نوشتم 21/10 در گذرنامه هست 22/10 كه در فرم اوليه ثبت نام هم 22/10 نوشته بودم آيا اين مورد اشكال ايجاد مي كنه. بايد چي كار كنم.
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان