کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
(2011-11-17 ساعت 10:00)free_free نوشته:  
(2011-11-17 ساعت 09:14)alirezamk نوشته:  سلام به دوستان
یه سوال آیا میشه علاوه بر یه ساک دستی که داخل هواپیما میشه برد لپ تاپ هم برد یا اینکه باید لپ تاپ و کیفش رو تو همون ساک دستی گنجاند.
ممنون

فکر میکنم که این بستگی به ایرلاینتون داره و معمولا توی سایتش اینا رو نوشته ولی معمولا لپ تاپ رو باید بذارین تو کیف

من لپ تاپم رو گذاشتم تو ساک دستی و بردمش تو هواپیما. چون یک کوله پشتی داشتم و 1 ساک Big Grin گفتم لپ تاپم دست بگیرم دیگه راهم نمیدن Tongue ولی فری فری درست میگه تو سایت اون ایرلاین برید یا از نمایندگی همون ایرلاین تو فرودگاه امام بپرسید اطلاعات دقیقی بدست میارید Wink
[font=Tahoma]2011AS22*** :case number
تاریخ مصاحبه: 11می
کنسولگری: آنکارا
[/font]

[font=Tahoma]تاریخ دریافت ویزا: 29سپتامبر[/font]
تشکر کنندگان: California ، moraddad ، ramin_ad ، tamanna ، naeiji1974 ، free_free ، آمریکا ، alirezamk ، SH1A2R3
سلام دوستان گرامی‌ .... ۲ تا سوال داشتم ... من چون ۱ بار از ارز مسافرتی استفاده کردم ...دیگر شاملم نمی شود ... ایا باز باید خروجی رو پرداخت کنم ... من یک جای خوندم با این ویزا dv می شود خروجی نداد .

من رفتم آژانس گفتن با این ویزا باید بلیط رفت و برگشت گرفت ... من فقط رفت رو می‌خوام آیا راهی‌ هست ممنون میشم اگر دوستان برای San Francisco بهترین و ارزانترین ایرلاین رو معرفی‌ کنید ..
تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
تشکر کنندگان: ramin_ad ، tamanna
(2011-11-18 ساعت 04:30)SALAR110 نوشته:  سلام دوستان گرامی‌ .... ۲ تا سوال داشتم ... من چون ۱ بار از ارز مسافرتی استفاده کردم ...دیگر شاملم نمی شود ... ایا باز باید خروجی رو پرداخت کنم ... من یک جای خوندم با این ویزا dv می شود خروجی نداد .

من رفتم آژانس گفتن با این ویزا باید بلیط رفت و برگشت گرفت ... من فقط رفت رو می‌خوام آیا راهی‌ هست ممنون میشم اگر دوستان برای San Francisco بهترین و ارزانترین ایرلاین رو معرفی‌ کنید ..

مگه ارز برای سفرتون ک می‌خوای بری گرفتی‌؟یعنی‌ چی‌ ک ۱ بار استفاده کردین؟؟؟؟

برای خروجی اگر سفر اولتون باید پرداخت بش،ولی‌ در غیر این صورت نیاز نیست

در مورد ایرلاین هم فک کنم خواست ی چیز بگه ک گفت باشه،شاید فک کرده ویزاتون غیره مهاجرتی،

در مورد بلیط عذر می‌خوام،من بخش هوستن کار می‌کنمSmile)))دوستان دیگه راهنمایی بفرمیوندSmile))
تشکر کنندگان: AmericanHamid
(2011-11-18 ساعت 04:30)SALAR110 نوشته:  سلام دوستان گرامی‌ .... ۲ تا سوال داشتم ... من چون ۱ بار از ارز مسافرتی استفاده کردم ...دیگر شاملم نمی شود ... ایا باز باید خروجی رو پرداخت کنم ... من یک جای خوندم با این ویزا dv می شود خروجی نداد .

سلام دوست عزیز
شما زمانی که گرین کارتتون رو دریافت کردید میتونید بدون پرداخت خروجی تشریف بیارید امریکا، ولی نه الان! اینو از کارمند فرودگاه پرسیدم.
در مورد بلیط، من هم همین مشکل واسم پیش اومد رفتم یک آژانس دیگه و گفتم ویزام مهاجرتیه و یک طرفه خریدم.
در خصوص بلیط ارزون معمولا تا جایی که میدونم ایرفلوت از همه ارزونتره ولی نمیدونم برای سن فرانسیسکو هم داره یا نه، اگه نداشت امارات هم قیمتش نسبتا مناسبه (از ایرلاینهای اروپایی در زمانی که من میخواستم بیام ارزونتر بود) موفق باشید Wink
[font=Tahoma]2011AS22*** :case number
تاریخ مصاحبه: 11می
کنسولگری: آنکارا
[/font]

[font=Tahoma]تاریخ دریافت ویزا: 29سپتامبر[/font]
سلام دوستان
اقای علی رضا فرمودند که مشکل رو اینجا مطرح کنم که دوستان با تجربه شاید کمکی بتونن بکنن

من امروز ریجکت شدم
بخاطر اینکه در قسمت بچه سال گذشته نوشته بود اپشنال(سالهای قبل نیود و من همیشه پر می کردم)
من هم اسم بچه ام که با مادرش زندگی می کنه رو نیاوردم
اونا هم یه برگ قرمز دادن
هر چی گفتم بابا اپشنال یعنی چی پس
جواب ندادن
فکر می کنید راهی هست
یا وکیلی که بتونه پیگیر شه ، یا نامه ای یه جایی
هنوز انکارام
قربون همتون
امیدوارم هیچ.قت حالتون مثل حال الانم نشه
تشکر کنندگان: tamanna ، frozen mind ، 3rip ، smebi2011 ، یاشار و ماری ، joy ، ramin_ad ، آمریکا ، California ، SH1A2R3 ، jan ، tata63
دوستان سلام
ما الان 22 روزه که از پورت سان فرانسیسکو وارد شدیم ودر سن خوزه اسکان داریم . هنوز نه نامه ول کام نه گرین کارت نیامده برای سوشیال هم که اقدام کردیم دو تادفتر رفتیم گه گفتن تا گرین کارت نیاد نمی شه به نظرتون ایا کاری می تونیم بکنیم که اینها رو پیگیری کنیم ؟ممنون از راهنمایی تون
تشکر کنندگان: California ، joy ، SH1A2R3 ، Hornet ، jan ، free_free ، ramin_ad ، tamanna ، najibi ، AmericanHamid
(2011-11-19 ساعت 22:22)REZA1390 نوشته:  دوستان سلام
ما الان 22 روزه که از پورت سان فرانسیسکو وارد شدیم ودر سن خوزه اسکان داریم . هنوز نه نامه ول کام نه گرین کارت نیامده برای سوشیال هم که اقدام کردیم دو تادفتر رفتیم گه گفتن تا گرین کارت نیاد نمی شه به نظرتون ایا کاری می تونیم بکنیم که اینها رو پیگیری کنیم ؟ممنون از راهنمایی تون
دوست من میشه یه ذره از سن خوزه برامون بگی؟

2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان: maxsupermax ، jan ، joy ، ramin_ad ، Hornet
(2011-11-20 ساعت 01:29)SH1A2R3 نوشته:  
اینجا شهر امن وارومیه . من چیزی بدی اینجا ندیدم . همه با علاقه مشغول به کارشون هستن واز کمک کردن به دیگران لذت می برن . همه چیز قانون مند ه واگه شما رعایت کنی هیچ مشگلی نیست . از نظر هزینه ها هم سطح تهرانه البته تقریبا . ولی یک چیزایش خیلی گرون تره . مثلا یک بلیط اتوبوس رفت وبرگشت 5 دلاره ویا یک مسیر رفت وبرگشت ترن 5/8 دلار هست . کلا حمل ونقل خیلی گرونه و ضمنا تاکسی هم اصلا سرویس دهی خوبی نداره به عبارت بهتر بدون داشتن ماشین زندگی اینجا خیلی سخته. از نظر اب وهوا شمال رو درنظر بگیرین فقط اون هوای شرجی غیر قابل تحمل رو از اون کم کنین . همه سر سبر وزیبا حتی این فصل همه گلها سبز وگل های مختلف روی شاخه ها وجود داره .
اگه اطلاعات در مورد چیز خاصی مد نظر تون هست دقیقا بفرمایید با کمال میل در حد اطلاع براتون می گم
موفق باشین

تشکر کنندگان: joy ، free_free ، SH1A2R3 ، ramin_ad ، tamanna ، farnaz82 ، najibi ، ravian ، AmericanHamid ، Hornet ، tata63
(2011-11-20 ساعت 06:04)REZA1390 نوشته:  
اینجا شهر امن وارومیه . من چیزی بدی اینجا ندیدم . همه با علاقه مشغول به کارشون هستن واز کمک کردن به دیگران لذت می برن . همه چیز قانون مند ه واگه شما رعایت کنی هیچ مشگلی نیست . از نظر هزینه ها هم سطح تهرانه البته تقریبا . ولی یک چیزایش خیلی گرون تره . مثلا یک بلیط اتوبوس رفت وبرگشت 5 دلاره ویا یک مسیر رفت وبرگشت ترن 5/8 دلار هست . کلا حمل ونقل خیلی گرونه و ضمنا تاکسی هم اصلا سرویس دهی خوبی نداره به عبارت بهتر بدون داشتن ماشین زندگی اینجا خیلی سخته. از نظر اب وهوا شمال رو درنظر بگیرین فقط اون هوای شرجی غیر قابل تحمل رو از اون کم کنین . همه سر سبر وزیبا حتی این فصل همه گلها سبز وگل های مختلف روی شاخه ها وجود داره .
اگه اطلاعات در مورد چیز خاصی مد نظر تون هست دقیقا بفرمایید با کمال میل در حد اطلاع براتون می گم
موفق باشین
همکار خوبم ممنون از جوابتون اگه اشتباه نکرده باشم باید پزشک باشین.در مورد کار چه اقدامی کردین؟
اگه مقدور هست بفرمایید اجاره ها در چه حدودی هست؟

2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان: ramin_ad ، 3rip ، Hornet
free_free عزیز چه خبر؟ گرین کارتتون امد؟
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، AmericanHamid ، tamanna ، ramin_ad
(2011-11-20 ساعت 19:01)farnaz82 نوشته:  free_free عزیز چه خبر؟ گرین کارتتون امد؟
فرناز جون شما از کدام فرودگاه وارد U.S شدید؟ و اومدن گرینکارتتون چند روز طول کشید؟

شماره کیس :2012AS10XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:7Dec
کلیر:25 jan

در نبرد بين روزهاي سخت و آدمهاي سخت، روزهاي سخت مي روند و آدمهاي سخت مي مانند
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، SH1A2R3 ، Hornet ، tamanna ، ramin_ad

سلام دوست عزیز. نگران نباش.
منم از طریق سانفرانسیسکو وارد شدم.
گرین کارتم چیزی حدود 40 روز طول کشید تا بیاد.
ولی سوشال با مراجعه به یه دفتر بعد از 4 روز به اون آدرسی که دادم ارسال شد. ازم گرین کارتم نخواستم.
شماره كيس : 2011AS26xxx
ابوظبی
تاريخ مصاحبه : 07 Jun
تاريخ كلير شدن: 07 Aug
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، najibi ، joy ، farnaz82 ، AmericanHamid ، free_free ، Hornet ، tata63 ، tamanna ، ramin_ad
(2011-11-20 ساعت 23:38)kamrani.navid نوشته:  

سلام دوست عزیز. نگران نباش.
منم از طریق سانفرانسیسکو وارد شدم.
گرین کارتم چیزی حدود 40 روز طول کشید تا بیاد.
ولی سوشال با مراجعه به یه دفتر بعد از 4 روز به اون آدرسی که دادم ارسال شد. ازم گرین کارتم نخواستم.
سلام وممنون از پاسختون
می شه لطف بفرمایین ادرس اون دفتری که تونستین سوشیالتون رو بگیرین به من بدین .
خیلی متشکر

(2011-11-20 ساعت 09:07)SH1A2R3 نوشته:  
(2011-11-20 ساعت 06:04)REZA1390 نوشته:  
موفق باشین
همکار خوبم ممنون از جوابتون اگه اشتباه نکرده باشم باید پزشک باشین.در مورد کار چه اقدامی کردین؟
اگه مقدور هست بفرمایید اجاره ها در چه حدودی هست؟

برای کار لازمه که امتحانات یو اس ام ای رو بگزرونین . ما هنوز کاری نکردیم.
اجاره ها بسته به محل ونوع خیلی متفاوت هست معمول اون 2500 تا 5000 دلار هست . البته هزینه های دیگه نظیر اینترنت اب برق و....... هم هست .
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، joy ، AmericanHamid ، free_free ، Hornet ، tamanna ، ramin_ad
(2011-11-20 ساعت 22:45)sima s نوشته:  
(2011-11-20 ساعت 19:01)farnaz82 نوشته:  free_free عزیز چه خبر؟ گرین کارتتون امد؟
فرناز جون شما از کدام فرودگاه وارد U.S شدید؟ و اومدن گرینکارتتون چند روز طول کشید؟

ما از طریق لوس آنجلس وارد شدیم دوست عزیز اما آدرسمون در سانفرانسیسکو بود گرین کارت من حدود ۱۷ روز طول کشید و مال همسرم هم که تازه دیروز گویا رسیده ۲۴ روز میشه
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: free_free ، joy ، یاشار و ماری ، SH1A2R3 ، Hornet ، tamanna ، ramin_ad

سلام

ممنون که به فکر من هستید

با گذشت 18 روز از ورود من هنوز نه از گزین کارت خبری هست نه از شوسیال و نه از ولکام لتر

من 8 نوامبر رفتم ادره سوشیال و فذم پر گردم گقتند بین 2 تا 4 هقته دیگه میاد که هنوز از 2 هفته نگذشته...

البته تو اون رسبد فرمی که به من دادند نوشته که چون فرم پر کردین و منتطرید قانونا میتونید شروع به کار کنید ولی کو کار...؟Wink

جالا گذشته از شوخی من میخوام برگردم برای همین یکم عجله دارمSmile

به هر حال در این دیار کفار نیازمند دعای خیر دوستان هستیم ..یعد از تعقیبات ما رو فراموش نکنیدRolleyes

آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: joy ، farnaz82 ، یاشار و ماری ، smebi2011 ، SH1A2R3 ، Hornet ، tata63 ، Spiritual ، tamanna ، mim ، nahid.t ، ramin_ad ، frozen mind

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان