کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
(2011-09-23 ساعت 02:42)behzadb57 نوشته:  
(2011-09-23 ساعت 01:00)AmericanHamid نوشته:  
(2011-09-23 ساعت 00:32)Ehsan2011 نوشته:  
(2011-09-22 ساعت 20:36)AmericanHamid نوشته:  سلام
من هم بلیطم رو برای 21 اکتبر با اتحاد قطعی کردم. قیمت شد 943 هزار تومان . پرواز دوتا استپ یکی در ابو ظبی و یکی در شیکا گو داره. من چون میخاستم ارزون بشه دوتا استپ داره .اختلاف قیمت با پرواز های دیگه دست کم 400 هزار تومان بود. اینطور که من قیمتها رو دیدم پروازهای اتحاد و اتریش و ایرفلوت روسیه از همه ارزونتر بودند.

دوست عزیز خیلی‌ خوب خریدی من دارم از دوبی‌ برای شیکاگو دارم بلیت تهیه می‌کنم ۱،۲۵۰،۰۰۰ تومان برام آب میخوره، این در حالیه که شما یه مسیر تهران با ابو ظبی رو هم بیشتر دارید!! برام خیلی‌ جالبه.
و یک نکته جالبتر اینکه بلیط من برای سانفرانسیسکو هست . تهران به ابو ظبی - ابوظبی به شیکاگو و شیکاگو به سانفرانسیسکو
و اینم فراموش کردم بگم که آژانس هم 20 هزار تومان تخفیف داد یعنی شد 923 هزار تومان.
ولی مشکلی که وجود داره اینه که پرواز بسیار طولانی دارم 28.5 ساعت

دوست عزیز فقط بلیط یکسره و فقط رفت است؟
بله فقط رفت . برگردم که چی بشهBig Grin
تشکر کنندگان: behzadb57 ، sare ، Ehsan2011 ، ravian ، tamanna ، naeiji1974 ، maaref
يه سوالي براي من مطرح شده : روي بسته زرد رنگي كه به ما تحويل دادن، كلاً فاميلي من رو بي خيال شدن و هنوز نرفته اسم فاميل همسرمو به عنوان فاميلي من نوشتن!!! Big Grin با در نظر گرفتن اين موضوع كه من خودم كيس اصلي هستم، اين مشكلي ايجاد نميكنه؟!!
براي كسي اين اتفاق افتاده از خانومها؟؟؟ Smile

روز مصاحبه: 2011-Aug-03 آنكارا
تاريخ كلير: Sep-07-2011
تاريخ دريافت ويزا:Cool Sep-13-2011
تشکر کنندگان: behzadb57 ، Ehsan2011 ، ravian ، AmericanHamid ، tamanna ، maaref
(2011-09-23 ساعت 14:01)AmericanHamid نوشته:  
(2011-09-23 ساعت 02:42)behzadb57 نوشته:  
(2011-09-23 ساعت 01:00)AmericanHamid نوشته:  
(2011-09-23 ساعت 00:32)Ehsan2011 نوشته:  
(2011-09-22 ساعت 20:36)AmericanHamid نوشته:  سلام
من هم بلیطم رو برای 21 اکتبر با اتحاد قطعی کردم. قیمت شد 943 هزار تومان . پرواز دوتا استپ یکی در ابو ظبی و یکی در شیکا گو داره. من چون میخاستم ارزون بشه دوتا استپ داره .اختلاف قیمت با پرواز های دیگه دست کم 400 هزار تومان بود. اینطور که من قیمتها رو دیدم پروازهای اتحاد و اتریش و ایرفلوت روسیه از همه ارزونتر بودند.

دوست عزیز خیلی‌ خوب خریدی من دارم از دوبی‌ برای شیکاگو دارم بلیت تهیه می‌کنم ۱،۲۵۰،۰۰۰ تومان برام آب میخوره، این در حالیه که شما یه مسیر تهران با ابو ظبی رو هم بیشتر دارید!! برام خیلی‌ جالبه.
و یک نکته جالبتر اینکه بلیط من برای سانفرانسیسکو هست . تهران به ابو ظبی - ابوظبی به شیکاگو و شیکاگو به سانفرانسیسکو
و اینم فراموش کردم بگم که آژانس هم 20 هزار تومان تخفیف داد یعنی شد 923 هزار تومان.
ولی مشکلی که وجود داره اینه که پرواز بسیار طولانی دارم 28.5 ساعت

دوست عزیز فقط بلیط یکسره و فقط رفت است؟
بله فقط رفت . برگردم که چی بشهBig Grin

امیدوارم خوش بگذره و همونی که دوست داری و فکر می کنی برات در پیش باشه

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: Ehsan2011 ، ravian ، tamanna ، samadi2050 ، AmericanHamid ، maaref
(2011-09-23 ساعت 14:21)tata63 نوشته:  يه سوالي براي من مطرح شده : روي بسته زرد رنگي كه به ما تحويل دادن، كلاً فاميلي من رو بي خيال شدن و هنوز نرفته اسم فاميل همسرمو به عنوان فاميلي من نوشتن!!! Big Grin با در نظر گرفتن اين موضوع كه من خودم كيس اصلي هستم، اين مشكلي ايجاد نميكنه؟!!
براي كسي اين اتفاق افتاده از خانومها؟؟؟ Smile
بله دوست عزیز.من همسر فرزاد هستم و برنده اصلی .روی پاکت من هم همینطوریه اگه دقت کرده باشی جلوی کلمه alias فامیل همسرتون را بغل اسم شما نوشته .alias یعنی نام مستعار نه فامیلیه اصلی شما.
شماره کیس: 2011AS00038XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:8 جون 2010
کنسولگری:آ نکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:10 جون 2011
تاریخ دریافت نامه دوم:15 جولای 2011
تاریخ مصاحبه:3 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا:همسرم(برنده اصلی) 4 آگوست.خودم 14 سپتامبر.
جمع تقریبی هزینه ها: 8.000.000 تومان برای 2 نفر
تشکر کنندگان: alirezagh ، tata63 ، Ehsan2011 ، najibi ، ravian ، tamanna ، maaref
دوستان عزیز تا اونجایی که یادمه در ارسال ها خوندم 2 تا چمدون 23 کیلویی مجموعش مهمه یعنی می تونه یکیش 30 کیلو باشه یکیش 16 کیلو، ولی دفتر فروش بلیت گفت باید هر کدومش حداکثر 23 کیلو باشه.
برای اینکه مطمئن بشم پرسیدم ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.
شماره کیس: 2011AS00030xxx
وضعیت کیس من
تشکر کنندگان: tamanna ، maaref
(2011-09-23 ساعت 17:30)alirezamk نوشته:  دوستان عزیز تا اونجایی که یادمه در ارسال ها خوندم 2 تا چمدون 23 کیلویی مجموعش مهمه یعنی می تونه یکیش 30 کیلو باشه یکیش 16 کیلو، ولی دفتر فروش بلیت گفت باید هر کدومش حداکثر 23 کیلو باشه.

دوست عزیز اینکه میگن ۲تا ۲۵ یا ۲۳ کیلویی دلیلش این هست که اگر وزن چمدانها بیشتر از این باشه از نظر حمل آنها مشکل ساز خواهد بود،

[/quote]
CASE NUMBER:33xxxBig Grin

, What you believe from bottom of your heart will come true
تشکر کنندگان: alirezamk ، behzadb57 ، ravian ، najibi ، tamanna ، maaref ، AmericanHamid ، SH1A2R3
سلام،

دوستان کسی‌ میدونه در oregon گواهینامه بین‌المللی را قبول دارن یا نه؟؟؟

و اینکه از کجا می‌شه فهمید؟؟

تشکر کنندگان: tamanna ، maaref
(2011-09-23 ساعت 17:52)nima.nabizadeh نوشته:  سلام،

درود

دوست عزیز همه جای دنیا گواهینامه بین المللی رو قبول دارن
تشکر کنندگان: nima.nabizadeh ، ravian ، najibi ، tamanna ، maaref
(2011-09-23 ساعت 19:57)arash004 نوشته:  
(2011-09-23 ساعت 17:52)nima.nabizadeh نوشته:  سلام،

درود

آخه من شنیدم بعضی‌ از ایالتها قبول ندران...!!!

شما مطمئن هستین؟؟؟

تشکر کنندگان: tata63 ، tamanna ، maaref
(2011-09-23 ساعت 17:40)nima.nabizadeh نوشته:  
(2011-09-23 ساعت 17:30)alirezamk نوشته:  دوستان عزیز تا اونجایی که یادمه در ارسال ها خوندم 2 تا چمدون 23 کیلویی مجموعش مهمه یعنی می تونه یکیش 30 کیلو باشه یکیش 16 کیلو، ولی دفتر فروش بلیت گفت باید هر کدومش حداکثر 23 کیلو باشه.

دوست عزیز اینکه میگن ۲تا ۲۵ یا ۲۳ کیلویی دلیلش این هست که اگر وزن چمدانها بیشتر از این باشه از نظر حمل آنها مشکل ساز خواهد بود،

همون طور که دوست عزیزمون به درستی پاسخ دادند این قانون به علت حمایت از حقوق افراد خدمات حمل و نقل بار و برای در نظر گرفتن سلامت آنان وضع شده است. پس قانونا سنگین کردن بار با محدودیت مواجه است.
تشکر کنندگان: behzadb57 ، tamanna ، Hornet ، free_free ، nima.nabizadeh ، maaref
(2011-09-23 ساعت 20:42)nima.nabizadeh نوشته:  
(2011-09-23 ساعت 19:57)arash004 نوشته:  
(2011-09-23 ساعت 17:52)nima.nabizadeh نوشته:  

درود

آخه من شنیدم بعضی‌ از ایالتها قبول ندران...!!!

شما مطمئن هستین؟؟؟
شما درست شنیدید بعضی ایالتها از جمله کالیفرنیا نازنین خودمون Big Grin قبول ندارن
دوستان نارحت نشید ولی سوالهای تکراری خیلی زیاده اونم با مقدار تکرار زیاد Coolحداقل یه وقتی بذارید و ارسال های قبلی را بخونید کلا 2-3 روز بیشتر طول نمیکشه و اطلاعات خودتون هم خیلی بالا میره
بیدلی در همه احوال خدا با او بود *** او نمیدیدش و از دور خدایا میکرد !!!
خدایا شکرت!
تشکر کنندگان: tamanna ، tata63 ، Hornet ، AmericanHamid ، najibi ، nima.nabizadeh ، behzadb57 ، maaref ، maryam58
ایالت کالیفرنیا گواهینامه بین المللی رو برای مهاجران قبول نداره اما اگه گواهینامه ی ایرانیتون رو بیارید بعد از قبول شدن در امتحان آیین نامه میتونید با نشون دادن اون یک اجازه ی موقت دو ماهه برای رانندگی بگیرید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: tamanna ، nahid.t ، tata63 ، alirezagh ، Hornet ، AmericanHamid ، najibi ، nima.nabizadeh ، behzadb57 ، HOMAYON53 ، maaref ، California ، arshida
(2011-09-21 ساعت 16:43)farzad.s نوشته:  
(2011-09-18 ساعت 20:35)peyman2011 نوشته:  براي ورود به آمريكا اين مدارك لازمه؟
1)پاسپورت با ويزاي توش.
2)پاكت X-Ray
3)پاكت زرد رنگ كه كنارش بصورت مورب بازه.
- ديگه چي؟ ضمناً آيا تو پاسپورت مهر يا چيز ديگه اي هم سفارت ميزنه بغير از ويزا كه مثل برچسب به يكي از صفحه هاش چسبيده؟
مرسي.

دوست عزیز کسی به ما پاکت x-ray نداد!!!!ما فقط پاسپورت ها با ویزا.پاکت زرد رنگ و 2 تا CD دریافت کردیم.دوستانی که تشریف بردید آمریکا یا کسانی که می خوان برن پاکت x-ray دارن؟لطفا پاسخ بدید نگران شدم.
دوست عزيز همون cd پاکت x-ray هستBig Grin
تشکر کنندگان: behzadb57 ، tamanna ، HOMAYON53 ، maaref ، farzad.s ، SH1A2R3
(2011-09-24 ساعت 10:55)Nazem نوشته:  ایالت کالیفرنیا گواهینامه بین المللی رو برای مهاجران قبول نداره اما اگه گواهینامه ی ایرانیتون رو بیارید بعد از قبول شدن در امتحان آیین نامه میتونید با نشون دادن اون یک اجازه ی موقت دو ماهه برای رانندگی بگیرید.

شاید اطلاعات من درست نباشه، ولی ما با گواهینامه بین المللی تو کالبفرنیا ماشین کرایه کردیم و 21 روز هم ماشین دستمون بود. خدا رو شکر مشکلی هم برامون پیش نیومد. اگه گواهینامه بین المللی رو قبول نداشته باشن، قاعدتا نباید ماشین هم به اون نام کرایه بدن، درسته؟
(2011-09-24 ساعت 18:56)arezoo_zarrabi نوشته:  
(2011-09-24 ساعت 10:55)Nazem نوشته:  ایالت کالیفرنیا گواهینامه بین المللی رو برای مهاجران قبول نداره اما اگه گواهینامه ی ایرانیتون رو بیارید بعد از قبول شدن در امتحان آیین نامه میتونید با نشون دادن اون یک اجازه ی موقت دو ماهه برای رانندگی بگیرید.

شاید اطلاعات من درست نباشه، ولی ما با گواهینامه بین المللی تو کالبفرنیا ماشین کرایه کردیم و 21 روز هم ماشین دستمون بود. خدا رو شکر مشکلی هم برامون پیش نیومد. اگه گواهینامه بین المللی رو قبول نداشته باشن، قاعدتا نباید ماشین هم به اون نام کرایه بدن، درسته؟
شما درست میگید.منم چند بار گفتم بازم میگم که باهاش برای ماشینم بیمه گرفتم . موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان