کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مطرح شده برندگان 2011
(2011-08-05 ساعت 18:47)bahar_2300 نوشته:  با سلام مجدد خدمت هم دوستان
در مورد فرم i 134 در قسمت مسافرت خارج از کشور مامان من۵ سال پیش دوتا سفرخارج از کشور داشته ولی در پاسپورت قدیمیش هست و الان در پاسپورت فعلیش مشخصاتی از اون سفر ها نیست و فقط دو سفر اخیر به خارج داشته. میخواستم بدونم که کدام سفر هارو باید بنویسه توی لیست با توجه به اینکه ۳ تا جا هم بیشتر توی فرم نیست؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

دوست عزیز ، سلام
به نظر من شما باید تمام سفرهاتون رو بنویسید . . . درسته که در پاس فعلیتون نیست ولی امکان داره اگه اونا تحقیق کنند بفهمند و برای شما مشکل ایجاد شه و بگن که چرا نگفتین . . . البته دوستانی که تجربه بیشتر دارند ، راهنمایی بفرمایند
در مورد کمبود جا مشکلی نیست ، بالای خود فرما نوشته که اگه جا کم داشتین در کاغذ جداگانه بنویسید و ضمیمه کنید
شماره کیس : 2011AS44XXX
تاریخ ورود به آمریکا : 2012 Feb
تشکر کنندگان:
[
Thank you for your inquiry.

An interview for this case has been scheduled at the American Consulate/Embassy of Ankara on September 6, 2011. A notification letter was sent to you on July 25, 2011. Please direct any further questions regarding the processing of your case to this embassy.

حالا يك ايميل با همان مضمون قبلي به انكارا زدم كار درستي كردم؟
[/quote]

چه مضمونی؟میشه بیشتر توضیح بدید؟
[/quote]

همين مضمون نامه بالا كه فرستادم كنتاكي

[/quote]
ببینید من از روند آنکارا خبر ندارم. ولی واسه ابوظبی بعد از دریافت نامه دوم از kcc هیچ ایمیلی لازم نبود بزنیم .شما چرا فکر میکنید لازمه که ایمیل بزنید ؟
تشکر کنندگان:
با سلام ...بعد از مصاحبه به پدر و مادر من فرم ابی 194 -of دادن و همینطور نوشته شده که کیس شما در مراحل اداری هست و باید سایت رو دائم چک کنید....احساس میکنم یه چیزی کم بوده که این فرم of-194 به پدر و مادر من دادن...در صورتی که مدارک اونا کامل بود و حرفی از ناقص بودن مدارک نزد و چیز دیگه ای نخواست...البته من یک ایمیل زدم براشون که ببینم اگه مدرکی کم باشه بفرستم و در جواب ایمیل من ایمیلی فرستاد که سوالها و جوابهای متداول در اون امدهhttp://abudhabi.usembassy.gov/iv/faq.html اگه این سایت رو ببینید ما بین شمارههای 9 و 10 گیر کردیم...چون هردو سوال مربوط به کیس ما میشه...البته تو شمارهی 9 گفته که مدرکی که سفارت در زمان مصاحبه خواسته به فلان ادرس بفرستید...ولی ما واقعا نمیدونیم چه چیزی دقیقا خواسته و در زمان مصاحبه هم ازشون درخواستی نکرده....خلاصه ما بلاتکلیف موندیم و نگرانیم که زمان رو از دست بدیم....چه کار کنیم؟
تشکر کنندگان:
(2011-08-06 ساعت 00:42)aghdam نوشته:  
(2011-08-05 ساعت 18:47)bahar_2300 نوشته:  با سلام مجدد خدمت هم دوستان
در مورد فرم i 134 در قسمت مسافرت خارج از کشور مامان من۵ سال پیش دوتا سفرخارج از کشور داشته ولی در پاسپورت قدیمیش هست و الان در پاسپورت فعلیش مشخصاتی از اون سفر ها نیست و فقط دو سفر اخیر به خارج داشته. میخواستم بدونم که کدام سفر هارو باید بنویسه توی لیست با توجه به اینکه ۳ تا جا هم بیشتر توی فرم نیست؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

دوست عزیز ، سلام
به نظر من شما باید تمام سفرهاتون رو بنویسید . . . درسته که در پاس فعلیتون نیست ولی امکان داره اگه اونا تحقیق کنند بفهمند و برای شما مشکل ایجاد شه و بگن که چرا نگفتین . . . البته دوستانی که تجربه بیشتر دارند ، راهنمایی بفرمایند
در مورد کمبود جا مشکلی نیست ، بالای خود فرما نوشته که اگه جا کم داشتین در کاغذ جداگانه بنویسید و ضمیمه کنید

ممنون از پاسختون. پس همه رو مینویسیم. درضمن یک سفر ۲۵ سال پیش به دوبی داشتن به نظرتون اونم لازم هست که بنویسن؟
(2011-08-06 ساعت 00:45)اونگ نوشته:  با سلام ...بعد از مصاحبه به پدر و مادر من فرم ابی 194 -of دادن و همینطور نوشته شده که کیس شما در مراحل اداری هست و باید سایت رو دائم چک کنید....احساس میکنم یه چیزی کم بوده که این فرم of-194 به پدر و مادر من دادن...در صورتی که مدارک اونا کامل بود و حرفی از ناقص بودن مدارک نزد و چیز دیگه ای نخواست...البته من یک ایمیل زدم براشون که ببینم اگه مدرکی کم باشه بفرستم و در جواب ایمیل من ایمیلی فرستاد که سوالها و جوابهای متداول در اون امدهhttp://abudhabi.usembassy.gov/iv/faq.html اگه این سایت رو ببینید ما بین شمارههای 9 و 10 گیر کردیم...چون هردو سوال مربوط به کیس ما میشه...البته تو شمارهی 9 گفته که مدرکی که سفارت در زمان مصاحبه خواسته به فلان ادرس بفرستید...ولی ما واقعا نمیدونیم چه چیزی دقیقا خواسته و در زمان مصاحبه هم ازشون درخواستی نکرده....خلاصه ما بلاتکلیف موندیم و نگرانیم که زمان رو از دست بدیم....چه کار کنیم؟

سلام
ببخشید من جوابی واسه سوال شما ندارم ولی مامان من هم برنده لاتاری هست و 8 سپتامبر با پدرم آنکارا مصاحبه دارن. احساس کردم شاید به کیس شما نزدیک باشه آخه اینجا معمولا همه جوان هستن و هم سن و سال مامان من کم هست. میخواستم بدونم از پدر مادرتون چی پرسیدن آخه سوال ها با سوال هایی که از مجرد ها و یا جوانتر ها میپرسن باید فرق کنه. ممنون میشم راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان:
(2011-08-06 ساعت 00:45)اونگ نوشته:  با سلام ...بعد از مصاحبه به پدر و مادر من فرم ابی 194 -of دادن و همینطور نوشته شده که کیس شما در مراحل اداری هست و باید سایت رو دائم چک کنید....احساس میکنم یه چیزی کم بوده که این فرم of-194 به پدر و مادر من دادن...در صورتی که مدارک اونا کامل بود و حرفی از ناقص بودن مدارک نزد و چیز دیگه ای نخواست...البته من یک ایمیل زدم براشون که ببینم اگه مدرکی کم باشه بفرستم و در جواب ایمیل من ایمیلی فرستاد که سوالها و جوابهای متداول در اون امدهhttp://abudhabi.usembassy.gov/iv/faq.html اگه این سایت رو ببینید ما بین شمارههای 9 و 10 گیر کردیم...چون هردو سوال مربوط به کیس ما میشه...البته تو شمارهی 9 گفته که مدرکی که سفارت در زمان مصاحبه خواسته به فلان ادرس بفرستید...ولی ما واقعا نمیدونیم چه چیزی دقیقا خواسته و در زمان مصاحبه هم ازشون درخواستی نکرده....خلاصه ما بلاتکلیف موندیم و نگرانیم که زمان رو از دست بدیم....چه کار کنیم؟

دوست گرامی اگه منظورتون همون برگه ابی معروفه که بالاش کیس نامبر و نام متقاضی رو نوشته و گزینه اولی هم تیک خورده ,این برگه ای هستش که به معنی آغاز پروسه کلیرنس واسه متقاضیه. پس از اتمام این پروسه شما ویزایتان حاضرمیشود و به سلامتی تشریف میبرید سفارت و ویزا ها رو میگیرید.در ضمن آیا شما اطلاعات تون رو به free_freeعزیز ارسال کرده اید؟
تشکر کنندگان:
دوستان در فرم 9 سوالی تو سوال 8 آخه من چطوری مدارک اسپانسرم و بگذارم تو جواب این سواااااااال؟Sad SadSadSadSadSadبه خدا دیگه قاط زدم یه مسلمونی یه راهنمایی بکنهSadSadSad
تشکر کنندگان:
ببخشید میشه بگید فرم ۹ سوالی چی هست؟! اونو هم باید پست کنیم آنکارا با مدارک؟!! میشه یکی راهنمایی لطفآ!!
تشکر کنندگان:
(2011-08-06 ساعت 02:29)bahar_2300 نوشته:  ببخشید میشه بگید فرم ۹ سوالی چی هست؟! اونو هم باید پست کنیم آنکارا با مدارک؟!! میشه یکی راهنمایی لطفآ!!

دوست عزیز لطفا به مطلب زیر که هستی بانوی گرامی نوشته اندمراجعه کنید:
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...3#pid82203
در ضمن دوست عزیز ,دوستان ۲۰۱۱ با کمال میل به سوالات شما پاسخ خواهند داد اما شما که از برندگان ۲۰۱۲ هستید فکر نمیکنید بهتر باشد که سوالات خود را در تاپیک ۲۰۱۲ مطرح کنید بلکه پرسش و پاسخ دوستان با شرایط شما به پر بار شدن ان تاپیک کمک کند؟
تشکر کنندگان: bahar_2300
(2011-08-06 ساعت 02:52)najibi نوشته:  
(2011-08-06 ساعت 02:29)bahar_2300 نوشته:  ببخشید میشه بگید فرم ۹ سوالی چی هست؟! اونو هم باید پست کنیم آنکارا با مدارک؟!! میشه یکی راهنمایی لطفآ!!

دوست عزیز لطفا به مطلب زیر که هستی بانوی گرامی نوشته اندمراجعه کنید:
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...3#pid82203
در ضمن دوست عزیز ,دوستان ۲۰۱۱ با کمال میل به سوالات شما پاسخ خواهند داد اما شما که از برندگان ۲۰۱۲ هستید فکر نمیکنید بهتر باشد که سوالات خود را در تاپیک ۲۰۱۲ مطرح کنید بلکه پرسش و پاسخ دوستان با شرایط شما به پر بار شدن ان تاپیک کمک کند؟

سلام و ممنون از رهنماییتون
مامان من از برندگان ۲۰۱۱ هست و ۸ سپتامبر آنکارا مصاحبه دارن. الان مشغوله جمع کردن مدارک واسه پست کردن هستیم. تا الان چیزی راجع به فرم ۹ سوالی نشنیده بودم ... فکر میکردم همون فرم آنکارا کافی هست!!!
تشکر کنندگان: tamanna ، najibi
سلام دوستان من چند روز دیگه مصاحبه دارم توی فرم DSP-122 صفحه دوم اولین قسمت اونجا که نوشته کاری کردید که احتیاج به 2 سال آموزش داشته باشه رو تیک زدم به اشتباه.من مدرک لیسانس دارم چی کار باید بکنم؟روز مصاحبه بگم بهشون؟مشکلی برام پیش نمی آد؟
کیس نامبر: 2011AS38xxx
كنسولگري : آنكارا
تاریخ دریافت نامه قبولی : March 2011 اي ميل
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: َAugust 2010
تاریخ دریافت نامه دوم : June 2011
تاریخ مصاحبه : August-10, 2011
تاریخ دریافت ویزا : 12 آگوست
تاریخ ورود به آمریکا: ۷ اکتبر ۲۰۱۱
ایالت : Kentacky- (Louisville
تشکر کنندگان: tamanna
(2011-08-06 ساعت 03:13)Vahidn نوشته:  سلام دوستان من چند روز دیگه مصاحبه دارم توی فرم DSP-122 صفحه دوم اولین قسمت اونجا که نوشته کاری کردید که احتیاج به 2 سال آموزش داشته باشه رو تیک زدم به اشتباه.من مدرک لیسانس دارم چی کار باید بکنم؟روز مصاحبه بگم بهشون؟مشکلی برام پیش نمی آد؟

دوست عزیز قسمت تحصیلات رو تیک زدید و مدرک لیسانس رو آیا نوشتید یا خیر؟ اگر نوشتید هیچ مشکلی نیست من هم همینطور هستم هم مدرک رو نوشتم هم در قسمت تجربه کاری بله رو زدم و توضیحات نوشتم که هیچ مشکلی پیش نیومد.
تشکر کنندگان: Hornet ، tamanna ، AmericanHamid ، najibi ، silia ، Vahidn
.
.
.
.
اینکه فرم 9 سوالی ندن یعنی کلیر زودتر میاد ؟

.
.
.
.
.
تشکر کنندگان: alirezagh ، tamanna

ببخشید free-free چی یا کی هست؟ما چی باید ارسال کنیم؟

تشکر کنندگان: frozen mind ، tamanna ، vahidvm60
salam doostan bebakhshid man nemitoonam farsi type konam
ma dar ankara gir oftadim inja ye seri naghse madarek darim
az doostan kasi hast ke yekshanbe bekhad ba parvaze iran air ?? biyad age mitoonid khahesh mikonam payam khosoosi bezare
ma alan 11 rooze ankarayim komakkkkkkkkkkkkkkkkkkk

سلام دوستان ببخشید من نمی تونم فارسی تایپ کنم
ما در آنکارا گیر افتادیم اینجا یک سری نقص مدارک داریم
از دوستان کسی هست که یکشنبه بخواد با پرواز ایران ایر ؟؟ بیاد اگه می تونید خواهش می کنم پیام خصوصی بذاره
ما الان 11 روزه آنکاراییم کمکککککککککککککککککک
----------------------------------------------------------------

بارها گفته شده که اگر نمی تونین فارسی تایپ کنین یا فونت فارسی ندارین یا کیبردتون فارسی نمیشه، از این راهنما استفاده کنین.
Frozen Mind
تشکر کنندگان: alirezamk ، tamanna
سلام
ببخشید من زیاد سوال میپرسم
مامان من معلم بازنشسته هست و در مدرسه های زیادی درس داده. آدرس بعضی هارو نمیدونه و بعضی از مدرسه ها هم کلا اسم و آدرسشون عوض شده. میخواستم بدونم در فرم i 134 باید اسم تک تک مدرسه هارو بنویسه یا اینکه فقط بنویسه از فلان تاریخ تا فلان تاریخ واسه مدارس ناحیه ۲ کار میکرده و بعد واسه ناحیه ۴ کافی هاست؟ یعنی فقط اسم و آدرس ناحیه های آموزش پرورش رو بنویسه کافی هست ؟؟؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان