کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
(2011-09-21 ساعت 20:08)behzadb57 نوشته:  
(2011-09-21 ساعت 18:30)tata63 نوشته:  
(2011-09-21 ساعت 16:43)farzad.s نوشته:  
(2011-09-18 ساعت 20:35)peyman2011 نوشته:  براي ورود به آمريكا اين مدارك لازمه؟
1)پاسپورت با ويزاي توش.
2)پاكت X-Ray
3)پاكت زرد رنگ كه كنارش بصورت مورب بازه.
- ديگه چي؟ ضمناً آيا تو پاسپورت مهر يا چيز ديگه اي هم سفارت ميزنه بغير از ويزا كه مثل برچسب به يكي از صفحه هاش چسبيده؟
مرسي.

دوست عزیز کسی به ما پاکت x-ray نداد!!!!ما فقط پاسپورت ها با ویزا.پاکت زرد رنگ و 2 تا CD دریافت کردیم.دوستانی که تشریف بردید آمریکا یا کسانی که می خوان برن پاکت x-ray دارن؟لطفا پاسخ بدید نگران شدم.

دوست عزيز X-ray آنكارا همون سي دي ها هستش، خيالتون راحت Wink

اصلا نگران نباشین چون اون CDها رو هم ازتون نمی گیرن من الان CD ها هنوز پیش خودمه و بازشون کردم گذاشتم تو کامپیوتر و تا جاییکه یادمه فقط یه عکس قفسه سینه بود
سلام
دوستان خوبم اصلا استرس نداشته باشید و از سفر خود لذت ببرید چون آنجا از من سی دی نخواستند و محترمانه برخورد کردند و راهنمایی کامل هم شدم پس الکی همدیگر را نگران نکنید خیلی ساده و راحت هست موفق باشید

کیس نامبر :***13
تاریخ کارنت شدن: بولتن March 2010
دریافت نامه دوم: 15/5/2010
تاریخ مصاحبه اول : 26 may
تاریخ مصاحبه دوم : 3 August
کنسولگری: آنکارا
تاریخ دریافت کلیرنس: منتظرم
[color=#000080]تاریخ دریافت ویزا : مهر 89

ورود به امریکا : سیاتل ۲۷/۱/۲۰۱۱

تشکر کنندگان: free_free ، AmericanHamid ، tata63 ، vahidvm60 ، behzadb57 ، Hornet ، farzad.s ، najibi ، ravian ، maryam58 ، maaref
(2011-09-22 ساعت 00:33)jan نوشته:  
(2011-09-21 ساعت 20:08)behzadb57 نوشته:  
(2011-09-21 ساعت 18:30)tata63 نوشته:  
(2011-09-21 ساعت 16:43)farzad.s نوشته:  
(2011-09-18 ساعت 20:35)peyman2011 نوشته:  براي ورود به آمريكا اين مدارك لازمه؟
1)پاسپورت با ويزاي توش.
2)پاكت X-Ray
3)پاكت زرد رنگ كه كنارش بصورت مورب بازه.
- ديگه چي؟ ضمناً آيا تو پاسپورت مهر يا چيز ديگه اي هم سفارت ميزنه بغير از ويزا كه مثل برچسب به يكي از صفحه هاش چسبيده؟
مرسي.

دوست عزیز کسی به ما پاکت x-ray نداد!!!!ما فقط پاسپورت ها با ویزا.پاکت زرد رنگ و 2 تا CD دریافت کردیم.دوستانی که تشریف بردید آمریکا یا کسانی که می خوان برن پاکت x-ray دارن؟لطفا پاسخ بدید نگران شدم.

دوست عزيز X-ray آنكارا همون سي دي ها هستش، خيالتون راحت Wink

اصلا نگران نباشین چون اون CDها رو هم ازتون نمی گیرن من الان CD ها هنوز پیش خودمه و بازشون کردم گذاشتم تو کامپیوتر و تا جاییکه یادمه فقط یه عکس قفسه سینه بود
سلام
دوستان خوبم اصلا استرس نداشته باشید و از سفر خود لذت ببرید چون آنجا از من سی دی نخواستند و محترمانه برخورد کردند و راهنمایی کامل هم شدم پس الکی همدیگر را نگران نکنید خیلی ساده و راحت هست موفق باشید

نه عکس و نه سی دی . هیچکدام را نمی خواهند در چمدان بگذارید . فقط پاکت زرد رنگ در کیف دستی بگذارید چون آن را از شما می گیرند .
اصلا" نگران نباشید .
الهی به ما آن ده که آن به .
تشکر کنندگان: jan ، tata63 ، bfarhadm ، free_free ، AmericanHamid ، vahidvm60 ، Ehsan2011 ، behzadb57 ، Hornet ، farzad.s ، najibi ، ravian ، maaref
]

من يك سوال داشتم در مورد مدارك تحصيلي كه براي بار اول مي بريم با خودمون.مدارك تحصيلي ما ترجمه شده است اما تاييده هاي دادگستري و وزارت امور خارجه رو نداره چون ........

راستش همينطور كه ميدونيد اين سوال منهم بود از برادرم كه كاليفرنيا هست پرسيدم گفت فقط مهر دارالترجمه رسمي كافيه

تشکر کنندگان: behzadb57 ، free_free ، AmericanHamid ، vahidvm60 ، Hornet ، najibi ، ravian ، maryam58 ، maaref
با سلام
ممنون میشم اگر از دوستان در مورد خرید سیمکارت از بین شرکتهای مختلف ارائه دهنده خدمات در مورد قیمتها و میزان مکالمه و ... کسی اطلاعاتی داره با ما قسمت کنه (البته در این تاپیک فکر کنم دوست خوبم coming soon عزیز قبلا اطلاعاتی ارائه داده بودند)
با سپاس
شماره کیس: 2011AS00030xxx
وضعیت کیس من
تشکر کنندگان: free_free ، AmericanHamid ، ravian ، maaref
(2011-06-17 ساعت 04:29)behzadb57 نوشته:  
(2011-06-17 ساعت 02:12)ا سیا نوشته:  sorooshii جان
ممنون از راهنماییت .من چون پروازی میخواستم که مستقیم از دوبی به هیوستون بره وتنها پروازی که مستقیم هست اماراته( البته تاجاییکه من میدونم) سایر ایر لاین ها رو نپرسیدم اما امارات رفت و برگشت شد یک میلیون و پانصد تومان .
واما یه چیز دیگه امروز دوستم به من گفت اگر ویندوزی که روی لب تابت هست اوریجینال نباشه اونجا بالا نمی اد و اگرم ویندوزت اوریجینال باشه ولی برنامه هایی که روش نصب کردی اصل نباشن برنامه ها هنگ مکنن و اجرا نمیشن دوستان لطفا اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید یعنی مثلا برنامه oovoo رو که من از اینترنت رو لب تابم دانلود کردم وکلی هم بهش دلخوش کردم اونجا کار نمیکنه؟ من اصلا نمیدونم ویندوز لب تابم اوریجیناله یانه ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنند.تا زود تریه درستش کنم .

دوست عزیز هیچ کاری نمی خواد بکنی و هیچ مشکلی برات پیش نمیاد
من کلی نرم افزار قفل شکسته سوغات دادم و همشونم کار کردن

اينو جدي ميگين؟؟؟ مگه اونجا جرم نيست استفاده از نرم افزارهاي قفل شكسته و ......، ما ميخواستيم ويندوزهامونو عوض كنيم! ميشه لطف كنيد بيشتر توضيح بدين؟؟؟
Smile

روز مصاحبه: 2011-Aug-03 آنكارا
تاريخ كلير: Sep-07-2011
تاريخ دريافت ويزا:Cool Sep-13-2011
تشکر کنندگان: free_free ، AmericanHamid ، behzadb57 ، Hornet ، ravian ، maaref
(2011-09-22 ساعت 14:22)tata63 نوشته:  
(2011-06-17 ساعت 04:29)behzadb57 نوشته:  
(2011-06-17 ساعت 02:12)ا سیا نوشته:  sorooshii جان
ممنون از راهنماییت .من چون پروازی میخواستم که مستقیم از دوبی به هیوستون بره وتنها پروازی که مستقیم هست اماراته( البته تاجاییکه من میدونم) سایر ایر لاین ها رو نپرسیدم اما امارات رفت و برگشت شد یک میلیون و پانصد تومان .
واما یه چیز دیگه امروز دوستم به من گفت اگر ویندوزی که روی لب تابت هست اوریجینال نباشه اونجا بالا نمی اد و اگرم ویندوزت اوریجینال باشه ولی برنامه هایی که روش نصب کردی اصل نباشن برنامه ها هنگ مکنن و اجرا نمیشن دوستان لطفا اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید یعنی مثلا برنامه oovoo رو که من از اینترنت رو لب تابم دانلود کردم وکلی هم بهش دلخوش کردم اونجا کار نمیکنه؟ من اصلا نمیدونم ویندوز لب تابم اوریجیناله یانه ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنند.تا زود تریه درستش کنم .

دوست عزیز هیچ کاری نمی خواد بکنی و هیچ مشکلی برات پیش نمیاد
من کلی نرم افزار قفل شکسته سوغات دادم و همشونم کار کردن

اينو جدي ميگين؟؟؟ مگه اونجا جرم نيست استفاده از نرم افزارهاي قفل شكسته و ......، ما ميخواستيم ويندوزهامونو عوض كنيم! ميشه لطف كنيد بيشتر توضيح بدين؟؟؟
Smile
تا اونجایی که میدونم در صورتی که استفاده تجاری از نرم افزارهای قفل شکسته نکنید مشکلی نداره.
همیشه رفتن رسیدن نیست - اما برای رسیدن باید رفت

تشکر کنندگان: alirezagh ، tata63 ، free_free ، vahidvm60 ، tamanna ، Ali Sepehr ، Hornet ، behzadb57 ، najibi ، California ، maaref
سلام دوستان عزیز من یک سوال مهم دارم کسی میدونه شرایط ورود سگ به امریکا چیه؟ من میخواهم سگم را بیاورم به جز کارت واکسن بین المللی و چیپ که زیر پوستش جاسازی میکنن ایرادی توی گمرک میگیرند؟ کسی اونجا میتونه از گمرگ بپرسه به من بگه؟ نمیخوام به مشکل بخورم همین طوری برای سفر اول استرس هست ممنون میشم جواب بدین
بچه ها اگر کسی اطلاعی داره لطفا بده

تشکر کنندگان: free_free ، tamanna ، baz4baz
(2011-09-22 ساعت 15:05)nimal1 نوشته:  سلام دوستان عزیز من یک سوال مهم دارم کسی میدونه شرایط ورود سگ به امریکا چیه؟ من میخواهم سگم را بیاورم به جز کارت واکسن بین المللی و چیپ که زیر پوستش جاسازی میکنن ایرادی توی گمرک میگیرند؟ کسی اونجا میتونه از گمرگ بپرسه به من بگه؟ نمیخوام به مشکل بخورم همین طوری برای سفر اول استرس هست ممنون میشم جواب بدین

من اطلاعي ندارم، ولي فكر كنم اگه از گمرك امام بپرسي بتونن بهت كمك كنن!
اگه مي بيني ممكنه مشكلي پيش بياد يا اذيت بشه نبرش! گناه داره! Sad

تشکر کنندگان: farnaz82 ، vahidvm60 ، tamanna ، ravian
سلام
من هم بلیطم رو برای 21 اکتبر با اتحاد قطعی کردم. قیمت شد 943 هزار تومان . پرواز دوتا استپ یکی در ابو ظبی و یکی در شیکا گو داره. من چون میخاستم ارزون بشه دوتا استپ داره .اختلاف قیمت با پرواز های دیگه دست کم 400 هزار تومان بود. اینطور که من قیمتها رو دیدم پروازهای اتحاد و اتریش و ایرفلوت روسیه از همه ارزونتر بودند.
تشکر کنندگان: tamanna ، Ehsan2011 ، behzadb57 ، Hornet ، najibi ، ravian ، nahid.t ، maaref
(2011-09-22 ساعت 20:36)AmericanHamid نوشته:  سلام
من هم بلیطم رو برای 21 اکتبر با اتحاد قطعی کردم. قیمت شد 943 هزار تومان . پرواز دوتا استپ یکی در ابو ظبی و یکی در شیکا گو داره. من چون میخاستم ارزون بشه دوتا استپ داره .اختلاف قیمت با پرواز های دیگه دست کم 400 هزار تومان بود. اینطور که من قیمتها رو دیدم پروازهای اتحاد و اتریش و ایرفلوت روسیه از همه ارزونتر بودند.

دوست عزیز خیلی‌ خوب خریدی من دارم از دوبی‌ برای شیکاگو دارم بلیت تهیه می‌کنم ۱،۲۵۰،۰۰۰ تومان برام آب میخوره، این در حالیه که شما یه مسیر تهران با ابو ظبی رو هم بیشتر دارید!! برام خیلی‌ جالبه.
شماره کیس:2011AS00035xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی: در یافت نکردم
کنسولگری: Abu Dhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 اگوست 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: July 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: از طریقه ایمیل 2011 june 28
تاریخ مصاحبه:: 2011 اگوست 1
تاریخ دریافت کلیرنس: 2011 اگوست 16
تاریخ دریافت ویزا: ۸ سپتامبر ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، behzadb57 ، tamanna ، Hornet ، vahidvm60 ، najibi ، ravian ، maaref
(2011-09-23 ساعت 00:32)Ehsan2011 نوشته:  

دوست عزیز خیلی‌ خوب خریدی من دارم از دوبی‌ برای شیکاگو دارم بلیت تهیه می‌کنم ۱،۲۵۰،۰۰۰ تومان برام آب میخوره، این در حالیه که شما یه مسیر تهران با ابو ظبی رو هم بیشتر دارید!! برام خیلی‌ جالبه.
و یک نکته جالبتر اینکه بلیط من برای سانفرانسیسکو هست . تهران به ابو ظبی - ابوظبی به شیکاگو و شیکاگو به سانفرانسیسکو
و اینم فراموش کردم بگم که آژانس هم 20 هزار تومان تخفیف داد یعنی شد 923 هزار تومان.
ولی مشکلی که وجود داره اینه که پرواز بسیار طولانی دارم 28.5 ساعت
تشکر کنندگان: Ehsan2011 ، behzadb57 ، tamanna ، Hornet ، vahidvm60 ، najibi ، ravian ، maaref
دوستان من یک سوال دارم، که خودم فکر می‌کنم جوابشو بدونم ولی‌ مطمئن نیستم. به همین خاطر می‌خواستم از دوستانی که از ایران با پرواز توقف دار رفتن بپرسم چون تجربه دارند. آیا برای توقف در آمستردام یا لندن ویسی‌ ترانزیت می‌خواد ؟ برای ایرانی‌‌های عزیز یا نه؟

ممکن دوستانی که تشریف بردن چون از طریقه آژانس بلیت تهیه کردن، خود آژانس ویزا رو براشون تهیه کرده باشه و یا در غاالب یک کاغذ بهشون داده باشه.لطفا اگر اطلاع دارین پاسخ من رو بدید. متشکر ام

شماره کیس:2011AS00035xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی: در یافت نکردم
کنسولگری: Abu Dhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 اگوست 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: July 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: از طریقه ایمیل 2011 june 28
تاریخ مصاحبه:: 2011 اگوست 1
تاریخ دریافت کلیرنس: 2011 اگوست 16
تاریخ دریافت ویزا: ۸ سپتامبر ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: behzadb57 ، tamanna ، Hornet ، AmericanHamid ، vahidvm60 ، ravian ، maaref
(2011-09-23 ساعت 01:15)Ehsan2011 نوشته:  دوستان من یک سوال دارم، که خودم فکر می‌کنم جوابشو بدونم ولی‌ مطمئن نیستم. به همین خاطر می‌خواستم از دوستانی که از ایران با پرواز توقف دار رفتن بپرسم چون تجربه دارند. آیا برای توقف در آمستردام یا لندن ویسی‌ ترانزیت می‌خواد ؟ برای ایرانی‌‌های عزیز یا نه؟

ممکن دوستانی که تشریف بردن چون از طریقه آژانس بلیت تهیه کردن، خود آژانس ویزا رو براشون تهیه کرده باشه و یا در غاالب یک کاغذ بهشون داده باشه.لطفا اگر اطلاع دارین پاسخ من رو بدید. متشکر ام
نه دوست محترم ویزای ترانزیت لازم نداره.

تشکر کنندگان: Ehsan2011 ، behzadb57 ، tamanna ، Hornet ، AmericanHamid ، najibi ، ravian ، maaref
(2011-09-23 ساعت 01:00)AmericanHamid نوشته:  
(2011-09-23 ساعت 00:32)Ehsan2011 نوشته:  

و یک نکته جالبتر اینکه بلیط من برای سانفرانسیسکو هست . تهران به ابو ظبی - ابوظبی به شیکاگو و شیکاگو به سانفرانسیسکو
و اینم فراموش کردم بگم که آژانس هم 20 هزار تومان تخفیف داد یعنی شد 923 هزار تومان.
ولی مشکلی که وجود داره اینه که پرواز بسیار طولانی دارم 28.5 ساعت

دوست عزیز فقط بلیط یکسره و فقط رفت است؟

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: tamanna ، Hornet ، AmericanHamid ، maaref
(2011-09-22 ساعت 15:05)nimal1 نوشته:  سلام دوستان عزیز من یک سوال مهم دارم کسی میدونه شرایط ورود سگ به امریکا چیه؟ من میخواهم سگم را بیاورم به جز کارت واکسن بین المللی و چیپ که زیر پوستش جاسازی میکنن ایرادی توی گمرک میگیرند؟ کسی اونجا میتونه از گمرگ بپرسه به من بگه؟ نمیخوام به مشکل بخورم همین طوری برای سفر اول استرس هست ممنون میشم جواب بدین

bbboys1981 آفلاین
عضو فعال
رتبه: 1
190 بار تشکر شده در 39 پست
RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ..
بجه ها امروز رفتم دفتر لوفتانزا بلیط گرفتم.یک سره به نیویورک 1,250,000 تومن.البته یه گربه دارم با خودم میبرم که هزینه اون شد 250$.اگه کسی از دوستان میخواد با خودش سگ,گربه یا هر حیوون خونگی ببره یادش باشه همه کاراشو یک ماه قبل از پرواز انجام بده.کلا گرفتن اجازه خروج واسه سگ و گربه از گرفتن پاسپورت خودمون مشکل تره.
سه تا ایرلاین هستن که پت رو با خودشون میبرن و از شما ابعاد قفس حیوون,وزنش و نژادش رو میپرسن:
ترکیش ایرلاین: به ازای هر کیلو وزن حیوون 12 دلار
لوفتانزا:به شرط زیر 8 کیلو بودن,250$
KLM:نمیدونم
من بلیطمو با امارات رزرو کرده بودم که گفت سگ و گربه رو فقط تا اروپا میبرن.بقیشون هم که قبول نکردن.
امیدوارم اگه کسی پت داره و میخواد با خودش ببره,از این چیزایی که گفتم استفاده کنه.
همین
شماره کیس:****ANK2009
تاریخ مصاحبه:17 آبان
تاریخ کلیرنس:21 دی
تاریخ عزیمت:24 آوریل
عزیمت به:Saint Louis,Missouri

تشکر کنندگان: behzadb57 ، AmericanHamid ، Ehsan2011 ، ravian ، tamanna ، maaref

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان