کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
(2011-11-23 ساعت 13:18)farnaz82 نوشته:  کسی جواب منو نمیدونه؟

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ..
پست موقت:
بچه ها یه سوال برام پیش اومد در مورد این دوستی که متاسفانه رد شده اند ،تو خود لاتاری نوشته بچه های زیر ۲۱ سال را بنویسیم ..........

(2011-11-23 ساعت 05:50)free_free نوشته:  دوستان بنظر شما اگر دارنده گرین کارت بین 6 ماه و یک سال خارج از آمریکا باشد و قیل از یکسال به آمریکا وارد شود موقع ورود باید دلیل موجهی برای غیبت بیش از 6 ماه ارایه کند یا خیر؟
.....................

free_free جان والله منم با اینکه اون تاپیک را خوندم هنوز گیج هستم قائدتا نباید مشکلی باشه خواهشا اگه کسی اطلاعتی داره ما را از این سردرگمی در بیاره
joy عزیز اگه اشتباه نکنم شما بودید که گفتید تو سایت ucsi قوانین را واسه دانشجو ها نوشته میشه راهنمای کنید کدوم قسمتش هست من هر چی بالا و پایین کردم این قسمت را پیدا نکردمCool ممنون

نه فرناز عزیز من اطلاع چندانی راجع به قوانین مربوط به دانشجوها ندارم Wink و در حال حاضر به فکر فوق لیسانس گرفتن نیستم تا یک سال آینده ان شاءالله Big Grin موفق باشی دوست خوبم Smile
[font=Tahoma]2011AS22*** :case number
تاریخ مصاحبه: 11می
کنسولگری: آنکارا
[/font]

[font=Tahoma]تاریخ دریافت ویزا: 29سپتامبر[/font]
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، free_free ، ramin_ad ، farnaz82 ، tamanna ، Hornet ، tata63 ، AmericanHamid
دوستان سلام
ما بالا خره با مراجعه به یک دفتر دیگه تونستیم امروز اس اس ان بگیریم .فعلا یک پرینت بهمون داد که شماره سوشیال روی اون نوشته شده .این در حالی بود که دو روز پیش که متصدی دفتر دیگه ما رو ثبت نام کرده بود وگفت که زود تر از یک هفته شمارتون اماده نمی شه . دوستان درست اینجا امریکاست اما من فکر می کنم یا کارمندان اطلاع کافی ندارن یا اینکه اینجا هم درجاتی از مسایل ایران وجود داره.به هر حال نتیجه عملی اینکه باید خسته نشد وترای کرد.
سلام
ما تقریبا 3 هفته است که اومدیم. یه نامه اومده. به اسم ولکام ! رفتیم اداره سوشبال و تقاضا داده ایم برای نامبر ! داریم دنبال جا میگردیم و مدزسه بچه. اوضاع کار هم بسیار خراب است (البته برای یک مهندس عمران ایرانی در محدوده شمال شرق و نیو اینگلند.)

سلام
ما تقریبا 3 هفته است که اومدیم. یه نامه اومده. به اسم ولکام ! رفتیم اداره سوشبال و تقاضا داده ایم برای نامبر ! داریم دنبال جا میگردیم و مدزسه بچه. اوضاع کار هم بسیار خراب است (البته برای یک مهندس عمران ایرانی در محدوده شمال شرق و نیو اینگلند.)
تشکر کنندگان: ramin_ad ، free_free ، SH1A2R3 ، California ، farnaz82 ، sare ، tamanna ، Hornet ، AmericanHamid
(2011-11-25 ساعت 06:10)tajvidi نوشته:  سلام

سلام

سلام

کچایین شما؟
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، Hornet ، ramin_ad ، AmericanHamid
(2011-11-24 ساعت 07:10)REZA1390 نوشته:  دوستان سلام
ما بالا خره با مراجعه به یک دفتر دیگه تونستیم امروز اس اس ان بگیریم .فعلا یک پرینت بهمون داد که شماره سوشیال روی اون نوشته شده .این در حالی بود که دو روز پیش که متصدی دفتر دیگه ما رو ثبت نام کرده بود وگفت که زود تر از یک هفته شمارتون اماده نمی شه . دوستان درست اینجا امریکاست اما من فکر می کنم یا کارمندان اطلاع کافی ندارن یا اینکه اینجا هم درجاتی از مسایل ایران وجود داره.به هر حال نتیجه عملی اینکه باید خسته نشد وترای کرد.

سلام دوست عزیز
من هم سن خوزه هستم و بعد از 2 هفته امدن هیچ خبر از نامه نیست ممکن است آدرس سوشیال اخری که کمکتون کرده را بگذارید؟ با تشکر
.
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، Hornet ، ramin_ad ، AmericanHamid ، jan
دوستان کسی homesick گرفته یا فقط من گرفتم؟Wink

بقیه بچه ها کجا رفتن؟ بیاین بگین کجایینSmile

آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: tamanna ، Hornet ، ramin_ad ، AmericanHamid ، frozen mind ، ParsTrader ، SH1A2R3
(2011-11-26 ساعت 03:44)free_free نوشته:  دوستان کسی homesick گرفته یا فقط من گرفتم؟Wink

free_free نگران نباش من هم به این ویروس مبتلا شدم و هنوز هم خوب نشدم Wink
[font=Tahoma]2011AS22*** :case number
تاریخ مصاحبه: 11می
کنسولگری: آنکارا
[/font]

[font=Tahoma]تاریخ دریافت ویزا: 29سپتامبر[/font]
تشکر کنندگان: free_free ، tamanna ، Hornet ، ramin_ad ، tata63 ، AmericanHamid ، SH1A2R3 ، tajvidi
متاسفانه ما هم با اینکه تجربه غربت را داشتیم مبتلا شدیم و هفته اول که من هر شب گریه میکردم اما هفته دوم چون می دونستم داریم برمیگردیم خوب بودم نمی دونم چرا اما من انجا فقط یه زندگی ماشینی دیدم با اینکه واقعا مهربون و کار راه بنداز بودند اما روح زندگی را نمیشه انجا دید شاید برای همین باشه که ما ها که عادت به های و هوی داریم اینجوری میشیم
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: free_free ، joy ، sare ، tamanna ، Masoudpish ، Hornet ، ramin_ad ، AmericanHamid ، ParsTrader ، SH1A2R3 ، tajvidi
دوستان بالاخره یه چیزی هم یرا من اومد

سوشیال

یعد از 23 زور بالاخره سوشیال اومد ولی گرین کارت هنوز در هاله ای از ابهامه...

(2011-11-26 ساعت 08:27)free_free نوشته:  دوستان بالاخره یه چیزی هم یرا من اومد

سوشیال

یعد از 23 زور بالاخره سوشیال اومد ولی گرین کارت هنوز در هاله ای از ابهامه...

خیلی خیلی تبریک میگم اونم چند روز دیگه پیداش میشه به امید خدا Wink
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: Hornet ، free_free ، ramin_ad ، AmericanHamid ، SH1A2R3 ، tajvidi
با سلام براي سوشيال و گرين كارت حتماً بايستي آنجا باشيم يا مي توانيم برگرديم ايران
تشکر کنندگان: ramin_ad ، AmericanHamid ، SH1A2R3 ، tajvidi
(2011-11-26 ساعت 03:44)free_free نوشته:  دوستان کسی homesick گرفته یا فقط من گرفتم؟Wink

منم از این موضوع خیلی میترسم!!!!ته تغاری خونه که تا حالا همه دوروبرش بودن و ی لحظه هم تنها نبوده حالا میخواد تنهای تنها پاشه بره اونور دنیا.هر موقع بهش فکر میکنم کلی گریه میکنم و از رفتن پشیمون میشمSad
تشکر کنندگان: Hornet ، free_free ، ramin_ad ، AmericanHamid ، ParsTrader ، SH1A2R3
(2011-11-25 ساعت 13:02)سروناز نوشته:  
(2011-11-24 ساعت 07:10)REZA1390 نوشته:  دوستان سلام

سلام دوست عزیز
من هم سن خوزه هستم و بعد از 2 هفته امدن هیچ خبر از نامه نیست ممکن است آدرس سوشیال اخری که کمکتون کرده را بگذارید؟ با تشکر
.
ما درخواست اولیه وپر کردن فرمها رو توی دفتر سن خوزه انجام دادیم دو روز بعد در سانفرانسیسکو به ادرس زیر شماره مون رو گرفتیم
560 keary street
sanfracisco CA

تشکر کنندگان: sare ، Hornet ، free_free ، ramin_ad ، tamanna ، AmericanHamid ، SH1A2R3
(2011-11-26 ساعت 11:32)gol1 نوشته:  با سلام براي سوشيال و گرين كارت حتماً بايستي آنجا باشيم يا مي توانيم برگرديم ايران

اگه کسی را دارید که انجا از پست تحویل بگیره می تونید برگردید
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: Hornet ، free_free ، ramin_ad ، tamanna ، SH1A2R3 ، tata63
(2011-11-26 ساعت 11:32)tamanna نوشته:  

منم از این موضوع خیلی میترسم!!!!ته تغاری خونه که تا حالا همه دوروبرش بودن و ی لحظه هم تنها نبوده حالا میخواد تنهای تنها پاشه بره اونور دنیا.هر موقع بهش فکر میکنم کلی گریه میکنم و از رفتن پشیمون میشمSad

نگران نباش و از الان به این چیز ها فکر نکن اصلآ یه پروسه است که بخواهیم و نخواهیم طی میشه از الان غصه بخوری که فایده ای نداره Wink
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: sare ، Hornet ، joy ، free_free ، ramin_ad ، tamanna ، AmericanHamid ، SH1A2R3 ، Lucky Luke

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان