کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
(2011-09-20 ساعت 20:06)jilibo نوشته:  سلام دوستان. گرین کارت ما بعد از 17 روز اومد، ولی فعلا خبری از SSN نیست.

دوست عزیز، برای دریافت SSN میتونید به نزدیکترین دفتر سوشال برید و SSN رو دریافت کنید، البته فقط شماره رو به شما میدند و برگه اصلی با پست میاد.

تشکر کنندگان: emankh101 ، najibi ، AmericanHamid ، arshida ، jilibo ، California ، tamanna ، jan ، ravian ، maaref
با سلام دوستان عزیز ممنون میشم راهنماییم کنید در ایران از کجا و چطوری می تونم گواهینامه بین المللی بگیرم.
ممنون
شماره کیس: 2011AS00030xxx
وضعیت کیس من
تشکر کنندگان: California ، tamanna ، tata63 ، jan ، maaref
(2011-09-21 ساعت 09:10)alirezamk نوشته:  با سلام دوستان عزیز ممنون میشم راهنماییم کنید در ایران از کجا و چطوری می تونم گواهینامه بین المللی بگیرم.
ممنون

سلام دوست عزيز
با يكي از آژانسهاي هواپيمايي محل زندگيتون تماس بگيرين ببين كدوم آژانس اينكار رو مي كنه-برخي از آژانسها از طرف سازمان اتومبيلراني نمايندگي صدور گواهينامه هستند-
خيلي سريع هم انجام مي شه معمولا اگه سرشون شلوغ نباشه 15 دقيقه اي رديفه

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: California ، tamanna ، sare ، najibi ، jan ، ravian ، maaref
(2011-09-21 ساعت 09:10)alirezamk نوشته:  با سلام دوستان عزیز ممنون میشم راهنماییم کنید در ایران از کجا و چطوری می تونم گواهینامه بین المللی بگیرم.
ممنون
اگه وقت دارید میتونید با مراجعه به به این سایت گواهینامه بین المللی را تهیه کنید
http://www.govahiname.ir/3783/index.php?Page=login
پس از ثبت نام درخواست گواهینامه بین المللی بدید و هزینه را هم به صورت آنلاین با کارتهای شتاب پرداخت کنید بعد از حدود 7 روز کاری گواهینامه شما به آدرس شما پست میشه
بیدلی در همه احوال خدا با او بود *** او نمیدیدش و از دور خدایا میکرد !!!
خدایا شکرت!
تشکر کنندگان: tamanna ، sare ، najibi ، behzadb57 ، jan ، vahidvm60 ، maaref
من الان در امارات هستم و میخوام امشب برم امریکا شیکاگو فقط خواستم بگم دم مهاجر سرا گرم که اگه نبود شاید منم الان نمیرفتم امریکا واقا واقا ممنونم
Tongueزمین را دوست داشته باشیم
شماره کیس: 2011AS000041xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی: May-2010
محل دریافت نامه: مشهد
کنسول: ابوظبی
ارسال فرمهای اول:june-2010
کارنت : 12/9/2011
تاريخ مصاحبه:12 -september
نامه دوم:nemidonam
کلیر: 15/9/2011
تشکر کنندگان: tamanna ، naeiji1974 ، sare ، najibi ، California ، tata63 ، Ehsan2011 ، behzadb57 ، jan ، optoelec ، vahidvm60 ، maryam58 ، maaref ، ارمان دیار
سلام،

دوستان کسی‌ میدونه در oregon گواهینامه بین‌المللی را قبول دارن یا نه؟؟؟

و اینکه از کجا می‌شه فهمید؟؟
CASE NUMBER:33xxxBig Grin

, What you believe from bottom of your heart will come true
تشکر کنندگان: jan ، maaref
ممنون
دوست عزیز سلام

شما می تونید به خیابان آپادانا خیابان عربعلی مراجعه کنید . و با داشتن گواهینامه،پاسپورت ، 2 قطعه عکس، کارت ملی و برای ضرورت کپی شناسنامه و برای کاهش اتلاف وقت کارت عضو شتاب برای پرداخت هزینه اش در عرض 15 دقیقه گواهینامتون رو دریافت کنید
به همین راحتیWink
موفق باشید

(2011-09-20 ساعت 15:10)sare نوشته:  
(2011-09-20 ساعت 12:48)prsk نوشته:  سلام دوستان عزیز؛
می خواستم خواهش کنم اگر کسی از دوستان فرم I-94 و فرم 105 که باید در هواپیما پر بشن رو داره لطف کنه برامون بذاره و اگر ممکن هست یک کمی توضیحات در رابطه با پر کردنش بنویسه.

پیشاپیش از همکاریتون متشکریمممممممممم Wink

تقديم به شما دوست عزيز و همه بچه هاي گل مهاجرسرا

خیلی ممنون دوست عزیز
فرم 105 رو هم اگر دارید لطف کنید بگذارید
باز هم متشکرممممممممممم
تشکر کنندگان: najibi ، tata63 ، Hornet ، alirezamk ، California ، ravian ، maaref
دوستان عزیز،آیا اگه بخواهیم بالاتر از ۶ ماه کمتر از ۱ سال بیرون ا م ری کا باشیم بعد از گرفتن گرین کارد، باید درخواست پاس سفید یا reentry permit بدیم؟ لطفا با دلیلSmile
تشکر کنندگان: free_free ، tata63 ، Hornet ، jan ، maaref
ممنون

پليس + 10 هم انجام ميده
تشکر کنندگان: Hornet ، najibi ، tata63 ، bfarhadm ، alirezamk ، AmericanHamid ، ravian ، maaref
(2011-09-21 ساعت 12:50)najibi نوشته:  دوستان عزیز،آیا اگه بخواهیم بالاتر از ۶ ماه کمتر از ۱ سال بیرون ا م ری کا باشیم بعد از گرفتن گرین کارد، باید درخواست پاس سفید یا reentry permit بدیم؟ لطفا با دلیلSmile

خوب دوستان من سرچ کردم و پاسخ سوالم رو توی این لینک پیدا کردم. ممنونم مهاجرسراBig Grin.
تشکر کنندگان: behzadb57 ، Hornet ، ravian ، maaref
سلام دوستان عزیز من یک سوال مهم دارم کسی میدونه شرایط ورود سگ به امریکا چیه؟ من میخواهم سگم را بیاورم به جز کارت واکسن بین المللی و چیپ که زیر پوستش جاسازی میکنن ایرادی توی گمرک میگیرند؟ کسی اونجا میتونه از گمرگ بپرسه به من بگه؟ نمیخوام به مشکل بخورم همین طوری برای سفر اول استرس هست ممنون میشم جواب بدین
تشکر کنندگان: maaref
(2011-09-18 ساعت 20:35)peyman2011 نوشته:  براي ورود به آمريكا اين مدارك لازمه؟
1)پاسپورت با ويزاي توش.
2)پاكت X-Ray
3)پاكت زرد رنگ كه كنارش بصورت مورب بازه.
- ديگه چي؟ ضمناً آيا تو پاسپورت مهر يا چيز ديگه اي هم سفارت ميزنه بغير از ويزا كه مثل برچسب به يكي از صفحه هاش چسبيده؟
مرسي.

دوست عزیز کسی به ما پاکت x-ray نداد!!!!ما فقط پاسپورت ها با ویزا.پاکت زرد رنگ و 2 تا CD دریافت کردیم.دوستانی که تشریف بردید آمریکا یا کسانی که می خوان برن پاکت x-ray دارن؟لطفا پاسخ بدید نگران شدم.
شماره کیس: 2011AS00038XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:8 جون 2010
کنسولگری:آ نکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:10 جون 2011
تاریخ دریافت نامه دوم:15 جولای 2011
تاریخ مصاحبه:3 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا:همسرم(برنده اصلی) 4 آگوست.خودم 14 سپتامبر.
جمع تقریبی هزینه ها: 8.000.000 تومان برای 2 نفر
تشکر کنندگان: Hornet ، ravian ، maaref
(2011-09-21 ساعت 16:43)farzad.s نوشته:  
1)پاسپورت با ويزاي توش.
2)پاكت X-Ray
- ديگه چي؟ ضمناً آيا تو پاسپورت مهر يا چيز ديگه اي هم سفارت ميزنه بغير از ويزا كه مثل برچسب به يكي از صفحه هاش چسبيده؟
مرسي.

دوست عزیز کسی به ما پاکت x-ray نداد!!!!ما فقط پاسپورت ها با ویزا.پاکت زرد رنگ و 2 تا CD دریافت کردیم.دوستانی که تشریف بردید آمریکا یا کسانی که می خوان برن پاکت x-ray دارن؟لطفا پاسخ بدید نگران شدم.
نگران نباشيد آنکارا فقط سي دي ميده. مال ما هم همينطور بود.

شماره کیس:2011AS00028XXX

تشکر کنندگان: farzad.s ، free_free ، Hornet ، ravian ، maryam58 ، maaref
1)پاسپورت با ويزاي توش.
2)پاكت X-Ray
مرسي.

دوست عزيز X-ray آنكارا همون سي دي ها هستش، خيالتون راحت Wink

روز مصاحبه: 2011-Aug-03 آنكارا
تاريخ كلير: Sep-07-2011
تاريخ دريافت ويزا:Cool Sep-13-2011
تشکر کنندگان: farzad.s ، free_free ، vahidvm60 ، Hornet ، ravian ، maaref
(2011-09-21 ساعت 18:30)tata63 نوشته:  
1)پاسپورت با ويزاي توش.
2)پاكت X-Ray
مرسي.

دوست عزيز X-ray آنكارا همون سي دي ها هستش، خيالتون راحت Wink

اصلا نگران نباشین چون اون CDها رو هم ازتون نمی گیرن من الان CD ها هنوز پیش خودمه و بازشون کردم گذاشتم تو کامپیوتر و تا جاییکه یادمه فقط یه عکس قفسه سینه بود

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: farzad.s ، free_free ، tata63 ، jan ، AmericanHamid ، mehdi47 ، vahidvm60 ، Hornet ، najibi ، ravian ، maaref

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان