کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
talent عزیز
من لوس آنجلس را بسیار امن و ارزون تر از سان فرانسیسکو دیدم ،توی لوس آنجلس هر جا رفتیم حتا ۱۱ شب با اینکه هیچ کس تو خیابون نبود اما هیچ چیز غیر عادی ندیدیم اما تو سان فرانسیسکو از ۵ به بعد از هتل بیرون نمیومدیم چون خیلی homeless داره متاسفانه حتا تو شلوغ ترین مناطق شهر ،قیمت ها هم که تو لوس آنجلس خیلی ارزون تر بود کاملا محسوس بود
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: joy ، AmericanHamid ، talent ، Hornet ، tamanna ، ramin_ad ، tata63
(2011-11-14 ساعت 12:14)farnaz82 نوشته:  talent عزیز
من لوس آنجلس را بسیار امن و ارزون تر از سان فرانسیسکو دیدم ،توی لوس آنجلس هر جا رفتیم حتا ۱۱ شب با اینکه هیچ کس تو خیابون نبود اما هیچ چیز غیر عادی ندیدیم اما تو سان فرانسیسکو از ۵ به بعد از هتل بیرون نمیومدیم چون خیلی homeless داره متاسفانه حتا تو شلوغ ترین مناطق شهر ،قیمت ها هم که تو لوس آنجلس خیلی ارزون تر بود کاملا محسوس بود

ممنون ازپاسخ شما، آیا سرسبز هم هست ؟وبرای یک خانوداه منطقه وست ود مناسبه؟
سپاس بسیار
شماره کیس : 2012AS2XXX
کنسولگری : ANKARA
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : JULY 27
تاریخ کارنت شدن کیس : AUG 18
تاریخ مصاحبه : OCT
تاریخ دریافت کلیرنس : oct
تاریخ دریافت ویزا : dec
تاریخ ورود به آمریکا :march
تاریخ دریافت گرین کارت : may
تشکر کنندگان: Hornet ، tamanna ، ramin_ad ، tata63 ، AmericanHamid
talent عزیز من اون منطقه نرفتم که بتونم اطلاعات درستی بهتون بدم اما آنچه که من دیدم سر سبز بود و آروم انشاالله دوستانی که تو اون منطقه هستند پاسخ سوال شما را بدند Smile
بچه ها چرا مهاجر سرا این طوری شده غیر از پیغام ویروسی بودن سایت ،جواب سوال ها را هم نمیشه داد باید حتما یه پست جدا بفرستیم واگر نه قبول نمیکنه Sad
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: Hornet ، 3rip ، Masoudpish ، tamanna ، آمریکا ، ramin_ad ، tata63 ، AmericanHamid
سلام دوستان
من هم 11 نوامبر از تهران -مسکو-لس آنجلس امدم امریکا با پرواز ایروفلوت.پرواز بدی نبود و 13 ساعت از مسکو تا لس آنجلس بود فقط قسمت مهاجرت فرودگاه بسیار شلوغ بود. و پروسه حدود 2.5 ساعت طول کشید و باعث شد من دیر به پرواز لس آنجلس- سن خوزه برسم که با پرواز بعدی رسیدم. اینجا سن خوزه حسابی سرده و با خودتون لباس زمستانی و گرم داشته باشید.در سمت ورودی به فرودگاه لس انجلس اول وارد صف ویزیتور ها می شوید که بسیار طولانی بود بعد افیسر بررسی و انگشت نگاری کرده باید به گیشه شماره 1 بروید که مدارک را می دهید انگشت نگاری جوهری و امضا می کنید و باید منتظر شوید تا اسم شما را صدا بزند. البته این وسط باید بروید بارتان را بگیرید. بعد باید قسمت بررسی بار ها بروید(A ( بعد یک سری سوال در مورد اینکه چی داری و یک فرم مجدد را پر می کنید و چمدان از زیر ایکس ری رد می شود و بعد دیگه تمام.راستی فرودگاه لس انجلس اینترنت مجانی هست ولی نه در قسمت بررسی پاکت بلکه طبقه بالا دارد.
تا اخباربعدی خداحافظ
تشکر کنندگان: 3rip ، farnaz82 ، Masoudpish ، tamanna ، آمریکا ، ramin_ad ، moraddad ، tata63 ، naeiji1974 ، AmericanHamid ، mehdi47
سلام

بچه ها من که دیگه حوصلم داره سر میره ... پس چرا گرین کارت من نمیادش؟Sad

الان 11 روزه که گذشته..

فرناز خانم اگه میشه بگید چطوری از توی سایت مهاجرت آمریکا گرین کارت رو رهگیری می کنید ببینید که الان کجاست ممنون .. کم هر چی نگاه گردم چیزی ندیدم

مهاجر سرا هم تبدیل شده به ویروس سرا...Big Grin

دوستانی که برگشتند ایران در فرودگاه امام به مشکل خاصی برخورد نکردند؟
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: maxsupermax ، tamanna ، Blaze ، Hornet ، California ، ramin_ad ، SH1A2R3 ، AmericanHamid
free free عزیز
تو این سایت که برید
http://www.uscis.gov/portal/site/uscis
من سعی کردم تو شکلی که آپلود کردم با رنگ سرخ نشونتون بدم
http://img4up.com/up2/86481708831766194378.png
اره واقعا مهاجرسرا شده ویروس سرا و برای همین هم فکر کنم اینقدر خلوت شده سایت
باید به ما جایزه بدند که همه جوره مهاجرسرا را ول نکردیم Smile
راستی امروز بلاخره دایره آخرکیس شوهرم هم ابی شد و احتمالا تا چند روز دیگه میرسه
free free عزیز مال من ۱۳ روز طول کشید که بیاد و مطمئن هستم مال شما هم همین چند روز میاد و یا اینکه حتما دایره اخرتون ابی است Wink

یادم رفت بگم اون شماره ای که src داره باید اونو بزنید
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: frz61 ، Hornet ، maxsupermax ، joy ، tamanna ، free_free ، Masoudpish ، California ، ramin_ad ، mitr.p ، tata63 ، naeiji1974 ، sare ، SH1A2R3 ، AmericanHamid ، Lucky Luke
(2011-11-15 ساعت 14:41)farnaz82 نوشته:  free free عزیز
تو این سایت که برید
free free عزیز مال من ۱۳ روز طول کشید که بیاد و مطمئن هستم مال شما هم همین چند روز میاد و یا اینکه حتما دایره اخرتون ابی است Wink

ممنون ویروس ها یاعث شده بودند که من ارسال های قبلی رو نبینم بهر حال ممنون هر چند که برای من هنوز ولکام لتر نیومده...
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: ramin_ad ، farnaz82 ، Hornet ، tata63 ، tamanna ، SH1A2R3 ، AmericanHamid
با سلام خدمت دوستان عزیزم

*اول در مورد موضوعی ک بچه‌ها‌ صحبت کرده بودن برای کمکهای اجتماعی ی پرسجوهأی کردم،قبلش بگم ک ۱۰۰ % مطمئن پس اگر شما اشتباهی‌ دیدین بی‌ زحمت اصلاح کنین.این کمکها برای خونوادهای هست ک پول نداشته باشن،یعنی‌ ثابت کنن قرونی ندران،بد از اون برای استفاده از بیشتر این کمکها باید ازدواج کرده باشه اگر فرزند داشته باشن بهتره.
یکی‌ از هم وطنای عزیز ک بیمه برای فرزندش گرفته بود ۳ تا پی‌ چک برده بود(یعنی‌ سابقه کار می‌خواد) میگفت گلد کارت بوده.خودش هم ک گفت بدن هیچ مشکلی‌ پیش نمیاد توی سابقه‌ شهروندی.

در ضمن اینجوری هم ک خودم فهمیدم با این اوضاع احوال شهریهی دانشگاه ب این کمکها خیلی‌ نیاز هست،چون خیلی‌ از شهریارو پوشش میده.
بدن ولی‌ باید مراقب حسابتون باشین زیاد شارژ نکنین،چون ممکن اذیتتون کنن.

دوستان دیگه کسی‌ نظری نداره؟

*خانوم فرناز نمدونم کسی‌ جواب داد یا نه،سوشال همونه،منم توقعم بیشتر از ی تیک کاغذ بود.

فقط ی چیز جالبه همه میگن شماره مهم مراقب باشین،اونوقت هرجا میری زارتی میگه سوشال بنویس.من ک نفهمیدم!!!!:S
free free عزیز نگران نباش شما چون تو شهر شلوغ تری هستی حتما کارشون بیشتره ولی همین روز ها میاد Wink
راستی تصحیح میکنم ما 12 روزه ssnمون اومد گرین کارت من 19 روزه ،هنوز اثرات گیجی سفر تو سرم بوده وقتی حساب میکردم D:
ممنونم ramin_ad عزیز از پاسخ تون بلاخره یه نفر جواب ما رو داد خیالم راحت شد باز هم ممنونم موفق باشید
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: Hornet ، tata63 ، tamanna ، free_free ، California ، ramin_ad ، SH1A2R3 ، AmericanHamid
سلام دوستان عزیز
بالاخره کارت social security من هم اومد، به قول خانم فرناز یک برگه مقوایی نازکه، قسمت به اصطلاح کارت رو ازش جدا کردم و همین جوری همش نگاهش میکنم Big Grin Wink
راستی بچه ها من نوبت سوم واکسن هپاتیتم همین یکی دو روزه است. کسی میدونه حتما باید بزنم یا نه؟ و اینکه میشه لطفا یکی راهنماییم کنه که تو شهر vallejo یا san francisco برای واکسیناسیون کجا باید برم؟؟؟ Sad
[font=Tahoma]2011AS22*** :case number
تاریخ مصاحبه: 11می
کنسولگری: آنکارا
[/font]

[font=Tahoma]تاریخ دریافت ویزا: 29سپتامبر[/font]
تشکر کنندگان: farnaz82 ، mitr.p ، Hornet ، tata63 ، tamanna ، free_free ، California ، ramin_ad ، SH1A2R3 ، AmericanHamid ، Lucky Luke
(2011-11-16 ساعت 04:05)joy نوشته:  سلام دوستان عزیز
بالاخره کارت social security من هم اومد، به قول خانم فرناز یک برگه مقوایی نازکه، قسمت به اصطلاح کارت رو ازش جدا کردم و همین جوری همش نگاهش میکنم Big Grin Wink
راستی بچه ها من نوبت سوم واکسن هپاتیتم همین یکی دو روزه است. کسی میدونه حتما باید بزنم یا نه؟ و اینکه میشه لطفا یکی راهنماییم کنه که تو شهر vallejo یا san francisco برای واکسیناسیون کجا باید برم؟؟؟ Sad

سلام دوست عزیز چشم شما روشن امیدوارم تواما" خبرهای خوش پیش رو داشته باشید. ضمنا" برای واکسن هم می توانید به مطب پزشک مراجعه کنید هم اکثر داروخانه ها این کار را با نرخ خیلی پائین تر انجام می دهند.
تشکر کنندگان: joy ، farnaz82 ، Hornet ، tata63 ، tamanna ، free_free ، ramin_ad ، آمریکا ، SH1A2R3 ، AmericanHamid
(2011-11-15 ساعت 23:19)free_free نوشته:  
(2011-11-15 ساعت 14:41)farnaz82 نوشته:  free free عزیز
تو این سایت که برید

ممنون ویروس ها یاعث شده بودند که من ارسال های قبلی رو نبینم بهر حال ممنون هر چند که برای من هنوز ولکام لتر نیومده...

فرفری ........اخر کجا رفتی همشهری؟؟
عجله نکن ..گرین گارت من و همسرم درست 21 روز اومد
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان: nahid.t ، tamanna ، free_free ، smebi2011 ، farnaz82 ، ramin_ad ، آمریکا ، SH1A2R3 ، AmericanHamid
سلام برو بچ من نیویورک هستمBig Grin

از دوستانی که ابران برگشتن تو فرودگاه ایران همه چی مثل قبله؟ سوال جوابی چیزی نمیکنن؟ اونایی که اخیرا برگشتن مشکلی نداشتن؟

ممنون

تشکر کنندگان: smebi2011 ، behzadb57 ، farnaz82 ، tamanna ، California ، ramin_ad ، آمریکا ، tata63
(2011-11-16 ساعت 21:25)free_free نوشته:  سلام برو بچ من نیویورک هستمBig Grin

از دوستانی که ابران برگشتن تو فرودگاه ایران همه چی مثل قبله؟ سوال جوابی چیزی نمیکنن؟ اونایی که اخیرا برگشتن مشکلی نداشتن؟

ممنون

نه واقعا هیچ مشکلی نبود.
اصلا براشون مهم نیست که از کجا میایم.

شماره كيس : 2011AS26xxx
ابوظبی
تاريخ مصاحبه : 07 Jun
تاريخ كلير شدن: 07 Aug
تشکر کنندگان: free_free ، smebi2011 ، joy ، tamanna ، ramin_ad ، آمریکا
(2011-11-17 ساعت 09:14)alirezamk نوشته:  سلام به دوستان
یه سوال آیا میشه علاوه بر یه ساک دستی که داخل هواپیما میشه برد لپ تاپ هم برد یا اینکه باید لپ تاپ و کیفش رو تو همون ساک دستی گنجاند.
ممنون

فکر میکنم که این بستگی به ایرلاینتون داره و معمولا توی سایتش اینا رو نوشته ولی معمولا لپ تاپ رو باید بذارین تو کیف

تشکر کنندگان: California ، ramin_ad ، tamanna ، آمریکا ، alirezamk ، SH1A2R3

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان