کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
(2011-09-19 ساعت 20:09)mehdi47 نوشته:  عزیزان مهاجر یه سوال اساسی داشتم:
امکانش هست که آدرسی که تو فرم ها پر کردی،واسه گرین کارت و ... رو تغییر ندی اما خودت اونجا زندگی نکنی؟ مثلا خودت بری شیکاگو و اونجا زندگی کنی وساکن باشی،اما آدرسی که دادی تو کالیفرنیا باشه. گرین کارت هم بره کالیفرنیا بعد شما از اونجا بری بگیری یا واست پست کنن. میشه؟؟ از دوستان کسی چنین کاری کرده؟

زمانی که گرین کارت ما اومد سیاتل، ما لس انجلس بودیم و مشکلی هم پیش نیومد. با پست میاد وتوی صندوق پستی انداخته میشه...
تشکر کنندگان: behzadb57 ، maaref ، tamanna ، mehdi47 ، jan ، ravian ، maryam58
سلام دوستان،

کسی‌ میدونه علت اینکه قیمتهای airoflote اینقدر ارزون هست چی‌ هست؟

از نظر امنیتی چه جوریاست؟؟؟

یه موقع جوان ناکام نشیم؟؟؟
CASE NUMBER:33xxxBig Grin

, What you believe from bottom of your heart will come true
تشکر کنندگان: tamanna ، jan
(2011-09-20 ساعت 00:29)nima.nabizadeh نوشته:  سلام دوستان،

Smile
علیک السلام

من می دونم.چون مبدا زمین و مقصد ملکوت اعلی است با این هواپیما های تمیز روسیBig Grin

خودت چی فکر می کنی ؟؟؟

نه خدا نکنه. همه چیز خواست خداست و احتیاط شرط عقل ماست.نه؟؟؟

امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان: maaref ، tamanna ، nima.nabizadeh ، California ، jan ، ravian
اژانس هواپيمايي ها ميگن بليط بايد رفت و برگشت باشه وتاريخ برگشت قبل از اكسپاير خوب اگه بخواهيم توي اون تاريخ نيايم و تاريخ را تغيير بديم كه جريمه ميخوريم بعضي ها تا 150 دلار روي هر بليط جريمه ميگرند كه براي خانواده ما ميشه 600 دلار راه ديگه اي هست؟
تشکر کنندگان: tamanna ، jan ، maryam58

دوست عزيز ، اولاً تبريك بابت ويزاتون
ايرفلوت اينقدر هم كه شما مي فرمائين ارزون نيست ، قيمتي كه من براي ايرفلوت از 3 تا آژانس گرفتم ، حدود 1300.000 تومان بود ، در حاليكه يكي از دوستان (آقاي نجيبي عزيز) اعلام كردن كه با پرواز تركيش گرفتن 1.043.000 تومان ، خوب به نظرتون كدوم بهتره؟ (اينم بگم كه تركيش ايرلاين سال گذشته بهترين پرواز اروپائي شناخته شد)
ايرفلوت از بعد هواپيما هيچ مشكلي نداره و با ايربايسهاي خوب و مدرن پروازهاشو انجام مي ده ،
اما معايب ايرفلوت طبق گفته آژانسي كه ازش پرسيدم چرا ايرفلوت رو به مسافراتون پيشنهاد نمي دين :
1- اينكه توي مسكو هيچ كسي انگليسي بلد نيست و بيچاره ميشين اگر چيزي بخواين يا مشكلي داشته باشين ، مگه اينكه روسي بلد باشين
2- امكان گم شدن چمدونها وجود داره و هيچ پاسخگوئي درستي وجود نداره
3- رسيدگي در طول پرواز خيلي مناسب نيست و خلاصه با بقيه پروازهاي مطرح قابل مقايسه نيست
اميدوارم كه اين توضيحات براي انتخاب پرواز مناسب كمكتون بكنه
موفق باشين
تشکر کنندگان: behzadb57 ، najibi ، tamanna ، nima.nabizadeh ، California ، jan ، ravian
(2011-09-20 ساعت 08:29)nahid.t نوشته:  اژانس هواپيمايي ها ميگن بليط بايد رفت و برگشت باشه وتاريخ برگشت قبل از اكسپاير خوب اگه بخواهيم توي اون تاريخ نيايم و تاريخ را تغيير بديم كه جريمه ميخوريم بعضي ها تا 150 دلار روي هر بليط جريمه ميگرند كه براي خانواده ما ميشه 600 دلار راه ديگه اي هست؟

دوست عزیز سلام،
شما نیاز به گرفتن پرواز دوطرفه ندارید البته اگر خودتون نخواهید!!! شما می تونید یکطرفه بگیرید هیچ آژانسی هم حق نداره شما رو مجبور به خرید بلیط دوطرفه بکنه مگر اینکه بخواهید پکیج اونا رو بخرید که دیگه مجبورید، با تخفیفی که دارند اگر هم جریمه بخورید بازم مناسب براتون تمام می شه.
اما چیزی که می بینم بیشتر دوستان به اون توجه دارند و از موضوع اصلی غافلند اینه که همه به قیمت توجه می کنند و کسی به ساعت های پرواز توجه نداره اگر ساعت های پروازها رو دقت کنید مثلاً سنفرانسیسکو از 20:30 تا 30-40 ساعت با استپها متغیره و این خیلی خسته کننده می شه.
تشکر کنندگان: behzadb57 ، najibi ، tamanna ، California ، jan ، ravian ، maryam58
سلام به همه دوستان
يه سئوال فني
از دوستاني كه تشريف بردن و حتي لطف كردن و سفرنامه اولين سفرشون رو هم نوشتن ، هيچ كدوم اشاره اي به نحوه مصاحبه با آفيسر اونم در مرز ورود نكردن ، مثلاً نحوه لباس پوشيدن ما بايد چطوري باشه ، مثل سفارت رسمي باشه يا مي تونه عادي هم باشه و مسائلي از اين دست
ممنون ميشم دوستاني كه اطلاع دارن ، راهنمائي كنن
ارادتمند
تشکر کنندگان: tamanna ، jan ، maaref
سلام دوستان
من يك سوال داشتم در مورد مدارك تحصيلي كه براي بار اول مي بريم با خودمون.مدارك تحصيلي ما ترجمه شده است اما تاييده هاي دادگستري و وزارت امور خارجه رو نداره چون خود سفارت به ما گفت براي مصاحبه نمي خواد.حالا به نظرتون اونجا در آمريكا احتياج هست به اين دو تاييديه يا همون مهر دارالترجمه كافيه؟
سلام دوستان
من يك سوال داشتم در مورد مدارك تحصيلي كه براي بار اول مي بريم با خودمون.مدارك تحصيلي ما ترجمه شده است اما تاييده هاي دادگستري و وزارت امور خارجه رو نداره چون خود سفارت به ما گفت براي مصاحبه نمي خواد.حالا به نظرتون اونجا در آمريكا احتياج هست به اين دو تاييديه يا همون مهر دارالترجمه كافيه؟
کیس نامبر: 2011AS38xxx
كنسولگري : آنكارا
تاریخ دریافت نامه قبولی : March 2011 اي ميل
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: َAugust 2010
تاریخ دریافت نامه دوم : June 2011
تاریخ مصاحبه : August-10, 2011
تاریخ دریافت ویزا : 12 آگوست
تاریخ ورود به آمریکا: ۷ اکتبر ۲۰۱۱
ایالت : Kentacky- (Louisville
تشکر کنندگان: tamanna ، California ، jan ، maaref
سلام دوستان عزیز؛
می خواستم خواهش کنم اگر کسی از دوستان فرم I-94 و فرم 105 که باید در هواپیما پر بشن رو داره لطف کنه برامون بذاره و اگر ممکن هست یک کمی توضیحات در رابطه با پر کردنش بنویسه.

پیشاپیش از همکاریتون متشکریمممممممممم Wink
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، tamanna ، nima.nabizadeh ، jan ، Ehsan2011 ، ravian ، maaref
(2011-09-20 ساعت 08:34)sare نوشته:  

دوست عزيز ، اولاً تبريك بابت ويزاتون
ايرفلوت اينقدر هم كه شما مي فرمائين ارزون نيست ، قيمتي كه من براي ايرفلوت از 3 تا آژانس گرفتم ، حدود 1300.000 تومان بود ، در حاليكه يكي از دوستان (آقاي نجيبي عزيز) اعلام كردن كه با پرواز تركيش گرفتن 1.043.000 تومان ، خوب به نظرتون كدوم بهتره؟ (اينم بگم كه تركيش ايرلاين سال گذشته بهترين پرواز اروپائي شناخته شد)
ايرفلوت از بعد هواپيما هيچ مشكلي نداره و با ايربايسهاي خوب و مدرن پروازهاشو انجام مي ده ،
اما معايب ايرفلوت طبق گفته آژانسي كه ازش پرسيدم چرا ايرفلوت رو به مسافراتون پيشنهاد نمي دين :
1- اينكه توي مسكو هيچ كسي انگليسي بلد نيست و بيچاره ميشين اگر چيزي بخواين يا مشكلي داشته باشين ، مگه اينكه روسي بلد باشين
2- امكان گم شدن چمدونها وجود داره و هيچ پاسخگوئي درستي وجود نداره
3- رسيدگي در طول پرواز خيلي مناسب نيست و خلاصه با بقيه پروازهاي مطرح قابل مقايسه نيست
اميدوارم كه اين توضيحات براي انتخاب پرواز مناسب كمكتون بكنه
موفق باشين

ممنون از راهنمایی‌ هاتون،

ولی‌ من از سایت onetravel.com چک کردم قیمت بلیت از تهران مسکو،مسکو LA و LA پرتلند بود ۸۰۴ دلار که قیمت وسوسه کننده‌ای داشت در مقایسه با klm و ... که حدودا ۱۳۰۰ تا ۱۴۰۰ بود

(2011-09-20 ساعت 10:18)sare نوشته:  سلام به همه دوستان
يه سئوال فني
از دوستاني كه تشريف بردن و حتي لطف كردن و سفرنامه اولين سفرشون رو هم نوشتن ، هيچ كدوم اشاره اي به نحوه مصاحبه با آفيسر اونم در مرز ورود نكردن ، مثلاً نحوه لباس پوشيدن ما بايد چطوري باشه ، مثل سفارت رسمي باشه يا مي تونه عادي هم باشه و مسائلي از اين دست
ممنون ميشم دوستاني كه اطلاع دارن ، راهنمائي كنن
ارادتمند

دوست من هیچ فرقی‌ نداره که چی‌ بپوشی اسپورت یا رسمی‌،

هر جوری معمولان خودت میپوشی روز مصاحبه هم همنجوری باش،من روز مصاحبم عدم دیدم با دمپایی لایه انگشی اومده بود یه ضرب هم ویزاشو گرفت

CASE NUMBER:33xxxBig Grin

, What you believe from bottom of your heart will come true
تشکر کنندگان: California ، sare ، tata63 ، arash004 ، tamanna ، jan ، ravian ، maryam58 ، maaref ، hojat_nj
(2011-09-20 ساعت 12:48)prsk نوشته:  سلام دوستان عزیز؛
می خواستم خواهش کنم اگر کسی از دوستان فرم I-94 و فرم 105 که باید در هواپیما پر بشن رو داره لطف کنه برامون بذاره و اگر ممکن هست یک کمی توضیحات در رابطه با پر کردنش بنویسه.

پیشاپیش از همکاریتون متشکریمممممممممم Wink

تقديم به شما دوست عزيز و همه بچه هاي گل مهاجرسرا

فایل‌های پیوست
.pdf   CBP Travelers Entry Forms.pdf (اندازه 1.04 MB / تعداد دانلود: 294)
تشکر کنندگان: California ، AmericanHamid ، tata63 ، respina31 ، tamanna ، prsk ، Ehsan2011 ، jan ، ravian ، maryam58 ، maaref ، Masoudpish
سلام دوستان
دم همه بچه های مهاجر سرایی گرم
ببخشید کمی با تاخییر عرض میکنم چون حدودا 2 هفته طول کشید تا این تاپیک 108 صفحه ایی را بخونم نخواستم سوال تکراری پرسیده باشم و خوشبختانه جواب تمام سوال هام را گرفتم
مقصد خودم را لس آنجلس انتخاب کردم خوشحال میشم که با بچه های مهاجر سرا که قصد رفتن به LA را دارن آشنا بشم
بلیط رفت و برگشت پرواز اکونومی ترکیش ایرلاینز (تهران - استانبول - لس آنجلس) که کلا با احتساب یک استاپ 3 ساعته در استانبول 20 ساعت طول میکشه برای اواخر بهمن به قیمت حدودا 1,130,000 هزارتومان تهیه کردم پرواز از تهران تا استانبول با ایرباس 300 و از استانبول تا لس آنجلس با بوئینگ 777 انجام میشه و گویا هر صندلی امکانات زیر را داره:
پخش موسیقی شخصی با 250 عدد CD موجود در حافظه
تلویزیون شخصی با 30 عدد فیلم بلند و 40 عدد فیلم کوتاه
پریز برق با ولتاژ 110 ولت
و به زودی اینترنت!
برای دیدن غذا و نوع صندلی ها به این لینک بروید :
http://www.seatguru.com/airlines/Turkish...t=LAX&Date=
پرواز ساعت 6 صبح به وقت محلی از تهران شروع میشه و انشالله ساعت 5 بعد از ظهر به وقت محلی در لس آنجلس فرود میاید
بیدلی در همه احوال خدا با او بود *** او نمیدیدش و از دور خدایا میکرد !!!
خدایا شکرت!
تشکر کنندگان: najibi ، mehdi47 ، tata63 ، naeiji1974 ، free_free ، mahdicivil ، AmericanHamid ، maxsupermax ، sare ، tamanna ، bita-p ، Ehsan2011 ، jan ، ravian ، maryam58 ، maaref ، behzad7
سلام دوستان. گرین کارت ما بعد از 17 روز اومد، ولی فعلا خبری از SSN نیست.
تشکر کنندگان: najibi ، behzadb57 ، free_free ، nahid.t ، AmericanHamid ، naeiji1974 ، sare ، California ، tamanna ، tata63 ، jan ، Ehsan2011 ، maryam58 ، maaref ، 1979SAM

علت اینه که مشروب توی پرواز مجانی نیست
ضمنا روسها همیشه سیاست ارزون بودن خدمات رو دارند کلا همه کشورهای کمونیستی همین ایده رو دارند.
و الا همه هواپیماها ایرباس و بویینگ جدید هستند و در بین این هواپیماها هم ایرفلوت هیچ حادثه ای نداشته
موفق باشید
تشکر کنندگان: free_free ، najibi ، alirezagh ، California ، nima.nabizadeh ، tamanna ، Ehsan2011 ، jan ، ravian ، maryam58 ، maaref
(2011-09-20 ساعت 20:06)jilibo نوشته:  سلام دوستان. گرین کارت ما بعد از 17 روز اومد، ولی فعلا خبری از SSN نیست.

اصلش اومده نگران اون یکی نباشین

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: najibi ، alirezagh ، jilibo ، tamanna ، jan ، ravian ، maryam58 ، maaref

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان