کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
دوستاني كه فقط براي فعال سازي ميرن و بليط دو طرفه دارند آيا براشون پيش اومده كه توي فرودگاه امريكا به بليطشون گير بدن چرا دوطرفه هست اخه يه بنده خدايي ميگفت بهش گير دادند گفتند چون ويزا براي گيرين كارت هست بايد بليط يه طرفه يا اپن باشه و تا بليطش را اپن نكرده اجازه ورود بهش ندادند
تشکر کنندگان: ramin_ad
(2011-12-31 ساعت 01:01)nahid.t نوشته:  دوستاني كه فقط براي فعال سازي ميرن و بليط دو طرفه دارند آيا براشون پيش اومده كه توي فرودگاه امريكا به بليطشون گير بدن چرا دوطرفه هست اخه يه بنده خدايي ميگفت بهش گير دادند گفتند چون ويزا براي گيرين كارت هست بايد بليط يه طرفه يا اپن باشه و تا بليطش را اپن نكرده اجازه ورود بهش ندادند

دوست من سلام اصلا" همچین موضوعی اساسا" غیر واقعی و غیر منطقی است چون هیچکس به بلیط شما نیم نگاهی هم نمی اندازد.
تشکر کنندگان: sare ، behzadb57 ، nahid.t ، AmericanHamid ، ramin_ad ، apoornaki ، Lucky Luke
سلام، میشه لینک نمونه سوالاتو برای رانندگی‌ بذرید؟ با تشکر
(2011-12-01 ساعت 22:41)mahmood_eng نوشته:  سلام دوستان بعد از مدت ها آمدم مهاجرسرا
به عنوان هدیه نمونه سئوالات رانندگی کالیفرنیا را براتون در قسمت دانلود آیین نامه های رانندگی آپلود کردم
8 اکتبر با پرواز امارات از تهران آمدم سانفرانسیکو .. پرواز خوب بود دبی که رسیدم فقط 20 دقیقه وقت داشتیم که او فرودگاه باشیم و باید سریع سوار هواپیما می شدیم از این نظر که بین پروازها معطلی نداشتیم خوب بود فقط پرواز دبی به سانفرانسیکو بدی که داشت این بود فکر می کردم دارم می رم هند نه آمریکاBig Grin...آمریکا که رسیدن اول باید مراحل انگشت نگاری را انچام بدین دوستانی که بار اول هست که آمریکا می آیند باید به کانتر شماره 4 مراجعه کنند فکر کنم اولین یا دومین کانتر از سمت چپ . که صف نداره یا افراد کمی در صف هستند و اونجا باید پاکت و مدارک را تحویل دهید و انگشت نگاری کنید بعدش هم می رویدچمدان ها را تحویل می گیرید و گمرک که خوشبختانه چمدان منو باز نکردند من دارو آورده بودم ..یک نکته نباید چمدان را قفل کنید ..قفل چمدان من راشکسته بودند...لباس های که ایران دارید را حتما با خودبیاورید .. گرین کارت من بهد از 40 روز آمد و نامه خوش آمدگویی هم 35 روز بعد از ورود برای سوشال هم سه روز بعد مراجعه کردم گفتن 3 هفته دیگه اگر نیامد مراجعه کنید اما بعد از سه هفته که مراجعه کردم گفتن اقدام نشده و باید از اول فرم در تکمیل کنید که در نهایت گفتند چون تاریخ اعتبار ویزا تمام شده نمی توانند اقدام کنند و باید صبر کنم تا گرین کارتم بیاد وخلاصه بعد از دریافت گرین کارت برای سوشال اقدام کردم و 5 روز بعد سوشال را دریافت کردم

شماره کیس:2011AS00025XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 19, 10
کنسولگری:تایلند
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:Tuesday, June 01, 2010
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم: sep , 2010
تاریخ مصاحبه: June 02,2011
تاریخ دریافت کلیرنس: sep 02 , 2011
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان: tata63
(2011-12-31 ساعت 04:03)smebi2011 نوشته:  
(2011-12-31 ساعت 01:01)nahid.t نوشته:  دوستاني كه فقط براي فعال سازي ميرن و بليط دو طرفه دارند آيا براشون پيش اومده كه توي فرودگاه امريكا به بليطشون گير بدن چرا دوطرفه هست اخه يه بنده خدايي ميگفت بهش گير دادند گفتند چون ويزا براي گيرين كارت هست بايد بليط يه طرفه يا اپن باشه و تا بليطش را اپن نكرده اجازه ورود بهش ندادند

دوست من سلام اصلا" همچین موضوعی اساسا" غیر واقعی و غیر منطقی است چون هیچکس به بلیط شما نیم نگاهی هم نمی اندازد.

نميدونيد چقدر خيالم را راحت كرديد داشتم ميرفتم كه بليطم را يه طرفه كنم چون نان ريفانده ضرر زيادي را بايد متحمل ميشدم خيلي ممنون
تشکر کنندگان: smebi2011 ، AmericanHamid ، ramin_ad ، apoornaki
سلام دوستان
من یه چیزایی شنیدم که ضد و نقیض داره. لطفا اگه اطلاعات دقیق دارین راهنمایی کنین تا برام روشن شه.
1.برای بار اول که میایم تا گیرین کارت و سوشال بگیریم حداقل چقدر باید بمونیم؟
2.من شنیده بودم دارنده گیرین کارت باید بیشتر از 6 ماه از خاک امریکا بیرون نباشه. با این شرایط یعنی یه نفر می تونست حداقل اگه سال اول رو نخواد بمونه بعد از گرفتن گیرین کارت برگرده ایران و قبل 6 ماه دوباره بره امریکا ، 2 ماه بمونه مثلا و باز بیاد ایران.
ولی حالا از 2 نفر شنیدم که دارنده گیرین کارت باید 6 ماه از یک سال رو تو امریکا باشه حتما. وگرنه واسه گیرین کارتش مشکل پیش میاد.
کدوم درسته؟
3. ایالتی که بخوایم درس بخونیم و این استیت بشیم مهمه همون ایالتی باشه که گیرین کارت و سوشال ازش میگیریم؟
شماره کیس : 2012AS00013XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:19 جولای 2011 DHL
کنسولگری: ANKARA
تاریخ کارنت شدن کیسBig Grinecember
تعداد: 1
تاریخ مصاحبه:19 dec
تاریخ دریافت ویزا:19 dec
سفر به آمریکا : FEB 2012

تشکر کنندگان: smebi2011 ، SH1A2R3 ، AmericanHamid ، tata63 ، ramin_ad
سلام به دوستان عزيزم ، يه سوال داشتم كه واقعاً نميدونستم كجا مطرح كنم ، و از طرفي هم بچه هاي 2012 ممكنه اطلاعاتي در اين زمينه نداشته باشن و براي همين از بچه هاي 2011 ميپرسم كه اميدوارم در بين اين عزيزان كسي اين شرايط رو داشته باشه . راستش من در دوران كليرنس به سر ميبرم !!! و توي اين دوران هزاران فكر به ذهنم رسيده كه جوابي براشون پيدا نكردم . يكي از اين سوالات كه برام هم خيلي خيلي مهمه اينه كه آيا در بين شما عزيزان 2011 كسي هستش كه بين 40 الي 41 سال سن با يه فرزند يا بيشتر باشه كه ويزا گرفته باشه ؟ درسته كه توي ثبت نام لاتاري اين شرط قرار داده نشده !!! (‌شرط سني ) اما آيا در فرآيند كليرنس اين موضوع موثر هستش ؟ و يا اينكه من خيال ميكنم كه اين شرايط وجود داره ؟ لطفاً در صورت امكان پيام خصوصي بدين و نظرتون رو بفرماييد خيلي خيلي ممنونم . راستش رو بخواين من اين روزها خيلي كم به مهاجرسرا سر ميزنم تا اين دوران رو با استرس كمتري طي كنم . براي همين از همه عزيزان 2011 و 2012 عذر خواهي ميكنم . موفق باشيد .
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، tamanna ، ramin_ad
(2011-12-31 ساعت 17:29)الی الی نوشته:  سلام دوستان
من یه چیزایی شنیدم که ضد و نقیض داره. لطفا اگه اطلاعات دقیق دارین راهنمایی کنین تا برام روشن شه.
2.من شنیده بودم دارنده گیرین کارت باید بیشتر از 6 ماه از خاک امریکا بیرون نباشه. با این شرایط یعنی یه نفر می تونست حداقل اگه سال اول رو نخواد بمونه بعد از گرفتن گیرین کارت برگرده ایران و قبل 6 ماه دوباره بره امریکا ، 2 ماه بمونه مثلا و باز بیاد ایران.
ولی حالا از 2 نفر شنیدم که دارنده گیرین کارت باید 6 ماه از یک سال رو تو امریکا باشه حتما. وگرنه واسه گیرین کارتش مشکل پیش میاد.
کدوم درسته؟
3. ایالتی که بخوایم درس بخونیم و این استیت بشیم مهمه همون ایالتی باشه که گیرین کارت و سوشال ازش میگیریم؟
دوست عزیز سلام جواب سوال اول شما : اگه بخواهید فقط ورودتان ثبت شود و مراحل اداری و صدور گرین کارت انجام شود و با دادن آدرس شخص معتمد گرین کارت و سوشیال بدست او برسد و بعدا" به شما تحویل دهد ویا حتی برای شما پست کند می توانید فردای ورودتان از آمریکا خارج شوید . ولی اگر تصمیم دارید خودتان گرین کارت و سوشیالتان را بگیرید و بعد برگردید که معمولا" متوسط یک ماه زمان بر است ولی توسیعه من این است که بلیط برگشتتان را دو ماهه بگیرید و اگه کارتتان زودتر آمد تاریخ بلیط خود را تغییر دهید.
2- اطلاعاتتان راجع به سوال دوم درست است یعنی باید بیش از شش ماه در خارج آمریکا نباشید .ولی بهتر است این کار را انجام ندهید و محل زندگیتان را به آمریکا تغییر دهید واز رفت وآمد پرهیز کنید ولی اگه اجباری در کار است ظاهرا" از نظر قانونی اگه بیشتر از شش ماه خارج آمریکا نباشید مشکل اساسی وجود ندارد . حتی می توانید اگه تمایل داشته باشید با اخذ پاس سفید تا دو سال خارج از آمریکا باشید.

3- خیر شما باید با مدارک مستند مثل حساب بانکی ،قبض برق ،تلفن ،اجاره نامه آپارتمان ،گواهینامه رانندگی و آی دی ایالتی حضورتان را بیشتر از یکسال ویک روز در آن ایالت اثبات کنید
(2011-12-31 ساعت 23:32)afshin4749 نوشته:  سلام به دوستان عزيزم ، يه سوال داشتم كه واقعاً نميدونستم كجا مطرح كنم ، و از طرفي هم بچه هاي 2012 ممكنه اطلاعاتي در اين زمينه نداشته باشن و براي همين از بچه هاي 2011 ميپرسم كه اميدوارم در بين اين عزيزان كسي اين شرايط رو داشته باشه . راستش من در دوران كليرنس به سر ميبرم !!! و توي اين دوران هزاران فكر به ذهنم رسيده كه جوابي براشون پيدا نكردم . يكي از اين سوالات كه برام هم خيلي خيلي مهمه اينه كه آيا در بين شما عزيزان 2011 كسي هستش كه بين 40 الي 41 سال سن با يه فرزند يا بيشتر باشه كه ويزا گرفته باشه ؟ درسته كه توي ثبت نام لاتاري اين شرط قرار داده نشده !!! (‌شرط سني ) اما آيا در فرآيند كليرنس اين موضوع موثر هستش ؟ و يا اينكه من خيال ميكنم كه اين شرايط وجود داره ؟ لطفاً در صورت امكان پيام خصوصي بدين و نظرتون رو بفرماييد خيلي خيلي ممنونم . راستش رو بخواين من اين روزها خيلي كم به مهاجرسرا سر ميزنم تا اين دوران رو با استرس كمتري طي كنم . براي همين از همه عزيزان 2011 و 2012 عذر خواهي ميكنم . موفق باشيد .

دوست عزیز اصلا نگران نباشید!افراد زیادی مثل شما بودن و خیلی راحت بعد از کلرینسشون تونستن ویزا بگیرن!Cool
البته دلواپسی شما یه موضوع کاملا طبیعی هستش و همه ماها این دوره رو پشت سر گذاشتیم!
اگه مشکل خدمت توی سپاه نداشته باشی وشغلی که زیاد حساس نباشه داشته باشی مطمئنا به زودی کلرینس میشی!!!Big Grin
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، nahid.t ، ParsTrader ، behzadb57 ، afshin4749 ، AmericanHamid ، naeiji1974 ، mitr.p ، ramin_ad
(2011-12-31 ساعت 23:32)afshin4749 نوشته:  سلام به دوستان عزيزم ، يه سوال داشتم كه واقعاً نميدونستم كجا مطرح كنم ، و از طرفي هم بچه هاي 2012 ممكنه اطلاعاتي در اين زمينه نداشته باشن و براي همين از بچه هاي 2011 ميپرسم كه اميدوارم در بين اين عزيزان كسي اين شرايط رو داشته باشه . راستش من در دوران كليرنس به سر ميبرم !!! و توي اين دوران هزاران فكر به ذهنم رسيده كه جوابي براشون پيدا نكردم . يكي از اين سوالات كه برام هم خيلي خيلي مهمه اينه كه آيا در بين شما عزيزان 2011 كسي هستش كه بين 40 الي 41 سال سن با يه فرزند يا بيشتر باشه كه ويزا گرفته باشه ؟ درسته كه توي ثبت نام لاتاري اين شرط قرار داده نشده !!! (‌شرط سني ) اما آيا در فرآيند كليرنس اين موضوع موثر هستش ؟ و يا اينكه من خيال ميكنم كه اين شرايط وجود داره ؟ لطفاً در صورت امكان پيام خصوصي بدين و نظرتون رو بفرماييد خيلي خيلي ممنونم . راستش رو بخواين من اين روزها خيلي كم به مهاجرسرا سر ميزنم تا اين دوران رو با استرس كمتري طي كنم . براي همين از همه عزيزان 2011 و 2012 عذر خواهي ميكنم . موفق باشيد .

اصلا نگران نباش .
سن و تعداد بچه اصلا تاثیری در فرایند کلیرنس نداره.اینو مطمئن باش
شماره کیس:2012AS10XXX
ارسال فرمهای سری اول:Sep. 2011
کنسولگری:ANKARA
تاریخ مصاحبهBig Grinec. 2011
کلیرنس: بعد از 28 روز
تاریخ دریافت ویزا:2012 .Feb
نفرات این کیس:3
تاریخ ورود: 2012 May
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، behzadb57 ، afshin4749 ، mitr.p ، ramin_ad
(2011-12-31 ساعت 23:43)smebi2011 نوشته:  
(2011-12-31 ساعت 17:29)الی الی نوشته:  سلام دوستان
کدوم درسته؟
دوست عزیز سلام جواب سوال اول شما : اگه بخواهید فقط ورودتان ثبت شود و مراحل اداری و صدور گرین کارت انجام شود و با دادن آدرس شخص معتمد گرین کارت و سوشیال بدست او برسد و بعدا" به شما تحویل دهد ویا حتی برای شما پست کند می توانید فردای ورودتان از آمریکا خارج شوید . ولی اگر تصمیم دارید خودتان گرین کارت و سوشیالتان را بگیرید و بعد برگردید که معمولا" متوسط یک ماه زمان بر است ولی توسیعه من این است که بلیط برگشتتان را دو ماهه بگیرید و اگه کارتتان زودتر آمد تاریخ بلیط خود را تغییر دهید.
2- اطلاعاتتان راجع به سوال دوم درست است یعنی باید بیش از شش ماه در خارج آمریکا نباشید .ولی بهتر است این کار را انجام ندهید و محل زندگیتان را به آمریکا تغییر دهید واز رفت وآمد پرهیز کنید ولی اگه اجباری در کار است ظاهرا" از نظر قانونی اگه بیشتر از شش ماه خارج آمریکا نباشید مشکل اساسی وجود ندارد . حتی می توانید اگه تمایل داشته باشید با اخذ پاس سفید تا دو سال خارج از آمریکا باشید.

3- خیر شما باید با مدارک مستند مثل حساب بانکی ،قبض برق ،تلفن ،اجاره نامه آپارتمان ،گواهینامه رانندگی و آی دی ایالتی حضورتان را بیشتر از یکسال ویک روز در آن ایالت اثبات کنید

کلیه سوالات رو دوستمون درست پاسخ دادند ، فقط یک نکته تکمیلی در مورد سوال دومتون بگم که طبق قانون دارنده گرین کارت نباید بیش از یک سال از آمریکا خارج باشد ولی اگر خروجش زیر 6 ماه باشد تاثیری بر پروسه سیتیزنی نمی گذارد اما در صورت خروج بیش از 6 ماه و زیر یکسال تایم سیتیزنی صفر می شود و از اول شروع می شود.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
ali.sepehr@pariztravel.com

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Serendipity ، nahid.t ، smebi2011 ، ParsTrader ، sare ، SH1A2R3 ، kamrani.navid ، naeiji1974 ، joy ، ramin_ad ، apoornaki ، tartar ، Lucky Luke
مرسی از کمکتون .
در مورد این مدارک مستند که گفتین : "مثل قبض برق ،تلفن ، و آی دی ایالتی... حضورتان را بیشتر از یکسال ویک روز در آن ایالت اثبات کنید" سوال دارم.
ا1.گه من بخوام برگردم ولی مدتی که نیستم بخوام جزء یک سال این استیت شدن محسوب شه راهی هست؟
چون احتمالا واسه ورود برم پیش دوستم یه ایالت دیگه،و گیرین کارتمم از همونجا بگیرم ،قبل برگشتنم برم تو ایالتی که می خوام درس بخونم حساب بانکی باز کنم ؟ کافیه؟
و برای فعال بودنش چی ؟(مثلا منطقیه بدی کسی اونجا از کارتت پول بکشه بیرون و خریدکنه؟)
2.این آی دی ایالتی رو حتما باید از جایی بگیرم که گیرین کارت میگیرم؟ یا برم اونم از جایی که درس قراره بخونم بگیرم ؟

3. اگه اجاره نامه آپارتمان، قبض برق ،تلفن ، خیلی مهمه براشون، آیا ما به تفاوت هزینه تحصیل با حالت این استیت شدن ، انقدری هست که بی ارزه یه جا رو حتی خیلی کوچیک اجاره کنی(تو کالیفرنیا) و الکی اجاره شو بدی تو مدتی که نیستی اونجا؟
تاریخ رویت قبولی در سایت:15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:19 جولای 2011 DHL
کنسولگری: ANKARA
تاریخ کارنت شدن کیسBig Grinecember
تعداد: 1
تاریخ مصاحبه:19 dec
تاریخ دریافت ویزا:19 dec
سفر به آمریکا : FEB 2012

تشکر کنندگان: tata63 ، ramin_ad
(2012-01-01 ساعت 17:03)الی الی نوشته:  مرسی از کمکتون .
در مورد این مدارک مستند که گفتین : "مثل قبض برق ،تلفن ، و آی دی ایالتی... حضورتان را بیشتر از یکسال ویک روز در آن ایالت اثبات کنید" سوال دارم.
ا1.گه من بخوام برگردم ولی مدتی که نیستم بخوام جزء یک سال این استیت شدن محسوب شه راهی هست؟
چون احتمالا واسه ورود برم پیش دوستم یه ایالت دیگه،و گیرین کارتمم از همونجا بگیرم ،قبل برگشتنم برم تو ایالتی که می خوام درس بخونم حساب بانکی باز کنم ؟ کافیه؟
و برای فعال بودنش چی ؟(مثلا منطقیه بدی کسی اونجا از کارتت پول بکشه بیرون و خریدکنه؟)
2.این آی دی ایالتی رو حتما باید از جایی بگیرم که گیرین کارت میگیرم؟ یا برم اونم از جایی که درس قراره بخونم بگیرم ؟

3. اگه اجاره نامه آپارتمان، قبض برق ،تلفن ، خیلی مهمه براشون، آیا ما به تفاوت هزینه تحصیل با حالت این استیت شدن ، انقدری هست که بی ارزه یه جا رو حتی خیلی کوچیک اجاره کنی(تو کالیفرنیا) و الکی اجاره شو بدی تو مدتی که نیستی اونجا؟
با سلام
در مورد سوال اول : باز کردن حساب بانکی در ایالتی که قراره مقیم اونجا باشید قطعأ کمک مکنه ولی باید فعال باشه .
در مورد سوال دوم: بله شما باید ID کارت رو از ایالتی بگیرید که قصد دارید مقیم اونجا باشید ...البته این یه مقداری سخت میشه اگه شما بخواهید زود برگردید .... چون توی ایالت کالیفرنیا بدون SSN به شما ID نخواهند داد ..باقی ایالتهارو من نمیدونم ....
در مورد سوال سوم : شما اگه بتونید موارد اول و دوم رو فراهم کنید نیازی به مورد سوم ندارید چرا که در این خصوص جا برای صحبت زیاده ..مثلأ میتونید پیش اقوامتون زندگی کنید......
ولی مهمترین نکته که من از نوشته هاتون متوجه شدم اینه که شما در ایالتی قصد ادامه تحصیل دارید که ................. آدرسی ندارید ...............
در این صورت گرفتن ID و باز کردن حساب بانکی هم میتونه خیلی مشکل باشه .............. پیشنهاد من به شما اینه که بدنبال یک آدرس در ایالت مورد نظر باشید .
با تشکر

تشکر کنندگان: tata63 ، الی الی ، AmericanHamid ، ramin_ad
دوستان در مورد ویزا کارت پارسیان نظرتون چیه؟کسی از مزایا و معایبش اطلاعی داره؟آیا براحتی میشه توی آمریکا خرجش کرد؟
شماره کیس:2011AS19XXX
کنسولگری:ابوظبي
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان: الی الی ، ramin_ad
من حدود 25 روز است سن خوزه هستم تو هتل نه خوشامد نه گرين نه به قول خانمم سشوار (ssn) هيچي نيامده تو اين مدت هر كجا كه بگيد رفتم براي اجاره خونه وآپارتمان اما نميشه واقعاً خسته شدم آخه با 2 بچه كوچك تو هتل سخته از دوستان كه بتونه راهنمايي كنه واقعاً نياز به كمك دارم اينجا همشون شغل و كرديت و کرساینر مي خواهند كه من ندارم تكليف ما چي هست ؟
تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
تشکر کنندگان: ParsTrader ، sare ، AmericanHamid ، ramin_ad ، apoornaki
(2012-01-01 ساعت 23:51)SALAR110 نوشته:  من حدود 25 روز است سن خوزه هستم تو هتل نه خوشامد نه گرين نه به قول خانمم سشوار (ssn) هيچي نيامده تو اين مدت هر كجا كه بگيد رفتم براي اجاره خونه وآپارتمان اما نميشه واقعاً خسته شدم آخه با 2 بچه كوچك تو هتل سخته از دوستان كه بتونه راهنمايي كنه واقعاً نياز به كمك دارم اينجا همشون شغل و كرديت و کرساینر مي خواهند كه من ندارم تكليف ما چي هست ؟

دوست عزیز اینجا نباید صادق باشین و گار نه بهتونخون نمیدان. اگر ازتون پرسیدن که شغل دارید بگین آره . مثلا بگین تو بورس کار می‌کنید یا فارکس یا برای گوگل یا یوتیوب و این چیزا که نتونه بگه از کرفرمتون نامه بیارین. و نگید که تازه از ایران اومدین خلاصه هر جوری میتونید بلوف بزنید که بتونید خونه بگیرید. اینجا آمریکاس و اگه اینجوری نباشی‌ خون بهت نمیدان. اگه زبانتون خوب نیست وقتی‌ خونه سرچ می‌کنید براشون میل بزنید و تلفن بدین و بگین فقط بهتون تخت بدن چون اینجوری میتونید بفهمین چی‌ میگن میدونم سخته ولی‌ شدنی از بچه‌هایی‌ که اونجا هستن می‌خوام به این دوستمون کمک کنن.

ببخشید من از بهنویس استفاده می‌کنم اینجوری تایپ می‌کنه
از دوستان کسی‌ ارواین کالیفرنیا و یا نزدیک اون هست؟ اگه کسی‌ هست لطفا به من پیام خصوصی بده ممنون
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: hitab ، sare ، Serendipity ، SALAR110 ، behzadb57 ، Rainy ، tata63 ، ParsTrader ، joy ، ramin_ad ، golesang

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان